136
Szerintetek nem időpocsékolás pc/ps2/dreamcast játékokkal órákat játszani?
  • antijedi
    #56
    2 év után előhozni egy topicot, grat...
  • Freak 1 Láma
    #55
    Válasz "a világ, a világmindenség meg minden" kérdésére.
  • hiba
    #54
    Ertelme csak a faj fenntartasanak van :) Ez a vegcel. A tobbi mellekes.
  • hiba
    #51
    Amennyiben az ido mulasat ertelemnek vesszuk.
  • galocza
    #49
    freak? ő, "mivel nem kedves nekem - megdöglend".8)
    látod-látod yoghurt, mi sem csak játszunk, hanem filmet nézünk, sőt még olvasunk is...
  • Árnyvadász
    #48
    ÉS MÉG FREAK-et is szeretem!!!! :))))))))) Haha
  • FREAK
    #47
    AZtán ha valaki kíváncsi, mi az az "1-2-5", akkor nézze meg a Gyalog Galoppot :)))
  • Efreet
    #46
    Yoghurt: olvasd el Douglas Adams : Galaxis Utikalauz Stopposoknak c. konyvet, aztan ha tetszett, a folytatasait is... megtudod mi az a 42
  • Árnyvadász
    #45
    Yoghurt! Ez egy olyan téma, amiről évekig lehetne beszélni, ha minden szemszögből meg akarnád vizsgálni. Leírom a saját életem történéseit ezzel kapcsolatban. Játszani jó dolog, mert kikapcsolódsz és megfeledkezel a külvilágról. Élményeket szerzel magadnak, melyet másokkal is megoszthatsz. Legalábbis akiket érdekel. SZámítógép előtt ülve az idő relatív fogalom. Ha azt mondom napi 10 órát játszottam egy programmal, az nem szentségtörés. Egyszerűen ennyi kellett, hogy úgy érezzem kijátszottam magamat. Egy könyvet is lehet többféleképpen olvasni. Lehet buszon egy fél órát, aztán otthon egy órát, de mégis a legjobb ha belevetem magamat és mondjuk az egész napom rámegy. Sokkal nagyobb a hatás is. Játszani jó dolog. Mert már felnőtt ember vagyok és elmúltak a játszótéri mulatságok. Nem nagyon ér rá senki sem, társasozni és egyéb játékos dolgokra. A számítógép pedig széles skáláját nyújtja a játékoknak. Egyedül is jó játszani és a haverokkal hálózatban is. Ettől függetlenül az élet ugyanúgy megy tovább. Olvasok könyveket, járok szórakozni, van barátnőm és rengeteg barátom. TV-t nézek és kirándulok és minden jót csinálok, de a játék is részese az életemnek. AZt hiszem így teljes az én életem.
  • marius
    #44
    B17 The Mighty Eighth
    Ehhez a röppentyűs játkéhoz keresek crack file-t. Hálás lennék ha valaki megdobna vele, vagy tud olyan helyet, ahonnan ezt le lehet tölteni.
  • Yoghurt
    #43
    mikike meggyőzött...

    hülyeség a topic
  • Yoghurt
    #42
    Magyarázd el lécci, mint egy 5évesnek !
  • Gabo
    #41
    Vagy a Galaxis útikalauz stopposoknak vagy a Vendéglő a világ végén. (Már nem emlékszem pontosan.) Ha ez sem segítet, akkor reménytelen...
  • Yoghurt
    #40
    Was ist 42 ?
    Valami véleménynyilvánítás ?
    Volna szíves vk megmagyarázni?
  • Efreet
    #38
    42. mi más?
  • mikike
    #37
    nincs
    és az életnek?
  • Yoghurt
    #36
    Ez neked értékes hozzászólás, IQ-fighter ?

    Ha csak onnan nézzük a dolgot hogy én kb. heti 2.5 órát nézegetem az összes Supergames -fórumot, és mikor Diablóztam, napi 2.5-3 órát játszottam, a hétvégékről nem is beszélve.

    Elnézést, ha megbántottam valakit az életkorra vonatkozó degradálásért, nem a korra gondoltam, hamnem a most divatos : "A játékok rosszak, aki játszik az rossz, az erőszakos filmek rosszak, akik nézik rosszak" gondolatoktól szerettem volna elhatárolni magam.

    A "jellemes, emberséges" részről: nem csak neked írom (írtam), úgyhogy ha nem érted ezt a részt ugord át.

