The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ne játsszak helyetted ? 😊) beszélgess emberekkel (elfekkel, stb.)
Tudod, a
DB
A ti kung-futok nem erős!
Viszont van arra mod, hogy atvedd a Tong vezeteset, egy masik szervezeten keresztul. Kerdezz korul, es elobb-utobb hallani fogsz bizonyos osszefonodasokrol. Ha szereted a rejtvenyeket, ne olvass tovabb.
Hint: A Camonna vezetoi a Hlaalu haz magas rangu nemesei.
SPOILER!
Ha beallsz a Hlaalu hazba es eleg sok kuldetest csinalsz meg magas rangod lesz, "felkinaljak" neked a Camonna Tongot.
- A klantagsag megjelenik a frakciok kozott, es van rangletra, mint akarmelyik szervezetben?
- Van-e a join_all_houses-hoz hasonlo join_all_clans plugin?
Hogy?-Hogy nem? véletlen épp van a pályán 3 klán.
A klasszikus rpg. 3 kasztnak megfelelõen:
-harcos vámpírok ÉNy-i dwemer ruin az Urshilaku tábortól Ny-ra a dwemer fõidézõ mage ruinjához közel MaarGan-tól É-ra,
-tolvaj vámpírok Mount Kand-tól Ny-ra Marandustól K-re Tel Uvirith-tól DK-re dwemer ruinban,
-mage vampírok Valenvariontól K-re 1 nagyobb szigeten barlangban.
Method:fegyvert elrak,nem verekszik,bemegy,ütik-verik a vámpirok,megpróbál nem meghalni(üdítõitalok fogynak rendesen),amikor látja a fertõzés jelét a magic hatások között teleport,néhány napot vár(csucsukál stb.) és átalakul.Átalakulás elõtt egy laza cure common-nal a fertõzés megszünik!!Átalakulás után csak különleges rituáléval lehet kigyógyulni,bõvebb felvilágosítás erre a Vivec-i titkos könyvtár iratai között,no és persze jó ha a Bal Ur-i shrine dunmer fõpapja még él.Az utóbbi módu kigyógy. egyúttal inmunitást is biztosít.
Elõnyök:iszonyú nagy stat.érték+néhány skill növ.(a vérvonal klánjának jellemzõi szerint),pár új küldi(érdekes mennyi sok rejtõzködõ vámpir van).
Hátrányok:kitaszítás,fõküldi nem végrehajtható(nem próbáltam!),napfényátok,regeneráció paff.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
Respektálom....ha így ismerõsebb! 😊
Engem itt inzultálnak !!
Tessék azonnal kitörölni Zee beszólásait!!
Lesz Irgum-burgum ha elkapom a srácot, csak kerüljön a kezem közé. Nem kap palacsintát legközelebb. Az már egyszer biztos.
Lantee kösz a ... öööö izé ... mi az a respect?
W.
Gondolom hogy ad pluszt, attribute is mehet 100 fole, es biztos nem veletlenul vannak 200%-os dispell scrollok.
Ha egy skillem elérte a 100-at feljebb lehet még nyomni mágiával? Ha igen érdemes, ad még valami pluszt?
Üdv
Ersiman
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Üdv
Utána ki kell választani a tárgyat amibe beteszed, utána pedig a már megtanult varázslatok közül beletehetsz párat.
Azt, hogy mit tehetsz bele behatárolja a Gem töltése, a varázslatok száma/ereje/hossza és az Enchant képességed ...
Ehhez kapcsolodik a "Hogyan legyunk halhatatlanok?" kerdesre a valasz: 1. lépés: Végy egy daedric hosszú-, vagy rövidkardot.
2. lépés: Tetess bele életerõ lopást (absorption) minél magasabbat.
3. lépés: Használd egészséggel!
Ezeken a helyeken nézd meg:
Daedric Claymore
Dren Plantation, Guard House (Gathal Llethri)
Mausur Caverns
Molag Mar, Armigers Stronghold (Ulms Drathen)
Vivec, Telvanni Vault
Nemo me impune!
