The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#6632
Elvileg alaptartozék a progihoz. Magátol felintallálja magát.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6629
Ha nagyon muszáj, írd át az editorral a Creeper pénzét. Szerintem ez nem csalás, csak idõmegtakarítás. : )))
(mivel már nálam a Creeper tele van egy rakat pont 5000 arany értékû cuccal és én már nagyon untam, hogy folyton meg kellett vennem õket, hogy felmentjen a Creeper pénze, hogy eladhassam az 50000 értékû cuccokat, ezért gondoltam azt, hogy nem csalás (hú de hosszû mondat : ))) ) )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6627
Ja, a második CD csak az EDITOR-hoz tartalmaz cuccokat (nemtom miket, mert nekem rossz BIN jött le.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6624
jah megvan 2.. az nem vészes 😄

koszontem.

#6623
nem gond... és hány CD-s is?

koszontem.

Hmuda
#6622
Mondjuk arra számíts, hogy a városokban néha 30 FPS alá fog menni. Ez a game "kicsit" megelõzte a korát.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6621
egyébként ujságokban olvastam... de ezentúl már tényleg nem hiszek nekik..

koszontem.

#6620
woww Akkor még ma megkeresem 😄 Köszi szépen 😄DDDD

koszontem.

Hmuda
#6619
Ki mondta ezt a marhaságot? Ha nem tudnád, igy néz ki ma egy nagyon jó gép. Szerintem átlag 40 FPS-el fog nálad futni (bár mivel MX kártyád van, Pixel Shaderre ne is számíts).
Az én
666MHz, 256 RAM, TNT2-ön is elfutkorászik.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6618
mert ugy hallottam, hogy neki se kezdjek...ilyen géppel

koszontem.

#6617
komolyan kérdem...

koszontem.

#6616
ha jól emléxem legalább 400-as.
Hmuda
#6615
Ezt viccnek szántad?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6614
Lenne egy kérdésem:

Visszaolvastam 2-3 oldalt de nem nagyon láttam ilyen jellegût:

Elfutna a játék egy 1Ghz Celeronon 192mb ram Gef4 mx 440 en?
Mert ha igen akkor megpróbálom beszerezni valahonnan. Elõre is köszi

koszontem.

#6610
Az uj official plug-in,az Adanntinum pancel eleg klassz, foleg ha megenchantolod.Medium armorban meg a legkulturaltabb kinezetu.
#6608
Segítség kell! A balmorai Mages Guild küldetést csinálom: Punabi cave-ben kéne Manwe-tól pénzt beszednem, de sehol nincs a barlangban, akiket kinyírtam, azokat nem így hívják!Hol találhatom meg???? nem tudok így feljebb jutni a ranglétrán!!!
#6607
??_nemtudjatok hol tudnam netem leszedni az ISO morrowind-et_??

\'danja

#6603
Tedd föl hozzá a megfelelõ verziószámú crack-et is.(GCW-rõl)

Crazyn
#6599
Nyugi. Eleinte nekem is ezt csinalta, de utana mar csak orankent lepett ki

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6598
Elvileg igen, de én még nem öltem meg.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6596
Gond van. 😞
Fent van az új patch, hozzá a nocd crack.
A gép:Tbird1200, Abit KG-7 512 DDR, MSI Gef2Ti 64MB
Op.:WIN98SE, dx8.1, nvidia 30.00,stb....
Natehát....10 percenként kivág a desktopra...miért? 😞( Help!

Hmuda
#6595
Hé! Nagyon sülyed a topic. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6594
Ahha. Köszi. : )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6592
Csak annyit mondjatok, hogy Dagoth Ur egy normális játszható fajhoz tartozik, vagy pedig egy egyedi karakter?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6583
Én úgy tudom, hogy a Dunmerekkel háborúztak, aztán megunták és elhajóztak. Vagy valami ilyesmi... : )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6582
Nem. Semmilyen varit nem alkalmaztam. Egyszerûen csak fénylik a pocsolya alján. Ráadásul nekem a varázstárgyak körül mindig fehéres burok lesz a vízben. Szinte világít, úgy észre lehet venni õket. Bár valszeg csak a videokártyám miatt lehet, mert nekem mindig elcsúsznak a textúrák és lehet, hogy most is így van. : (