    Lehet egyszerűen is fogalmazni, de akkor (és mint látjátok most is) nem voltam olyan hangulatban.
    Azt vetettem fel, hogy kb 12-18 éves korban tagadhatatlan elég nagy változásokon megy át az ember. És ha ezen időt CSAK játszással tölti el, és annak megbeszélésével a "barátokkal", annak SZERINTEM nem lessz jó vége.

    Nem vagyok semmijen anti-elektronika szektának a tagja, nem is vagyok biztos abban amit írok, és nem akarok senkit meggyőzni.

    Úgy érzem, ha valaki nem ismer, és ezek alapján ítél meg, amiket leírtam, (főleg ha nem akarja megérteni) egy beképzelt szűklátókörű sznobnak is gondolhat. Akik ismernek, szerintam eléggé ezen tulajdonságok ellentettjével azonosítanak, ebből látszik, milyen kettősséges a jellem(bárkié).
    Most ezeket elmondam, már szinte muszáj elnézést kérnem galocza-tól a sértésért, de én is ingerlékeny vagyok.

    Ne az én gyökérségemről, inkább a címről kéne beszélni, nem? Szerintem elég mély kérdés.

    Azt meg ne mondja senki egy topicra, hogy értelmetlen, ha neki nem mond semmit, lehet valakit ez nem foglalkoztat.
  • galocza
    #35
    Szerintetek nem időpocsékolás ilyen lökött topicikat olvasgatni, pont abban a korban, ahol a jellemet, emberséget kellene fejleszteni? (igen, igen egy vén f@sz vagyok (27) ).

    (c)TM Yoghurt
  • rolex
    #34
    Ha nincs is olyan sok értelme az egésznek, meg nem is tartozik az ember alapvető szükségletei közé, azért azt mondom, elég jól elvagyok a játékokkal. Mi a frászt lehet csinálni, amikor kint esik az eső, kiolvastad a könyvedet, megnézted az összes dvd-t, és kicsevereészted magad a fórumokon? Játszani. Túlzásba persze nem kell vinni (én személy szerint kb. 10 órát játszom egy héten, de inkább kevesebbet), de ez legyen a legértelmetlenebb dolog, amit csinálunk...
  • FREAK
    #33
    Egy biztos : jobban tudok aludni, ha előtte nem játszom, hanem valami kreatív (esetleg hasznos) dologra használtam a gépet. Pl. zene, 3D vagy CS pályaszerkesztés :))))
  • skorpio7
    #32
    Van értelme ennek a topic-nak ?!
    Tuti időpocséklás , ha az ilyen buta kérdésre válaszolunk .
  • Efreet
    #30
    én kb 2 éve (lehet hogy több, mikor jött ki a Tombraider4?) nem játszom hoszabb távon semmivel PC-n... egyszerüen nincs játék itt, ami le tudna kötni. (még a civ3 meg a wiz8 se, amiket nagyon vártam) ezért vettem egy Dreamcastot, és ott jókat szoktam játszani. (leginkább társasággal) de az se sok, hetente 3-4 óra... leszoktam a játékokról. nem tartom idöpocsékolásnak, hanem inkább a kikapcsolódás egyik formájának.
  • Deajka
    #29
    "Aki nem akar az ne játszon. Csináljon mást."

    Deajka Von Haas ,2333.x.17./AAA:Béta Kvadráns
    Próféciák és egyéb bölcsességek
  • EqUiNooX
    #28
    Még csak egyvalamit..

    "..mellesleg, nem mondta senki, hogy a joghurtos barátunk valakit is meg akarna győzni. lehet, hogy azonos véleményű embereket keres.."

    Igen, egy Játékosok forumán erre hatalmas esélye van.. Kevés az az ember, aki azért megy operába teszem fel, mert látványosan akarja utálni a dolgot, mutatva ezzel a többieknek az ellenállását a műfaj iránt.. Na mindegy, télleg nem érdekel..
  • EqUiNooX
    #27
    Akkor most mi a baj? Az, hogy 17 évesen a fiu/lány nem a személyiségét nevelő és képző dolgokkal foglalkozik, hanem mást csinál? De akkor miért csak a Játék a "rossz"? Akkor ne menj moziba, ne nézz tévét, csak hiradot és vetélkedőt (mondjuk más értelmes amugy sincs, de az más téma)..Mindegy, nem is értem mi ez az egész, és nem is érdekel.. Én vagyok a hüje, hogy egyáltalán hozzászoltam ehhez.. :]
  • Dikkma
    #25
    Ez nem semmi. Ekkora hülye topicot...
  • EqUiNooX
    #23
    Annyit tennék még hozzá, hogy az is közrejáccik abban, hogy a könyv ujra keresett cikk lett - hálistennek - hogy kevesebb pénzt forditanak rá, ami miatt muszály szelektálni, és 80-90%ban télleg olvashato könyvek kerülnek a polcokra.. Ha az uj/most megjelenő könyvek oldalárol nézzük a dolgokat..
  • CSOCSO
    #21
    kösz
  • Rincewind
    #20
    Nem szokásom veled egyetérteni, de most igazad van.
  • CSOCSO
    #19
    senki sem tökéletes:)))))))))9 HEHEEHH ÉS EZ A MONDAT AZÉ SZENT MERT A TÖB MINT TESTÖRBEN A HÜLYE CSÁEVSZ PONT AKKOR MONDTA EZT A MONDATOT MIKOR LEIRTAM:)!!!!
  • Coine
    #18
    Én PC-n se játszok, nemhogy konzolon...
  • EqUiNooX
    #17
    Volt egy igazgatom a gimiben, azt mondta mindig ha valami hüjeséget csináltunk, idézem..

    "nem kötelező idejárni, ha nem teccik, iratkozz ki és csináld iskolán kivül a hüjeségeidet"

    Na kábé ennyi értelme van minden olyan kezdeményezésnek, ami arrol szol, hogy győzzük meg az embereket arrol, hogy amit csinálnak az rossz. Minden embernek van (ha iq-ja nincs is a pozitiv tartományban) ösztöne, ami azért jelzi neki, hogy jo e amit csinál vagy sem.. Egyszóval kiváncsi lennék rá, hány embert fogsz lebeszélni a játékokrol.. Akkor majd én teszem fel a kérdést, "van e értelme embereknek prédikálni a játékok ellen, ahelyett hogy mást csinálnál, abban a korban, ahol a jellemet, emberséget kellene fejleszteni" :]

    ui: télleg semmi értelme ennek a topicnak..
  • Shep
    #16
    Nem tudom mi ertelme ennek a topicnak aki játszani akar annak ugyse tudod megmagyarázni hogy hülyeség, meg hogy ezermillió más dolog is van a világon, szóval mindenki azt csinál amihez kedve van/törvényes kereteken belűl persze/. Egyébként szerintem nagyon jó kikapcsolódás és egy fáradt nap után nekem marha jól esik 1-1.5 órát lefekvés előtt CSzni.
  • CSOCSO
    #14
    bocs nemtok:((( nincs náladm a cd...
  • CSOCSO
    #13
    hja várj
  • Yoghurt
    #11
    lehet, én csak akkor játszom ha nincs jobb dolgom

    de már elég rég lemaradtam a legújabb játékokról. Meg tudnám szerezni őket, de inkább mást csinálok ahelyett, hogy játszanék. Lehet hogy jó, de tényleg sajnálom rá az időt.
  • CSOCSO
    #10
    egyedúl gamezásnak nincs meg az előnye?? ez hülyeség!!!ülj le egyedül este 10 kor tiszta csöndben dolby cuccos gép elé és inditsd el az alien vs predator egy vagy kettőt vagy az aundyinget vagy hasonlo gamezt.. megtudod milyen jo egyedül gamezni!!!!! vagy most ami nagyon tetszik a serious sam 2!!!!! rohadt jo offline ban...
  • Yoghurt
    #9
    Én is azt hittem, hogy egy könyv túl lassú. De amit most olvasok, (egy elméleti fizikus kb 1910-70 emlékezik vissza az életére, és érdekes beszélgetéseket ír le barátaival, akik nem kissebb emberek voltak, mint Pauli, Bohr, Dirac, és Einstein.) azt nem tudnám filmben elképzelni.
    De az még semmi, játékban?
    Filozófiát?
    Ezt azért nem veszem be.
    Egy játék története fikció, vagy esetleg megtörtént történelmi eséményen alapszik (pl Commandos ) de ott sem az emberek (=érzései , gondolatai) vannak előtérben...
  • GAMECUBE
    #8
    de ha igy vesszuk, nincs ertelme semminek, csak a sexnek:P, mert abbol utod is lehet:PPP
  • GAMECUBE
    #7
    ugy allitjatok be ezt az egesz gamezolast (mellesleg N64, GC, GBA kimarad, enyje bazzeg, az alapitonak:) mintha letelem lenne.
    Hol emlitheto egy lapon a szexel??? es adroggal,:))))(mert az uyge mar mas:PPP
    Alkesz a tuti megfelelo mertekben...
    Amig el nem hiteti veled hogy a beton a legpuhabb agy:P