1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • hiba
    #253
    rip-et erdemes leszedni?
  • ÁjjLe BoBBi
    #251
    ISTEN A GAMA !! Nekem már megvan az ISO vagy 2 napja de még csak most tettem fel és KIRÁLY !
  • Dynamic
    #250
    Fix a bug making the game not even launch
    - Fix a crash with EAX/DirectX 8 sound card icompatibility
    - A message now warns you when your system is getting out of memory
    - Fix a bug with a Akbaa rock
    - When you leave agame and start a new one the auto map is now correcly cleared
    - Fix a bug with the snake women storage room
    - Fix a bug with corrupted save games
    - Fix a bug that could appear with the giant worm
    - Loading a savegame after having been paralized no longer paralize the hero in the new game
    - The Dragon Egg no longer appears in Zalnashh cinematic if it has been already used
    - You can't be stuck in a guard anymore when teleporting to Arx City
    - It's no longer possible to use the lever through the crypt wall in Level 5
    - You can't take Falan notebook through the chest anymore
    - Book icons are now correct
  • Dynamic
    #248
    Nem.
    De patch nélkül is mennie kéne.
  • Dynamic
    #246
    Ezt mondja?Ez így már sokkal értelmesebb:))
  • Tovi
    #245
    Vagy innen:

    http://gamer.pganet.com/

    magyar tükrözött oldal, tehát gyors
  • gergou
    #244
    In the Kings Bedroom under his bed is a note with the numbers you need to open the Number lock. After you finish with the throne room, including reading all the notes, go talk to the King in his bedroom
  • Dynamic
    #243
    modjuk innen:
    http://www.arxfatalis-online.com
    a files menüből
  • Dynamic
    #241
    Ja és a másik kérdés:
    Találkoztam még az eleje környékén egy trollal, akinek valami születésnapi ajándék vagy mi kell.Később a trollbarlangban megtaláltam valami rokonát(vagy barátját) is aki gagyogot valamit, de nem igazán értettem, mert kicsit olyan "primitív" hanglejtéssel beszélnek ugye:)és nem is adott semmit.
    Visszamentem a trollhoz, de ugyanaz a szöveget nyomja.

    Mit kell csinálni vagy mit kell adni neki?
  • Dynamic
    #240
    Hehe, amúgy tök jó, hogy a vizet meg a lisztet össze lehet gyúrni és kenyeret lehet sütni a tűzön:)

    Valaki aki rutinosabb nem tudja, hogy mi van akkor ha nem eszik a főhős.Egy idő után mindig el kezdi mondani, hogy "I am hungry", és egyre gyakrabban mondja amíg nem eszik.Az éhség vajon befolyásol valamit, harci készség vagy ilyesmi??
  • gergou
    #239
    Ezen a reszen mar en is tul vagyok, de ez a agme egyszeruen fenomenalis!!! Igen, erre megerte varni Na most pontokba szedve lirom erossegeit:

    Eloszor is:

    1. Grafika:
    Rendkivul reszletes texturak boritjak a falakat, es a 3d-s objectumokat/modelleket, Remek atmoszferat teremtenek a nondigitalizalt texturok( az az sajat kezzel rajzolt, es nem bedigitalizalt), es rendkivuli muveszi erteket is kolcsonoz a jateknak... A rengeteg fele 3ds holmi, amit magunkal vihetunk, vagy hasznalhatunk szinten remek hangulatot ad a jateknak. Az invertory rendszer is az egyik legjobb, amit en eddig rpg gameben lattam, szep, nagyon szep 2d-s rajzolatuak a targyak, amiket felveszunk, eskozvetlenul oltoztethetjuk fel karakterunket a kulombozo ruhakkal, es fegyverekkel az invertorybol.... Az ellensegeink is remekul megformaltak. Ha egy allokepet nezunk roluk( mondjuk miutan leutottuk, magunk ala nezunk) Egy fantasy festmenyt megszegyenito latvanyt kapunk...
    A kornyezet kivitelezesehez tennem meg hozza, hogy minden utunkba akado atrgyal tudunk valamit csinalni, a szekdobalastol kezdve az urucomb megsuteseig a tuzrakasnal mindent( halat is lehet sutni)...

