The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DonnieBrasco
#7050
ReRt..izé.

Ne játsszak helyetted ? 😊) beszélgess emberekkel (elfekkel, stb.)
Tudod, a gombbal lehet beszélgetni...

DB

A ti kung-futok nem erős!

#7048
Igen jo kerdes! Hagyomanyos modon nem lehet csatlakozni a Camonna Tonghoz, tehat nincs olyan, hogy beallsz es felkuzdod magad vezetove.
Viszont van arra mod, hogy atvedd a Tong vezeteset, egy masik szervezeten keresztul. Kerdezz korul, es elobb-utobb hallani fogsz bizonyos osszefonodasokrol. Ha szereted a rejtvenyeket, ne olvass tovabb.

Hint: A Camonna vezetoi a Hlaalu haz magas rangu nemesei.

SPOILER!
Ha beallsz a Hlaalu hazba es eleg sok kuldetest csinalsz meg magas rangod lesz, "felkinaljak" neked a Camonna Tongot.

#7045
Ezen mar en is gondolkodtam, hogy kiprobalom. Ket kerdes:
- A klantagsag megjelenik a frakciok kozott, es van rangletra, mint akarmelyik szervezetben?
- Van-e a join_all_houses-hoz hasonlo join_all_clans plugin?
Sipocz
#7044
Béke Nektek!!
Hogy?-Hogy nem? véletlen épp van a pályán 3 klán.
A klasszikus rpg. 3 kasztnak megfelelõen:
-harcos vámpírok ÉNy-i dwemer ruin az Urshilaku tábortól Ny-ra a dwemer fõidézõ mage ruinjához közel MaarGan-tól É-ra,
-tolvaj vámpírok Mount Kand-tól Ny-ra Marandustól K-re Tel Uvirith-tól DK-re dwemer ruinban,
-mage vampírok Valenvariontól K-re 1 nagyobb szigeten barlangban.
Method:fegyvert elrak,nem verekszik,bemegy,ütik-verik a vámpirok,megpróbál nem meghalni(üdítõitalok fogynak rendesen),amikor látja a fertõzés jelét a magic hatások között teleport,néhány napot vár(csucsukál stb.) és átalakul.Átalakulás elõtt egy laza cure common-nal a fertõzés megszünik!!Átalakulás után csak különleges rituáléval lehet kigyógyulni,bõvebb felvilágosítás erre a Vivec-i titkos könyvtár iratai között,no és persze jó ha a Bal Ur-i shrine dunmer fõpapja még él.Az utóbbi módu kigyógy. egyúttal inmunitást is biztosít.
Elõnyök:iszonyú nagy stat.érték+néhány skill növ.(a vérvonal klánjának jellemzõi szerint),pár új küldi(érdekes mennyi sok rejtõzködõ vámpir van).
Hátrányok:kitaszítás,fõküldi nem végrehajtható(nem próbáltam!),napfényátok,regeneráció paff.

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

#7043
Respect = Tisztelet
Respektálom....ha így ismerõsebb! 😊
Wanda
#7042
Meg különben is megengedte !!
Wanda
#7041
Halló egy moderátort akarok !!!!
Engem itt inzultálnak !!
Tessék azonnal kitörölni Zee beszólásait!!
Lesz Irgum-burgum ha elkapom a srácot, csak kerüljön a kezem közé. Nem kap palacsintát legközelebb. Az már egyszer biztos.
Lantee kösz a ... öööö izé ... mi az a respect?

W.
#7040
Lehet, pl. talalhatsz erre alkalmas varazstargyat vagy ha ismered a 'fortify skill' spell effectet, akkor sajat keszitesu varazslattal is.
Gondolom hogy ad pluszt, attribute is mehet 100 fole, es biztos nem veletlenul vannak 200%-os dispell scrollok.
#7039
Sziasztok!
Ha egy skillem elérte a 100-at feljebb lehet még nyomni mágiával? Ha igen érdemes, ad még valami pluszt?
Üdv
Ersiman
Lacee
#7038
mert a topicindító nagyon keni a html-kódot 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

hen-tes
#7037
nekem meg az lenne a kérdésem mitõl vastag a morrwind felirat??

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#7035
Full Respect a hugodnak! Aki ilyen igényes játékkal játszik...és még lány is mellé....Hm..ez már döfi!

Üdv
#7032
Ja. Aztán szerezz egy amulettet ami folymatasan tölti a Healt-ed meg a varázspontokat 😊

#7031
Kezedbe veszel egy FELTÖLTÖTT Soul Gem-et, ekkor megkérdezi a program, hogy Enchant-olsz vagy feltöltesz (???) egy már Enchantolt cuccot.
Utána ki kell választani a tárgyat amibe beteszed, utána pedig a már megtanult varázslatok közül beletehetsz párat.
Azt, hogy mit tehetsz bele behatárolja a Gem töltése, a varázslatok száma/ereje/hossza és az Enchant képességed ...

