1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Gandibá
    #977
    Még hogyha 2-4 rugó, akkor is legalább megéri?
  • ollie
    #976
    Úgy emléxem hogy 2-4 rugó körül van az ára az üzletekben, nem is beszélve a PCGURUs mellékletről. Én még ha jól emléxem 7 rugóért vettem.
  • Gandibá
    #975
    Hát neked legalább megvan.
  • dikki*yysw
    #974
    Igen, én is (HW-n :) )

    És HÁHÁHÁ lementem garázsba, megnéztem a 200 drabos cd-lerakatom, és megtaláltam ripben! :D
  • Gandibá
    #973
    Nekem is meg kéne szereznem valahonnan, mert az elmult két napban sok dicséretet hallottam róla.
  • dikki*yysw
    #972
    Én sem szoktam. De nekem ha kell egy játék, és az elérhető újságmellékletként, akkor legalább _ennyire_ tartom a készítőit, hogy újságmellékletként megveszem.. ergo most keresnem kell vkit akinek nem kell, és lesz egy eredeti játékom.

    Amit a Thief készítői is csináltak.
  • Gandibá
    #971
    Dikkibátyám, én sajnos nem veszek újságokat, nekem ez kimaradt az életemből :(
  • dikki*yysw
    #970
    Ezek szerint a PC-Guruban volt melléklet, Gandibátyám.
  • dikki*yysw
    #969
    Volt áll. vmelyik újsághoz melléklet mostanában.
    Én meg gondolkozom, vajon megvan-e nekem :D
  • Gandibá
    #968
    Valaki nem tud egy helyet ahonnan le lehetne tölteni?
  • Takimate
    #967
    Szeretnék játszani vele !
    Nincs valakinek 5lete !
  • Botond #966
    a pc gurus melléklet arx fatali ofc,és nem trükköztem no-cd crackekel meg ilyesmi csak felraktak eltettem a cd-t a polcra,és ha játszani akarok a nélkül futtatom
  • Botond #965
    cd nélkül indul egyébként,én még sose próbáltam úgy futtatni,hogy a cd benne lenne a meghajtóban
  • Dynamic
    #964
    De, ha ez újabb verzió, akkor már lehet, hogy be van építve ez a refresh fix is.Nem?
  • Takimate
    #963
    Igen, elolvastam már az egész topikot...
    Szvsz ez arról szól, h. ne használjunk refresh fix-et. Soha nem használtam refresh fix-et.
  • Takimate
    #961
    Sziasztok !

    Amióta 386DX-em volt azóta nem volt ilyen, hogy egy játékot ne tudjak elindítani !!!!

    Végső elkeseredés és lassan beletörődés kerülget... Elindításkor fekete képernyőt ad a PC Guru-s Arx Fatalies. ctrl+alt+del-el tudok csak visszalépni.

    Semmi Joowood intro, semmi hang, semmi menü. A CD
    LED-je még világít egy fél percet, és annyi. End task
    bezár...

    Konfigurációm: p4 2.0 gHz, 512 DDR RAM, Ati Radeon
    9600, WinXP

    A következőket már kipróbáltam:
    - többször újraraktam a játékot
    - átnéztem a játék hivatalos weboldalát
    - állítottam a softfog értékét ahogy mondták
    - drivert frissítettem a radeonhoz 3.10-es (2003 dec)
    - drivert frissítettem az SB live-hoz
    - felraktam az indeo 5.11-et
    - Direct X 9.b-m van
    - A TTLG Arx Fatalis forumot átolvastam
    - Az összes magyar fórumot is
    - Megnéztem a user manual-t,a faq-kat, readme.txt stb.
    - azt olvastam, hogy a játék az 1.17-es, úgyhogy
    patch nem kellett
    - Az anti-alias értékem "mérleges"-re van állítva a
    videókártya beállításaimnál
    - Írtam a játék honlapjáért felelős emberkének, de még
    nem válaszolt.

    Ha van valami ötletetek PLZ ne kíméljetek.