    2 . Hangulat:
    Az elso szo, amit errol irni tudok: Eszmeletlen! Talan az ultima sorozat( Ultima 1 - ULTIMA IX, es az underworld reszek), es a thief sorozat keresztezesere tudnam hasonlitani, vagyis mindket pozitiv mu jotulajdonsagait atvette. Engem az, hogy rengeteg fele elelmet( a hagymatol a sajtig, a haltol a gombaig, es a bortol a kenyerig mindent!) felszedhetunk, es el is fogyaszthatunk(eleteronket novelve) nagyon sokat szamit a hangulati ertekben( csak ugy mint a thiefben, es az ultimakban)... A tobbit nem is mondom el, mindenki megtapasztalja az elso elindulas utan...

    3. Hangok:
    Remekul kihasznalja a 3ds hangkartyak nyujtotta lehetosegeket. Remek hangjai vannak peldaul a kulombozo targyak koppanasainak( szekek, parnak, uvegek...stb...), es a le`ptek is remekul eltalaltak, nameg a goblinok, es egyeb randasagok beorditasai, es sunyi beszelgetesei is( csakugy, mint a thiefben)...

    4. gameplay:
    Nem vagyok messze a jatekban, de egyertelmuen elmondhatom, hogy eddig tokeletes, rendkivul elegedett vagyok, hogy vegre remek fejtorok, es sok csihipuhi var egy ilyen gazdag vilagban, es vegre nem mozdul el egyik iranyba sem a merleg( ilyen pozitivumok jellemzik pl az Ultima IX et is, ami szinten nagy kedvencem lett)...

    Vegso ertekeles:

    Grafika 9.9/10
    (es nem a geforce 3as effektek alapjan itelek, mert itt nem az a lenyeg, hanem a csodalatos hangulatot teremtett latvany

    Audio:
    9.9/10 ( nem szukseges kommentalni, magaert beszel a jatek, es leirtam mar miert)

    gameplay: 9/10
    (ezt is csak annyira kommentalom, hogy ahogy emlitettem nem jattszottam 20 orakat a gamebol, de masok is emlitettek mar( pl: nemetek, franciak, akiknek mar honapok ota megvan a game):

    This is the best game i`ve ever played!

    Ezzel zarom mondokam, es azzal, hogy: 99%/100%, az en szamomra Ultima IX nagysagu, monumentalitasu jatekkal(nem is jatek, muveszi alkotas) van dolgunk. Nem biztos, hogy mindenkinek ennyire fog tetszeni, de EZ VAN!
  • Dynamic
    #237
    A cellában?
    Ki kell feszíteni a rácsot(dupla klikk a rácson), ami alól kiszedted a követ.
  • Randal
    #236
    Hali!
    Én már a legelején elakadtam. Felveszem a követ, dobálom, de nemtom mit kell csinálni.
  • Ch_Slater
    #235
    Nekem meg a patch-hez kéne a játék :))
  • Dynamic
    #234
    közben eszembe jutott, lehet, hogy a liftes részre gondoltál.Na mindegy legfeljebb szólsz, hogy az vagy nem:))
  • Csacsi
    #232
    Ez a játék nagyon feelinges. Alig bírom abbahagyni, csak kéne hozzá patch, mert ha meghalok, akkor lefagy a játék. Most is pont ezért tudok írni, mert lefagyot.. :)
  • Dynamic
    #231
    Az falon én sem tudtam bemenni, de nem is lényeges, mert nem ott kell továbbmenni.A kapcsolós rész meg talán az ahol a goblin őr is van.Őt kinyírod és nála van egy kis bot vagy karszerűség(dupla klikk a goblinon-tárgylista), amit be kell illeszteni a foglalatba, ekkor müködtethető a vasrács.
  • Tovi
    #228
    Thx
  • dracoon
    #227
    nagyobb problema, hogy zug a hang (ambient sound), hang nelkul meg nem jaccom. 5let? :P
  • dracoon
    #226
    jo a patch
  • Tovi
    #225
    A kiadott patch jó a tört játékhoz? Mert a játék ma éjjel ér le, addig leszedném a peccset is ha kell
  • dracoon
    #224
    p4-2400 Mhz
    512 Mb Ram
    Siluro GF4Ti4200 (nvidia 40.72 driver)
    philips 705 hangkartya (philips driver)
  • dracoon
    #223
    hang zug, introban amikor elkezd pofazni a csavo, elmegy a kep, aztan mar vissza se jon. vkinek hasonlo?
  • Tovi
    #222
    Ez pontosan így van, bárkiről ki lehet deríteni utólag az IP alapján (a szolgáltató is loggolja, hogy mikor milyen IP-n vagy).
    De ezen az alapon semmilyen ftp-re, warezsite-ra nem léphetnél fel, mert esetleg problémád lehet. Ha ilyen félelmeid vannak, akkor használj csak demót, vagy shareware játékot, az biztonságos. (mert gondolom jogtiszta az oprendszered).
  • Dynamic
    #220
    Duplázás:)
  • Dynamic
    #219
    Küldesz egy emailt, hogy milyen usert és passt szeretnél használni. Ezután elküldöd a csekket amiben beírod a megjelölt user nevet vagy e-mailt.Megérkezik a csekk, aktiválják az usert és a passt.(Amit nyílván csak te ismersz, hiszen te jelölted meg)

