1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Gabcsika
    #1361
    A Sony jókat gyárt, meg a Panasonic is! Szerintem neked jó lesz olyan. Nézz szét itt: InfoPatika vagy itt: Picibolt vagy itt: origo.vasarlas.hu
    A drágábbak közül az iRiver a jó. Semmit mondó márkákban ne bízz - szerintem.
  • Amse
    #1360
    Hi!
    Bocs, hogy nem olvasok vissza, de nem sok kedvem van így vasárnap este.
    Most szeretnék venni 1 discman-t ami lejátsza az mp3-at is, de nem tudom milyet vegyek.Jó lenne 10-15körül, de ha nem lehet ilyen áron viszonylag jót kapni akkor lehet több is.Ti mit ajánlotok?
  • Gabcsika
    #1359
    Greco!

    Tehát, ha te elkezded tölteni az USB-n keresztül (világít a kék led a Job körül), akkor tök mindegy, hogy mikor húzod le róla (megvárod amíg a Jog körüli led kialszik), működik rendesen, ugye?
    Na, hát nálam pont az van, hogyha megvárom míg kialszik a led (-> leírás szerinti eljárás) és utána húzom le (azt gondolva, hogy a led kialvó jelzése a teljes feltöltöttség jele), akkor nem tudom bekapcsolni vagy 1 napig, majd pl. másnap valamikor amikor rádugom újból a gépre, akkor a töltésjelző teljes lemerültséget jelez, tehát kisült az aksi, amikor rajta maradt a gépen...

    Ez viszont nem lehet normális... Szerintem. Szerinted ezzel visszamehetek a boltba? Hogy prezentáljam a problémámat? Mert végül is működik, csak oda kell figyelnem rá. Természetesen tudom, hogy ez nem normális, csak attól félek, hogy az eladó csávó (www.digital-world.hu -nál vettem a Madách téren) biztos nem hisz majd nekem s nem akarja kicserélni, arra hivatkozva, hogy "most jó". Pedig én nem kérhetek több szabit csak ezért, hogy felmenjek egy hülyeségért Bp-re! Mit tanácsolsz/tok?
  • greco
    #1358
    Ez nem normális!Nálam semmi olyan probléma nincs mint amiről te írsz.
  • Gabcsika
    #1357
    A CMTech CA-F300 lejátszója valóban USB 2.0-ás, mert nekem úgy tepert fel rá (és le is róla) a cucc, hogy csak néztem.

    Apropó, rájöttem mi a baja! Figyelni kell a töltést! Persze ez azért vicc, és elképzelhető, hogy visszaviszem. De szerintetek ez hiba? Milyen eszköz az olyan (ugyebár USB-s, ráadásul 2.0-ás is), ahol az akksi töltöttségi állapotát te nem tudod, mert a töltés közben azt nem jelzi ki (annyi történik, hogy a kijelzőn egy ''READY'' felirat megjelenik, amikor a PC-hez csatlakoztatva van, oszt kész), viszont ha a leírás szerint jársz el (''a Jog gomb körüli fény kialvásakor a lejátszó akkumulátora feltöltődött''), akkor viszont több napig meg se mukkan, mert az akksi KISÜLT! Szál, nekem kell tippelni, hogy ''na-na most már lehúzom, hátha fel is van töltve és még az akksi nem sült ki''...

    Amúgy jó minden funkciója. Működik, stb. Jó ketyere lenne, ha nem lennének ilyen BŐDÜLETES hibái néha (persze lehet, hogy én fogtam ki).

    Szóval ez normális reakció a készüléktől? Honnan tudhatnám meg?

