1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • kakaoskalacs
    #1401
    Apple Ipod Power aza lekjobb
  • iko
    #1400
    a még kell: Meizu E3 :D
  • blackgamer
    #1399
    nézem Tesco újságban a Grundig CDP 5100-as modelt

    kicsit fura a színe, de legalább 10 ezer Ft alatt van
    valakinek van ilyen? tapasztalatok?

    sok új discman-nek már nem a tetején, hanem az oldalán vannak a gombok
    ez csak esztétika, vagy nem terheli a motort, mechanikát, stb.-t azzal hogy nem gyakorolok nyomást a felső részre?
  • blackgamer
    #1398
    Cora árul 4000 Ft-ért Daewo diskman-t, valaki esetleg birtokol ilyet? Mik a tapasztalatok?

    Márkásabból (Sony, Grundig,...) tudtok valahol akcióst?
  • Mike
    #1397
    mondjatok az igényeimre vmi jó mp3 lejátszót, de ne kurvadrágát, de ne is szóljon satnyán, jó ár/teljesítmény legyen,

    szal:
    mp3 (cbr/vbr) ogg
    min 512 mb és/vagy bővíthető
    FM rádió RDS-sel
    minél pirinykóbb, minél könyebb
    tehát 1db AAA ücsörögjön benne
    külalak nem számít
    USB 2.0
  • Lesszi
    #1396
    ezav emp-200 1gb
    ezzel valakinek van tapasztalata?
  • caprine #1395
    Egyébként van olyan MP3 lejátszó is ami ezt közvetlenül tudja, az egyik haverom vette amicsiban nálunk szerintem nem árulják de a neten lehet rendelni:

    http://www.lexar.com/mp3/index.html
    Lexar Digital Music Player LDP-600

    Ja és 1.5GB-ig bővithető.

    Én is gondolkodtam rajta, de inkább egy Sony Hi-MD-t vettem, 35e + 1,2e a lemez darabja.

  • OPM
    #1394
    valami ilyesmire gondoltam:



    ,,Ez az egyedi megoldású autós MP3 lejátszó a gépjármű szivargyújtójára csatlakoztatható. Túloldalán rendelkezik még egy USB porttal, melyre flash drive-ot, card readert vagy akár külső HDD-t is csatlakoztathatunk, így szolgáltatva számunkra a zenét. Egyedi megoldása, mely a kazettakonvertertől és a hordozható lejátszóktól is megkülönbözteti, abban rejlik, hogy rendelkezik egy FM adóval. Összehangolva az autórádió frekvencia sávjával, már hallgathatjuk is kedvenc dallamainkat. Így valójában korlátlan mennyiségű zenét vihetünk magunkkal MP3 formátumban. Ez által ismétlések nélkül hallgathatjuk kedvenc zenéinket hoszzú-hosszú órákon keresztül. A készülék három kezelő gombbal is rendelkezik: az előre, hátra léptetések és a play / pause. A hangerő és egyéb gombok, pedig az autórádió kezelőszervén találhatók. Az eszköz további lehetőségeket is kínál. Egy USB-s telefonkábel segítségével mobiltelefont is csatlakoztathatunk rá, ezáltal telefontöltőként is használhatjuk az eszközt. Sőt a Kensington kínálatában megvásárolható USB Flylight fénnyel, mely egy flexibilis lámpa, éjszakai fényt is varázsolhatunk az autóban egy pillanat alatt. Ez a megoldás kíválóan alkalmas például térképolvasás céljára, miközben a sofőrt a fény nem zavarja vezetés közben. Mindent egybevetve a készülék egy érdekes és okos megoldás az autózás közbeni változatos zenehallgatáshoz és egyéb praktikus célokra.''
  • lang14
    #1393
    Ismeri, vagy van valakinek Digitball DBHFL 256 MB memoval és bővíthető...
    szerintetek jó? 18 és fél kp ért
    Jellemzők:
    - Aluminium Design
    - MP3 és WMA Lejátszó
    - USB2.0 Flash Drive
    - A-B Ismétlési Funkció
    - Digitális hangrögzítés WAV formátumban
    - Saját memória: 256MB
    - Memóriabővítési lehetőség: SD/MMC kártyákkal 1GB-ig
    - Beépített FM Rádió: 87.5~108MHz (Auto Scan, 20 program hely)
    - FM Rádióból felvétel: WAV Formátumban
    - SD/MMC memória kártya olvasó
    - ID3/ ID4 (Lyric Synchronous) TAG grafikus LCD kijelző
    - Következő zeneszám megjelenítése a kijelzőn
    - Equalizer (Normal, Rock, Jazz, Classical and Pop)
    - Automatikus kikapcsolás
    - Digitális hangerő szabályzás
    - Hangfelvétel 128MB - 8.5 Hours @ 8Kbps
    - Súlya: 35g elem nélkül
    - Méretek: 91mm x38.5mm x 15.5mm No
    - Driver nem szükséges windows2000/SP3/ME/XP/Mac OS 10.1.2 Drive kell: Windows 98/98SE
  • OPM
    #1392

