1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Frank
    #754
    Megtudá mondani nekem valaki, hogy kell enchantolni a fegyvereket? Elvileg már tudnék, mert a kígyós csjoktól megkaptam a kardos küldetést és tudom az enchant varázslatot is , meg van gólem szívem csak nem tudom a módját. Előre is köszi.
  • denes
    #753
    Felraktam egy angol végigjátszás első részének fordítását, ha valakinek esetleg segítséget jelent. A második részt is fordítom, amikor az időm engedi.
    http://tar.infotars.hu/hb874/ArxFat.htm
  • Tovi
    #752
    Ne kinálj senkit sem, hanem a konyhában a sütibe kell rakni a bort. (Két katt a borra, majd a piskótára). A pincér majd felviszi neki....
    A varázslatokat meg megtalálod az Arx honlapján, link lejjebb
  • Gubit
    #751
    Hi! Még valami. Vissza leültem játszani, de nem találom a goblin királyt. Hol van? vagy hogy néz ki? Már végigkínáltam mindenkit borral, de nem fogadott el senki sem.
  • Gubit
    #750
    Hi! nem tudom, hogy hány rúnát lehet találni, de nekem már vagy hat rúnakövem, meg 4 tekercsem van ( magic missile , levitatio, meg még kettő ami nem tudom mire jó) Szeretném ha leírnál néhany varit. A tűzgyújtás már megy más nem ( elég ha leírod a únák nevét sorrendbe).
    Előre is kössz
  • Tovi
    #749
    Adj bort a goblin királynak, mire az felmegy a retyóra az emeleti szobájába. Ott beszélj vele, mire ő beenged a Goblin birodalom bejárata melletti ajtónál lévő terembe. Ott lesz az ellopott bálvány, azt vidd vissza. (Mielőtt belépsz, ments :-)))).
    Varázslatokat csak a rúnák begyüjtésével tanulhatsz, ill tekercsekkel. De ha idáig elértél, már sokkal több rúnának kellene lennie, sokat elhagyhattál.
  • Gubit
    #747
    Hi!
    Sikerült eljutnom a gobln királysághoz, ott kéne valamit visszavinnem valamit a troll királynak, de nem tudom mit.
    Még valami. Nem tudok más varázslatott csak a tűzgyújtást. Segíteni tudnátok??
    Előre is kössz!
  • Tovi
    #744
    Igaz. Azt vegyétek :-)))
  • Gejzus
    #743
    Ja CDGuru helyett : CD GAMEZ, mert az előbbi nencs... :)
  • Gejzus
    #742
    Ja CDGuru helyett : CD GAMEZ, mert az előbbi nencs... :)
  • Tovi
    #740
    Hát mivel újságban van, és nincs scannerem, valamint gépelni utálok........
  • Gejzus
    #739
    És nem szeretnéd feltölteni valami elérhető helyre /kazza/? Köszike
  • Tovi
    #738
    #731. Igaz ez pííízbe kerül
  • Tovi
    #736
    Ja, és az ünnepek alatt se hanyagoljátok az Arxot!!
  • Tovi
    #735
    Ez a beakadás nagyon nagy hibája a játéknak. Szinte az összes ellenfelet be lehet akasztani valamilyen tereptárgyba, és így kinyírni, de a legnagyobb gond az, hogy a játékos is beragadhat véglegesen.

    Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Békés Ünnepeket Kívánok:
    Török Géza
  • Detori
    #733
    Az Ylside bunker bejáratánal kellene összefutnod egy pappal, akinél találsz egy meteor darabot...
    ...az rpgdot fórumán olvastam, hogy többeknek egyszerűen nem jelenik meg ez a pap és így nem tudják befejezni a játékot (bár nekem nem volt ilyen gondom).
  • Tovi
    #731
    Skacok a CD Guruban full magyar végigjátszás található!!!
  • Detori
    #730
    Így van, TOPIC UP!
  • Detori
    #729
    Csákánnyal...
  • Detori
    #728
    Lepárló berendezést több helyen is találhatsz: például a kígyónőknél vagy éppen Arx várában a könyvtárból nyíló szobában.
  • Dynamic
    #724
    Kell hozzá egy lepárló berendezés is és megfelelő szintű knowledge képzettség is.
  • Tovi
    #722
    Írkáljatok, mert eltünik a topic!!!
  • Tovi
    #721
    Ez a szövegü levél kell:

