Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/81I9M5fwswL._SX522_.jpg
Forza.
Nem ártana...
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gepcsere egyelore nincs tervezve, csak ha megadja magat a cucc, vagy kijon valami jatek ami nagyon erdekel, es ezen mar nem fut el. 😊
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Erősebb videokarit a bizonyos konfigba nem tennék, csak ha láthatáron van egy új félkonfig vétele, egy korszerűbb, erősebb procival.
GIGABYTE GV-N75TOC-2GI GTX750Ti 2GB GDDR5 OC PCIE - 39e Ft @ iPon
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
a mostani 5770-re is 150W + 1 6pines csatit irnak es a gtx 660-ra is, ezert gondoltam hogy elbirna a rendszer. Az hogy a CPU meg esetleg nem hajtja ki teljesen, az annyira nem izgat, ez meg olyan hatareset ahogy a teszteket nezegettem.
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.10.10. 07:42:29
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
az alabbi gepben szeretnem lecserelni a jelenlegi 5770-es VGA-t
Phenom II x3 720 negymagositva
Corsair CX 400 tap.
mit lenne erdemes bele venni, mit bir el a tap? en a GTX 660, es a Radeon 270 kozott vacillalok. 660 kicsit oregebb, lassabb, viszont 270-nel meg szokas szerint sokan szidjak a drivert (nekem eddig nem volt gondom az ATI driverekkel). Minek van tobb ertelme 1 ilyen regi konfigban? nvidia cuda, vagy ati mantle, vagy egyiknek sem? 😊
elore is koszi. 😉
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
kíváncsi lennék ezen értékre a DEER esetén 😄
Forza.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
tápba már van védelem nem?lenne eladó GTX 770 OC 4GB-om akit érdekel kérem privátban érdeklődjön. (garis)
köszönet!
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27
de hosszú távon én azért nem bíznám a gépemet ennyire ócska tápra, mert ha meghal, esélyesen visz magával mindent
hardverapro.hu-n vannak 4-6 ezerért márkás (használt) tápok ...
Forza.
ui.: Esetleg még a HD6670 1 GB GDDR5 szóba jöhet, de alatta már minden felejtős így 14' vége felé...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.10.02. 20:06:06
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.10.01. 13:31:07
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Valakinek valami ötlete?Most húztam ujra a gépet (win 8.1) és még nincs vga driver,de gondolom ha teszek sem lesz más a helyzet.
Igy nagyon idegesitő a hangja ha más nem lesz veszek egy használt kártyán 6-8 ezer ft-ér.Többet nem adok érte.
Légyszives irjatok jónéhány megbizható árához képest jó erős kártyát mint pl a HD4850,erről azt hallottam jók erősek és 7-8 db ezresér már oda adják.
Szóval jónéhány érdemre való tipust várok tőletek.
Előre is nagyonszépen köszönöm válaszitokat.
Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.09.14. 15:41:17
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Tehát ha nehéz a döntés (mert én is sokat vacilláltam hogy akkor most AMD vagy Nvidia legyen), akkor annyiban meg szeretnélek nyugtatni hogy a 770-el nem jársz rosszul.
ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ami pedig a végét illeti.. én most fejeztem be a kib***ott gta várását. dögöljenek meg. meg se veszem, lehet nem is veszek semmit. crew-ra meg elég a gépem bőven. rockstar-os g***k meg .... áááh -.-"""""" :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@v
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
GTA5-höz mennyire lesz kevés a mostani VGA-m?
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27