    Köszi, ámbérék!
  • greco
    #1356
    Én már több hete használom rendszeresen és semmi baja.Te biztos vmi selejtet fogtál ki.
  • OPM
    #1355
    postán is feladhatod...
  • Gabcsika
    #1354
    Hát nekem meg beszart a "hyper-super-mega" CMTech CA-F300. Hiába csináltam mindent úgy, ahogy a user's manual-ban van. Miután feltöltöttem rá a számokat ''Hardver biztonságos eltávolítása'' után ugyebár lehúzhatom az USB-ről?! Le. Le is húztam. Nos, már megint azóta nem kapcsol be, semmi életjelet sem mutat kivéve a Jog gomb körül világító kék ledet. De magát az eszközt nem is látja az Xp, hiába dugom rá.
    Az akku nem lehet lemerülve, ez biztos.
    És ez van már több napja. Vissza most nem t'om vinni, mert a cég leltározik (a honlap alapján) 14-ig, így legkorábban 17-én lehet valami a dologból, de a legidegesítőbb, hogy csak ezért utazzak fel Bp-re az ország végéből (semmi dolgom egyébként Bp-en), költsek az utazásra rengeteg pénzt + fáradtság + munkahelyről el kell jönni -1 szabadnap. NAGYON ÚTÁLOM E HELYZETET! Azt se tudom ilyenkor mi van? Ugye RÖGTÖN adnak másikat? Nem rángatnak fel még1x érte Bp-re? Nem kell évszázadokat várnom a cserére, stb?
  • akos
    #1353
    Gúgöl megmonnya!
  • Kovács legény
    #1352
    HI

    CMTech 256MB MP3 bővíthető?
  • OPM
    #1351
    30e-ér 512-es
  • Breki33
    #1350
    Dehogynincs MPIO kártyával.............
  • vadaszg
    #1349
    Sziasztok,

    én is most állok mp3 player vásárlás előtt
    2-t néztem ki magamnak
    az 1ik a CMTech CA-F300 ez 19.600 +ÁFA
    a mádik, EZAV EMP-200 (ez olyan 28 ÁFÁ-val)

    na most az lenne a kérdésem, hogy a CMTech-hez adnak -e valami töltőt, vagy tényleg csak usbről lehet tölteni ?
    melyiket ajánljátok?
    amúgy max 30-at szánok rá, és a memóriája 256-os legyen, ennyiért úgysincs nagyobb :(

    előre is thx
    vadaszg
  • Breki33
    #1348
    ez igaz, de hogy nem lehet beletekerni elég gáz
  • OPM
    #1347
    egyáltalán nem "faragtam rá"
    megvenném újra a lejátszót, mert ezektől függetlenül is nagyon tetszik
    ilyen áron (12e), nem hiszem hogy kapnék jobbat/könnyebbet/kisebbet bárhol is
    ráadásul a hozzá kapott füles egész jó minőségű, azzal sincs problémám

    szvsz egy mobillal nem lehet összehasonlítani...
    teljesen más súlycsoport :D
  • Breki33
    #1346
    Az első-t

    Az új MPIO nem kapható?
  • Breki33
    #1345
    Hát akkor ennél a mobiltelefonom többet tud.

    Ráfaragtál
  • OPM
    #1344
    meg is jött a lejátszó, alapvetően nem rossz
    de 2 nagy problémája van:
    1. nem lehet tekerni a számok közben...
    2. a hozzá adott füles dugója kisebb, mint a normálisoké, ezér sajátot rá se tudok dugni
    kelle egy átalakító, hogy ha esetleg elromlana a hozzá kapott füles, akkor se kelljen kidobni a playert :( de ilyet még egy audio boltban sem találtam...
  • greco
    #1343
    Én meg vettem egy ilyet(CMTech CA-F300):

    A kérdésem az lenne,hogy csak USB-ről lehet tölteni?Csak azért mert nem vagyok mindig szg. közelben...
    Amúgy nagyon jó kis cucc. :-)
  • OPM
    #1342
    na meg is rendeltem ezt
    elég lál képeket találtam róla :D