    Pog,Me:Lunshire, need help.Path to humans' out-post blocked:big boulders. If trolls can unblock pathway:me happy.-L
  • Tovi
    #720
    A királytól kaptál egy levelet. Ez biztos, nézz utána. Na ha odaérsz a kaput őrző Troll-hoz, akkor ezen a levélen két kattintás, majd az őrön egy. Ezután biztos be fog engedni.
  • M.A.D.
    #718
    Na, beindult a játékmenet!!! Viszzamentem a királyhoz, beszéltem a boltos csajjal, a gyereket elrabolták, ráadásul ARX várában, a királytól kapott kulcsal hiába megyek be az egyik szobába, egy 3 számból álló kód van. Kezd izgi lenni. Csak kár, hogy alig él pár goblin. :) Ja, és voltam egy nagyon kemény helyen, oda kell asszem a láthatatlanság.
  • Tovi
    #717
    De azért ha visszaolvasol, sok kérdésre megkapod a választ!!!
  • jeejee
    #716
    http://arx.rpgdot.com/index.php

    immáron x.-re a végigjátszáshoz a link
  • Tovi
    #714
    Ja, akkor nem reklamálnak a Goblin mészárszék miatt.....
    At a szép ezekben a játékokban, hogy sokféleképpen is végig lehetett vinni. Ez ragadott meg a Morrowindben és a Gothicban is. Minden stílus bejön.
  • M.A.D.
    #713
    Pedig nem vagyok egy "gyilokműfajos", de...így sikerált.
  • M.A.D.
    #712
    Nos én előbb a trollokkal végeztem. :))
  • Detori
    #711
    Azt nagyon jól tudom...
    ...akkor úgy tűnik félreértettem a kérdést!
  • Tovi
    #710
    Jaja, a kód asszem 5599. A Goblin kincseskamrába vezet, de vigyázz, ha kifosztod akkor az összes gOBLIN neked esik, le kell hentelni mindet, még a királyt is. Ekkor viszont a Trollok haragszanak meg rád, mert nincs kivel kereskedniük. Ennek ellenére így is végig lehet vinni a játékot, csak nem ez az értelme.
    Oda inkább később menj be, magas rejtőzködés skillel, vagy láthatatlanság varázzsal.
  • Tovi
    #709
    Az aláírás nem a Goblin város bejáratához kell, hanem a két pálya között lévő ajtóhoz amit 3 Goblin Lord őriz, annak semmi köze a #3. kérdéshez.
  • gothic1
    #708
    Köszi!

    Kipróbálom!
  • Detori
    #707
    A kar egy titkos ajtót nyit, ami a goblin király tróntermével szemben kicsit jobbra van és a nagyterem fölé vezet...
  • Detori
    #706
    #3: Ha jól emlékszem a goblin lordnak nem elég a "gem dealer license" hanem annak hivatalosnak is kell lennie. Az igazolvány úgy válik "hivatalossá", ha aláiratod a goblin rabbal, akit egy cellában őriznek. Ha kiengeded, ő cserébe aláírja és már mehetsz is.
    Ahogy mad mind mondja meg is vesztegetheted őket vagy ha bátor (és erős ) vagy akkor a kardoddal megszúrhatod a rácshoz közel álló goblin lordot, aki mérgében kinyitja a rácsot és a haverjaival utánad ered.
  • M.A.D.
    #705
    nálam a két város közötti átjárónál gebasz van. nem mindíg tölti be.
    Én kiírtottom a goblinokat, meg a trolloknál is erőszakot kellett alkalmatnom, hogy bemenjek. Ott volt egy számzáras ajtó, bent pedig egy láda, afelett egy kar. Lenyomtam, de nem nyílt ki semmi.
  • mad mind
    #704
    3. adj neki aranyat is.
  • hiba
    #703
    zug ez a fene amibient de mitol?
  • Tovi
    #702
    Hopp, a negyedik pontban nem jobbra, hanem balra, ha szembeállsz a bejárattal. A térkép egyébként jelöli.
    Komplett leírás és térkép az http://arx.rpgdot.com címen találsz.
    Nameg sok visszaolvasás a fórumban