1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • curse
    #889
    hat, amikor bemegyek a save menure, akkor nincs ures slot ahova tudnek menteni, csak a ket autosave van ott. szal vmi el van ba**va a save menuben sztem.
  • curse
    #887
    ejj sracok, felraktam vegre a jatekot, de valamiert nem tudok menteni, csak quicksave-et lehet kenni, az meg neha eleg kockazatos ugyebar... Hiaba akarok savelni siman, nem engedi ez a szar. Nektek nem volt ilyen szarsag?
  • Dynamic
    #878
    Azaz.Erre nem emlékeztem pontosan, hogy miként nyílik a járat:)
  • Tovi
    #877
    Vagy ha a második teleportos folyosón vagy már, akkor az elején lévő tábla felett van egy titkos gomb, nyomd meg
  • Tovi
    #876
    Minden "dobás" után hátrafelé indulj el, de közben figyeld a térképet, hogy Észak feléhaladj!
  • Dynamic
    #875
    Valahogy "oldalt" kell elmenni.Már nem nagyon emlékszem, de valahogy mellette kell elmenni.Talán jobbra a falban nyílik egy járat(?)
  • Orgi
    #873
    Ezt a bugot olvastam és elvileg a legújabb patch javította!!! 1.16A (az A a lényeg!) De már ez van kint az Arx főoldalán...
    Az enyém meg nem oldódik meg, félreraktam egy újabb patchig...
  • Orgi
    #871
    És nem történik semmi:) Ezt próbáltam.
  • Dynamic
    #870
    A két gyűrűt fel kell venni az ujjadra és meg kell érinteni a meteort(dupla klikk).
  • Orgi
    #869
    Bár nem nagyon reménykedek benne, de azért hátha játszik még vki ezzel! totálisan elakadtam, pedig két leírásom is van, én bugra tippelek:)
    Nálam a 2. gyűrű. Megtaláltam a halott kígyónőt az összeesküvés-levéllel. Mellette ott a lejárat, lementem. Leírások szerint...ott meg kéne mentenem a 2 kígyónőtől a kígyő főnökasszonyt - csak éppen nincsen ott. továbbra is üldögél a helyén, észre se veszi, hogy nálam a gyűrű az Illúziók Terméből! Már mindent végigpróbáltam, felvettem őket, fejbedobtam vele sőt még oda is adtam neki, de semmi reakció. Mentem meteorhoz, azzal meg nemtok semmit se csinálni, gondolom azért mert vmi nem stimmel. A program mintha nem venné tudomásul, hogy nálam van a 2. gyűrű is!
    Leszedtem a legutolsó patchet, semmi változás.
    Kihagytam vmi annyira nyilvánvaló dolgot, hogy a leírások 1ike se foglalkozott vele vagy bug?
    Most megsasolom a hivatalos oldalt is, még reménykedek! De azért ha vkinek van vmi tippje ne tartsa magában:)
  • Dynamic
    #864
    Több bejárat is van és asszem mindkét oldaluk nyitható egy "speciális" kereszt vagy mitudomén milyen alakú kulccsal.
    Közvetlen az ajtók mellett van a zár a falban, csak picit nehéz észrevenni egyiket-másikat.
  • Laza
    #861
    de hol tartasz?!
    mert elvileg ha megcsinaltad a sztori Trollos reszet (visszaszerezni nekik valami cuccot, amiert ok cserebe neked adjak azt, amit keresel), sztem mar nem kellenek...
    ez meg ugyebar meg az elejen van...

    kezd elolrol, en is ezt tettem... mindenkit kinyirtam elsore.. :)
  • Kis Szabó [PT]
    #860
    NNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
  • ayden
    #859
    Bocsi az off-ért, de Gergou majd ha tucc légysz gyere fel csetre. köszi

    többieknek meg jó kalandozást
  • Laza
    #858
    a story linehoz mindenkepp kell a Trollok baratsaga..
  • Laza
    #857
    nalam is csirke lesz... egy verszomjas vadaszcsirke... :)
  • Dynamic
    #856
    Nincs vagy magas szinten=Nem vagy elég magas szinten

    bocs:)
  • Dynamic
    #855
    Nincs vagy magas szinten.Egyébként nem nagy szám.Egy repülő szárnyas démon-féleséget lehet megidézni(nem csirkét:), de nem igazán kemény, ráadásul "irányítás" varázst is rá kell nyomni, mert szívbaj nélkül akár rád is támadhat.
  • Orgi
    #853
    Még vmi. Próbáltam démont varázsolni, de csak 1 csirke lett belőle (igaz barátom karijával, ami full harcos, csak +van összes rúna neki). Ez mitől lehet?:)
  • Orgi
    #852
    Köszi, ez nagyon jól jött. Enyhén megkönnyíti egy varázsló életét...
  • Kis Szabó [PT]
    #850
    Bakker...tehetek még vmit?
  • Laza
    #849
    na vegre, megvan az egyik varazsgyuru (Kraha, vagy mifene), nem volt egyszeru hozzajutni.. :)
  • Laza
    #848
    kit gyaktal le? egy Trollt? azt nem szabad...
  • Kis Szabó [PT]
    #847
    Vki tudna erre válaszolni??
  • Laza
    #846
    ohhh... akkor szerencse...
    mert ugyan mentettem elotte direkt (elore gondolkodtam, hatha nem kell megolni:), de mar a Cripta vegenel jarok, es nem igazan orultem volna, ha ezt a 4 orat megint le kene nyomni.. :)

    egyebkent meg nem akadt a kezembe a 'pi' jelre emlekezteto ko a criptaban, pedig mar a szellemnel vagyok... lehet elhagytam valahol... (volt egy zart ajto ket helyiseggel visszabb, amit nem tudtam kinyitni, lehet ott van:)
  • Dynamic
    #845
    A tojásaira:) van(lesz) szükség.Állítólag valahogy meg lehet bizniszelni, valami kvízzel. Különben én is levertem.Megérte, mert van nála egy-két jó cucc.
  • Laza
    #844
    egyebkent a szulinapos Troll feletti barlangban volt...
  • Laza
    #843
    figyu skacok...

