The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaDFoX
#4369
😉) Póbáljátok ki a nude patch-ot... (Adults only) ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4368
Ha egy mestertol tanulod a skillt akkor NEM kap szorzot! Ezt jegyezd meg, igencsak fontos! Varazslas fejlesztese: Vivec-ben a plazakban felallsz vmi olyan helyre egy tonna restore magicka lotyivel, ahol nem erhet el az ordinator, es elkezdessz ra varazsolni! Ha restorationt is akarod fejleszteni, csinalj egy olyan arit, hogy "restore health xy pts on target", aztan azt is nyomasd ordinatorra!

MaDFoX
#4366
Konfig: C1000, 512, GF3Ti200, AI max, láthatóság max, 1 árnyék/entity, 1024x768, Qcx-FSA: internal nem rossz, nem akad, external használható, néha megakad, Balmora persze szaggat... 😉

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4365
Igen, de a fõpasi amikor azt mondom "make amends" csak kb azt mondja, Áhh az idõ elmos mindent, várjunk egy kicsit és meglátod minden rendbe jön, én garantálom neked...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

DeXoSZ
#4363
Celeron 700, Gef2MX, 256MB ram, 800*600 szépen fut, bár Balmorában pl. elég keményen szaggat, de tök 8, mert ebben a gamaban nem számít sokat az fps.
#4359
es Wizzard te milyen felbontasban nyomod??
#4354
Ti milyen geppel nyomjatok?
SecMan
#4349
Ja, és hogy lehet pickpocket-elni???

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#4347
Expelled: akkor a föguruval kell beszélni hogy "make ammends" (mást nemtom)
Páncél:nekem olyan van, mint Vivec-ben az ordinator-oknak
MadFox: kösz a helpet

Nekem is sokszor csinál olyat hogy csak simán lefagy és csak a reset segit (WinXP), de szerintem ezen egy jobb proci segithetne, mert ahogy elnéztem mindig amikor akad egy kicsit, akkor van esély rá...

Egyébként mekkora Security kell egy 100-as zár kinyitására Journeyman's lockpick-kel?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#4346
Errõl jut esyembe a balmorai mages guild küldetésben amikor Punabi meg Sunemtudommi beli varázslókat kell meggyõzni hogy fizessenek, akkor éngem frankón kivágtak a guildból...
És mindenki csak a Viveci fõgurut emlegeti, de az meg csak poénkodik és nem akar szóbaállni velem normálisan...
Ráadásul addig se enhance, se spell making, se tanulás, de még francos travel sem...
Expelled elleni taktika??????

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4345
Hát döntsd el...
Ha jó a personalityd akkor bribe amíg 100 nem lesz a csaj és odaadja magától...
Ha jó tolvaj vagy, zsebeld ki...
Ha egyik sem (mint pl én) akkor a zsebeléssel jól magadra uszítod és hent... ...sajnos...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#4343
Balmora-ban a Fighters guild-ben megkaptam azt a küldit, amikor egy CODE BOOK-ot kell visszaszerezni valakitöl, de az a valaki nem adja oda, meg aszondja, hogy döntsem el kinek az oldalán állok(fighters vagy thieves), most mit tehetek,hogy tovább haladjon ez a quest?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#4342
Nem, a fõ küldetés a "Vidd el Balmorába ezt a csomagot..." kezdetû szöveggel indul, a játék kezdetén... ;DDDDDDDDDDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4341
Kb. 4-5/guild/varos.

SecMan
#4339
Na végre sikerült megenchantolnom az axe-omat, 20-as fire dmg-el, tudom, hogy nem nagy szám, de nem fért bele több, meg igy is 5k-ba került...
nem tudjátok hol tudok nagyobb soul gem-et találni/lopni/venni? valami boltos érdekelne leginkább...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#4336
Nem éri meg csinálni, mert sokkal jobb cuccokat lehet találni. Talán egy gyûrûbe lehet rakni 120 enchantot, ami kevés normális hatásra. Helyette olyan sisakom, bakancs, amulett, gyûrû és mellvért van, amit sose tudnék csinálni. Találtam egy könyvet, amiben írnak az ismert artifactokról. Van vagy 20. Mire mindet megtalálom. Hiába, nehéz a félisten élete 😊

hiba
#4335
Meg csak most kezdek ragyurni ezekre, eddig csak fizikailag kuzdottem - csihi puhi, szal magica nem volt eloterben. Meg nem krealtam semmit, nincs is hozza cuccom de ami kesik nem mulik 😊