    A leggyönyörűbb a sztoriban:

    Átvittem a játékot a szomszédba egy másik gépre, ahogy radeon 9800, és SB Audigy 2 -van. Ott minden gond nélkül
    ELINDULT !
    hádebazzeg....
  • Botond #960
    nem vagyok én akkora ész,hogy ilyet látatlanba vágjak,1.17es verzió van a pcguruhoz,az meg a legutolsó verziója,már néztem én is amikor nekem fagyott...
  • Takimate
    #959
    Nekem az óta is csak a fekete képernyő...
    Nincs valami ötleted ? Nagyon megnézném pedig ezt a játékot. Nézzek pach után ?
  • Botond #958
    engem pont az egyedi varázsrendszere fogott meg,sztem nagyon ott van a szeren
  • Botond #957
    nekem bejött a game,de loading után kibaszott mindig,megnéztem mi lehet a gondja,hát az volt,hogy felrakta az EAX 2.06os verzióját,és a szintén e cég által csinált/terjesztett mafia meg egy másikat,amik szépen összeakadtak,leszedtema régebbi eaxot,azóta patentül megy
  • Takimate
    #956
    Szeva Bandew...
    Na hallod, én a screenshotokra mozdultam rá. A Thief ugrott be. Viszont van egy kis gondom...
    Hiába írok én bármit is a launch ablakba, (felbontás, videókártya), mindig csak egy fekete kép lesz a jutalmam a játék elindulása helyett.
    p4- em radeon 9600-am, 512Ram-om, és winXP-m van.
    Eddig nem volt gondom egy játék indításával sem.
    Az XP-be ctrl-alt-del-el, valamint end task-al tudok csak visszajönni. Szeretnék a vásárolt CD-mmel játszani.
    Ötlet ???
  • ollie
    #955
    én viszont utálom a varázslatrendszerét, tiszta ügyességi játk lett belőle e miatt...
  • ollie
    #954
    asszem 20-30 óra alatt végig lehet nyomni, de télleg nagyon hangulatos és jó poénok vannak benne
  • Bandew
    #953
    Megvettem a Pc Guru-t! :D
    Nagyon kivácsi vagyok rá, hisz egyszer azt írták róla, hogy ennyire jó hangulata eddig a Thiefnek volt. Nekem se kellett több info. :D
    Amugy hosszú? Csak mert az 1 cd kicsit megijesztett.
  • Dynamic
    #952
    Pc Guruhoz most teljes játék az Arx Fatalis.
  • Amiga
    #951
    Akkor csak a hrcos után érezhető a javulás.
  • ollie
    #950
    pedig úgy emléxem, hogy alapból varázslót indítottam
  • ollie
    #949
    nem
  • Amiga
    #948
    Elkezdtem, két órával később alig bírtam abbahagyni...

    A legdurvább az, hogy most varázslót indítottam, és a gép elfogadja a SOKKAL LEZSEREBBEN rajzolt rúnákat is! Vagyis a program figyeli a casting és az elme képzettségi szintjét, és attól függően elnéző a minták felismerését illetően. Így a varázshasználó fejlődésének igazi értelme van, mert majdnem olyan könnyű varázsolni, mint harcolni.

    Más is észrevette ezt?
  • Amiga
    #947
    Annyira jó ez a játék, hogy szó szerint hiányzik a klausztrofóbiás kazamaták hangulata. Úgyhogy ma este újra is kezdem! :-)))
  • Amiga
    #946
    Félreértettem, aszittem a Játékok kézikönyvére gondolsz. :-)
  • ollie
    #945
    milyen problémára?
  • Amiga
    #944
    Én is :-)
  • ollie
    #943
    A Morrowind topicban már írtam megoldást a problémádra!
  • raziel.
    #942
    Szerintem is megéri az árát mert jo gamma a Fatalis:)
  • Amiga
    #941
    Neked ez a mániád, hogy 30-40 óra kevés. Gondolkozzá' má', van egy halom játékod, a felét sem játszottad végig. Hol van neked erre időd?

    30-40 óra nagyon kellemes. Elvégre négy mozijegy árát költöttük rá, ami ugye 6-8 óra. És ez a játék bőven jobb, mint néhány mozi.
  • ollie
    #940
    Aha, viszont a 40 óra akkor is gáz egy rpg-től. Még jó, hogy nem vettem meg drágábban, mert úgy nagyon bosszantó lenne. Mondjuk nem vártam egy Wizardry 8 hosszúságú végigjátszási időt, de azért akkor is kevés.
  • Amiga
    #939
    Az, hogy aki nem tud eléggé angolul, az mérsékelten tud csak szórakozni ezzel a gammával... ok, mászkálok a labirintusban, de minek? A végigjátszás olvasása közben legalább értelmet nyert, hogy mi a fenét csinálok.

    Emellett a leírás a poénokról szándékosan nem ejtett szót, volt részem meglepetésben bőven! :-)
  • ollie
    #938
    Végigjátszás alapján?? Hát úgy mi az izgalmas benne?
  • Amiga
    #937
    Talán úgy 40 óra (?), ha végigjátszás alapján játszod, ahogy én tettem.