#7028
Egyetertek Solomonderrel, latogasd szorgalmasan a daedric ruin-okat, elobb-utobb kapsz majd daedric longsword-ot, meg shortsword-ot is.

Ehhez kapcsolodik a "Hogyan legyunk halhatatlanok?" kerdesre a valasz: 1. lépés: Végy egy daedric hosszú-, vagy rövidkardot.
2. lépés: Tetess bele életerõ lopást (absorption) minél magasabbat.
3. lépés: Használd egészséggel!
CS@
#7026
Hát azt nemtom ,hogy egy teljesen ujj földrészt ,hogy tudsz úgy megcsinálni ,hogy az eredeti világból ne maradjon semmi. De ha ilyet akarnék akkor valahogy úgy kezdeném ,hogy SeydaNeed(vagy ahonnan kezdeni akarsz) körül mindent kitörölnék esetleg az office+hajó maradhat amíg meg nem oldod a karakter bekerülését a pályára. Aztán ismét folytatni a törlést amerre folytatni akarod a történetet (maradjunk az eredeti példánál SeydaNeed-Viveec-Peligad és minden teljes eltörlése) Na persze ez mind szinte csak elméletileg oldható meg ,mert még törölni egész könnyû lenne addig ezt a sok üres helyet valamivel ki kéne tölteni(és ez nem lenne 1Xû).Gondolom van 1Xûbb megoldás is de azt én sem tudom mi.

#7022
Greg:
Ezeken a helyeken nézd meg:
Daedric Claymore
Dren Plantation, Guard House (Gathal Llethri)
Mausur Caverns
Molag Mar, Armigers Stronghold (Ulms Drathen)
Vivec, Telvanni Vault

Nemo me impune!

#7021
Dremora-kon kivûl csak egy helyen láttam ez pedig Tower of Tel Fyr, Hall of Fyr (divayth fyr)õ az a Telvanni varázsló aki kigyógyit a corpus-ból, neki Daedric Cuirass-a van. Nem biztos, hogy egészséges elvenni tõle, egy próbát megér ha már kigyógyitott.

Nemo me impune!

D(r)EADLOCK
#7020
greg!
daedric claymore-t a fighter's guild egyik kuldijeben lehet megszerezni ha jol emlekszem valahol fennt eszakon egy barlangban( valamelyik kisebb szigeten a sheogerad region-ban..azt hiszem) de el kell hogy keseritselek mer a daedric claymore enchant kepessege 21 pont ami kb annyit er mint szaron a harmat...csak nagyon gyenge varazslatot lehet bele rakni...
*****
daedric mellvertet hol talalhatok? plz help..
bye
#7019
A kardok egyediek. Arra nem emlékszem, hogy van-e bennük varázslat, de elég magas a sebzésük, fõleg a crysamer combos, szóval extra tûzvarázslat nélkül is elég jók.
(Mérlegelni kell, hogy mi a jobb: "sima" karddal két ütés kell ahol tüzes karddal csak egy, de a tüzesbõl kifogyhat a töltet, és ott a reflection kockázata is).
#7017
Azt tippelem, a szintedtõl is függ, hogy mit kapsz. A claymore ugye a legjobb a long blade-ek közül (azonos kategórián belül)...

Másik tipp: vannak ám más igen jó long blade-ek is, pl. a crysamer nevû, ami sadrith mora mellett van egy daedric romban, vagy a nevû, ami egy életunt harcosnál van Surantól keletre.
#7016
keress ra a Construicton Setben, ugy konnyebb😊
#7014
Igazad van Long Blade én néztem el a dolgot, na akkor elrakom hátha egyszer majd fejlesztem a Long Blede-t is. Most még csak úgy puszta kézzel ütöm az ellent.
#7013
Szorgalmasan letogasd a daedric ruinokat es szentsegtelenitsd meg az oltarokat. A dremoraknal lesz mindenfele daedric cucc, elobb-utobb claymore is.
#7011
Ersiman! Szerintem az eredetileg is long sword volt. Mi a neve? Valami White ... Sword szerintem.
CS@
#7010
Hát az attól függ mit értesz teljesen ujj pálya alatt ?
Esetleg egy házat vagy tombot egy város vagy egy egész kontinenst?
(mondjuk ez utóbbi eltartana egy ideig).
Illetve ,hogy hova akarod elhelyezni (meglévõ földrészre vagy teljesen külön egy szigetre)?