    http://www.digital-world.hu/XD405.htm
  • OPM
    #1391
    senki?
  • nemcsakfeel
    #1390
    Htx, az kicsit drága, zenehallgatásra :)
  • OPM
    #1389
    még régebben, valamelyik webáruházban láttam egy ilyen kis készüléket, amely audiolejátszóra kötve rádióhullámokat sugároz, és az autórádiót egy megadott frekvenciára kapcsolva, tökéletesen lehet hallgatni például az mp3 zenéinket. Nem tudja vki véletlenül hogy mi ennek a neve és hol lehet kapni, mert már sajnos elfelejtettem...? :(
  • OPM
    #1388
    metroban asszem 6e(!)-ér kapsz clatronic mp3 discmant
    haveromnak ilyen van, normálisan játsza a zenéket
    bár az újraírhatóval nem nagyon bírkózik meg :)
  • Inquisitor
    #1387
    Van új MiniDisk meghajtó, azt hiszem Photohall? újságban láttam.
    Úgy emléxem 55.000 körül van. Tudsz felveni normálisan rá, mint "régi" MD cucokra is, de MP3-at meg Atractot is tud. Kb. 200MB megy rá a "régi" MD lemezekre, a High-ra amit adnak hozzá, arra meg 1GB. Természetesen közvetlen ráköthető USB-re, szóval elég jó. Csak drága.
  • Inquisitor
    #1386
    Lehet kapni 10-12.000 között pár "noname"-et, amik VCD-d is lenyomják (vagy SVCD-t is), persez nem túl bizalomgerjesztőek és nem biztos, hogy kell neked a videólejátszó részük ...
    De még mindíg jobb egy mindentudó noname, mint a vele egyárban lévő márkás, pl. Thomson.
  • Inquisitor
    #1385
    Nem infopatikában volt 31.000? Vagy csak karácsonykor? Mármint az iMP-450 ... vettem a szívem hölgyének, ki próbáltam minap, szvsz elég jó kis darab.
  • oneal1
    #1384
    http://www.infopatika.hu/iaudio5/kep/i5_02.jpg
    ő az
  • oneal1
    #1383
    ezt a cuccot isdmeri valaki??
    iAUDIO 5
    http://www.infopatika.hu/
    1gb os 62
  • herotom
    #1382
    szeretnék szerezni 10000-12000 között discmant
  • OPM
    #1381
    ott is csak ilyen áron van
    valszeg itthon nem fogod sehol sem olcsóbban megkapni... hacsaknem találsz valami apróhirdetést
  • Cheky
    #1380
    www.depo.hu
  • AMD Norbee
    #1379
    Sziasztok!