EqUiNooX
#4333
könyörgöm, ne bmp-be pliz, mert leég a modemem 😛
EqUiNooX
#4329
Egyetértek, nemhiszem én sem, hogy egy "5nap alatt végigszaladok rajta" felfogás jo ennél a játéknál.. Viszont láttam már olyan emberkét, aki csak azért szaladt a "végére" hogy lássa kivel is áll szemben, és a következõ replaynál már aszerint fejlesztett.. Akkor talán érthetõ.
EqUiNooX
#4327
A sulyra értette, nem a fegyver hatásfokára sztem..
#4325
Valami valószinüleg elkerülte a figyelmedet.
Nézd meg jobban a fegyver infót.

hiba
#4324
Amugy a vegigjatszas egy lehetseges modja, hogy beallsz valameik castba, kezdo vagy alapszint stb. Vegigkuzdod magad mig master nem leszel, s utana atpartolsz egy masik kaszthoz, ahol szinten alaprol indulsz. De nem kotelezo csatlakozni, azt olvastam, hogy anelkul is vegig lehet jatszani...persze ilyekor a tomerdek kuldetesnek nincs jelentosege, mert csak a fovonalat kell vegigvinni. A teljes komplett vegijatszas (nem csak a fo) szvsz hetek vagy honapokba telhet.

hiba
#4321
Van egy dolog ami kisse szurja a szememet, dehat ezert vagyok hiba...az npck szepen setalgatnak vagy nem. Az idotol, idojarastol fuggetlenul mindig ugyan ott vannak, nem alszanak, nem talplalkoznak csak vannak.
A gothicba pl neha meg reggeli furdest is lathattunk, aztan almat is eszegettek olykor...(plane ha kiutottuk oket - mert ugye nem haltak meg azonnal). Na majd NWN-ben.

hiba
#4320
Ez en is megmondhatom persze lehet nincs igazam, de mivel eddig 5 karakterrel indultam, es mind az 5x caius cosadeshez vezetett az elso ut, biztosra veszem, hogy ove a fovonal.

Aki vegigjatszotta azt csak sajnalni tudom, vagy meg azt se. Ezt a gamet arra talaltak ki hogy minnel tovabb lehessen vele eljatszadozni, aki vegigrohan mindenen az megoli az egesz lenyeget 😞

#4319
Egy kis érdekesség. Ti találkoztatok hasonló fegyverrel. Elvileg ennek a cuccnak kb 50 a tömege. Ez is egy lordnál volt.

ember
#4315
lehet hogy közel voltak ellenfelek vagy vmi
SecMan
#4313
Asszem Restore Agility potion kell!

Ujabb kérdés enchanttal kapcsolatba: Ha fire dmg-t akarok egy baltába akkor ahhoz "duration" is kell?(mert a dur. nagyon sok chargeba és pénzbe kerül) és mi a különbség a "target" és a "touch" között?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#4305
Írd már le emailbe hol találtad nekem is kell

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

EqUiNooX
#4304
Belegondolva van a vámpir társadalom szervezõdése és gyarapodása, és a piramisjáték között pici hasonloság :]
ember
#4303
a szabadban nem azt írja ki hogy wait, csak ahol tilos aludni (város, stb)
G. Joe
#4299
Gyorsak vagytok mint Nigel Mansell! He! Thnx, na keresek egy kovács csókát!

http://deathfellows.hu/

SecMan
#4298
Egyszerüen, kovácsok meg tudják javitani, vagy te is, ha van olyan kalapácsod (bocs,most nem jut eszembe a neve 😊) dfe ahhoz kell armorer skill...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

hiba
#4297
Kovacs-nal, vagy szerzel kalapacsot es sajat kezuleg.

hiba
#4296
3 v 4 ezer "feladat" van a jatekban, es egy (?) fo kuldetes sorozat (gondolom caius cosades fele). Mindenki eldontheti mennyit akar megcsinalni 😊, vagy mikor unja meg az npc vadaszatot.

