The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Randal
#3115
a kérdések:
ezt még mindig nem tudom, hogy mi:

There is quite a bit of news today. Firstly, ZenGamer have a feature entitled Life of a Thief - the First Days. It talks about playing as a thief character for the first few days in Morrowind. There are some slight spoliers - only releated to the first town - as well as some new screenshots. Head over and check it out if you want some tips at playing as a scoundrel.

Next up is a .plan about Morrowind on BluesNews. It is by Brandon Reinhart from 3DRealms and it gives his thoughts on the game.

Thirdly, I have been sent two plug-ins created by Morrowind gamers. The first regards The Black Candle guild and has been created by Ninja. It adds a hideout into Morrowind that allows you to find out more about them. You can download it here. The second plug-in is by The Ampersand and adds a small house to Balmora. Since there isn't an owner, you can use it to store your equipment in. It can be downloaded here.

Next is a review of Morrowind on GameZone. It is in German, but it gives Morrowind 9.1 out of 10. Head over and check it out.

Finally, I have some more tips on increasing your Morrowind performance. This requires some changes to the Morrowind.ini file, so you should back it up. I am not sure if it increases performance on all machines, but it's worth a try. All you have to do is locate the settings in Morrowind.ini and change them to the following:

UseLinear=0
LinearMethod=1
LinearValue=3.0
LinearRadiusMult=1.0
;
UseQuadratic=1
QuadraticMethod=2
QuadraticValue=16.0
QuadraticRadiusMult=4.0

meg az, hogy hol találom azt a futásgyorsítót!
Elég?

#3114
http://morrowind.ttlg.com/registry/viewall.asp - ennel a cimnel azer nem talaltal letoltest, mert nincs is. Itt a keszulo modokat gyujtik ossze, es hogy melyik modhoz milyen segitseg kell: kodolas, 3d modelezes, stb.

I.C.ram
#3113
mondd mar mi az isten a kerdesed!
Randal
#3112
Köszönöm, végre egy normális ember.

Randal
#3111
Ezé törtem én magam... felrakni a Morro-t meg minden, okés, ha nem onnan töltötte le, ahová én felraktam, de legalább segítenének. adják itt a honlapokat, lesek mit borjú az új kapura, hogy hol látom a futásgyorsítást, meg a többit, de arra a pár sorra se írnak semmit, hogy micsoda...
legalább azt mondja, hogy nem tudja!
Ilyen embereket még nem láttam.

#3110
www.rpgplanet.com/morrowind
na itt lapozz lejjebb es vannak pluginek. fejbol most ez jut eszembe, de ha ugyanitt a fan sites szekciot megsasolod, az ott talalhato oldalakon is laknak pluginek.

udv,

a.
I.C.ram
#3108
mi kerdes vagy legalabb azt mondd el melyik beszolasban volt a kerdesed
Randal
#3107
fasza, az isten ***sza meg!
meg kell néznem.
nem tudnál segíteni, már kiakadtam...szal a lenti problémáimmal nyaggatnálak.

I.C.ram
#3106
szerinted nekem segitenek? 😞( itt irkaljak hogy ilyen plugin meg olyan plugin de szarnak elmondani hogy honnan lehet beszerezni oket! 😞(
Randal
#3104
de egyesítette?

Randal
#3103
á, hagyjuk a francba, senki se segít.

I.C.ram
#3101
Hol a pocsbe lehet pluginokat lelni??
Randal
#3100
könyörgök, legalább te válaszolj, hogy melyik honlapról és mit töltöttél le?
http://morrowind.ttlg.com/registry/viewall.asp
erről a címről szedted le? a ház nekem is megvan, a Boba Fett páncél is, de a többit nemtom, hogy micsoda.
a 3082-es bejegyzésnél még vannak kérdéseim. válaszoljatok már rá!

Randal
#3099
Nem értem, mindenki panaszkodik, hogy nem tölti le neki! miket ír ki? én Gothictól töltöttem eddig le jópár gamét és mindegyik rendesen lejött.
Na jó, a Pandora's Box-nál volt php probléma 4 fájlnál, de azt újra lehúztam.
ÉS NEM TÖRÖLTEK SEMMIT!!!!

pluhi
#3097
Hi all!
Beraktam a saját házikót, és a fele a folyóparton van! Nektek nem?
Kipróbáltam a futásgyorsitást is, de brutális lett az ijászom nagyon (8x speed egyébként is). Furcsálltam is minek ez, aztán inditottam egy battlemage-t. Azt a tetüt, jó ég!
Hogyan védekeztek az ability leszivások ellen? Mer elmentem kicsit Vasba nekrokat irtani, de lépten nyomon leszivnak. Csatánként kéne egy potion majdnem minden tulajdonságra. Az drága.
Randal
#3096
A kérdés lentebb van, az a hosszú sor, hogy az mi?
I.C.Ram: nem törölték, ellenőriztem, mind fennt van. próbáld többször.

