1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • magyar ember 2
    #829
    Oke, elhiszem. :) En csak a leirast nezegettem, ott meg szinte 1 manaert 1et sebzo spelleket lattam, azert kerdeztem. Teccik a varazslas, hogy olyan mint a B&W-ben.
  • Orgi
    #828
    Köszi, sikerült. Megnéztem még párszor az átvezető videót és aztán feltűnt a két rúna is az inventoryban (amik már megvoltak addigra).
  • greco
    #826
    moNTo_working!
    El tudnád küldeni nekem a végigjátszást?Az sg
    serverről nem tudom leszedni..
  • Orgi
    #825
    Én szinte csak varázsolok. Volt ellenfél, akit alig bírtam megsebezni, mindig levert, mikor karoztam. Rányomtam 1 tűzgolyót és meg is feküdt. Ütőképesnek tűnik, csak gyakorolgatni kell...
  • magyar ember 2
    #824
    Nezegettem 1 fan oldalon a varazslatokat, nekem eleg karcsunak tuntek. Mennyire eletkepes egy varazslo tipusu karakter? Lehet csak arra tamaszkodni, vagy mindenkepp kell a fegyveres harc?
  • Orgi
    #823
    Thx kipróbálom.Csomószor végignéztem a videót, mert van előtte mentésem és állandóan visszatöltöttem. Néztem a csajt is, de nem lettem sokkal okosabb. Move rúnám nincs is:(
  • Tovi
    #821
    Nincs benne a teleport varázslat a könyvedben, figyelni kellett volna a kígyócsajt. A naplóban talán megtalálod. Ha emlékeim nem csalnak, a MEGA és a MOVE rúnák szerepelnek benne, próbáld ki mindkét kombinációban
  • Orgi
    #820
    Sziasztok,
    elmondaná vki hogyan kell teleportálgatni? Ott állok a movie után, világít vmi az Arx beli teleportban. Elvileg kaptam vmi varázslatot, amivel aktiválhatom őket. De nem találom, se inventoryban nincs új tárgy, se a könyvben új varázslat (pedig kiírt vmit, object received vagy mit). És hogyan kell utazni vele?:) thx mindenkinek!
  • Tovi
    #819
    Nincsenek elkülönült kasztok, arra gyúrsz, amire akarsz. Ha rám hallgatsz viszonylag egyenletesen osztod el pontjaidat minden skillre.
    A GF2 kérdésre nem tudom igazán a választ, de 800x600-ban biztos elmegy normálisan.
  • magyar ember 2
    #818
    En most neztem be eloszor ebbe a topicba, es teccik a game. Lattam vki az ultimahoz hasonlitotta, mennyire olyan? Pl. kulon osztalyoka (harcos, magus, stb) vannak, vagy barmit meg lehet tanulni? Hogy megy ez egy gagyi GF2-n?
  • Tovi
    #816
    Nem buktál nagyot, csak nem tudsz továbbmenni. Muszály megkeresned, tartalék nincs
  • Dynamic
    #814
    Sajnos elég magas zárnyitási képesség kell hozzájuk.Nem elég, ha lock picked van.Minden szintlépéskor rá kell nyomni egy tucat pontot, tehát tolvajt kell képezni.
  • Tovi
    #810
    Hát rossz hírem van: Ebben a játékban nem jutsz ki soha a felszinre, a sztoriból adódóan.
    Ha klausztrofóbiád van, akkor menj ki ARX főterére, ott nagyobb a légtér.
  • fucko
    #808
    Szevasztok!Csak azt szeretnem kerdezni hogy vegig ilyen barlangrendszer lesz mert elvittem az ember kiralyig most vissza kell mennem a trollkiralyhoz es mar beleőrülök ebbe a vegtelen barlangjarasba.Szal ki lehet jutni a felszinre?
  • Laza
    #806
    koszke...

    de megoldottam egyenlore ugy, hogy kicsreltem a videokartyamat egy GF4-MX420-asra... ezzel fajan megy...
    de hogy a GF4-4200-essel miert nem ment, nem tudom.. :(
    igy most nincs bump-mapping... :(
  • Dynamic
    #805
    Már volt 1-2 ilyen probléma itt a topikban, de mivel engem nem érintett, így válaszolni sem tudok.Talán driver szarakodás(?)...
    Tudom ez nem sokat segített, de ezt azért írtam, mert mivel másnak is volt itt ilyen gondja, ezért nem kizárt, hogy a megoldás is le van írva.
  • Laza
    #804
    Hello skacok...