G. Joe
#4295
Nem rohogni! Szoval az elhasznált(eltört) fegyvereket hogy tudom megcsinálni(megcsináltatni). Van erre mod?

http://deathfellows.hu/

Long_Gun
#4294
Help!
Mi a bánat kell a coral cave béli shrine-nek? (csak ez hiányzik elméletileg a pilgrim útjából)
Thx.

hiba
#4293
Gondolom a fogonoszt kell kiutni a nyeregbol, de ha megsem akkor is lesz ellenfel: en eddig akarhanyszor visszamentem bizonyos helyekre mindig ugya annyi ellenfel volt ot mint amennyit par oraja lekaszaboltam ugyan ott...persze lehet, hogy ez amiatt van mert kozbe kifagyott (kilepett) parszor a progi.
Masreszt vannak jol megtermett Ordinatorok (ghostgate), akikkel nem feltetlen kell hadba szallni, de meg 100as skillekkel is nehez uget kiutni, eddig rajtuk lattam a legerosebb pancelokat.

EqUiNooX
#4292
Hüjén fog hangzani amit mondok, de jácc a látványért, a lehetõségekért, a kalandért.. Egy kóbor "fél-isten" leszel, nagy-nagy pofonokkal, de azért korántsem halhatatlanul :] Nem csak annyibõl áll ez a gamma, hogy 100as skill és csókolom, uninstall. szerintem.. :]
EqUiNooX
#4289
Nem kell kérdezni, kézségesen és ingyen tartanak bemutatót :]]
#4287
Ebonhearttõl Keletre asszem van egy kis dungeon ahol találkoztam 3 vámpírral... tõlük kérdezd h lehetsz vámpír 😊

MaDFoX
#4284
Hogyhogy hol alszol a szabadban?...
'T' és kész.... városon kívül nem illegal....

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Rincewind
#4278
Mivel a vámpíros save-m felülírtamn és nem tudom hogy szedtem össze a fertõzést, kénytelen voltam hanyagolni a Vámpíri létet... 😞
De mindenképp szeretnék vámpír karival nyomulni! Nem tudja esetleg valaki, hogy hogy tudok megfertõzõdni???
MaDFoX
#4271
Megnézed jobbra lent az aktív hatásokat, amik érnek... ...tuti vmilyen betegség következménye a gyengeség... ...arra meg van 1 rakás gyógyszer potion, meg varázslatok is...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#4270
A lopásról csak annyit, hogy Vivec-ben egy 80%-os Camoflage(vagy hogy kell írni) amulettel összelopkodtam egy olyan armort amit a Vivec-ben lévö Ordinatok-ok viselnek... elég jó mert Medium armor, és elég erös... akinek meg kell pénz de nincs sok féröhelye az menjen el gyöngyhalászni 😄

Az Enchanttal még mindig van egy-két problémám: enchantER-nél kiválasztom a soul gem-et(van benne soul), a fegyvert, csak éppen EFFECT-et nem tudok választani, ez mért van?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#4269
Meglepo modon restore str potion.

#4266
De nem varazsloval... Nekem most ugy 150 healthem van es 500 mana. Alvasnal mindig a manara kell varni, hogy feltoltodjon.

#4260
A normálnál tulképp te állítod be, hogy hány órát pihensz, az Until Healed-nél pedig pont annyit alszik, a mana, az élet, és a fatique mind feltöltõdjön maxra..

Ron Ragm
#4259
mi a különbség hogy normál rest vagy until healed?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

G. Joe
#4256
Alvogép!

http://deathfellows.hu/

hiba
#4255
sleep until healed-et eleg gyakran hasznalom, mondhatni naponta 10x szal nem kell olyan sok ido hogy teljenek a napok.