Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39687
A ventihang nem érdekes, fülhallgatóval szoktam ténykedni. Amit linkeltem, ott adnak a cucchoz egy Metal Gear Solid 5-öt is, úgy már nem tűnik olyan drágának. Azért thx mindenkitől a tanácsot, hó végéig még majd megszülöm, hogy mi lesz.
Most nézem, lehetne akkor esetleg ez is:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: jocking, 2015.08.23. 12:57:27

Solten
#39686
Bocs a nagy kepert, lejart a szerk.

Saor Alba

Solten
#39685
Az EVGA-n legalabb ertelmes meretu lapatkerek van, egy is boven eleg a 960-hoz nem termel akkora hot. Irtad hogy a hely problemas lehet, az Asuson a borda joval tulnyulik a PCB-n: link.

Ujabb opcio:


Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.08.23. 11:36:10

Saor Alba

arty
#39684
nincs sima (referencia), mindenki annyi ventillátorral szereli a 960ait, amivel jólesik 😊
a strixekről az általános vélekedés, hogy hangosabbak mint a többi (ha felpörögnek), amugy meg ugye némák, ha áll a venti

960ból én tuti valami olcsóbb modellt néznék, iponon pl egy jó tízezerrel olcsóbb a gigabyte és dettó 3 év garis .... (van egy és kétventis)

Forza.

#39683
Ez árban (meg méretben is) nagyjából ugyanott van, mint a strix, csak eggyel kevesebb a ventilátor. Ha valamit eredetileg 2 ventis hűtéssel szerelnek, én ott nem nagyon bízok ezekben az 1 ventis megoldásokban...
Meg amúgy nem alternatívát kértem, hanem véleményt, hogy ez az asus strix féle kiadás miben különbözik a "simától", és hogy van-e valakinek pozitív/negatív tapasztalata vele kapcsolatban. 😉

Solten
#39682

Saor Alba

#39681
Erről esetleg van valakinek tapasztalata?
https://www.asus.com/us/Graphics_Cards/STRIXGTX960DC2OC2GD5/
Nézegettem a "sima" gigabyte-os gtx960-at is, de azzal az a gond, hogy sokkal hosszabb a kártya és nagyon csücskösen férne csak be a helyére.

Maala
#39680
Nem necces, ha belátható határidőn belül veszel egy használt és NEM agyonhúzott Socket 1155 i5/i7 procit, csak hát egy i5 is olyan 36-40k körül kezdődik, az i3-ért meg 20-22t, ha kapsz.

(Mármint i5/7-3xxx szériáról beszélek)

Fő kérdés, hogy mivel játszanál? Online játékokra azért kellene az i5 pl.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.08.20. 14:26:38

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

szabii98
#39679
760/660 Ti már necces?😞
váltanék fullhd monitorra, de így nem vagyok benne olyan biztos 😄 mondjuk nem is vennék olyan drágán

I met God. She's black

Maala
#39678
GTX 750 (ha van keret, Ti), de mindenképp 2 GB-set.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

szabii98
#39677
Hali!
Egy i3 3240nek mi lenne a legjobb videókártya, amit még elbír?

I met God. She's black

broman191
#39676
Postával intézheted kényelmesen! 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39675
hát nem tudtam hogy már ennek is van fejlesztett verziója, de nagyon köszönöm hogy linkelted !

giannit ismerem, már vásároltam nála. nem mondom hogy inkorrekt, de nekem vidékről nem éri meg hozzá szaladgálni ha vmi garidőn belül meghibásodik. és már volt ilyen.....

broman191
#39674
Újonnan sokkal jobbat nem tudok, de már megjelent az R9 285 átnevezett változata az R9 380, hasonló áron adják, így inkább azt venném. Vagy esetleg a 4 GB-os változatát, igaz kb. 10e Ft-os felára van, de a jövőre nézve megérheti, főleg hogy a legfrissebb GCN architektúra van mellette...

ui.: A HardverAprós Gianni-t ajánlom, ha minél olcsóbban szeretnéd beszerezni, bármire is esik a választásod, ő biztosan levadássza számodra az aktuálisan legjobb áron az adott terméket...csak a dolog szépséghibája, hogy szeptember elsejéig szabadságon van. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39673
sziasztok

kis segítség kellene. vidkarit akarok vásárolni. tervezgetési fázis lezárult, szabin vagyok 3 hétig, tehát MOST

javaslatokat várok, illtve ha tud vki olcsóbb boltot akkor nyugodtan ossza meg vele. természetesen radeonban gondolkodom 😊

http://www.argep.hu/trend/R928/R9-285-2-gb.html

broman191
#39672
Nincs nagy eltérés, az EVGA is legalább annyira megbízható mint a többi 3 év garit adó gyártó. A 3.5 GB-os baki minden GTX 970-t érintő gond, driveresen trükközhetnek vele, attól még fizikailag olyan lesz amilyen, a gond fennáll - már ha több memóriára lenne szükség 3.5 GB-nál, ami nem gyakori, 1080p-ben legalábbis. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39671
Köszönöm a válaszod, akkor mégis csak van némi buktatója a pici vga-knak. Ez az EVGA mennyire megbízható? Igazából akkor a gyártók között nincs nagy eltérés?

Valamint olvastam még olyasmit, hogy szaggatnak a játékok ha több mint 3,5 gb memót zabálnak, ez még mindig fennáll, vagy "orvosolták"?

válaszotokat előre is köszi 😊
broman191
#39670
A konfig megfelelő alap a GTX 970-nek, a táp is rendben, átalakítóval tökéletesen működnie kell vele a karinak. A Giga WF3 OC 31 cm hosszú, ár-érték arányban újonnan az lenne az igazi, de ha nem férne be ott az EVGA ACX 2.0 24 centivel, az csak megfelel... 😊 Én a kicsi Gigát és hasonlókat hanyagolnám, kényszermegoldás apró házakba. Nincs hely a megfelelő hűtésnek így a boost órajeleket könnyen bukhatod a melegedés miatt a gyári értéken is, tuninggal főleg...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39669
Sziasztok, sokszor írtam már ide, és kértem segítséget, csak mindig változott valami, hogy éppenséggel milyen vga-t vegyek 😄

Most azt hiszem végleg döntöttem, csak megint az lesz, hogy a segítségeteket kérem 😊

Kiszemeltem egy GTX 970-es vidikarit.
Na már most a jelenlegi konfigom:
Alaplap: MSI H87M-G43
CPU: Intel Core i5 4570 3,2GHz
Memória: 2x4gb 1600MHz (később bővíteném még 2x4gb-al)
TÁP: Enermax Liberty 500W/620W (620W-ot nem tudom mire érti)
SSD, 2xHDD
Régi videókártya: GTX 460

Első kérdésem, hogy 500W ki tudná-e szolgálni a "jövőbeli" konfigom. A második, hogy melyik 970-est válasszam? Elég sok féle-fajta van, és igazából nem tudok dönteni, egy biztos, a 3 ventilátoros megoldás bukó, mert nem fér be 😄.
Van a mini féle 1 ventis, és a 2 ventis. Teljesítménybeli különbségek vannak a méretük miatt? Mert ha nincsenek nyugodt szívvel venném inkább a kicsi fajtát pl: ezt.
Viszont a 2 ventis gondolom "szabvány" méretű, kb 30 centi hosszú, az befér még 😄
Az ára érdekes számomra, mert láttam 101.000-től 125.000-ig és igazából a legolcsóbb kéne, nem kell nekem semmi plusz játék, meg egérpad, vagy egér hozzá, csak a kártya. De azért kérdezem, hogy a kártyák között mennyire nagy eltérés van teljesítményügyileg.

FullHD a cél, semmi 4k, meg 8k. csak jó lenne ha nem akadna már a Witcher 2-se 😄

köszi előre is, szép napot 😊

ui: a tápon a VGA táp része 2x6pines cuccli, ezeken a VGA-kon pedig mindenféle 8pines, meg másfajta van. léteznek átalakítók, szóval nem léphet fel semmi féle probléma az összekötést illetően, ha maradhat táp?
Utoljára szerkesztette: Bucsek, 2015.08.16. 17:14:00
broman191
#39668
Jó, nagy előrelépés lesz! 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39667
Gigabyte GTX960 (2 G😎-ról mi a vélemény? Jelenleg egy 1 gigás HD7770-em van, a gép egyébként a VGA-t kivéve cserélve lett (i5, 8 giga RAM). Jó a 960, vagy esetleg valami mást lenne érdemes 50-60 ezer tájékán?

arty
#39666
akkor el kell adni a kupont, ahogy maala is írta, így olcsóbb a geforce, ergo vedd azt 😊 (remélem gainwardra is kapsz legalább 2 év garit, nehogy 1 év garist vegyél!)

sajnos senki nem tudja, hogy dx12 alatt hogyan alakul az erősorrend, tehát hogy ezek meddig lesznek használható vgak, nehéz megítélni 😊

Forza.

