136
Szerintetek nem időpocsékolás pc/ps2/dreamcast játékokkal órákat játszani?
  • GAMECUBE
    #6
    szerinted itt mindenki csak egesz nap gamezik vgy mi?
    nalam igencsak nem all az eldo helyen.
    nalam buli, pia, haverok (ez ugye egyutt9 zene hallgatas, dumalas szinten csak haverokkal, nozes, stb. ezek mind elorebb vannak joparunknal mint a gamezok.
    De attol meg marad ido arra is:P

    szal nem idopocsekolas kib. jo kikapcsolodas, de nem hiszem hgy van olyan (persze van) aki egesz anp csak azt nyomja.
    vagy gyszer ketszer ha van egy atom cucc belefer hoyg nem allsz fol elole 4-5napig. De hat ekerm egy ev 365-366 napos, van ido,
    Jovoje a videogamezoknak is van.
    hat olvasni.
    ehh nem hiszem (kiv. fasza muvek, like LOTR) hogy a mai eldigisedett korban, ahol tv, net stb ontja az infot, stb, meg a gamezok is -ugye vegulis tortenetet meselnek el- ) hogy ma mar a konyv olyan hatalmas befolyasu lenne.
    Egyre kevesebben nyomatjak, es egyre kevesebbeket erdekel.
    es ez nem feltetlenul jelent rosszat, lasd sokan alig olvasnak es teljes emberek.
    es akonyvolvasanak aztan marha nagy jovoje van:PP
  • Yoghurt
    #5
    Lehetne olvasni (nem feltétlen Harry Pottert :) , vagy zenélni, zenét hallgatni, barátokkal elmenni beszélgetni stb...
    Úgy érzem ennek van jövője
  • [HUN]kwega
    #4
    Teljesen igazad van. Időpocsékolás. Bár egy tizenévesnek inkább legyen egy PC játék a kikapcsolódás mint a drogok v. a cigizés v. balhék a haverokkal. Húsz év felett pedig egy jó sex az igazi kikapcsolódás. Ilyenkor már megy a pénzért az életed végéig folyó halysza. PC játékokra nincs idő. Ha meg játék, akkor legtöbbször a kaszinó.
  • Yoghurt
    #3
    LAn ban téllg jól lehet szórakázni, még olyan primitív játékokkal is, mint a Duke Nukem (anno).

    De egyedül otthon ?
    Ez gyökérség...
  • CSOCSO
    #2
    nem baromság hisz hatlmas időkikapcsolodás és ha szorakozni karsz szerezni kel haverokal és leülni LAn ba játszani egymás ellen.. a multkor majdnem sírva fakadtam olyan jol éreztem magam.. a sok hülye elkezdte torka szakadtábol énekelni a DIE HARD c. film zenéjét:) nagyon zoral volt...csak sajna betörték oda és ....
  • Yoghurt
    #1
    Szerintetek nem időpocsékolás pc/ps2/dreamcast játékokkal órákat játszani, pont abban a korban, ahol a jellemet, emberséget kellene fejleszteni? (nem, nem egy vén f@sz vagyok (17) ).