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6578
Én símán megtaláltam, mivel szépen csillogott a pocsolya fenekén (és ugye a magickás cuccok nehezen olvadnak bele a környetzetbe. : )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6577
Fura. Nekem full Ebonyban plusz Daedra Long Sword-al és Daedra Tower Shieldel is több mint a fele üresen van az invemnek. : )))))
Majdnem kétszer annyit elbírnék, mint csak az alapfelszerelésem (100-as erõ + 1db 20-as STR gyûrû, meg a kesztyû, ami szintén +20-at ad).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crazyn
#6574
Az a rom nem az Urshilaku Camp-tõl nyugatra van? Már csak azért, mert az én térképemen van egy Khuul-tól keletre, a hegyeken túl a parton, meg egy dél-nyugatra a parton.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6571
Én meg Vivecben, az Arénában, a Harcosképzõben kinyírtam egy manust és szereztem tõle Full Ebony páncélt. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crazyn
#6570
Molag Mar-ban kinyírtam egy manust és szereztem tõle glass armort, meg egy daerdric claymore-t.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Crazyn
#6569
Ott vettem.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6568
Nem mondom. A CDGalaxisban csak 7k a Morrowind. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Laza
#6566
a beszelo Mudcrab (10000gpvel) a Mzahnch romok keleti oldalanal levo pici szigeten van...
a rom Vivectol keletre (2perc gyalog, legalabbis nekem, 63as speeddel😊, kb Suran alatt van...

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6565
slowfall amulettet a Field of Kumunal levo csavotol kaphatsz, ha segitesz megtalalni a haverjat (kb 50m-re van az osvenyen elore😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Crazyn
#6564
Még valami: kinél van jó sok pénz, a Creeper-en kívül, aki a tényleges áron veszi meg a cuccokat?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Crazyn
#6563
Már próbáltam, de nem találom a gyûrût.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Crazyn
#6561
Chameleon vagy slowfall enchanted ruhákat vagy ékszereket hol lehet szerezni vagy milyen alapanyag kell hozzá?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

#6560
Hali!

Felpakoltam a peccset, de azóta kb. 30 percenként kivág a játék a winfosba! Miért?? Nyomjak egy reinstallt?
Crazyn
#6559
Hol van az Ibnis Manor plug-in háza? A readme azt mondja, hogy egy kis szigeten Gnisis melett, de nem találom.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

hiba
#6558
Merre van ? csak kb 😊

Laza
#6556
ahhh... megtalaltam a beszelo Mudcrabot...
kapasbol megajandekozott 400.000(!)gp-vel... 😊 (bar eddig 41 nap jatekidonel tartottam, mostmar kb 98 lehet😊

egyebkent van hatasa a jatekmenetre, esetlegesen a tortenesekre a napok telese?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

hiba
#6555
Rollic
Na ez a rollic nem akar velem kommunikalni, de jol jonne egy ilyen "teherhordo" 😊

Crazyn
#6553
Mire jó nekem Dagoth Ur, ha megkeresem? A rohadt Telvani Treasury-ben van mind két vaultban 2-2 lilán fényló golem vagy mi a franc. Velük mit lehet kezdeni?
Hol lehet vivec-ben vagy balmora-ban, vagy caldera-ban lock-picket venni?
A residence plug-int használja valaki? Nekem a múltkor a caldera-i házamban megjelent egy daedra. Nehezen, de megöltem, erre az csak egy szaros botot hagyott nekem.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Laza
#6551
hat ehhez kivanok neked sok szerencset es turelmet.. 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6550
egy kis lathatatlansag csodakra kepes... 😊
es igy senkisem tudja, hogy te voltal...

mielott eladod a lopott cuccokat, erdemes megkinalni legalabb 200 penzzel az arust, mert volt mar, hogy eladtam a lopott cumot, es ramugrottak a gecik... 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Crazyn
#6549
Ok. Csak egy baj van: én Hlaalu tag vagyok, ezért azt inkább nem próbálom. 😊

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6547
Én a Hlaalu Treasuryt úgy rámoltam ki, hogy kinyitottam az ajtót, kifizettem az 5 aranyas bírságot. Majd a köv zár, újabb 5 arany. De ami bent vol "kicsit" többet ért mint 10 arany. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Crazyn
#6546
Hogyan érdemes kirabolni Vivecben a Redoran vagy a Treasuryt? Mindenkit lemészárolni(nekem lehetetlen) vagy valahogy máshogy?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

Hmuda
#6545
Én még pénzzel nem tudtam lejjebb vinni a Skillimitet, és soha nem költök pénzt skillvásárlásra. Szeretem magam megszerezni a kívánt szintet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun