Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#38932
ha két 12V-os ága van a tápodnak, akkor helyesen jártál el 😊

Forza.

#38931
Igen igen,és arra is törekedtem hogy a táp mindkét 12V-os szála rajta legyen.Tehát ne csak az egyikből kapja a 12V-ot.
arty
#38930
eleve olyat fogsz vszeg kapni hozzá, hogy egy Y elosztóval rámegy mindkettő bemenetre a táp

http://ecx.images-amazon.com/images/I/81I9M5fwswL._SX522_.jpg

Forza.

#38929
De gyerek vagy még.
Solten
#38928
Egyikbe se kell.

Saor Alba

Hecker007
#38927
<#banplz>

#38926
<#zavart2> 😄DDDDDDDDDD

Nem ártana...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38925
Sziasztok.Szerintetek kell a Vga-nak mindkét csatijába tápkábel?Köszönöm válaszitokat.
Mersant
#38924
koszonom a segitseget, megrendeltem.
gepcsere egyelore nincs tervezve, csak ha megadja magat a cucc, vagy kijon valami jatek ami nagyon erdekel, es ezen mar nem fut el. 😊

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

#38923
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

broman191
#38922
Újonnan GTX 660-at én már egészen biztosan nem vennék, egyszerűen túl régi chip, a teljesítményéhez és fogyasztásához avagy úgy egyszerűen a korszerűségéhez képest eléggé túlárazott, mára szvsz nincs helye az új hardverek piacán, legalábbis nem a jelenlegi áron...30e Ft környékén használtan talán megbarátkoznék vele, bár amíg ott van újonnan, a valós felhasználásban alig érezhetően gyengébb és szinte fele annyit fogyasztó GTX 750 Ti (2 GB GDDR5-tel) 35-40e Ft körül 3 év garival, csendes hűtéssel, mindaddig GTX660 felejtős.
Erősebb videokarit a bizonyos konfigba nem tennék, csak ha láthatáron van egy új félkonfig vétele, egy korszerűbb, erősebb procival.

GIGABYTE GV-N75TOC-2GI GTX750Ti 2GB GDDR5 OC PCIE - 39e Ft @ iPon

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Mersant
#38921
valoszinu iponrol vasarolnek, altalaban onnan szoktam.
a mostani 5770-re is 150W + 1 6pines csatit irnak es a gtx 660-ra is, ezert gondoltam hogy elbirna a rendszer. Az hogy a CPU meg esetleg nem hajtja ki teljesen, az annyira nem izgat, ez meg olyan hatareset ahogy a teszteket nezegettem.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

#38920
Mondjuk ha a 660-at nagyon jó árban tudod beszerezni akkor végülis az is mehet csak az sokkal többet eszik.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Mersant
#38919
ok, koszi.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

#38918
GTX750Ti-t még bevállalnám, szvsz egy 760/660 már sok lenne neki. Radeonból meg max. az R7 260-at raknám mellé.
Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.10.10. 07:42:29

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Mersant
#38917
udv!

az alabbi gepben szeretnem lecserelni a jelenlegi 5770-es VGA-t

Phenom II x3 720 negymagositva
Corsair CX 400 tap.

mit lenne erdemes bele venni, mit bir el a tap? en a GTX 660, es a Radeon 270 kozott vacillalok. 660 kicsit oregebb, lassabb, viszont 270-nel meg szokas szerint sokan szidjak a drivert (nekem eddig nem volt gondom az ATI driverekkel). Minek van tobb ertelme 1 ilyen regi konfigban? nvidia cuda, vagy ati mantle, vagy egyiknek sem? 😊

elore is koszi. 😉


A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

#38916
akkor hajrá

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38915
3 év gari van rá.

ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340

#38914
MSI-t venném meg. De csak ha arra is 3 év gari van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38913
<#vigyor> Nem nagyon izgat, hogy néz ki úgysem látom, inkább az a kérdés mennyire jó az MSI-nek ez a kártyája? Ami még tetszik az ez. Kettő közül szerintetek melyik legyen?

ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340

#38912
ronda

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38911
köszi,egy ilyen listát kerestem már egy ideje😊
#38910
Erről vélemény?

ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340

broman191
#38909

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#38908
Srácok..egy R7 265 hol helyezhető el az erőlistában a 7xxxx-ek között?
arty
#38907
igen, ráadásul ennek van 12V-on 10+15A ereje 😊

kíváncsi lennék ezen értékre a DEER esetén 😄

Forza.

#38906
Ez azért mégiscsak FSP, össze sem hasonlítható azzal a Deer hulladékkal.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38905
Köszi válaszod,egy tápba már van védelem nem?
#38904
Üdv!

lenne eladó GTX 770 OC 4GB-om akit érdekel kérem privátban érdeklődjön. (garis)

köszönet!
#38903
vagy ott az én 6850oc-m 😊

i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27

arty
#38902
szinte biztosan igen

de hosszú távon én azért nem bíznám a gépemet ennyire ócska tápra, mert ha meghal, esélyesen visz magával mindent

hardverapro.hu-n vannak 4-6 ezerért márkás (használt) tápok ...

Forza.