#3095
Pedig tuti ugy kell... Elohozod az inventoryt, a listaban ahol kiirja a varazslatokat a chance/manaval egyutt shift+eger bal click. Ja egyebkent neha beragad a jatekban a shift, probald megnyomni mindket shiftet 1-2 alkalommal es utana probald meg megeccer.

I.C.ram
#3094
😊)) hol lehet pluginoakt leszedni ja es a varazslatokat meg mindig nem tudom kitorolni 😞( hiaba nyomom a shiftet semmi 😞(
#3093
Ugylaccik nem csak egy ilyen ember van, ugyanis a balmorai mage guildben a legalso szinten van egy emberke ahogy belepsz a lepcso utan a szobaba balra, aki folyton ordibal hogy ne zavarjam mer igy nem lehet dolgozni. Na ha azt megolom nala is kiirja a kedves kis uzenetet 😊

Hmuda
#3092
Ezt már én is megcsináltam. Erre a progi kiirja, hogy ha jót akarok, akkor töltsem vissza az utolsó savet, vagy élvezzem az általam kreált pokoli világot. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3091
Átlag 6k/s-al szedi a 700megás CD. No comment.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3089
Még csak most töltöm a CD2-t. Mivel ritka szar helyen van, ezért inkább nem mondok semmit a letöltési sebességről.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

I.C.ram
#3087
gyerekek nel egyetek mar hulyek!! "jujj elarasztjak a jatekot pluginokkal meg mindenfele szarral" ezeket bizony >>!!NEM!!<< kotelezo berakni!!!

ha mar itt tartunk tud valaki valami plugin oldalt?

Mas: a 2-es cdnek csomo fajljat toroltek a gothicos oldalrol tud valaki valami mast!!

Hmuda : irjal mar egy mail hog miben tudok segiteni sajat kiegeszitod gyartasaban mert szeretnek en segiteni valamiben 😊
#3086
Gyerekek megeri alchemyre gyurni 😊
1 db saltrice (1 gold)
1 db scuttle (10 gold)
ebbol csinalok master keszlettel, a mortar grandmaster es 49 alchemy/71 int-el ilyen italt:
restore fatigue 34pts for 94 secs 😉

ember
#3085
mi a kérdés?
Randal
#3084
senki se tud válaszolni?

Hmuda
#3083
Se box, se PC. Ezek még a fejlesztés elején készültek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Randal
#3082
nagyrészét elolvastam és megértettem, csak az a baj, hogy csomóhoz nincs link, csak emil.
de ezt még mindig nem tudom, hogy mi:

There is quite a bit of news today. Firstly, ZenGamer have a feature entitled Life of a Thief - the First Days. It talks about playing as a thief character for the first few days in Morrowind. There are some slight spoliers - only releated to the first town - as well as some new screenshots. Head over and check it out if you want some tips at playing as a scoundrel.

Next up is a .plan about Morrowind on BluesNews. It is by Brandon Reinhart from 3DRealms and it gives his thoughts on the game.

Thirdly, I have been sent two plug-ins created by Morrowind gamers. The first regards The Black Candle guild and has been created by Ninja. It adds a hideout into Morrowind that allows you to find out more about them. You can download it here. The second plug-in is by The Ampersand and adds a small house to Balmora. Since there isn't an owner, you can use it to store your equipment in. It can be downloaded here.

Next is a review of Morrowind on GameZone. It is in German, but it gives Morrowind 9.1 out of 10. Head over and check it out.

Finally, I have some more tips on increasing your Morrowind performance. This requires some changes to the Morrowind.ini file, so you should back it up. I am not sure if it increases performance on all machines, but it's worth a try. All you have to do is locate the settings in Morrowind.ini and change them to the following:

UseLinear=0
LinearMethod=1
LinearValue=3.0
LinearRadiusMult=1.0
;
UseQuadratic=1
QuadraticMethod=2
QuadraticValue=16.0
QuadraticRadiusMult=4.0
;
Also, if you want more shadows cast by NPCs and creatures, altering the following lets you do it:
Number of Shadows=32
Maximum Shadows Per Object=4
This will reduce the performance, but it gives a great effect.


Randal
#3081
szerintem boxos. nem tom, hogy a kijelzőket át lehet-e állítani a pc-sbe, de ez szerintem boxos.
Vagy atomerőmű van alatta.

MaDFoX
#3080
Hoppá!
Ezeken a screenshotokon is a PC-s game van vagy ez már a boxos?
Ha a PC-s akkor hogy lehet megcsinálni így a státuszképernyőt?

http://morrowind.ttlg.com/screenshots/MW_shot01.jpg
http://morrowind.ttlg.com/screenshots/MW_shot02.jpg
http://morrowind.ttlg.com/screenshots/MW_shot03.jpg

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Randal
#3079
http://morrowind.ttlg.com/registry/viewall.asp
az ezen a címen elérhető dolgok mit jelentenek, egyet-kettőt értek én is, pl a Boba Fett páncél, emebrek, szörnyek árnyéka, de a többi mi, nem vagyok jó angolos és nem tudom teljesen lefordítani őket😞(((

