The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Crazyn
#6716
És mi az a 6th house szörny?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

#6715
Ha jól emlékszem, akkor egy golden saint-et lehet szerezni tök alacsony szinten is.
A balmorai mages guildben az egyik küldetés az, hogy rakjál le valakinek az esztalára egy fake soul gemet, amíg az nincs ott. Az asztalon van egy golden saink soul gem, és mivel nincs ott senki, minden gond nélkül el tudod venni. (Meg a többit is. Nekem jól jött az a kis "zsebpénz" a játék elején! 😊)
Factor_007
#6714
Hálásan köszi

EmThor
#6713
Szóval délen ki a városból a táblánál balra fel a dombra majd át a hídon ahol a csákó csontit idéz ,csákó legyak megy tovább utána lát egy nagy kõtömb elzárni ajtó bejárat kicsit visszábbmenni úton kart elfordítani dungeonba bemenni szikla szerpentinen lemenni. itt látni egymás mellet kb 3 ajtó. no ezen nem megyünk be mert e fellett van 1 szint ,szóval hátrébb megy sziklán felugrál és az ajtók feletti emeleten van ott balra ajtó csákó legyak polcon a box. Sok sikert

Factor_007
#6712
inkább mondjad hogyan lehet továbbjutni

Dikkma
#6711
Csá te gyér 😄
Factor_007
#6710
egy kérdésem lenne:
Ott tartok hogy Hasphatot Antabolisnak kell vissza szereznnem a Dwemer Puzzle Boxját. El is indultam, a Pc Guru is azt írja hogya Cells of Hollow Handbe van de én ott nem találtam semmilyen dobozt most akkor hol van???

Crazyn
#6709
A daedric claymore-om 1-65 -ig sebez. Ezt vivecben szereztem, ez egyik glass armor-ers csávót levertem, és nála volt

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6707
Golden Saintet magas szinten Daedra romoknál lehet látni. A 6th House szörny meg egy bazinagy bogárra emlékeztet polip fejjel, ronygyokkal letakarva. Bármit csinálhatsz vele, csak gyõzd pénzzel és spellel.

A Daedra cuccok nemtom mennyit sebeznek, mert már régen nem játszottam, de azok a legerõsebb alap cuccok a játékban. Majd kapni fogsz a Daedra Lordoktol, de csak magasabb szinten.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crazyn
#6706
Hol találok olyan "Golden Saint kell hozzá vagy egy 6th house szörny"-et, mivel van egy daedric claymore-om. Miket lehet ezekkel kreálni?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

ProSatanos
#6705
Folytatás 😊

A daedra mennyit sebez?
Daedra-t a Daedra lordoktol lehet kapni??
(mert nekem azok csak dwemer cuccokat adnak 😞)

Hmuda
#6704
A WT nem elég. minimum egy Golden Saint kell hozzá vagy egy 6th house szörny, csak nem jut eszembe a neve.

Azt még semmivel . Majd ha lesz Daedra, azt kell echantolni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ProSatanos
#6703
Két röpke kis kérdés:

Winged Twilith - elég-e konstans effekthez?

Ebony Short sword - mivel enchantolja?
(10-20,10-22,15-25 a damage 😊)

Köszike az esetleges tanácsokat 😊

ProSatanos
#6702
THANX MAN

pedig olvastam én is hogy editorba igy meg ugy de pedig már elégé felhuzott, s nem akartam "segítséghez fordulni" de feladtam ...

ha még egyszer ujból kell kezdjem azt rendesen végigviszem tolvajjal 😊

ProSatanos
#6699
Még egy kérdés de ez a DAGGERFALL-al kapcsolatos.

Valahol visszább láttam a címet ahonnan le lehetne tölteni de akkor még nem érdekelt, most meg már nem találom 😞
Ha valaki tudja irja már le nekem is a linket, meg esetleg hogy mekkora?

Elöre is köszi!!!!

ProSatanos
#6697
Hát nincs köztetek egy rendes segítõkész tolvaj aki eljutott eddig
kérdésem #6688
plz plz plz plz SEGÍTSETEK !!!!
egy tagot találtam aki gyanus de ha levágom nincs nálla semmi, ha nem nem mond semmit, lefizettem, megprobáltam kizsebelni ... de sehogy se találom a kulcsot 😞
HELP

#6696
Azt amelyik a www.extra.hu/gmiki-n van fent! De asszem csak egy van! 😊

Szerintem összeszedem a környék összes zöldségét, aztán majd õ kiválogatja! 😊
Hmuda
#6695
Én egyrészt ezért nem használok soha magyarosításokat. Mindig lesz benne ellentmondás. Pl ezért hagytam abba a Cvi3 teljes fordítását, mert túl sok adat volt és akaratlanul is belekeveredik az ember, ráadásul asszem 4-en fordítottuk egyszerre, szóval halálra ítélt dolog volt. De azért a Tutorialt és a Game Concepteket teljesen le is fordtottam. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crokin
#6694
Nem csak a nevérol lehet felismerni a virágokat😊 valamelyik mw siteon biztos találsz képeket is roluk.

