1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • gergou
    #508
    na bazz, akkor valamit rosszul csinaltok, ugyanis nem kell nocd oatch az 1.14 - es verziohoz, mert eleve megy cd nelkul, a lenyeg, hogyaz alap installalt arxod megy cd nelkul, akkor ez is fog, csak ezt csinald:
    Fellinsatllalod az 1.13 as verziot, majd megnezed a filokat az arx folderben, hogy nincs e read only attributumuk. Aztan fogod a patchet(1.14, es kitomorited egy temp folderbe, majd ezeket a fileokat bemasolod az arx konyvtarba, es cd nelkul 1.14 es verzio fog indulni !
  • Bravoman
    #507
    Nekem sem megy az 1.14-es patch, pedig nem vagyok láma. Kéri a cd-t, aztán tekergeti egy kicsit és kész...
  • M.A.D.
    #505
    azt nem találtam sehol. mármint nocd crack-et 1.14US-hez. még dajcsot se.
  • TheZsenyka
    #504
    Persze hogy el lehet... de fölényeskedés helyett inkább mondd meg, hogy honnan szerváljam meg a nocdpatch-et az 1.14-hez...
  • M.A.D.
    #503
    Na, akkor el lehet távolítani a read only attributumokat az eredeti file-okról? :)
  • TheZsenyka
    #501
    Fa-nak sem megy...
  • Magon
    #500
    OK. De azér' próbáld meg légyszi. Ha itt megy mindenkinek, csak Neked nem...
  • jeejee
    #499
    köszönöm, közben én is rájöttem, csak el kellett volna olvasnom a quest book-ot.:))
  • TheZsenyka
    #498
    Biztosan azért adtak ki minden patch-hez nocdpatch-et mert nem kell hozzá... logikus...
  • TheZsenyka
    #496
    Ne nézz már madárnak... egy picit én is konyítok a témához...
  • Magon
    #495
    Biztos nem kell. A patchet csomagold ki egy temp könyvtárba, majd onnan (mondjuk wincommanderrel) az arx főkönyvtárába. A probléma a read-only file-ok miatt keletkezik. Nekem tuti, hogy megy cd nélkül.
  • TheZsenyka
    #494
    Biztosan hülye vagyok... Mondom hogy csak akkor megy, ha eredetid van... 1.14 csak akkor megy, ha visszamásolod az EXE-t a CD-ről, vagy ha eleve a CD-ről indítod a gammát (ebben az esetben viszont nem 1.14-ként megy, ezt a readme is írja...)
  • Tovi
    #493
    1.14-el megyek már a kezdetek óta Cd nélkül, és semmilyen nocd patch-et nem kellett felrakni.
  • M.A.D.
    #491
    Na, akkor bemountolva marad a CD! :) De én akkor is 1.14-el próbálom ki először.
    (úgy, mint anno a NOLF2-öt. Hogy sírtak, hogy nincs néha hang. pedig csak várni kellett volna pár napot)
  • TheZsenyka
    #490
    Egyébként az eredetihez is kell nocdpatch, ha elolvasod az nfo-t, írja hogy installáláskor kerül át a patch automatikusan... gamecopyworld-ön minden patchg-hez van nocdpatch, sajnos az 1.14-hez még nincsen. Szóval az 1.14-el nem lehet játszani amíg nincs hozzá nocdpatch....
  • M.A.D.
    #489
    Vazzzzzzzzzzzzzeeee. Hazavittem. Tegnap este 10-kor install. speech file-t bontja ki, azt error a cd!-n daemon3.23-as.
    na, megint dc-röl húzhatom le.
  • gergou
    #488
    Annyit kell csinalnod, gogy ele alsz, majd varazsolni kezdesz, varacsolsz egy egyenes vonalat lefele, majd utana egy olyat ami korbefut, azaz egy negyzetre hasonlit...majd elengeded a crtl billentyut, es kesz...De ez csak akkor muxik, ha a kigylany mar megmutatta, hogy kell, es odaadta a runakat...
  • jeejee
    #487
    pontosan hogyan kell aktiválni a portálokat?.itt állok a level 3-on egy ilyen előtt és nem müxik a varázslat a kapun.köszi
  • Magon
    #486
    Biztos, hogy nem a read-only problémába futottatok bele?... (Én is daemont használok...:)
  • Ren
    #485
    Ja es en daemon-tools-t hasznalok...
