Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Acer Predator XB271HUA
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Alaplap; GIGABYTE GA-B85-HD3
CPU; INTEL Core i5-4460 3.20GHz 1150 BOX
Memória; CRUCIAL 8GB Ballistix Sport DDR3 1600MHz CL9 KIT
Merevlemez; TOSHIBA Desktop 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100
Optikai; SAMSUNG SH-224DB/BEBE fekete OEM
Ház; ZALMAN R1 fekete
Táp; CHIEFTEC GPS-550AB 550W
Ez így 138 ropi, (iponon, pcx-en egyaránt) és 62-be belefér egy Gtx 960-as. Én valami ilyenben gondolkozom manapság. Sztem, ez a max, ami ebbe az összegbe belefér.
http://www.freetvmaci.info/
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Utoljára szerkesztette: Malynel, 2015.05.25. 10:24:35
a kérdés hogy most mid van ami még használható, vagy mindent kell venni ? 😊
"Nulla tenaci invia est via"
Kell egyébként a 290X vagy elég a 290?Ha AMD mellett döntenék..
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
-ZOTAC GTX970 4GB GDDR5 AMP! EXTREME CORE (ZT-90107-10P)
Itt is kelleni fog esetleg az 500W PSU?A jelenlegi ide sem elég?
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
#39473: hatareset, egy 500-as tap nem art neki.
Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.05.24. 11:01:52
Saor Alba
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
kérdésem annyi lenne hogy az említett kártya megéri e a 11500 Ft-t ?
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
Forza.
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
szóval nemtom mennyire csuhajja a cucc 😄
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
egyébként ennek a kártyának a tápellátása mit igényel? 1x6, 2x6? esetleg több pines cucc? mert a tápom max csak a 2x6-ot csulázza.
jajj most nézem, hogy elvileg egy teszt alapján ennek 6+8 pines táp kell :\ új tápot meg nem igazán vennék, ha nincs más megoldás 😞
köszi btw 😊
Utoljára szerkesztette: Bucsek, 2015.05.18. 19:43:44
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
@#39455: Nem hinném hogy egyhamar elszáll a VRAM madár, a 4 GB még optimális lesz hosszú ideig 1080p-ben, csúcskarik ide vagy oda... Majd pár játékban esetleg lesz ilyen-olyan alig láthatóan különböző 'utra' grafikus szint azokra szabva, azt paff a bűvös sárkány és megy az élet boldogan tovább 3/4 GB-tal is, minimális kompromisszumokkal... Azt is érdemes megjegyezni, hogy az új API-kkal ott lesz a Tiled Resources és a jelenleg adott VRAM mennyiségeket jócskán optimálisabban tudják majd kihasználni, így ugyanannyiból is lehet szebbet főzni... Ha őszre meg is érkeznek a brutál VRAM-os karik, vajon mikorra lesznek azok kihasználva érdemben... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.05.18. 17:08:40
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Amíg ez a konzolgen az alap addig nem lesz gond,most is csak kirívó eseteknél megy fel 3gb környékére a vram 1080p-ben,pl gta szénnémaxolva.
Forza.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
És ha jók az információim - és akkoriban elolvastam a kapcsolódó fórumokat - ez a "3.5 vs 4 GB probléma" csak a 4K felbontásnál probléma a 970 -nél.
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
(a 960 - ahogy írták is - egy tulárazott hulladék)
Forza.
Szóval a kettő közül melyiket érdemes megvennem ha hosszú távra akarok tervezni, de ne is legyen totál f&s a hibái miatt?
Utoljára szerkesztette: Mike333, 2015.05.17. 15:30:58
MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Acer Predator XB271HUA
Igazából a használt cuccok nemigazán vonzzanak, tudtok akkor esetleg 80ezerig ajánlaniegy jó kis karit, gta v, witcher, dragon age i a cél, hogy aránylag jól fusson 😊
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
A mostani egy gtx 460 1gb. Annyit szeretnék kérdezni, hogy a régi kártyam 2x6pines tapot kap, ennek viszont úgy látom elég az 1x6, ez jelent vmit? Egyébként jó a kártya szerintetek?
i5 ös proci 4670 3.2ghz, 2x4gb 1600as memória mellé lenne és egy 500wos táp van. Csak fullHDra kell a cucc, 4k meg az ilyen okosságok nekem felejtős. Szóval szerintetek? 😊
Alternatíva is érdekelne viszont csak nvidia :/
Köszi 😊
Forza.
ui.: Csak a 6 GB RAM mellé még elkélne +2, vagy legalábbis a memóéhesebb játékoknál érdemes lehet a szükségtelen háttérfolyamatokat kigyomlálni...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.05.16. 17:38:39
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64