Maala
#39665
Ha nem érdekel, a kupont max el tudod adni 5K körül hardveraprón.

GTX 960 újabb technológia, hátránya, hogy csak 2GB memória, de ha nem tervezel FHD monitorra váltást, a 2 GB is bőven elég lesz mindenre. (de ahogy nézem, a másik is 2 GBs)
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.08.12. 22:34:49

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#39664
Nem kifejezetten egy részével sem játszottam.
Az a lényeg minél késöbb keljen majd új kártyát vennem ezután.
Régen volt nv 7300gt aztán 9800gt, gtx 560 ti most jönne az új. sosem veszek high end kártyát.

Igazából a r9 néha gyorsabb ugyan azon áron viszont többet is eszik.

Nem akarok ultrában játszani és a monitorom is 1680x1050.

Amikkel akarok majd játszani az a Új Battlefront, Witcher3, AC Unity, Új NFS, GtaV. stb stb

Szóval kb ugyanannyi forintért lenne mind2 kb ezekre a játékokra.

arty
#39663
nehéz döntés, ez így nagyon egál 😊)

kivéve, ha érdekel az MGS5, mert akkor 960, nem kérdés.

Forza.

#39662
62K lenne a gtx 960.
arty
#39661
vr-re szerintem a 970 is gyorsan kevés lesz .... (nem írtad a 960 mennyiért lenne, mert a 380 nem igazán/nem sokkal gyorsabb.....)

Forza.

#39660
Valaki segítene?

Nem tudok dönteni 2 kártya között.

Az egyik egy Sapphire R9 380 2GB 60K ért
a másik egy GAINWARD GTX 960 Phantom 2GB + Metal Gear V játék.

Gyorsabb annyival a r9 hogy megérje?

Gondolom egyik kártya sem lesz elég a VR-nak? GTX 970 re nincs 100 ezrem, szerintetek várjak vagy jó lesz valamelyik fent említett vga is?
MerlinW
#39659
970/980-at vennék (DX12 tier 2). A procid éppenhogy elég neki. Ha teljes (tier 3) DX12 támogatást szeregtnél, akkor pedig AMD, vagy várj a következő NV generációra.

[merlinw.org]

broman191
#39658
Nem baj az, ha számodra még mindig megfelel... 😄 Általában nem olvasok Chip magazint, de éppen tegnap belenéztem a legújabb számba és elég vegyes érzelmeim voltak, az egyik oldalon leírnak hardveres témában bizonyos ajánlást teljesen reálisan, tizenakárhány oldallal később pedig ugyanabban a témában az előbbit ütve egy hatalmas baromságot...gondolom mikor melyik kolléga cikkezik, olyan a minőség... <#buck> Valamint enyhén benne vannak a gamer bullshit bűvöletben is a PC konfig ajánló rovatuk alapján... A HD 5770 soha nem helyezkedett el a felső kategória alján, inkább a középkategória alján a HD7850 alatt - mára már az is sokat csúszott az új generációk megjelenésének tükrében belépőszint kb. Egy használt, manapság már 20e Ft alatt vadászható HD7770 1 GB GDDR5 is hatalmas változás lenne, 25e Ft környékén egy használt HD 7850 2 GB GDDR5 főleg... 😊 A karácsonyi áresés pedig a legtöbb helyen inkább csak mese habbal, ősztől többnyire elindulnak a hardverárak felfelé, aztán decemberben abból engednek x ezer forintokat akciók keretében, utána pár hónap alatt újra leszállnak a normál szintre és akció nélkül is olcsóbbak... Persze nagyritkán bele lehet botlani egész jó üzletekbe, de szerintem a használt & garis termékek közötti fogások minden akciós újdonságot vernek, ott valóban egész évben 'akció' van, csak időben kell érkezni egy-egy hirdetéshez és megfelelően kommunikálni... 😊

ui.: A 2015 augusztusi Chip magazinból:



550W-ot táphoz is max. 'középkategóriás' videokártyát társítani nonszensz, felsőkategóriásat is simán elvisz, főleg azok a 80+ hatásfokú modellek, amelyekről cikkeztek... Meg ajánlanak gold hatásfokú 600W-os be quiet! Straight Power 10-et 36e Ft-ért és bronzos Cooler Master G450M-et 21e Ft-ért, amikor az általános ajánlóban 30+ oldallal előtte még az ezüst FSP RAIDER S 550W modellt ajánlották 20e Ft-ért... 😄
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.08.06. 18:09:00

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Carmang
#39657
Öööö... az nem baj ha én még elvagyok a Radeon HD5770-nel? 😄
Egyébként épp nézegettem a 2010 novemberi Chip magazin hardverajánlóját. Ott az 5770-et 36k körüli árra írták (ennyiért is vettem akkor), és teljesítményben a "felső kategória" alján helyezkedett el. Mostanság ugyanennyi pénzért R7 260 van, ami a "belépő kategória" közepe.
Kíváncsi vagyok idén novemberben, a Karácsony közelsége miatt mennyit esnek az árak.

12346
#39656
Elhiszed, hogy nálam lehet 5 évre tervezni? 😄 Legutóbb 2010-ben vettem VGA-t, most megint eljött az idő, hogy már kevésnek hat a cucc. Nem vagyok nagy gémer, 9800-al is elvagyok, de pl évek óta az új Carmageddon lenne az első, ami érdekelne. Az meg már nem megy. Így gondoltam elpattintok némi összeget, aztán az az 1-2 játék is örülne, ami eddig max 20 fps-el haladt. A jelenlegi 9800-hoz képest a 3 sorozat közül gyanítom bármelyik bőven kielégítene engem, csak ha már lehet válogatni... 😊 15-20 nálam a plafon erre. Esetleg 20-22^^ Abba meg ezek a 4-5-6 sorozat fér bele, ahogy néztem. 30 körüli összeget semmiképp nem adnék VGA-ért, max ha valami 60000-es van jóárasítva 😊
Utoljára szerkesztette: 12346, 2015.08.05. 19:27:44

broman191
#39655
Az említett hármas még elvileg belefér a DX12 Tier 1 kategóriájába is. Elvileg. Gyakorlatilag már jelenleg sem felelnek meg bizonyos korszerűbb játékok minimum gépigényének, így a DX11 korszak végén. Szerintem a GTX 750 2 GB GDDR5 alá ne add, sőt láttam Ti verziót is 30e Ft-ért használtan, persze már el is vitték... 😊 Ilyesmikkel reálisan 2 évre sem feltétlen lehet tervezni, ötre főleg nem, még az aktuálisan 100e Ft feletti kategóriával sem. Így generációváltás környékén még homályosabb az összkép...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.08.05. 18:06:40

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

12346
#39654
Na most elbizonytalanodtam 😊 Nézegettem az Nvidia 4-5-6-os sorozatát, és a 650-en gondolkodtam, mert nem eszik sokat, és elvileg dx11.1-et támogat, ami esetleg jól jöhet, mert már másnál láttam, hogy ennek hiánya miatt nem indult el játék (bár az egy dx10-et támogató GTS250 volt). Aztán meg olvastam, hogy mégse annyira teljes ez a dx11.1 támogatás? Most akkor mi van? 😊 Érdemes, vagy ne? A dx11.1 támogatás talán nem árt hosszabb távra, és vagy 5 évig nem szándékoznék cserélni.
Hirtelen láttam Gigabyte 460 OC-t, 465-öt, meg egy ASUS 560Ti-t még hasonló árfekvésben eladót.

arty
#39653
hagyd már a 'csába a frapsot.... hazavágod vele az egész gépet 😞

Forza.

#39652
Nah! Szerencsém van. Vissza ment a VGA ára. 😄

Ez lesz akkor a konfig:
GIGABYTE GA-970A-UD3P
AMD FX-6300 3.50GHz AM3+ BOX Black Edition
ASUS R9270X-DC2T-2GD5 R9 270X 2GB GDDR5 PCIE
CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600Mhz CL9 KIT CMZ8GX3M2A1600C9B
FSP Aurum S Gold 500W
SEAGATE Barracuda 1TB 7200rpm 64MB SATA3 ST1000DM003
CORSAIR Carbide Series 200R
LOGITECH Speaker System Z523

Ez így 204.000 píz.