    talaltam egy Ice Dragont, akit levertem...
    nem kelett volna?!
  • Laza
    #842
    persze akkor hasznald a varazslatot, mikor nincs a kozeledben (futas kozben)...

    varazslat 'mentes' nelkul nincs sok eselyed a jatekban... :)
    tartsd lenyomva a SHIF-et (vagy ha elallitottad a lopakodast, akkor azt:), majd igy nyomd meg a CTRL-t es varazsolj... ekkor beteszi alulra a varazslat jelet (3db ot tudsz elrakni)... ezutan az 1-3 gombokkal tudod aktivalni oket...
  • Orgi
    #841
    A healt nézegettem, de azt írja, hogy a környéken gyógyít, tehát ha ütöd túl közel van és őt is gyógyítod, nem?
    Be lehet tenni vhogy varázslatot vmi quickslotba? Írja, hogy 1-2-3, de nem igazán jön össze nekem. Pedig idegesítő, hogy ha mást akarok varázsolni mindig meg kell néznem a könyvbe, hogy pontosan hogy is van...
  • Laza
    #840
    en is most voltam itten ni.. :)
    elo egy szabja, betolteni egy pajzs, es ket heal varazslatot... aztan rajta.. :)

    a lenyeg, hogy mindig eroset vagj ra, es korbe-korbe szaladj a meteor korul... legalabbis en igy vertem le...
  • Orgi
    #839
    Most találkoztam azzal a démonnal, akit Siberius idéz meg, hogy elmeneküljön, mikor megzavarom a nő feláldozását. Főképpen varázsló vagyok, fireballtól mindenki simán lefeküdt eddig, de ez 5-6l se pusztul meg és lever mindig. Csak rohangászok körbe-körbe és közben próbálok varázsolni. Nincs vmi tippetek ide? Thx!
  • Kis Szabó [PT]
    #838
    Szépen csúszik a topic!!
  • Laza
    #836
    azert kaszaltam le eloszor a Trollokat, mert mikor a hidon allo mellett 'atugrottam' (a levezeto lepcsohoz), ramtamadt... ezek utan mar jottek a tobbiek is egy kis kardelre hanyasra.. :)

    a Kigyonokhoz meg a titkos bejaraton (fel kell ugralni hozza) jutottam, ahol kapasbol nekem ugrottak... nem volt konnyu kinyirni oket, sok nyilvesszombe kerult.. :D
  • Kis Szabó [PT]
    #835
    Hát aki a kapunál van aztat legyaktam sajna a legelején. Meg lehet így még oldani?
  • Dynamic
    #834
    Mindent jól csináltál, azzal a kis szépséghibával, hogy sem a kígyónőket, sem a trollokat nem kell kinyírni:))
    Bár elvileg úgy is végig lehet játszani, hogy egész Arx-ot lemészároljuk, én azért nem gyilkoltam, ha nem muszáj:)
  • Laza
    #833
    ahhh... elolrol kezdtem.. :)

    mar talaltam is egy ajtot, amit elneztem a bortonben (ahol a szulinapos Troll van), de meg nem leltem ra a kiralyhoz vezeto utra...
    (aztmondta az ipse, hogy menjek le a Lv2-re, majd onnan vissza az 1-re egy masik uton, de meg nem leltem meg:)
  • Laza
    #832
    Hello fijjukak.. :)

    Lenne egy marha nagy kerdesem, mert ugy erzem elbazztam a gamet.. :)

    A logban meg mindig az az utso feladat, hogy keressem meg a goblin kiralyt...

    namarmost en mar a Lv7.-en is jartam (a nagy kukacot kinyirtam, ott annal tovabb meg nem mentem), a Kigyo girl tanyajat is kipucoltam, lv5-os lehetek kb, de a kirallyal meg nem talalkoztam... viszont kipucoltam a Troll tanyat, es az osszes alsobb szintet is... :)

    Lehet, hogy nem kellett volna igy elhamarkodnom?!

    van a trolloknal egy ajto (mogotte egy troll), de nem toom kinyitni...
  • Orgi
    #831
    Ha az utat elálló őrnek megmutatod átenged, nem? És utána Pognak, aki természetesn egy szívességet fog kérni...Ha meg erre gondolsz: inventoryt kinyitod, két klatty rajta és vele Pogon katt.
  • Kis Szabó [PT]
    #830
    Hello! Pognál hogy kell neki megmutatni a király levelét? Mert ha odamegyek direktbe az őrők gyaknak, ha láthatatlanul akkor azért nem veszi el, és ha megjelenek elkezd bökdösni.