1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Cheky
    #1321
  • Cheky
    #1320
    Én egy MPIO FL100ast vettem 2 hete.
    Br. 24e 128mb-os + 6e 256mb sd kártya, igy 30ból kijöttem 384mbra.
    Nagyon jó, nekem nagyon tetszik. Leginkább egy ezüst öngyújtóra hasonlit.
    Egyetlen gondja hogy csak mellékelt proggal lehet rá feltölteni, más gond nincs vele.

  • OPM
    #1319
    ez se rossz

    MPIO FL300 1GB

    Ár: 38960 Ft netto

    Tulajdonságok MP3/WMA/ASF lejátszás, Diktafon, Philips 3D sound, 7x EQ, extra funkciók
  • Lammer
    #1318
    köszi srácok!
    hát az mpio-k r*hadt drágák...
    ehhez mit szóltok???
    Addel.hu-n van szerintem korrekt az ára...
    ???
  • Laalee
    #1317
    én vettem egy pdat :D

    cserélhető memoriás
    kicsi
    kezeli a könyvtárakat
    320kbps t tudja
    massziv
  • Breki33
    #1316
    MPIO kell neked
  • Lammer
    #1315
    Skacok... segítsetek léccike, az igényeim a következők...
    -mp3 lejáccás(na ki gondolta vóóna)
    -kicsi legyen és memóriás
    -bővithető legyen kártyával
    -masszív anyaga legyen(tehát ne gagyi műanyag, hanem na érthető... )
    -KEZELJE a könyvtárakat!!! (ez a legfontosabb)
    -a kijelzője nem fontos,hogy idtag-es legyen bár nem hátrány...
    -320ig kenje az mp3at... ne akadjon, ne bugyborékoljon a Lame encoderelt zenékkel...(a mostani cd-s lejáccóm a lame 3.8X szériával Stereo módban bugyborékol, SAMSUNG unrulez)

    naszal ennyi...
    már kész vagyok idegileg, mert a hugi állandóan lenyúlja a lejáccómat, azt odaadnám szülcsinapjára(most lesz a jövőhéten úgyis)+meg karira magamnak meg vennék egy a fennt felsorolt igyényeket kielégítő lejátszót...

    please
  • Breki33
    #1314
    Ezeket már mind kiveséztük

    vagy itt vagy az indexen most fejből nemtom
  • zsoleer
    #1313
    és errol mi a véleményetek mercury
    ilyen termék van valakinek??
  • akos
    #1312
    Nem tűnik rossznak...
    Bár a 16 óra lejátszás szerintem kicsit sovány. Ezt leszámítva viszont yo vételnek gondolom.
  • zsoleer
    #1311
    hali hallotatok már az ezav emp 200 mp3 lejátszorol?? ha igen valmi észrevételt légyszi köszezav emp 200 mp3 lejátszo
  • akos
    #1310
    Hát sajna, nekem túlnyomórészt az van.
  • Breki33
    #1309
    mondom

    nemcsak nagyfalu van ám P
  • akos
    #1308
    Gyűjtesz tovább ;-)
  • OPM
    #1307
    nekem is kevés, de mit lehet tenni ha nincs most nagyobbra money
  • akos
    #1306
    Hát rajta :o) Igények és pofonok, én nem nagyon beszélek le senkit semmiről - hacsak nem tudvalevőleg szar termék.
    Mint mondottam, nekem a 128 Mb édeskevés, de ez csak az én privát véleményem.
  • OPM
    #1305
    neeem, ez csak lejátszó
    ha rányomsz a képre, akkor meglátod hogy a valóságban mekkora méretű :)
    és szerintem az ára is elég csalogató! amíg nincs 50 ezrem nagyobb kapacitású playerre addig szerintem ez tökéletes megoldás lenne
  • akos
    #1304
    más=már
    *sic!
    Ezért volt yo vipnek lenni... lehetett korrigálni a helyesírási hubákat... :-/
  • akos
    #1303
    Ez mi a bánat? Clip fülhallgató, ami egyben más pendrive is?
    Hát ötletnek nem rossz :)
  • OPM
    #1302
    erről vélemények?
  • akos
    #1301
    Nem arról van szó, hogy olyan lárma venne körül, hogy bizonyos hangokat, hangszereket meg sem hallok - mindössze arra utaltam, hogy úgysem lehet maradéktalanul kiszűrni az autók zaját, a metro üvöltését, a villamosszerelvények csattogását... szóval felesleges az utcán audiofilnek lenni.
  • OPM
    #1300
    szerintem a memóriára (512) értette, hogy az drága még
  • Breki33
    #1299
    hát ezse így van

    pont egy fülessel hallassz meg olyan dolgokat amiket nemis gondolnál

    nagyfaluban lehet zaj van de én itt szépen hallom útközben a cintányért.