Nemo me impune!
daedric claymore-t a fighter's guild egyik kuldijeben lehet megszerezni ha jol emlekszem valahol fennt eszakon egy barlangban( valamelyik kisebb szigeten a sheogerad region-ban..azt hiszem) de el kell hogy keseritselek mer a daedric claymore enchant kepessege 21 pont ami kb annyit er mint szaron a harmat...csak nagyon gyenge varazslatot lehet bele rakni...
*****
daedric mellvertet hol talalhatok? plz help..
bye
(Mérlegelni kell, hogy mi a jobb: "sima" karddal két ütés kell ahol tüzes karddal csak egy, de a tüzesbõl kifogyhat a töltet, és ott a reflection kockázata is).
Másik tipp: vannak ám más igen jó long blade-ek is, pl. a crysamer nevû, ami sadrith mora mellett van egy daedric romban, vagy a
Esetleg egy házat vagy tombot egy város vagy egy egész kontinenst?
(mondjuk ez utóbbi eltartana egy ideig).
Illetve ,hogy hova akarod elhelyezni (meglévõ földrészre vagy teljesen külön egy szigetre)?
Kidobál az XP alatt rendszeresen, már reflexbõl nyomogatom az F5-öt.
Én még csak nemrég kezdtem a játékot és nagyon tetszik, néhány bosszantó hibától eltekintve. Az egyik épp ez az ötletszerû kidobálás. Azzal a a buggal találkozott valaki, hogy egy tárgy megváltozott? Én Balmorában elcsentem egy jó kis rövidkardot a Keleti Õrtoronyból, bár nem szoktam lopkodni (azért a lélekkristályoknak sem tudtam ellenállni), és egyszercsak azt vettem észre, hogy short sword helyett egy long sword lapul az inventoryban, a mágikus tulajdonságai és az értéke nem változott. Van ilyen vagy én néztem el valamit?
Üdv
Ersiman
tobb kerdesem is lenne:
- XP alatt mast is kidobal a jatek???
************
-daedric mellvertet hol talalok?
byz
Macerás a dolod de müködik valóban. Viszont Én mégiscsak solomander-nek adok igazat, mert a legjobb páncélok tényleg a könnyü és a nehéz vértek közül kerülnek ki. Ráadásul felruházáskor is ezekbe több pont fér
W.
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Én próbáltam, hogy levertem 1 Ordinátort, utánna 1 másiknál kifizettem a büntetést, de nem jó a dolog mert ahogy meglátják rajtam a ruhát azonnal nekemesnek , aszt mondják : "Ez a mi rendünk ruhája nem hordhatod" .és nincs menekvés azonnal ütnek. pedig Vivecbe elég sürün betéved az ember
W.
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
A ti kung-futok nem erős!

A ti kung-futok nem erős!
A ti kung-futok nem erős!
Ilyenkor örülök az angoltudásomnak 😊)) Az összes könyvet elolvasom (sose fogok a végére érni😊)
DB
A ti kung-futok nem erős!
Wanda
DB
A ti kung-futok nem erős!
És LEGFÕKÉPPEN messzirõl hanyagold a végigjátszás-leírásokat. Ha azt használtad eddig, nem is játszottál még.
DB
A ti kung-futok nem erős!
Wanda a munkanélküli
Hát akkor megtörtént. Dagoth Ur isteni voltát megtörtem , leomlott a fal és eltünt a betegség. Unalmasan telnek napjaim a balmorai kocsmában.Ennek moonsugarfüggöség lesz a vége
ha nem találok valami megoldást!
Valakinek ötlet?
???
Wanda unatkozik
Szóval akinek lenne egy fullos XP HOME crack-je, az please küldje már el nekem!!!
Nagyon hálás lennék!
Bocsi, és kösz!
Legalábbis én már jártam úgy ,hogy másoltam egy szekrényt valahonnan majd kidobáltam belõle a cuccokat és eltûntek az eredetibõl is.