Remélem ez már elég lesz Fraps alá. 😛 Szeretnék már végre jó minőségben felvenni. 😊
12346
#39651
Sebaj, max akkor az kimarad 😊

arty
#39650
+1, fraps felett eljárt az idő.

bandicam tudja használni az inte-nvidia-amd kártyák hardveres videok-enkóderjét és 0 teljesítményveszteséget okoz 😊

Forza.

arty
#39649
ismerős a helyzet, nekem is a 280x "kinövése" óta van vesszőfutás 😄

sajnos minden aránytalanul drága onnantól. vagy szar. vagy drága és szar 😄

Forza.

#39648
Rendben. Akkor marad az Asus amit linkeltél. Remélem 1-2 napon belül leesik az ára. Sajnos nem értek a karikhoz. Annó még csak-csak tudtam ezt azt, de mostanság szarják a típusokat kifele. azt sem tudom már mi micsoda. némelyik 1-2 Mhz-el tér el. -.-" Minden esetre köszöntem a segítségeteket. Ha nem esik le az ára a karinak jövök megint, mert jövőhétre mindenféle képen kell egy gép. 😄

Carmang: Nem ismerem. Nevét hallottam már, de kezdetek óta Fraps-el próbálkozok. 😊
Carmang
#39647
Fraps helyett ajánlom a Bandicam-et, szinte észre sem veszed, hogy felvesz a háttérben, ellebne a Fraps-szel.

#39646
Szerintem G3220 es GTA V nem szeretik egymast, de nem vagyok ebben biztos

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

12346
#39645
Bocs a kései reakcióért, valóban kimaradt pár dolog 😊 Nagy kockulás nem lenne, max ilyen 15-20.000 magasságára gondoltam, igen. Többet semmiképp nem szánnék a dologra. Egy G3220 és 4GB DDR3 mellé kéne valami. A legvadabb dolog, ami futna, az kb a TDU 2 lenne néha. Meg esetleg ránéznék az új Carmageddonra, meg talán a GTA V-re, hogy milyen lett. Anno a 650-ek mellett nézegettem a mindenféle 4-es, meg 5-ös sorozatokat is, aztán nem tudtam dönteni, és passzoltam a dolgot, de már nem ártan cserélni 😊

broman191
#39644
Van ez így, csak lentebb megy majd valamivel, lehet készlet vége volt, pár darabot kiszórtak olcsóbban... Mondjuk most ahogy elnéztem minden 270X 4-5 e Ft-tal drágább mint azelőtt...biztosan valami valuta árfolyamváltozást megint benyaltunk. A 270X-ből szerintem most nem kapsz olyat az árukeresős listából, ami nem 'jó' minőségű, mindegyik jólféle 2 ventis hűtéssel szerelt, és az ASUS-MSI-Giga hármas 3 év garival rendelkezik, azokkal nem lőhetsz mellé. A Sapphire viszont akármilyen termékére csak 2 év garit ad és a Vapor-X/Toxic ebben az árkategóriában csak feleslegesen drágít, nem fogyaszt annyit és melegszik olyan mértékben a 270X GPU hogy az ilyesmire szükség legyen...a felsőkategóriában inkább indokolt, bár a 2 év gari ott is belerondít a képbe és úgy eleve általában túlárazottak.

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39643
Elsírom magam. Az Iponon 20.000 FT ment fel az ára csak úgy. -.-" Ez valami vicc? 2 napja még 51K volt.

Amúgy az Asus jó minőségű? A monitoraival elégedett vagyok. 😊
broman191
#39642

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39641
a Vapor X meg a Toxic folosleges!

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#39640
Hát nem tudom mi legyen. 😄

Ez a három közül valamelyik. R9 270x 2gb ddr5 54.000 ft R9 270x Vapor-X 2 gb ddr5 59.000 ft vagy a R9 270x Toxic 2 gb ddr5 60.000 ft.
Nem akarok felső kategóriás karit. Nekem annyira kell, hogy a Blizzardos játékokat vigye maxon és ha úgy adódik akkor a Fraps-el is bírja tartani a folyamatos képet. Nekem másra nem kell. Persze ezt 24"-os monitoron és Full HD-ban. Ha ezt megteszik az R9 270x. Akkor nekem elég. 😊
broman191
#39639
Jogosan, de különböző tesztekben mért FPS értékek alapján nem mondaná meg senki hogy annyi, jól leplezik... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39638
Világos, csak elbizonytalanodtam, mert sokan szídták a 960-as a 128 bites memória sávszél miatt.