1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Dynamic
    #404
    Drágaköveket assziszem 3 helyen is el lehet adni elég jó pénzért.Egy csákány mindig van nálam, hátha barlangba tévedek:)
    Könyveket én nemigen tartottam meg.
  • Tovi
    #403
    drágaköveket
  • Tovi
    #402
    A gemeket és a drágaköveketel lehet adni?
    Ja, és a könyvekkel és feljegyzésekkel mi a helyzet? Kuka vagy elboltolás?
  • Magon
    #401
    Enchant item tippek?... Valaki próbálkozott már?...
  • Magon
    #400
    Próbálkozz ugrálással. Én körbe-körbe jártam a meteor körül, és ugráltam, ezzel lehagytam annyira, hogy bevárhassam egy ütésre - szerintem ennyi idő alatt lehet varázsolni is. (Mellesleg nem anti-magic szoba az? Vagy csak az előző volt?..) Nem vagyok egy action guru finoman szólva sem, de (dülled a mellem) sebesülés nélkül lenyomtam így..:))
  • Dynamic
    #399
    Én harcok előtt mindig memorizálok 3 tűzlabda varázst plusz egy armor varázst egyből magamra nyomok.Bennt már csak el kell sütni a tűzlabdákat.Nem hall meg de nem kevés előny.
    (A health varázsok memorizálása is jó lehet.)
  • Bravoman
    #398
    Ren!
    Varázslóval próbálkozom :-)
    Nem tudok elég gyorsan varázsolgatni, mindig lenyom közben... :-(
  • Ren
    #397
    Bravoman: milyen jellegu karakterrel jatszol? en 5. szinten nyomtam le, harcossal, igyal kozben sok health potion-t :)
  • Ren
    #396
    Milyen falra gondoltok? Nekem pick-axe-val sikerult mar falat ill a kriptaban a fedeleket attorni. Ket klikk az eszkozon es utana katt a szettorni kivant dolgra
  • Detori
    #395
    Kősz, akkor úgy tűnik mégsem vagy túl teljesen ezen a részen...
  • Tovi
    #392
    Ezt én is szeretném tudni. Csákány és ásó nem jó.
    Valaki??
  • Magon
    #391
    Meg tudtátok menteni a kiscsajt? (Shany) Én rohanok a cultos cutscene után, kinyírom a papokat, még az oltárig is eljutok, de a kiscsaj ottmarad, teljesen meghalva. (Ugye, ha nem sietek, akkor demon lesz belőle.) De még a demon előtti folyosón is hallom a "Mami, mami" kiáltást. Vagy mindenképpen meghal?...
  • Arwenke
    #390
    Nos nekem nem megy a gyari patchel, csak keresi a cd es annyi:((
  • hiba
    #389
    Mivel lehet egy kofalat attorni?
  • Dynamic
    #388
    Én jártam de fogalmam sem volt, hogy mit kell csinálni, visszamenni meg nem lehetett, így egy régebbi állást töltöttem vissza és mentem egy másik küldetésre.
    (Apropó, hogy működik a kovácsgép)
  • Sir
    #387
    Dwarf banyaban jar mar valaki ?
  • Ren
    #386
    Majd egy kesobbi kuldetesben johetsz itt ki a masik oldalrol es utana mar fog mukodni errol az oldalrol is :)
  • Detori
    #385
    Ugyan már túlmentem ezon a részen, de jó lenne minnél több dolgot feltárni ebben a játékban/világban!
    Az első (börtön) szinten az egyik szobában egy goblin őr alszik. Két-három lépésre ettől a szobától azon a helyen ahol egy felsőbb szintre lehet átmenni van a falon egy "hidden button" (nem arra gondolok ami az őr szobájában van!). Ez a gomb valamilyen oknál fogva nem működik ("Strange, it doesn't work...").
    Sikerült valakinek rájönni miért nem műxik? És főleg, hogy mit csinál?
  • Magon
    #384
    Megy a peccs a Fairlight iso-ra, csak először be kell másolni valahova máshova, és (mondjuk win commanderrel) utána az arx könyvtárba, mert a read-only fileok bekavarhatnak.
    Ha Radeon usernek textúra hibái vannak, az a driver control panelben az anti-alisingnál tegye performance-ra, így (nekem) megszűnt.
  • jeejee
    #383
    köszönöm,sikerült:))
  • hiba
    #382
    Csak 1x kattints nyomva tartod amig ki nem veszi es akkor latod a 3Ds modelljet is magad elott es oda teszi ahova mutatod. A dupla kattintas az inv.-ben az kombinaciot jelent.
  • jeejee
    #381
    nem a kombinációkkal van a gondom, hanem azzal hogy nem tudom a tűzbe tenni a dolgokat és ezt szeretném tudni, hogy kell. rákattintok 2-t a fresh fishre az inventoryban pl., a tűz fölé viszem és nem történik semmi...tésztával is próbáltam vagy csak fogjam meg és célozzak bele a tűzbe?
  • hiba
    #380
    A karakterem allandoan nyavajog hogy enni akaar, hol van az eletenergia vagy valami erre utalo indikator?
  • Detori
    #379
    Patch a hivatalos oldalon van:
    http://www.arxfatalis-online.com
    ...és azt hiszem ez megy a Fairlight iSO-val, de mivel én még nem próbáltam ezért lehet, hogy tévedek, csak úgy emlékszem valaki mondta, hogy műxik...
  • Ren
    #378
    viz + liszt = teszta -> megsutod akkor kenyer lesz
    teszta + sodrofa = pie (torta, suti) de ezt is meg kell sutni meg
    pie + alma = apple pie (szinten sutni kell meg)
  • Detori
    #377
    Ugyan én még szerintem csak a játék elején tartok (most kezdtem teleportálgatni :D) de kaja az mindig volt bőven. Konyhákból, hordókból vagy a akár tetemekből is lehet élelmet szerezni.