MaDFoX
#3078
Az alap-RPG-n a The Elder Scrolls-t értettem...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#3077
Boba fettet nem kell felrakni!
Igaz hogy nagyon meg kell válogatni őket, de az Official-like modok nagyon jók lehetnek, még akár jobbak is az eredetieknél...
A készítők is csak ugyanolyan emberek mint a fanok, csak ez nekik munka a fanok meg csak úgy hobbiból csinálják, megkockáztatom lelkesebben (nem jobban...) mint a melót egy készítő...
Maga az alap-RPG már régóta létezik és igencsak komoly rajongótáborral rendelkezik, akik nem csalni hanem alkotni akarnak... Jó ez mindenkinek, ha meg nem tetszik, kiveszed előle az X-et és kész...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Randal
#3076
ok, ezt akartam tudni, igaz én barbárral vagyok😊

#3075
Sok ertelme nincs eltuntetni... De ha csinalsz masik markot akkor az felulirja az elsot.

hiba
#3074
Naigen de a szinesitesnek csak akkor volna ertelme ha azt az erdeti keszitok csinalnak hiszen ok vannak tisztaban leginkabb a tortentekkel, mert akar storm trooperek is bekerulhetnek ilymodon a jatekba (boba fett mar amugy is benne van😊 )

MaDFoX
#3073
Nyalánkságok erre:
http://morrowind.ttlg.com/registry/viewall.asp

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

cenobite
#3072
Ahhhhha... Tenkjú!

gamertag: kenobita

Randal
#3071
és hogyan lehet eltüntetni?

#3070
A mark egy varazslat, tarsa a recall. Ha markot hasznalod, akkor a local mapben egy X-el megjeloli a helyet, es kesobb akarmikor vissza tudsz oda menni a recall varazslattal, es a mark se tunik el, tehat tobbszor is lehet hasznalni. Legjobb tudomasom szerint egyszerre csak 1 aktiv mark-od lehet.

MaDFoX
#3069
A modokat csalásnak használni szarság!
Nem olyan modra gondolok, hogy a gyárilag zárt ajtó mellé tesz egy lyukat a falra, mert az CHEAT!
Az már nem az eredeti game! DE a modokat kiegészítőként értelmezve nagyon is jók és izgalmas használni őket... ...nem megváltoztatni kell az eredetit, hanem színesíteni!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

FREAK
#3068
cool

hol van?? 😊)))))))))

Riszpekk

#3067
De gondolom meg nem keszultek el azzal a kiegeszitovel.

cenobite
#3066
Írod:"...kidobok egy markot ..."
Ezt már régebben is akartam kérdezni, hogy a térképen lehet -e jelölgetni dolgokat és ha igen, akkor hogy?

gamertag: kenobita

MaDFoX
#3065
Megelőztél...
Ez a lényeg... ...amíg nem a csalásokkal henceg valaki, addig jöhetnek a pluginok...
Vadállat dolgokat láttam, új szigetek, városok, fegyverek, szörnyek, történelmi szálak, függetlenítve az eredeti történettől, de azzal párhuzamosan játszhatóan!
A kedvencem: Egy kihalt, romokkal/hullákkal/csontokkal (nameg persze az ide sereglett szörnyekkel) teli sziget, amit vmi háború (később kiderül, egy idegen faj) letarolt... ...ki kell deríteni mi történt és miért... a szigetre csak egy hajós mer elvinni és csak itt kapcsolódik Morrowindhez... oda vissza járhatsz Morrowind és a nemtommilyen sziget közt, de infót csak a szigeten telálni, "régészkedés" közben... ...nagyon tutin hangzik...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#3064
En ha egy ellenseget nem tudok legyozni akkor a leghasznosabb csalast/legerosebb varazslatom hasznalom: quickload 😊 Aztan ha vegkepp nem megy akkor vagy alszok elotte egyet, vagy feladom, vagy ha erzem, hogy csak picin mulik kidobok egy markot hazamegyek feltapolok azt johet a bosszu 😊
Egyebkent nalam meg 1 db mod sincs fent es nem is tervezem a hasznalatukat amig nem lattam a jatekot olyannak mint amilyennek a keszitok szantak.

hiba
#3063
az infok alapjan elkepzelheto hogy "mindent" lehet modositani a jatekban de akkor elvesz a kihivas jellege mert mindig ott a kiskapu.

hiba
#3062
van benne igazsag, bar szvsz kette kene valasztani a modositott es az erdetei jatekot mert pl: egy ellenfelet esetleg nem tudsz legyozni hat mit csinal az okos ember? betesz valami segitseget a jatekba amit nagy valoszinuseggel o fog hasznalni es nem az npc. persze ez is kihivas de talan nem erre talaltak ki.

#3061
Meg mindig nem ertem, hogy ez miert baj. Egy olyan jatekban, mint a Dungeon Siege, amiben olyan plugint rak fel mindenki amilyet akar es a server nem tudja ellenrozni ki mennyit csal meg ok lenne, de egy single player jatekban... ne rakd fel ha nem teccik es kesz.

hiba
#3060
En is igy velem ettol tartok is valamennyire.