    Ennyi.

    Feladónak meg beírhatsz Nemoda Budától,Vég Béláig ami tetszik.
  • Tovi
    #218
    Ami logint, passt beírsz a csekk megjegyzések rovatába, az az azonosítás alapja.
    A neved, címed teljesen hamis lehet (vagy egy haragosodé :-)))
  • Dynamic
    #217
    Höhö...igen, van akinek ez újdonság
  • petee
    #216
    mért hogy müködik ez a dolog? hogy azonosítanak engem, ha feledom a pénzt csekken?(mármint a dakotások)
  • Dynamic
    #214
    mondjuk ez sem rossz:

  • Dynamic
    #212
    Aha, persze.Világosíts már fel pontosan, hogy hogyan lehet lebukni??Ha az az elírás "csekk" akar lenni, akkor jó nagy hülyeséget írtál.
  • magus
    #211
    lol de hulye vagy senki sem azert nem fizet mert draga, mert egyaltalan nem fizet, hanem mert siman lelehet bukni, es akarmit mondotok hogy igy biztonsagos ugy biztonsagos, semian megtalalnak egy csakk utan... szal ezert nem fizetek.
  • Dynamic
    #210
    Nem lehet, hogy a brightnesst kell feljebb venni a programban?Mert nekem az intro nagyon sötét volt, bár lehetett látni.A játék is elég sötét volt de az nem annyira.Mindenesetre szerintem a gammát feljebb kell nyomni.
  • Deajka
    #209
    izé...Freak. (ho-ho-ho)
  • Deajka
    #208
    Csak nem a freek ?
  • Csacsi
    #205
    Azt nem tudja valaki, hogy milyen hosszú játékidőre lehet számítani?
  • Dynamic
    #204
    A jobb ctrl-t nyomod folyamatosan, ilyenkor tudsz varázsolni ekkor kell leírni a rúnákat a levegőbe.Viszont csak azokat a varázslatokat tudod elsütni amihez vannak rúnák.A könyvedben benne van a varázslat résznél, hogy milyen rúnáid vannak és mi tudsz varázsolni. A legelején még semmit nem tudsz kicsivel később megtalálod az első halottnál az első 2 rúnát amivel tüzet tudsz gyújtani pl. fáklyákon és így tovább...
  • Bandeeka
    #203
    Sziasztok!
    A játék nekem nagyon bejön kurvára teccik:)
    De vki tudna abba segiteni, hogy tudok varázsolni mert erre még nemjöttem rá.
    Thx
  • Csacsi
    #202
    Köszi. Most fogadtam meg, hogy több segítséget nem kérek, mert elveszik a játékélmény :)
  • Csacsi
    #201
    Windows commander nem enged resumezni.
    A 7-et, és a 9-et, meg csak este 9 felé tudom küldeni, mert akkor érek haza. Melózom, sorry.