#7008
Üdv!
Kidobál az XP alatt rendszeresen, már reflexbõl nyomogatom az F5-öt.
Én még csak nemrég kezdtem a játékot és nagyon tetszik, néhány bosszantó hibától eltekintve. Az egyik épp ez az ötletszerû kidobálás. Azzal a a buggal találkozott valaki, hogy egy tárgy megváltozott? Én Balmorában elcsentem egy jó kis rövidkardot a Keleti Õrtoronyból, bár nem szoktam lopkodni (azért a lélekkristályoknak sem tudtam ellenállni), és egyszercsak azt vettem észre, hogy short sword helyett egy long sword lapul az inventoryban, a mágikus tulajdonságai és az értéke nem változott. Van ilyen vagy én néztem el valamit?
Üdv
Ersiman
D(r)EADLOCK
#7007
hi!
tobb kerdesem is lenne:
- XP alatt mast is kidobal a jatek???
************
-daedric mellvertet hol talalok?
byz
Wanda
#7006
HI
Macerás a dolod de müködik valóban. Viszont Én mégiscsak solomander-nek adok igazat, mert a legjobb páncélok tényleg a könnyü és a nehéz vértek közül kerülnek ki. Ráadásul felruházáskor is ezekbe több pont fér
W.
Lacee
#7004
Én szépen levettem a páncélt, ha velük beszéltem, vagy a földre dobtam, mint a lopott cuccot. Problémás, de mindenki eldöntheti, hogy kell-e a legjobb medium armor vagy nem 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Wanda
#7001
HI
Én próbáltam, hogy levertem 1 Ordinátort, utánna 1 másiknál kifizettem a büntetést, de nem jó a dolog mert ahogy meglátják rajtam a ruhát azonnal nekemesnek , aszt mondják : "Ez a mi rendünk ruhája nem hordhatod" .és nincs menekvés azonnal ütnek. pedig Vivecbe elég sürün betéved az ember
W.
Lacee
#7000
Csapj le egy Ordinatort, van rajt egy komplett indoril armor. (talán lábszárvédõ nincs)

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

CS@
#6999
Lehet ,hogy a Cell viewes ablakban nem dupla klikkeltél egyik lehetõségre sem ?

Wanda
#6996
Szerencséd
DonnieBrasco
#6995
Ne kenõdj már el, tök aranyos volt, fõleg a szándék, hogy segíteni akarsz 😊 nem cikizlek !

A ti kung-futok nem erős!

Wanda
#6994
Ehh
DonnieBrasco
#6993
De ez a beszólásod még elõtte volt 😊) szóval a rizsre amúgy is emlékeztem

A ti kung-futok nem erős!

Wanda
#6992
Jahhhh már értem.
DonnieBrasco
#6991
Most kezdtem el újra a játékot pár napja, és ráhangolásképp elovastam az utolsó párszáz hozzászólást 😊

A ti kung-futok nem erős!

Wanda
#6990
Hogy te mikre nem emlékszel!!!
Egészen zavarba hozol...
DonnieBrasco
#6989
Ja, emlékszem, tényleg te magyarosított verzióval játszol (a nemlétezõ rizs és hasonlók) 😊
Ilyenkor örülök az angoltudásomnak 😊)) Az összes könyvet elolvasom (sose fogok a végére érni😊)

DB

A ti kung-futok nem erős!

Wanda
#6988
Yesss. Már kezdtem egy másik karaktert. Az elöbbi Harcos, föként nyilas volt, az uj pedig mágus lett. A végigjátszásokkal meg az a problémám, hogy a játék készitöinek hiányos magyar tudása miatt kénytelen vagyok alkalmanként használni
Wanda
DonnieBrasco
#6987
Meg aztán le lehet tölteni új modokat, és a hivatalos kiegészítõ is lassacskán megjelenik (Tribunal)

DB

A ti kung-futok nem erős!

DonnieBrasco
#6986
Rém egyszerû. Kezdd újra totál más karakterrel. Lépj be másik házba, másik szektába/guildbe, és úgy egyáltalán: mászkálja arra amerre még korábban sosem.

És LEGFÕKÉPPEN messzirõl hanyagold a végigjátszás-leírásokat. Ha azt használtad eddig, nem is játszottál még.

DB

A ti kung-futok nem erős!

Wanda
#6985
Igen. Én speciel az álláshirdetés feladására gondoltam még, de a rekámok is adhatnak jó ötleteket. Köszike
Wanda a munkanélküli
Wanda
#6980
Hi!
Hát akkor megtörtént. Dagoth Ur isteni voltát megtörtem , leomlott a fal és eltünt a betegség. Unalmasan telnek napjaim a balmorai kocsmában.Ennek moonsugarfüggöség lesz a vége ha nem találok valami megoldást!
Valakinek ötlet?
???
Wanda unatkozik
#6979
Bazger! Bocsi, hogy ide OFFolok, de sehol nem hajlandók reagálni!
Szóval akinek lenne egy fullos XP HOME crack-je, az please küldje már el nekem!!!
Nagyon hálás lennék!

Bocsi, és kösz!
CS@
#6974
Csinálhatod másolás/beillesztés-el csak arra figyelj ,hogyha containereket másolsz és megváltoztatod a tartalmát akkor az eredetinek is megváltoz(-hat)ik a tartalma.
Legalábbis én már jártam úgy ,hogy másoltam egy szekrényt valahonnan majd kidobáltam belõle a cuccokat és eltûntek az eredetibõl is.

Wanda
#6972
Már van "C"-m
Lacee
#6971
Hát ez bizony rejtély 😊
Hja, hogy egyeseknek van saját logójuk...

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"