    az enyém nem ilyen rózsaszín lesz (remélhetőleg :)
  • zsoleer
    #1341
    hali szerintetek melyiket vegyem MPio FL100 128MB MP3 lejátszó, FM, diktafon, adathordozó,MPio FY200 128MB MP3 lejátszó, FM, diktafon, adathordozó,EZ-AV EMP200 128MB MP3 lejátszó segitsetek fontos lenne
  • KTom
    #1340
    Hi! ma vettem egy digitball db 385-ös lejátszót és máris gebasz van vele. eleinte nem volt semmi: töltöttem rá zenéket, ment is szépen. aztán elmentem itthonról kb 2 óra múlva hazajöttem, bekapcsoltam és a zene alatt volt egy kis zörej. leformatáltam a hozzá adott programmal, bekapcsoltam úgy hogy nem volt rajta semmi és úgy is búg. többszöri format és feltöltés után is változatlan.
    ez mi lehet?
  • oneal1
    #1339
    az meg a másik:DDDD
  • Dzsini
    #1338
    tippre az id3lyrics-et kezelik:
    id3 v2.3 standard
    aztán lehet hogy nem :)
  • Cheky
    #1337
    Tudja vki hogy lehet dalszöveget megjeleniteni memoriás lejátszón? majdnem mindegyik ismeri ezt a funkciót.
    Milyen formátum, ilyenek...
    kösz
  • Dzsini
    #1336
    ár-teljesítmény arányban (bővíthetőség, rádió, stb) szerintem egy ilyen szetthez a 16 óra bőségesen jónak számít - úgyis 1-2 naponta azért usb közelbe kerül az ember :) igen, van 50+ órás megoldás is, csak nem nagyon találod meg elérhető áron (és hacsak nem mész hetekre a hegyek közé, akkor nem is használod ki - de oda meg ki az a bolond aki ilyesmit visz?).
  • Pheel
    #1335
    Tudom, tudom, semmi értelme újból elmondanom, hogy léteznek 50-70-sőt! akár 100 órás megoldások is egyetlen AA-s aksival. Na most ehhez képest a 16 és a sokáig bírja...
  • Dzsini
    #1334
    igen, alapvető fórumos módszer a write-only. meg különbenis nem NEKI mondtátok el :)))
  • Breki33
    #1333
    Ha valaki megkérdezi milyen mp3 lejátszót ajánlunk utánna aki jön miért kérdezi meg mégegyszer?

    Talán azt hiszi naponta másikat?
    lol
  • Dzsini
    #1332
    kb. 16 óra szerintem folyamatos mp3hallgatásra nem rossz (nem reklámszöveg, saját tapasztalat) :)
    ami még jó lehet az a
    Music Drive Deluxe - többé-kevésbé ugyanazt tudja mint a GEM, viszont AAA-s aksival megy, amiből meg olcsó feltankolni, ugyanúgy rádiós, SD-vel bővíthető, rá van építve az USB, és olcsóbb, mint a lent említett másik.
  • oneal1
    #1331
    szevasztok!
    most szeretnék magamnak venni egy mp3 lejátszót!
    mit javasoltok??
    memoriás kéne mindenképpen!!
    én az I AUDIO 4 est néztem ki magamnak 40 rugó a 256 Mb os..
    irjatok lécci mer hétvégén megyek pestre körülnézni!
    thx
  • Breki33
    #1330
    MM
  • AMD Norbee
    #1329
    És fülest hol vehetnék?
  • Pheel
    #1328
    "lehetőleg sokáig bírja az áramforrás egy töltéssel"
    Na akkor nem ez kell neked sajnos :(
  • Breki33
    #1327
    1321
  • AMD Norbee
    #1326
    Sziasztok!

    Mp3 lejátszó vásárlás elött álok és nem tudom hogy milyet vegyek..

    Én egy Daisy Multimedia Diva GEM-re gondoltam
    igényeim: -lehetőleg sokáig bírja az áramforrás egy töltéssel
    -memoria bövítési lehetőség
    -max 30-ba kerüljön
  • KTom
    #1325
    vagy esetleg a Digitball db387-ről tud valaki valamit? Ezeknél az olcsóbbaknál esélytelen hogy tudjanak könyvtárat kezelni?
  • KTom
    #1324
    Hi!
    A Telstar MP3 UFM-102-ről mi a véleményetek? Ez az egyik legolcsóbb 256megás +rádiós, és én most nem akarok sokat költeni erre viszont szart sem akarok venni. Meg egy olyan kérdésem lenne, hogy ha mondjuk egy mp3 lejátszónál meg van adva hogy milyen kódolásu (pl 192kbit) fájlokat tud lejátszani, akkor az azt jelenti hogy ami annál nagyobb azt nem játsza le, vagy csak ekkora maximális minőséggel játsza le az amúgy jobb minőségűt? Lehet hogy hülye kérdés de én nem tudom. Kösz
  • Cheky
    #1323
    én csak mediaplayerhez és realplayerhez tudok.
  • Breki33
    #1322
    Nemcsak azzal

    még a total commanderhez is van plugin.

    Amúgy jól döntöttél, de a fülest cseréld