Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
3.5ghz környékén már nem lenne annyira cpu limitje komolyabb kártyával se (általában/talán)
Forza.
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
6g mem dd3
550w chieftec táp
ehhez kérek szépen zöld és piros oldalról is tipusokat,ami erős,de nem túlzóan és nem fogja vissza egyik a másikat..ne legyen túl sok egy ilyen környezetbe...az ár most legyen mindegy a realitás talaján,úgyis csak határértéket keresek
(4890 a mostani,tehát ennél minden csak jobb lesz) 😊
Utoljára szerkesztette: xido, 2015.05.16. 01:14:00
3gb,erősebb kártya.
de elnézve az árlistákat, nem nagyon tudnék ajánlani semmi alternativát... a 285 lehetne jo ellenfele, de az is csak 2 gigás 😞(
Forza.
http://www.freetvmaci.info/
http://www.freetvmaci.info/
Persze ha majd feljavul az nvidia amögött megint pénzeszsák lesz odaképzelve....
http://www.freetvmaci.info/
ha a 970emen egy játék 5 fps-el menne, akkor szerintem igen mérges lennék a játék fejlesztőjére... pedig lehet, hogy a dx12 alatt az adott kártya adott programot tényleg ilyen rosszul lesz képes futtatni... "oldják meg, nehogymá a százezres végéán szar legyen valami" 😉
Forza.
Forza.
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
"Nulla tenaci invia est via"
Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.13. 13:00:11
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
ugy nez ki hogy ha minden jol megy lecserelem a Sapphire R9 270x karimat egy Giga GTX970 G1 Gamingre (havernak odaadom a karimat +60k).
ez a kartya is visz mindent full HDban persze nem ultran de highon a GTAV i lazan megy, de jo lenne egy olyan kartya vegre ami par evig kibirja maxon a jatekokat 😊
a kerdes csak az lenne hogy az alairasban lathato masina kihajtana nekem a kartyat normalisan? megeri e valtanom?
ty.
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
e ahggyuk is:d a lenyeg hogy szidni lehessen az AMD-t meg lehuzni..unalmas mar..
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Forza.
ne őrülj már meg, ennél több ujitás szerintem egy évtizede nem volt sehol....
Forza.
"Csakaram!!"
A Vram pedig még pc-n is felesleg ha 3-4 gb-nál több figyel, főként 4k alatt.....
PLusz még húzható is ezen felül... Plusz hűvösebb,csöndesebb,nem zabál.
110 körül van az ára.
380 pedig feltehetőleg ismét egy átcimkézés lesz. Sok jóra nem számítok de ne legyen igaz....
Egyébként engem is csábított a sok Vram eddig de most úgy látom nem az a lényeg.Szerintem gyengék ezek a kártyák hozzá.Aztán lehet rosszul tudom.
de rövidebb távra én talán 970et vennék, ha az áruk kb azonos. az biztos, ha kijön a 380 jó áron, én váltok ....
Utoljára szerkesztette: arty, 2015.05.11. 20:04:53
Forza.
A zajosság meg, hát... Nincs bajom egy kis zúgással, de azért ne nyomja el a tévé hangját. Igazából az AMD-ben a melegedéstől félek. Tudom, az AMD-k bírják, de azért akkor sincs ínyemre, hogy terhelés alatt életformaszerűen 100+ fokon izzon a videokártyám.
ha hasonló az áruk, akkor talán a 970, de ki tudja h a 4gb bug és a dx12 bénasága valódi gond lesz-e később
nagyon nehéz kérdés... a fogyasztás meg igenis számitson, hiszen az ventillátorzajban jelentős difi lehet 😊
290el nekem nem volt szerencsém, ár-teljesitményben jobb kártya volt, mint a 970, de lényegesen zajosabb is (bár nem 290x-em volt!)
nincs jó döntés, a kérdés h melyik kompromisszumot kötöd meg most, ill melyik 19esre huzol lapot 😄
Forza.
én ezzel tennék egy próbát 😊
Forza.
Ehez kellene.Esetleg a táp lehet 530W-os TT Hamburg ha kell hozzá.De ha nem akkor maradna a 400-as hexa+
Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.05.10. 20:57:20
Gtx 760,960/R9 270X,280
Egy áron vannak szinte ahol venném
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
i5 mellé melyik GTX750TI VGA-t érdemes választani?MSI-t tudom legolcsóbban vagy nézzek más gyártótól?
(tud profilozni a cata, csak nemtom énse hogy hogyan és most pont vidiám van, nemtom megnézni se neked)
Forza.
Viszont mivel még soha nem volt radeon kártyám ezért kéne egy kis segítség. Szeretnék beállítani magamnak két szín és fényerőbeállítást, az egyiket játékra, a másikat pedig asztali használtra. Látom én, hogy van ilyen a catalystba, hogy gyorsgombos profilváltás meg előbeállítások, de teljesen mind1, hogy melyiket töltöm be, mert a beállításaimat mind a kettőre elmenti. Valamit elrontok, vagy az előbeállítás, mint profil, az pont nem vonatkozik a fényerőre és a színekre?
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.