    Én speciel nem vennék creative-t.
  • Breki33
    #1298
    Kicsit le vagy maradva :-)

    Nekem fél éve olyan memóriásom van amiben simán cserélhetem az 512-eseket, és abszolúte nem volt drága
  • OPM
    #1297
    de a hangerő elég fontos tényező
    mondjuk mióta koss the plug-om van, nem találkoztam még olyan lejátszóval, amely mellett bírtam volna huzamosabb ideig full hangerőn :))
  • akos
    #1296
    Hát a hangzássl én úgy vagyok, hogy ha nem kirívóan rossz, akkor már yo. Nem, nem azért mert igénytelen fülű vagyok, hanem mert utcára úgyis yo. Zaj van, lárma van, nem utazás közben akarok audiofil lenni, arra van itthon szép hifi :)
    A design meg szubjektív... kinek ez, kinek az. (Mondjuk ilyen apropóból a hangzis is az, hiszen nem egyforma fülekkel születtünk.)
  • OPM
    #1295
    hangzás ügyileg is mindenhol dícsérik
    + nekem design-ra is nagyon bejön
  • akos
    #1294
    Muvo2... 57 pengőért... nem rossz.
    Így látatlanban.
  • akos
    #1293
    Van 4 gigás is? Nofene...
  • OPM
    #1292
    "Muvo a maga 1 GB kiszerelésével, már alakul."

    jaja, azért akarok 4 gigásat :) le ment az ára az utóbbi hónapokban (depo.hu)
  • akos
    #1291
    Fú... én már alig emlékszem... Asszem volt vagy 3-4 sima discmanem még a boldog békeidőkben... aztán vagy 2 mp3 discman, és végül az MD... egy éve már.

    Muvo a maga 1 GB kiszerelésével, már alakul. Az yo. De 15 óra lejátszás, egy kicsit karcsú nekem. Az MD-t hetekig használom egyetlen NIMH akkuval. (Napi 3-5 óra lejátszás átlag.)
  • OPM
    #1290
    én 3 mp3 discmant koptattam már el életem során, most creative muvo-ra gyűjtök már egy ideje...
  • akos
    #1289
    Hát yo rég írtam ebbe a topicba. (Még előző életemben.)
    Most gyorsan átfutottam a hozzászólásokat.
    Annak ellenére, hogy sosem használtam iriver cuccokat, engem is meglep, hogy gondok támadtak körülötte. Pláne az egyik csúcsmodell körül. Furcsa... Esetleg tájékoztathatna is Seake, hogy mi a helyzet az övével.
    Frankó kis flame volt Sony vs minden más illetve cd vs md ügyben. Elismerésem a résztvevőknek. Süketek párbeszéde :))
    Én anno elfogyasztottam pár discmant és egyértelműen azért választottam a minidiscet, mert kisebb. Sokkal. Az már csak hab volt a tortán, hogy 5 óra zene megy egy discre és pofon egyszerű a discre másolás.
    Ha ma ruháznék be ilyen cuccra, bajban lennék. HDD kütyüt MÉG nem mernék venni, mert elég rizikós, és zabálják az aksit.
    Memóriás kütyük terén a 128-256 mb memória nevetségesen kevés. Az 512 már alakul, de piszok drága még, és többnyire nem cserélhető... Pedig az lenne az igazi, ha megvenne az ember néhány 512-es memóriát és szépen cserélgetni lehetne, ahol épp megunom azt, ami szól...
    Ami a Sony-t illeti. Legszerényebb véleményem szerint lehet a Sony-t nagy márkának nevezni, lehet multinacionális szórakoztatóipari gyártónak... (a legnagyobbnak a világon), de minőség gyártónak vajmi ritkán. Persze nekik is vannak high-end termékeik Qualio név alatt, de ezek már csak napjaink krőzusainak megfizethetőek. (Szarvasbőr tokkal kapható MD 500.000 ft körüli áron, stb stb)

    Uff, DecenS voltam.
  • WiZZaRD
    #1288
    persze ettől függetlenül lehet jó az ár/érték viszony, mert elegáns, mert designos, mert fém a fedőlap, mert stb. na de ha hallgatni nem lehet, mert rázkódásvédelmi problémákkal küszködik?! És ez már a második. vagy nagyon peches vagyok, vagy ezzel a lejátszóval vannak komoly gondok. Pár hét után garantáltan jelentkezik:(. Anno a Philipsem egyszer sem ugrott:(. Ez meg megáll...aztán annyi. Igaz a Philips nem volt ennyire elegáns kivitel, de ha valaki discmant akar venni, annak csak azt tudom javasolni.
  • WiZZaRD
    #1287
    Sheni pedig tényleg nem szól jól:). Sőt. Ez a cucc igazán a Koss plug-gal szól jól. De azzal nagyon keményen. Prohardveren mennyit tesztelték? Mert nálam napi kb. 2 órát kellene bírnia. Ez szerintem nem sok. Ehhez képest sok vele a probléma. ha valaki most akar venni, én nem javaslom ezt a discmant. Jobban jár egy Philipsel. Ez sajna komoly:(.
  • Breki33
    #1286
    Nehogymár egy Sheni ne szóljon jól P
  • seAke
    #1285
    Egyetlen baja a fülhallgató...nem szól valami jól
    De bebúltam a tesóm sony-ját azzal meg úgy szól hogy behaltam...most keresem hogy ez a sony milyen típus lehet mert vennék egyet!
    Ha valaki tud segíteni megköszönném.
    A Sony D-EJ250-hez adják gyári fülesként...sehol nem találom a típust!
    Pls help me!
  • Breki33
    #1284
    Nézz el a proharvaren ai IRiver topic-ba
    én úgy tudom az egyik legjobb CD-s mp3-as lejátszó (ár/érték)
  • WiZZaRD
    #1283
    lehet csak nekem nincs vele szerencsem - nem csodalkoznek - de azert mar a masodikkal?
  • Breki33
    #1282
    Ez érdekes mert én Iriverről csak jót halottam

    főleg erről