1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Dynamic
    #312
    SIKERÜLT!
    Igaz, hogy egy régi mentést kellet visszatölteni, mert az a hülye szakács tényleg ott maradt az ajtónál, de végre összejött.
    Kösz mégegyszer.
  • Dynamic
    #311
    Igen én is így okoskodtam, bár a én a bort raktam a tányérra.
    Amúgy lehet hogy bugos a progi, mert a hülye szakács már órák óta az ajtóban áll és nem jön vissza.
    Azért kipróbálom.köszi,köszi.

    LOL..ha meg nem ettem azóta a tésztát:))
  • hiba
    #309
    http://dchun.hq.hu/
  • Dynamic
    #308

    Senki nem tudja még, hogy hogyan kell kicsalni a trónteremből azt a nyomorult goblin kinget?

  • Dynamic
    #307
    Nem tudom nekem is semmi gondom nem volt.Én simán tovább mentem.Asziszem egy kis barlangba jutsz amiben van egy nagy gödör.De ebből a barlangból nyílik egy további elgazás a trollokhoz és goblinokhoz.
  • Dynamic
    #305
    Igen igen, de szarik kijönni és nem is enged be senkit.
  • Dynamic
    #302
    Az első bekezdés a #299-re vonatkozik!
  • Dynamic
    #301
    Az elég hosszú.be mész a vízbe és elmész a végébe.ott egy lépcső felvezet a human városba.Ott el kell menni a királyhoz aki ad egy papírt, minek hatására a troll benged a fakerítésnél bennt van egy goblin akivel miután elmész a vasrácshoz beengednek.De lehet, hogy előtte ügyködni kell még valamit a trolloknál mert asszem elsőre nem megy el veled a goblin, de ez nem biztos.


    Ajtó a kinzókamrában:
    Abba a szobába kell menni, ahol a képen vagyok.A kis szekrény jobb felső sarkában a egyik tégla rejtett kapcsoló.Ezt kell megnyomni, mire kinyílik jobbra a fal ahol egy láda van.Ebben van a kulcs is.

  • Magon
    #298
    Tudnál benne segíteni?... (Mondjuk mailben, mert már úgyis nagyon off vagyok..)
  • Dynamic
    #297
    Külső is van, de eddig nagy rész zárt területek voltak.Mondjuk a kastély nem dungeon, de inkább ide sorolható az is.
  • Dynamic
    #295
    ÁHH bejutottam a kinzókamra végén levő ajtón.Nagyon érdemes bemenni mert van egy pár fegyver, páncél,vért és 2(!) rúna.Igaz az egyik megvolt(Aam) de a másik már elég komoly.
    Fireballt és Magic missilet lehet vele csinálni.

    Ha érdekel valaki, akkor majd leírom hogyan kell bemenni
  • Dynamic
    #293
    Help még mindig a #289.
    Ha valaki tud leírást valahol(angol nyelvű is lehet) az ossza már meg velem.
    Már tegnap óta görcsölök azzal a nyomorult bálványos résszel.

    Ja ha valaki tudja, hogy nyílik a kínzókamra végében az ajtó, azt is megköszönném.A lyukon benézve úgy láttam egy rúna van az asztalon:)
  • Magon
    #292
    Mijaza WC/DC? (Warezcentral? Nálam behalt.1-28 lejött. Asszem nem akarják az égiek, hogy valaha is Arx Fatalisozzak )
  • gergou
    #291
    Hat had mondjam el, hogy miert nagyobb a rip, mint az iso... :

    Amiatt, mert altalaban ugy rippelik ki egy jatekbol a hangokat, videokat, egyebeket, hogy kitomoritik a valamilyen .pak, . bin, .dat (amiben az eredeti game tarolja) fileokat, amelyek mondjuk az audio/movie fileokat tartalmazzak tomoritve. Erre azert van szukseg, mert csak igy tudjak belole kirippelni... Ezt minden game eseteben elvegzik( a kitomoritest), tobbekkozott azert, mert az extractor program, az uharc archiver kis fileokat tud csak jobban betomoriteni( amibol sok van) egy tomoritett 600 megas fileal nem sokat tudna kezdeni.... Nos ebbol az uha archivbol szepen kitomoriti ezeket az audio fileokat mondjuk, majd vagy ugyhagyja ( mint mondjuk az arxban), vagy beinjectalja az eredeti pak fileba mondjuk, ami kisebb helyet foglal. Ez az arxban maskepp van, ezert foglal tobb helyet a rip, mert pl az audio fileok nincsenek visszatomoritve........
  • Dynamic
    #290
    Olyan varázslatokat tudsz csak nyomni, amelyek benne vannak a varázskönyvben is.Ezek a könyvedben a pentagramma ikonra kattintva láthatóak.Ide kell behelyezni a rúnákat.Ilyenkor vagy megjelenik egy vagy több újabb varázslat vagy nem.Attól függ, hogy milyen rúnáid vannak.Itt a varázslatokhoz le van rajzolva,hogy a már meglévő rúnákból milyen varázslatot tudsz összehozni.Lényeg, hogy csak olyan dolgokat tudsz varázsolni, ami már benne van a könyvben.
    A legelső varázslat egy tűzgyújtó varázs(nem támadó!)Fáklyákat, tűzrakóhelyeket tudsz begyújtani vele.Majd arra is figyelni kell, hogy a varázslatok, külön kategóriákban lesznek.Tehát a lap oldala fel lesz osztva kis fülekkel, mint a térképes rész.Én is tök későn vettem észre, hogy tudok vagy négy varázslatot, mert csak egy látszott.