#38901
Sziasztok.Egy Gts 250 elmegy egy Deer 400w-os tápról szerintetek?Köszönöm a választ.
broman191
#38900
Szerintem hagyd a régi roncsokat, pár nap múlva bármelyik ugyanúgy megpihenhet mint a mostani karid és kidobtál jó pár ezrest az ablakon...szvsz 10e Ft környékén (inkább valamivel felette) egy HD7750 1 GB GDDR5-öt lenne jó fogni, kis szerencsével akár még garival is! 😊

ui.: Esetleg még a HD6670 1 GB GDDR5 szóba jöhet, de alatta már minden felejtős így 14' vége felé...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.10.02. 20:06:06

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#38899
Azok már akkor szétvoltak hajtva amikor megjelentek 😄
Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.10.01. 13:31:07

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#38898
Pár napja láttam ilyen árban 8800GTX-et is hardveraprón kérdés hogy mennyire van széthajtva.

arty
#38897
4830/4850/9800GT/GTS250

kb ezek mennek ezen az áron ...

Forza.

#38896
Sziasztok.Behalt a vga kártyám,1 éve használom,nem mai darab de nem is igazán játszogatok,max néha cod4 meg hasonlók,9500Gt és a hiba jelenség hogy egyszercsak megállt a venti,csati átdug sys fan ra az az a alaplapi rendszerhűtő csatira,igy megy de 2800-at pörög és idegesit.
Valakinek valami ötlete?Most húztam ujra a gépet (win 8.1) és még nincs vga driver,de gondolom ha teszek sem lesz más a helyzet.
Igy nagyon idegesitő a hangja ha más nem lesz veszek egy használt kártyán 6-8 ezer ft-ér.Többet nem adok érte.
Légyszives irjatok jónéhány megbizható árához képest jó erős kártyát mint pl a HD4850,erről azt hallottam jók erősek és 7-8 db ezresér már oda adják.
Szóval jónéhány érdemre való tipust várok tőletek.
Előre is nagyonszépen köszönöm válaszitokat.
broman191
#38895
Ki tudja, lényegében nincsenek ezek a megjelenési időzítések kőbe vésve, nem feltétlen kell követniük az előző évek rendszerét. A GTX 960 infó forrása állítólag kifejezetten megbízhatónak számító insider arc. Most kicsit eleve felborultan érkezett az új széria, ugye a GTX 750 és 750 Ti jött először, így az érkezőben lévő modellekkel a felette lévő kategóriák is kompletten megújulnának. 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.09.14. 15:41:17

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#38894
Nem úgy szokott lenni, hogy a csúcs kártya kijön karácsonyi szezon előtt (őszi bemutató, novembertől kapható), majd tavaszra kijönnek az olcsóbb verziók? Mondjuk kémfotón láttam GTX970-et, meg Radeon 390X-et, de utóbbi ha jól tévedek nem idén jön ki.

broman191
#38893
A GTX 970 és 980 a jövő héten mutatkozik be hivatalosan, de immár pletykálnak a keleti gyártói körök egy GTX 960-nak vélt példányról is, amely október közepén érkezhet... Az utóbbiról még semmi hivatalos infó nincs, nem tudni Maxwell lesz-e vagy csak valami rebrand...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#38892
Én év végéről tudok, de majd a jobban hozzáértők majd megmondják.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38891
Mikor varhato uj szeria?

i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27

BEAST
#38890
Köszönöm, közben én is erre a döntésre jutottam, csak megvárom mennyit változtat a jelenlegi árakon az új széria.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#38889
Én 1 hónapja egy GTX 770-et vettem (2 gigás) és eddig semmi probléma nincs vele. (tudom, 2-3 év múlva már lehet lesznek nehézségek) Nekem is Nvidia-m volt eddig, az első egy 7600GT volt, aztán jött egy 9600GT és akkor most a GTX770. Az előzőekkel sose volt semmi baj, tisztességesen szolgáltak. 😊

Tehát ha nehéz a döntés (mert én is sokat vacilláltam hogy akkor most AMD vagy Nvidia legyen), akkor annyiban meg szeretnélek nyugtatni hogy a 770-el nem jársz rosszul.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38888
jaj te szegény. 😞

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38887
thx, bro 😉

ami pedig a végét illeti.. én most fejeztem be a kib***ott gta várását. dögöljenek meg. meg se veszem, lehet nem is veszek semmit. crew-ra meg elég a gépem bőven. rockstar-os g***k meg .... áááh -.-"""""" :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@v

i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27

broman191
#38886
1080p-ben, élsimítás nélkül a minimum beállításokhoz *valószínűleg* elég lesz majd, ha kicsit összeszedett az optimalizálás akár a közepes környékére is, DE az 1 GB VRAM várhatóan kiemelten korlátozó tényező lesz, amint elkezded majd rángatni a grafikus beállítások csúszkáit elég hamar piros zónába eshet majd az előre jósolt VRAM használat, mára a GTA IV-nél is így volt, a látótávolsággal és pár hasonlóan VRAM-gyilkos beállítással nagyon ki lehetett nyírni a futásteljesítményt, ésszerű keretek közötti csúszkázással gondolom az V. rész is játszható lesz... Egyébként új 'örömhír': eltolták a PC-s verziót jövő januárra... -.-''

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#38885
Ezt a roksztár programozóitól kérdezd, itt senki nem tudja.

Forza.

#38884
GIGABYTE Radeon HD6850 OC 1GB 256bit DDR5 PCI-E GV-R685OC-1GD
GTA5-höz mennyire lesz kevés a mostani VGA-m?

i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27

#38883
köszi 😉

i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27