  • Ren
    #484
    Ha a kitomoritett file-okkal, felulirod az meglevoket, az exe-t is, akkor nekem is keri. Ha az exe-t nem irom felul, akkor megy, csak ugy meg nem 1.14 :)
  • gergou
    #483
    akkor valamit rosszul csinalsz, ugyanis nem kell kernie a cdt, azaz nem letezik 1.14 nocdpatch........
  • TheZsenyka
    #482
    Nekem kéri a CD-t ha feltolom az 1.14 patch-et...
  • TheZsenyka
    #481
    1.14 no-cd patch plíz...
  • gergou
    #480
    kOSSZ A segitseget, mar vilagos, es megvan:)
  • M.A.D.
    #479
    Most lett hely a vinyómon. A T.T-s kalandjáték bánta. Na, ma este install, azt egy us patch....azt exe. :)
    De, mi lesz a Tribunallal?
  • Dynamic
    #478
    Ahol a 3 gólem áll abban a sorban van egy folyosó ugye.Kinyitod az ajtót belépsz és bezárod az ajtót(sima dupla klikkel, ahogy kinyitod).
    Na mármost, ha bezártad, CSAK ekkor tudod kinyitni a folyosó végében lévő másik ajtót.
    Vissza fele ugyanígy működik.
  • gergou
    #477
    ok, de mivel lehet becsukni az elso ajtot, mert sehogy se megy... Egyaltalan melyik az elso ajto?
  • Magon
    #476
    Először is: 4 kő kevés lesz. Keress még kettőt.. A kripta első feladványához még nem kellenek, a másodikhoz igen..
    Az elsőnél nézd meg a lapok elrendezését. Pillants rá a térpképre. Hasonló nem? Minden szobában van egy jel. Ezeket a jeleket kell beállítani - a külső részére (a jó életbe...). A második feladványhoz meg az így kialakult belső sorrendnek megfelelően helyezd el a curved sign-okat a hozzátartozó állványra.
  • Magon
    #473
    Három lever van. Az egyikhez kell a gólem pressure plate-re állítása, a másodikhoz a kombináció, a harmadikhoz be kell csukni az első ajtót, és kinyitni a másodikat.
  • Magon
    #472
    Ylside-eket le tudjátok gyakni? Nekem valami félelmetesen nem megy... OK, van invisibility, de nyalván millió meg egy xp...
  • Tovi
    #471
    #322
    Én meg lusta vagyok írni
  • cypher
    #468
    Hogy a fa...ban lehet varázsolni???
    Sorry,de lusta vagyok visszaolvasni...
  • gergou
    #467
    na ja, de hogy kell bezarni az elsot, erre mar en is rajottem, de a golem rajtmarad a pressure platen, es ha lecsalogatom rola, akkor sem zarodik a cella... Van meg a padlokapcsolo mellett egy kar, de azzal se tudok semmit sem csinalni, ha meghuzom, sebzodom... Szoval hogy kell bezarni az elso cellat?
  • Ren
    #466
    gergou: az egyik cetlin van a tipp :) az elsot be kell zarni, hogy a masodik kinyiljon...

    Lacc: milyen videokartyad van?
  • Lacc
    #465
    Valaki segítsen plz nem indul el a játék :( Megpróbálom elindítani, elsötétül a kép, aztán visszadob a deskopra és ennyi :( Nem tudja valaki mi lehet a baj?
  • gergou
    #464
    bazz, en most ott akadtam el, hogy:
    Akba temple, ahol a golem heartot kell bletenni az egyik golembe, es az kovet, a lepozarra ramegy , kinyilik egy ajto, aztan tovabb, meghuzom a karokat, majd bepotyogom az 1-1-3 kombinaciot( az egyik szerzetesnel volt), de nem tortenik semmi, a 3. ajto, a folyoson ul nem nyilik... Valki segitsen.
  • Tovi
    #463
    Thx, akkor spórolok, bár nehezen jön a mani. Addig elleszek gatya nélkül....
  • Tovi
    #461
    Na még egyszer megpróbálkozok, aki messze eljutott két sort kanyaritson ide:
    Fegyvert, páncélt érdemes vásárolni, vagy jobbakat lehet találni (á lá Morrowind)?
    Pénzem elég kevés van, Arx-ig csak pár nyamvadt tőrt és kardot találtam, ráadásul nadrág nélkül tettem meg az utat :-))). Csoda, hogy a Trollok nem engedtek be???
  • Ren
    #459
    Fa: egy karo a szivukbe es nem mocorognak tobbet :)