    Egyébként itt a börtönös részen, van még egy nagy dupla vaskapu.Ha azon kimész, a közelben lesz mégy egy rúna.
  • Dynamic
    #289
    Help!A trolloktól elloptak valami bálványt, amit vissza kell szerezni.Talán a goblinoktól.Átmentem a goblinokhoz de semmi.Itt van még 1-2 ajtó amit nem lehet kinyitni.Plusz egy szekrény a király hálószobájában, ezt sem lehet.Mit kell csinálni????

    Megpróbáltam a #244 alapján valamit.Meg is találtam az ágy alatt valami számkombinációt, csak éppen magát a számzárat nem.
    Ja meg az egyik ágy párnája altt is volt egy kis kulcs, de ez sem nyit semmit.
  • Arwenke
    #288
    Hol lehet talalni runakat? En eddig meg csak 2 darabot talatam egy hullanal. Pedig mar ott jarokhogy at mentem azon a vasracsos ajton ahova a parancs kellet. Ja es az a 2 runa az milyen spellt csinal es mondjuk hogy kell celozni a spellekel, vagy csak elnyomom es kesz??
  • Magon
    #285
    A patchnél olvastam (még nem próbáltam, lévén worktime van..:(, de elvileg mire hazaérek playtime..:)), hogy először tempkönyvtárba kell kitömöríteni, majd onnan bemásolni az arx könyvtárba, a gubancot a read-only fileok csinálják. Lehet, hogy nagy hülyeséget mondtam...
  • dracoon
    #284
    780 mega? az jo. az iso felinstallalva csak 670 :P
  • Dynamic
    #279
    (Francba beírtam egy rakás szöveget és nem jelent meg)

    Na szóval én azt a goblinos úgy oldottam meg, hogy tűzvarázst(az a mini-tűzfal, amikor meggyullad a föld) nyomtam a rácsnál álló goblin Lordra, ekkor bedurrant az agya, kinyitotta a vasrácsot és kiszaladt mind a kettő, hogy kinyírjon.Én persze levágtam őket és átsétáltam a nyitott vasrácson.
  • Magon
    #275
    Hááát ez nem jó hír, akkó' valszínűleg kinulláztak egy-két filet..
  • dracoon
    #274
    Kivancsisagbol osszetomoritettem winrarral, aztan 670 megabol 550 lett. A ripben kicsit effektivebb tomoritesi modszert hasznalnak, lehet... :P
  • dracoon
    #273
    akkor a rip az annyi, hogy felinstallaltak a cd-rol, es betomoritettek :P
  • FREAK
    #272
    :))))

    Gothic 2 nyami lesz


    valszeg addig ez is jó, csak nekem nyílt terep kéne, fosok az alagutakban :)
  • Magon
    #271
    Állítólag nincs benne semmi felszíni, csak "dungeon". Dejazér' van(nak?) város, meg ilyesmi.
  • M.A.D.
    #270
    600
  • yellowcab
    #269
    FREAK

    Jó a game,de nem csillapítja a vágyam a Gothic2 után.
  • dracoon
    #268
    mit akarsz freak? ha tetszett a demo akko tetszeni fog, ha nem akko nem. :P
  • dracoon
    #267
    attol fugg mekkora a rip kibontva. a cd-s verzioban ket nagyobb file van, a data.pak es a speech.pak. ha a rip kibontva 600 mega, akko ugyanaz. ha csak 300 akko nincs benne speech :P
  • FREAK
    #266
    answer plz valaki!
  • yellowcab
    #265
    Az még elég egyszerű,ugyanis visszamész az emberek strázsahelyére(tudod,ahol megöltek mindenkit)balra lesz egy kocsma.Ott ücsörög benn egy kis goblin(persze ha kiszabadítottad a fogságából)aki aláhamisítja neked az utileveled.
    ENNYI
    Én ezután szívtam meg,mert odaadtam a Goblin Lordnak,viszont 100 méterrel odébb megint elkérték tőlem.Itt egy kicsit elakadtam.Találtam levitációs tekercset,aminek biztos szerepe van a továbbjutásban,de nem tudom hogy.
  • Magon
    #264
    Hálás!Download started..
    Egyébként tényleg mivel kevesebb a rip az isohoz képest jelen esetben? Az isonews szerint -company logo, ami (bár a JoWood egyre jobb mostanság.:) kibírható úgy érzem...
  • G. Joe
    #263
    A lehetöséged van az ISO-ra akkor semmmiképpp! :)
  • FREAK
    #260
    jó a game skacok?? a demo eléggé bejött

    vannak külső helyszínek is vagy végig dungeon???
  • TheZsenyka
    #259
    Tudja valaki hogyan lehet a Written Permission-t Signed üzemmódba helyezni? A goblin nem enged át a vasrácson... a kereskedői licensz már megvan...
  • Magon
    #258
    Honnan tudod leszedni a ripet? Émmá' lassan feladom az iso keresését, teljesen kivagyok...[merges2]
  • G. Joe
    #257
    És mé nem vagy irc-en?
  • G. Joe
    #256
    De nekem 2 ora mulva megvan, és akkor neked is megvan holnap ha kell! :)
  • hiba
    #255
    denekem nincs bammeg! :>
  • G. Joe
    #254
    Rippet sosem érdemes leszedni ha van ISO! :)