1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • ollie
    #936
    Jézusom, ilyen hamar végigjátszottad? Mennyi az összes játékideje kb?
  • Amiga
    #935
    Na, végigjátszottam hétvégén! Csodálatos játék, csak ennyit lehet mondani. Divine Divinityvel ellentétben a vége nem laposodik el, sőt! Mindvégig érdekfeszítő és tele van poénokkal.

    Majdnem eltörtem az egeret, úgy rám ijesztett a kutya a törpök tárnáiban! :-)

    A varázslás rendszere nagyon király, mert ez az első rpg, ahol komolyan meg kell gondolni, hogy varázslót, vagy harcost akarok! Én abszolút harcos irányba toltam a gamet, de elképzelhető, hogy kipróbálok egy maget is.
  • ollie
    #934
    na mindegy. azért örülök neki, hogy csak 4 rugóért meg tudtam venni, mert a hangulata kárpótól
  • Dynamic
    #933
    Itt nem.Elvileg annyi, hogy véletlenül mást varázsolsz, mint amit kéne.Bár erre kevés az esély.
  • curse
    #932
    nem, csak nem sikerul a varazslat. Nekem is nagyon tetszett pedig a varazslas modja, evek ota erre vartam mar, amikor a black&white megjelent, bar abban meg csak egy szimbolumot lehetett rajzolni, itt meg tobb runabol allnak a varazslatok :) Szerintem ez igy k. jo, dehat izlesek es pofonok ;)
  • ollie
    #931
    Tudom, de nem akarok ügyességi játékot rpg helyett...
    Télleg gáz lehet, ha rosszul rajzolom le?
  • Dynamic
    #930
    "Igazából" is úgy van amikor varázsol a varázsló.A megfelelő rúnákat kell lerajzolni, különben rosszul sülhet el.Egyébként memorizálni is tudsz egyszerre három varázslatot, amit egy gombnyomásra elsüthetsz a kellő pillanatban.
  • ollie
    #929
    Azért rohadtul idegesít a varázslás. Kezdem úgy érezni magam, mint egy ügyességi játékban, mikor a varázslásra kerül a sor. Mi a francért kell hadonászni az egérrel????? Az egyik rúnát 10 alkalomból egyszer sikerül eltalálnom. Na meg az egész inventory rendszer és karakterlap is egy nagy rakás kaki. Még szerencse, hogy a hangulata nagyon jóra sikerült.
  • Amiga
    #928
    Nem érdemes összehasonlítani, hiszen ez más, mint a W8.

    Szerintem fantasztikusan jó.
  • ollie
    #927
    He, egész jó ez a játék, bár nem éri el a Wizardry 8 színvonalát. De érdemes beruházni rá!
  • ollie
    #926
    ehehehe... akkor mit szólnál az undying-hez
  • Galy
    #925
    durva gém

    abba kellett hagynom, mert túl para volt :

    (ez komoly)
  • Amiga
    #924
    Cool!
  • ollie
    #923
    Ja már megnéztem. Rohanok megvenni!
  • Amiga
    #922
    CD Galaxis. 3990.-
  • ollie
    #921
    CD Galaxis???
  • Amiga
    #920
    Na végre, megvan!
  • Amiga
    #919
    Grafika szuper, a hangulata olyan, mint a 80-as évek végének lapozgatós könyveié. FRPG még nem jött be annyira nekem, mint ez.
  • ollie
    #918
    Megnéztem a demóját és tök jó! Mondjuk a grafika nem egy Morrowind, de azért nagyon hangulatos. Asszem megyek megvenni...
  • Amiga
    #917
    Ez egy eszméletlenül szép és érdekes játék.

    Feelingre nekem csak a demója jobban bejött, mint bármi ebben a stílusban.
  • Dynamic
    #916
    5990 ft a CD Galaxisban.
  • Bazsi
    #915
    Senki? Ez nem túl jó... Vkinek esetleg megvan eredetiben? Mennyiért vesztegetik mostanában?

    Bazsi
  • Bazsi
    #914
    Hali!

    Ma akadt a kezembe a játék demoja. Azonnal végig is nyomtam. Nagyon +tetszett. Eszméletlen a feelingje! Nem tudnatok segiteni, honnan lehetne leszedni a gámát?? Please! Kösz!!

    Bazsi
  • steweee
    #913
    igen kihalt lett ez a topic
  • steweee
    #912
    hi. van aki már végigjátszotta? csere érdekelne. van egy csomó vadiúj végigjátszott játékom. [email protected] - a listáért
    miskolcon
  • bfg900
    #911
    Hát, így legalább van kihívás a játékban :)
  • gergou
    #910
    Lehet, csak te leszel a meszaros a torikonyvben, akit mindenki utal majd, szal sztem toltsd vissza a mentett allast:))
  • bfg900
    #909
    Épp most irtottam ki a komplett várost, királyostul, mindenestül (nem értem mért támadtak rám, semmi rosszat nem csináltam) és érdekelne, hogy vajon lehet-e így folytatni a történetet? :)
  • Amiga
    #908
    Ok. Remélem a Bloodmon is a Tribunal árában (4000.-) jön ki, annyiért első körben megvenném.

    De az Arx is esélyes.

    906: lemezmelléklet. Hozd este az alaplapot!!!
  • lwb
    #907
    ha olcsó pénzért adják, vedd meg. ha ANNYIRA nem olcsó, akkor csapj mellé párat és inkább vedd meg a Bloodmoont a morrowindhez, ha végre kijön a drága...
    persze ez csak tanács.
  • ollie
    #906
    és mikor jelent meg? és hol/min van a demo?
  • Amiga
    #905
    A demo lenyűgöző.
  • Amiga
    #904
    Thx.

    CDGalaxis, 6.
  • ollie
    #903
    mennyibe kerül és hol?
  • lwb
    #902
    1-2 érv és ellenérv:

    + szép grafikailag
    + jók a hangok/dumák
    + okos az ellenfelek AI-je
    + látványos a varázslás benne

    - nem open ended
    - eléggé egy-nyomvonalas
    - nincs túl nagy "replay value"-ja

    szvsz. morrowind kenterbe veri.
  • Amiga
    #901
    Lement az ára. Érdemes megvenni, vagy a Morrowindhez képest gagyi?
  • curse
    #900
    Hi, miutan megcsinaltam a meteor kardot, merre kell kimenni a torpektol?
  • Zsoltoo
    #899
    koszi
  • Zsoltoo
    #897
    Hali!
    az elso szinten a katakombaban van egy instabil fal... azzal mit kell csinalni???
    Segitsetek pliz!
    Vagy valahol ott kell tovabbjutni, de hogyan?
  • curse
    #891
    Hi!

    A kocsmabol a jelszoval lementem a szektasokhoz, szepen kipucoltam az egeszet, aztan a fotag hozzam vagott valami demont, azt megettem, es a fotag elmenekult a goblin bortonbe a titkosajton. Utana mit kell csinalni, hogy tovabbmenjen a tortenet?