    Sütés: Tűzre dobod a az uncooked kajákat (pl.: uncooked ribs, uncooked fish...) majd kisvártatva kiveszed a sült - immáron ehető - táplálékot :)

    Kenyér: Ha jól emlékszem liszet + vizet összegyúrsz, majd szintén a tűzbe dobod és kész.

    Én mondjuk szinte csak akkor etetem ha kéri de semmi változást nem tapasztaltam koplalás esetén sem...
  • jeejee
    #376
    sziasztok
    hogy kell sütni, főzni stb. mert egyszerűen nem jövök rá.
    tulajdonképpen mennyire kell etetni, mert állandóan kiabál, hogy éhes ill. ha végre főtt kaját kapna akkor abbahgyná?
    köszi a segítséget
  • cypher
    #375
    Peccset+krekket hozzá hol lelhetnék???
    Thx!
  • Dynamic
    #374
    Igen,közben rájöttem:)
  • Ren
    #373
    Repairnal ha alacsony a skilled, akkor ha jol tudom csokken a targy tartossaga (durability)
  • Ren
    #372
    A Chinkash altal mutatott varazslattal aktivalni kell a tobbi teleportot is es akkor tudsz az aktivaltak kozott utazni
  • Sephi
    #371
    Igen?
    Nah majd megnezem. Dehat en nem talatam se kocsmat se trontermet ... nekem ugy tunt az egesz egy nagy borton :)
  • Sir
    #370
    Zárnyitási problémáknál érdemes a szerszamos tasakot 2-3xis megprobálni mert van hogy 2. vagy 3.ra ki tudja nyitni , persze ennek ára van mert fogy :).
  • Dynamic
    #369
    Itt vannak táblázatok, de sajnos pont a lockpick nincsen benne.
    Bár én a többit sem nagyon értem.Mint jelent pl. a 40%-os Object Knowledge képességnél, a 40% repair.Annyi az esélye, hogy megjavítja, vagy mi?
  • Dynamic
    #368
    Hogy működik a teleport?Chinkashh(az a kígyónő) aktiválta a kastélynál a teleportot, valami fényes kúpszerű jelent meg de hiába megyek bele vagy nyomkodom, nem történik semmi.Plusz rúnákat is adott, a teleport aktiváláshoz, de hiába írom a levegőbe, megint csak nem történik semmi.
  • Hyder
    #367
    ha kiszabaditottad a goblint a cellából akkro el tudsz hozzá menni a kocsmába és aláírja neked...

    a kocsma leve 1 -en van balra
  • Ren
    #366
    En nem talalkoztam ilyen varazslattal egyelore. Az ajtok nagy reszehez van kulcs valahol, kis reszet be lehet torni, a maradekot pedig csak lockpick-el lehet kinyitni
  • Detori
    #364
    Igen :) Azt gondolotam, hogy a technical skillt kell fejleszteni (ha jól emlékszem ez a neve) csak az a kérdés, hogy milyen szinten kell művelni, hogy működjön a lockpicking?!
  • Magon
    #363
    Nekem már sikerült- egyszer. Az egyik skillt kell hozzá fejleszteni- bár erre gondolom mindenki rájött.:)
  • Sephi
    #362
    Nekem is asozngya. Dehat hol van a bar? En ugy tudodm hogy ott ahol kijovok a barlangban ott a varnon tul nem lehet menni igy visz kell jonni nem?

    Majd megprobalom lefizetni oket:)