    nem latom a 'gamet'... :)
    hallom a hangokat, hallom, hogy a gombok reagalnak, de sotet a kep... majd ha visszamegyek a fomenube, es onnan proszalok a jatekba, a fomenu hattere latszik, es ugyanugy hallom a game hangjait... neha a fomenube visszalepeskor felvillan egy pillanatra a game kepe, de ugyebar akkor jon a fomenu, vissza gameba meg marad a menu hattere... :D
    ertitek?!?! :DDDD

    latott mar vki ilyet?!
  • Kis Szabó [PT]
    #801
    Tuti hogy nyolc.
  • Kis Szabó [PT]
    #796
    Ill. ugyanaz a kérdés.
  • Kis Szabó [PT]
    #795
    Hello! Két kérdésem volna? 1.: Arx-ból hogyan kell eljutni Poghoz, merre, mert az út ami odavezet ugye le van zárva. 2.: Ha lemegyek a kriptába, előbb utóbb egy kigyós szektához érek. na a fő csajtól megkaptam a feladatot, megvan vmi aranykígyó, és van egy fal meg nyolc kapcsoló. itt mit kell csinálni?
  • Zoidberg
    #794
    Ha valakinek gondja van az 1.5-ös patch után /CD-t kér/, akkor használja ezt a crack-et:
    www.tar.hu/zoidberg/fdx-a15u.rar
    Mellesleg a www.gamecopyworld.com -on mindig fenn vannak e legújjabb crack-ek.
  • Frank
    #792
    Igen egy rúna az és telekinézis varázslattal le tudod szedni.
  • gergou
    #782
    Eloszor is nezdd meg, hogy nem raktal e fel mostanaban egy audio codecet( vagy videot), mert nalam az szet*aszta a wint, es pl az arx se nyomja le a joowood logot... Aztan nezdd meg, hogy a direct 3ds gyorsittassal minden rendben van e, inditsd el a dx setupot(direct x konyvtar), ha nem jelez hibat, akkor pedig egy valami segithet, -----format c:\, majd reinstall windows... De elotte meg megkerdeznem, hogy origin gammel nyomsz, vagy kiszedted belole a szoftvares vedelmet egy nocd progival?
    Mert ebbol is adodhatnak problemek...
  • Tovi
    #781
    Sajnos nem tudok rá választ, de úgy látom más se.
    Csak a monitor áll le, vagy lefagy? (villog a wincsi ledje?)
  • Tovi
    #775
    Odamész az üveggel egy kotyvasztógéphez, nyomsz két klikket rajta, majd a forralóra. Ha megfelelően magas a skilled, akkor megcsinálja a gyógyitalt. Ha nem elég magas, odairja, hogy mekkora szükséges.
  • Gubit
    #774
    ÚJRA FIGYELEM!!!
    Még valamire rájöttem! A varázslat oldalon a könyv szélén lehet a varázslat fajtáit lehet változtatni ( a számok)!!!
  • Gubit
    #773
    FIGYELEM!!!!
    Rájöttem egy fontos dologra!!!
    Ha kinyitjátok a könyveteket (ahol a varázslatok, képzettségek vannak) , és átmentek a varázslat részhez akkor a könyv bal lapján vannak a varázslatok (benyomod a varázslás gombot (megjelenik a piros csillag)benyomva tartod, és a bal lapom vévő jelekre tolod az egeret megjelenik a varázslat és rajzold le az ott lévő rúnákot, akkot olyanokat tudsz, hogy a szád tátva marad!!
  • teran
    #769
    http://hlcradio.etowns.org halgasd a radiot és szavazz dj teranra ha szereted a jo zenét
  • denes
    #767
    Ez is egy végigjátszás, /első, második rész/
    http://tar.infotars.hu/hb874/arxfatalis_htm/arxfat.htm
  • Frank
    #766
    Na, remelem utoljara kerek segitseget. A sarkany kerdesere a leiras szerint, ha olvastam az Arx Races cimu konyvet, akkor a karakterem megvalaszolja azt. En olvastam, sot meg a konyv is nalam volt mikor beszeltem a sarkannyal, megsem valaszolta meg a karakterem a kerdest. Valakinek van valami tippje, hogy miert?
  • Frank
    #764
    Köszi átmentem!
    Most már csak enchantolni nem tudok. :(
  • Kis Szabó [PT]
    #763
    Helló azóta továbbmentem szerencsére. Két kérdésem lenne: nem tudtok véletlenül elérhető ISO-ról? Ill. egy off: nem tudjátok djcom oldalát végleg törölték, vagy van még vhol ilyen?
  • jeejee
    #762
    http://arx.rpgdot.com/index.php?hsaction=10062&game=arx&l1=Maps&infoID=114

    itt van a térkép hozzá
  • Frank
    #761
    BlaBlus: Neked sikerült?
  • Frank
    #760
    Sajna nincs :(
  • M.A.D.
    #759
    Le van írva itt, pár hete.
  • Frank
    #758
    Ja, közben meg csatlakoztam az elveszett lelkekehez az Elveszett Lelkek Labirintusában a Cryptben. Ui. fogalmam sincs hogyan jussak benne tovább. Kellene egy kis segítség, hogy a kerek szoba előtti (amelyikben a szobor van, és majd 5-6 kapcsolót kell benne megnyomni)k@#+va rács hogyan nyílik ki. Már feldrítettem a környéket, meghúzogadtam a karokat de semmi. Eljutottam a gyógyító szobába, meg a folyosó végére is ahol egy kőtábla mögött egy kulcs van de semmi. Légy szíves segítsetek.
  • M.A.D.
    #757
    Pedig előtte betöltötte.
  • M.A.D.
    #756
    Kár, hohy én ezt a gammát már soha nem játszom végig. Pedig már jól benne voltam, de az egyik feljárónál nem ment fel, a másiknál meg kiakadt,mikor a királyos küldit kaptam.
  • Kis Szabó [PT]
    #755
    Helló! Van pár rúnakövem csak nem tudom őket beilleszteni a varázskönyvbe. Leírná vki hogy kell?