Repatarurgyán

#6693
Neked melyik magyarositas van meg?

help
#6692
Neked melyik magyarositas van meg?

help
Laza
#6691
ezt ugy hivjak mas neven, hogy: S.OPAS... 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Crokin
#6689
Sikerült nekem is! csak simán ráküldtem az amerikait az eu.-ra és már ment is :-)

Repatarurgyán

EmThor
#6686
megvan a dwarven puzzle box köszi tovább tuddtam menni

#6685
thank you

\'danja

#6684
www.extra.hu/gmiki
www.extra.hu/ik2

Valamelyik oldalon fent van a magyaritás! Használd egészséggel! De sajnos pont a lényeg nincs még leforditva! 😞
#6682
tudok angolul csak egy ido utan megunom az olvasgatast angolul mert annyi a rizsa hogy nemigaz

\'danja

#6681
thx elore

\'danja

#6678
nincsen morrowind magyarositas?

\'danja

Crokin
#6675
Akkor csak simán rá kell kuldeni az europai peccsre az amerikait és jó lesz minden? ha ez igaz, akkor nagyon jo lesz nekem 😊

Repatarurgyán

#6672
A francba......most megint tölthetem le DC-rõl a CD-t. Immár negyedszer. 😞

Crokin
#6671
Ohh, kössz a segítséget, akkor nem is szenvedek tovább a peccsel... kár, pedig az életerokijelzo az tetszett 😞

Repatarurgyán

Crokin
#6669
Lehet hogy az europai peccsel van a baj? probaljam ki az amerikait?

Repatarurgyán

Crokin
#6668
Valaki tud erre valami megoldást? kicsit pöccent, hogy megveszem eredetibe (nem surun teszem ezt) és csak ugy tudok játszani, ha full le és felinstallálom+peccselés...és akkor ujraindítás után megind nem indul szabálytalan muveletre hivatkozva.

Repatarurgyán

EmThor
#6666
oké bejutottam de bent merre van kb? szóval röftön a dungeon elején ?Amúgy kösz szépen

EmThor
#6663
Szasztok kéne egy kis útmutatás vagy hogy melyik hozzászólást nézzem meg. Mos tkezdtem a gamét Balmorából jöttem el és a Dwarven Puzzle Boxot kellene elhoznom 1 dungeonból megvan vmi orc passage way is már meg szellemek egy leszakadt híd után volt 1 távcsõszerûség ahova nem lehetett felmenni... kb ennyi...
Elõre is kösz

hiba
#6662
A 1.2-es patchet erdemes felrakni, van valami rendhagyo valtozas?

Hmuda
#6661
Engem meg Hard-Hearth bízott meg hogy öljem meg Gentleman-t. : )))))))))))))))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6660
Bingó!...de én szííttamm az update-el..és a crack..al...mindig kilép dekstopra...😞(( ez az egy gamma vcsinálja csak..😞((

Laza
#6657
na, nem a Vampire Kissrol olvasott, hanem a Vampiric (v. valami hasonlo) gyururol...
Talalt is egyet, az elmondasa szerint hasznos kis cucc... 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#6656
NA végre most installálom a morrowindet 😄DDD

ha bármi gond van gondolom hozzátok fordulhatok 😄

koszontem.

Crokin
#6655
Meg tudná mondani valaki, hogy felpeccselés után miért nem indul el? Az a valamilyen flow file a videokártyáig tart ,gondoltam hogy a driver, lecseréltem, nem az. játék reinstall, peccsel elsõre indul, többször nem, nemértem.

Repatarurgyán

Laza
#6654
hi all

haver olvasott egy konyvet, amiben azt irtak, hogy a Vampire Kiss gyuru nagyon ritka, valami 1000 evenkent lehet ilyet talalni...
na, nekem van ilyenem... ez jo valamire azon kivul, hogy levesz az energiambol?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#6652
köszike a segíccséget holnap reggel 11 re meglesz 😄 alig várom 😄DDD

koszontem.

Hmuda
#6651
Ja, akinek kell egy iszonyatkirály picklock, az ölje meg a Thief Guild vezetõjét és lesz nála egy Skeleton Key nevõ tárgy, amit 50 szer lehet használni és 5.00-és a qualityje

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6646
Nekem odaadta rögtön a kulcsot. Bár akkor már felesleges volt, mivel odalent találtam Odonusi's tekercseket, amikkel kinyitottam a kaput. De semmi értelmeset nem találtam lent, csak néhány Dwemer szellemet és néhány géppókot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crazyn
#6645
Ja. Dwemer puzzle box. Elvileg amikor visszavittem a gyereknek a fighters guildbe, akkor azt mondta, hogy valami kulcsot fog adni, amit azóta sem kaptam meg. Most mi van? Mert ott lent a barlangban, vagy miben volt egy ajtó a legalsó szinten, amit nem tudtam kinyitnni

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6641
Elõbb töltsd be a Morrowind.esm-et.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6638
Ja bocs. : ))))
A területlistábol kikeresed a Ghorak Manort, ott kiválasztod a Creepert és valamelyik al-ablakban át lehet írni a manit.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6637
Start menü -> Programok -> Bethesda Softworks -> The Elder Scrolls Construction Set -> Gondolom innen egyértelmû. Nem gondoltam, hogy ennyire láma vagy a gépekhez. ; )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun