1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • gergou
    #457
    na sikerult megmenteni, elobb az volt a gond, hogy en nyirtam ki veletlen egy magic misslel, de most mar ez megvan, es haladhatunk tovabb:))
  • hiba
    #456
    Hogy kell utni vagni? Nekem allandoan csak maga ele tartja a kardot aztan neha ut neha meg egy percig meg se mozditja.
  • Magon
    #455
    Lásd.: #411.
  • gergou
    #453
    na ja, a kiscsajjal csak az a gond, hogy hiaba nyirom ki a papokat, meg a demont, az holtan fekszik ott... Valaki meg tudta menteni??
  • M.A.D.
    #451
    Lejött végre az iso. Most meg az otthoni gépen van alig hely. :(((
  • Bravoman
    #450
    Nem Akbaa templomába kell menni.
    Fejből én sem tudom, hogy hol vannak a lépcsők, de asszem a trollok és a goblinok mellett van egy lépcső lefelé (egy hídon kell átmenni hozzá, amit régebben egy troll őrzött)
  • Adi
    #448
    Hi!! Kiproszáltam a demot este Aztán nagyon para volt :))!!Jó kis jaték:)
  • Bravoman
    #447
    Padre! Felmész a lépcsű tetejére, onnan le tudod lőni a nagy cseppkövet (mondjuk magic missile-al). Aztán levitálással és ugrálással már mindenhova el lehet jutni :-)
  • Bravoman
    #446
    kérlek!
    Lefelé. :-) Azt hiszem a negyedik vagy ötödik szinten lesz...
  • Sir
    #445
    Valakinek nincs tippje a dwarf bányás pályára?
    Mindig elkap a fekete oriáspatkány :)
  • Magon
    #443
    Azért a dark stílus a Cryptben elég jól bejött. Nem szoktam mindentől megijedni, de a cryptben nem egyszer ugrottam hátra..:)
  • Magon
    #442
    A Rebel Campben lévő árusnál is lehet venni egyet (218 pénz). A sárkányos bag-et eddig csak egy Flying Eye mutatta meg...:)
  • Bravoman
    #439
    Nálam nem lett a kiscsajból démon. Én eddig egy démonnal találkoztam, de azt megidézték...
  • Bravoman
    #437
    sárkány párkány :-)
  • Bravoman
    #436
    Egyet a szobádban (miután megkaptad a királytól - a trónterem emeleti részén), a másodikat én a sárkány közelében találtam egy párkányon.
  • Dynamic
    #435
    Hol lehet találni hátizsákot.Nekem még egy sincs:(
  • Bravoman
    #434
    Hehe, én találtam még egy hátizsákot, az is hozzáadódott az inventory-hoz :-)
  • Bravoman
    #433
    Fa!
    El kell menni a térkép bal alsó sarkában levő terembe, ha ott elmész a nagy oszlop mögé, akkor megjelennek az Akbaa hívők, őket kell követni észrevétlenül(!) a kiscsajig.
  • Bravoman
    #432
    Ultima!
    Szerintem nem lesz gondod belőle, én is kinyírtam. Igaz, én szándékosan, mégiscsak szektatag volt :-)

    Amúgy azt írják a játékról, hogy akár úgy is végigjátszhatod, hogy mindenkit legyaksz...
  • Tovi
    #429
    Fegyvert, páncélt érdemes vásárolni, vagy jobbakat lehet találni (á lá Morrowind)?
    Pénzem elég kevés van, Arx-ig csak pár nyamvadt tőrt és kardot találtam, ráadásul nadrág nélkül tettem meg az utat :-))). Csoda, hogy a Trollok nem engedtek be???
  • gergou
    #428
    Az volna a kerdesem, hogy a templomos resznel(ahol a testverek vannak, aszem akbaa temploma), ott ki kell irtani egy csomo keklebernyeges hitgyulekezetest, na ja, de van egy vak, aki nem eroszakkal fordul hozzank, en meg a golem irtasa kozben egy fire missleel kinyirtam ezt a vak gyereket... A kerdes az, hogy a kesobbiekben emiatt elakadhatok?, mert akkor inkabb visszatoltok egy savegamet...
  • Detori
    #427
    Beszélj a könyvtáros kígyónővel és az alkimistával a királyi várban, ők tudnak néhány dolgot a rituális gyilkosságokról...
    ...erre a küldetésre gondoltál, ugye? Vagy az ezt követőre?
  • Sir
    #425
    Én valami dwarf banyaba kerultem es el is akadtam.
    Egy orias patkany elöl menelkultem de vissza menni már nem tudok.Találtam egy kard öntö formát
    amit nem tudok használni ,valaki járt errefelé a történetben ?
  • gergou
    #424
    Na, a hatizsak mar nekem is megvan, es telleg megduplazodik az invertory, de a poen az volt, amikor a goblin kiralyt a trontermebol ugy kellett kicsalogatni, hogy a konyhaban a goblin mesterszakacs tesztatoltelekebe bort ontottunk, aztan a frissen sult borospiskota elbant az oreg goblin vezerrel A game tovabbra is isteni, csak azt nem tudom, mennyi van meg hatra, most eppen ott tartok, hogy kiderult rolam, hogy a guardian vagyok, es,...........Hanyad reszenel tartok vajon a gamenek?
  • Detori
    #423
    Igen és hátizsákkal végre van hely a sok kajának is :)
  • Sir
    #422
    Végre találtam egy kulcskarikat :)) tök jo mert vagy 15 kulcsot rátettem és lett hely az invertoryban .Hátizsákot ti is megleltétek már ?
  • Magon
    #421
    Szerintem enchant item-mel. Legalábbis asszondja az infoja, hogy attól függően sikerül a varázslat, hogy mi van körülötte...
  • Dynamic
    #420
    Ja próbáljátok ki, 10-es szint alatt a Summon varázslatot.
    Érdekes:))))
  • Dynamic
    #419
    Nekem a térképpel annyi a gondom, hogy túl nagy.Nem lehet látni tőle ha mész.Megcsinálhatták volna úgy mint, pl a Diabloban, hogy átlátszó legyen.
  • Bravoman
    #418
    Dynamic, Magon!
    Én is ezzel próbálkoztam, körbe-körbe rohangáltam, közben varázsoltam rá (bár én a fireball helyett az incinerate-et preferálom).
    Hiába nyomtam rá vag 5-6-ot, csak nem akart elpusztulni.
    Na mindegy, azóta sikerült, bár varázsló létemre szégyenszemre karddal kellett kivégeznem a végén, mert elfogyott az összes mana potionom :-)

    Apropó: a sárkánnyal már találkoztatok? Édes...
  • Dynamic
    #417
    Abban a barlangban van, ahol a földi és a vízi goblinok vannak akik egy mást akarják kinyiratni:)Ott van egy kereskedőnél.

    Egyébként valaki tudja, hogyan kell a fegyvereket ötvözni a bone powder, Amikar rock stb.-kel??
    Egyedül mérget tudok rárakni.
  • Bravoman
    #416
    kérlek!

    Csak úgy, hogy az object knowledge skilledet növeled. Máshogy nem lehet a játékban tárgyakat azonosítani :-(
  • Tovi
    #413
    Kösz mindenkinek.
    M.A.D.: Nem kér CD-t, nekem a polcon van.
  • M.A.D.
    #412
    Az 1.14-es US patch (ami 2.23MB), ha felmegy nem kér CD-t?
  • Magon
    #411
    Jah, egyébként a sunnyogás a kulcsszó. Én rögtön a kultosok után rohantam, legyaktam őket, a főnökük meg elvágta a kiscsaj torkát, mire odaértem..:) Bár valószínűleg erre a sunnyogásra utal az Arxban talált kult-irat utolsó sora is. (vmi ilyesmi, hogy "Be careful not to be followed.")
  • Detori
    #410
    Elvileg amikor elmondja a király, hogy menj el Pog-hoz akkor ad is egy levelet, tehát ha minden igaz az inventory-ban kellene lennie.
  • Magon
    #409
    :O Szép darab. Én ilyet hol kaphatok bácsikák?... (Bár kétlem, hogy használhatnám is... nagyon elment a karim dex irányba..:)
    Egyébként bug (bár gondolom többen rájöttek): Van egy fegyverem, amihez 50-es közelharc kell. Nekem van 48. Van egy másik, ami ad +erőt, ezzel megvan az 50, így kézbe tudom venni az előzőt...:) (Tanítani lehetne a programozási tanfolyamokon...)
  • Tovi
    #407
    Ilyen kell nekem!!!!
    Egyébként ARX-ban minden ajtót ilyen nehéz kinyitni? Engem még a drágakőárus sem enged be.
    Lunshire király adott egy küldit, hogy adjak egy levelet a Troll King Pog-nak, de én semmilyen levelet nem találok (vagy rosszul fordítottam). Kellene valamit vinnem?
  • Dynamic
    #406
    De ilyen szép orvosi szikével se nehéz




  • Dynamic
    #405
    nem anti-magic,lehet hajigálni a tűzlabdákat:)