    Megtunátok mondani hogy hol lehet legolcsobban megvenni a iRiver imp-450!!Mert googleban beirtam és mindenhol 36-37e volt azé meg már imp-550-est veszek.... pls segítsetek!!
  • Mihail
    #1378
    10+áfáért miylet tudtok ami még elmegy?
  • kiskiváncsi
    #1377
    Sziasztok!
    Kaptam egy MP3 lejátszót valami LS 10 C és formaxos
    meg van hozzá egy Toshiba 512-es SD kártya is. Amennyit próbáltam, az alapdolgai tűrhetőek, de kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye róla. Láttam, hogy van valami hasonló Kingbyte néven az Infopatikánál, az miben más?
  • vadaszg
    #1376
    Na megvettem mp3 playeremet (EZAV emp200), nekem nagyon tetszik 1 bajom van vele, nagyon lassan lehet rá másolni:(
    Olyan 100kbyte/sec, mostmár a netem is gyorsabb, mint az mp3ak áttöltése a playerre, mitől van ez? kéne valami másik usb driver?
    1.1-es portom van XP-t használok...
  • BlackHawks
    #1375
    Sziasztok !

    Erről a cuccról valakinek van tapasztalata?

    http://www.depo.hu/?page_number=6&id=21012&lid=25&csid=57

    Persze a kisebb kapacitásúakat beleértve. Ugyanis elképesztően jó áron van, közelében nem találtam hasonszőrűt. Sűrgős lenne a dolog, mert az enyém +halt, és 1 hét múlva hosszabb útra megyek.


  • Pheel
    #1374
    Van asztali és autóba építhető MD is.
  • akos
    #1373
    Usb kábellel + saját szoftverrel (SonicStage) lehet átnyomni rá a zenéket.
  • nemcsakfeel
    #1372
    MiniDisc meghajtót gépbe lehet kapni? Vagy a minidisc-es cuccokra a hi-fi ben veszitek rá a zenét? Nem vagyok otthon a hangcuccok terén :(
  • Cheky
    #1371
    Mikor én vettem azt mondták kipróbálták és ment 512essel. (amugy haver hugának is 512ban benne) 1 gbossal még nem, de nem zárják ki :)
    wavban vesz fel, ha jól tudom 90k-ban, de nagyon jó a minősége.
    hurcolásra csak akkor ha viszed mellé a programját :)
  • Breki33
    #1370
    Hát vidd el kipróbálni ha nembízol benne4m P
  • Jaccso
    #1369
    Köszi, de azért jó lenne ha megerősítené még vki, hogy tuti beveszi az 512 cardot, mert ez már adott, nem utólag venném..
  • Breki33
    #1368
    Szia

    szerintem igen bár nekem egy 256-os van benne



    ha jól emléxem wav-ban vesz fel de ez nem biztos

    Tudod, de nem ismeri fel külön meghajtóval csak a szoftverei látják illetve van plugin a wincmd-hez
  • Jaccso
    #1367
    Sziasztok!

    Lenne 1-2 kérdésem az Mpio fl 100-zal kapcsolatban:

    512 Mb SD sandiskkel működik?
    Belső mikrofonja van & vesz is fel? Milyen bitrátában?
    File-ok hurcolására tudom használni?

    Köszi : J.ZS.
  • Breki33
    #1366
    Érdemes, de az ujabb tipusoknál már nem szükséges
  • Amse
    #1365
    Hi!
    Az a kérdésem, hogy ha cd-re kiírom az mp3-akat akkor azt könyvtárakba lehet írni, hogy tudja olvasni a discman?Valami 1xű philips-re kell.
  • Kovács legény
    #1364
    El kell hogy fogadja a problémádat!!!
    Annyit fog tenni ha nem akarja kicserélni ,hogy elküldi a kelmibe és ott kiderítik hogy rossz,a boltos kifizeti a vizságálat díjját te meg kapsz egy jó készüléket.
    Vagy elviszed a márkaszervízbe ,mert ugye még garanciális.
  • Breki33
    #1363
    Sony meg a Pana jókat gyárt?

    Eztsemondtam volna.

    Lehet érdemesebb mostmár memóst venni
  • greco
    #1362
    Nekem tök mindegy mikor húzom le az USB-ről,akkor is működik.Szerintem először hívd fel őket telefonon és csak azután vidd vissza.