31288


BARÁTOK KÖZT TOPIK

  • akyyy
    #31047
    én szellőre nem emlékszek. max tvbe szólt a hiradó, de hogy konktrétan benne lett volna?
    vágó istván volt inkább, nem? mikor a vili bekerült a legyen ön is milliomosba.
    ilyen lehetne gyakrabban is, bekerülne valamelyik szar ebbe az analn műsorba
  • akyyy
    #31046
    saját magát, zsoltal kapcsolatban, rémlik valami mikor zsolt ment kurvázni vaahova?
  • Tuvok #31045
    Nem emlékszem Reginára, kit-mit alakított ?
  • Breki33
    #31044
    http://www.nlcafe.hu/tv_sztarok/20140312/rtl-klub-baratok-kozt-jakso-laszlo-heti-hetes-class-fm-radio-dukai-regina-/#a3
  • akyyy
    #31043
    - van térerő?

    -Az van, csak nem látni
  • akyyy
    #31042
    enikő hogy megölrült már mikor halotta hogy gyáá verekedtek, pedig anno már csak a nézésre kiabált kb.


    az meg hogy van egy lova, ÜS, tökös
  • akyyy
    #31041
    most komolyan a hanna már kora reggel ott volt, vagy ott is aludt? ha ott aludt, a villát meg úgyhagyta? loooooooooooooooooooooool
  • ToCsEk
    #31040
    volt már? balázs linda out
  • Axl Rose
    #31039
    Igazad van, én is szanaszéjjel
  • akyyy
    #31038
    aza suziki fordult volna bele
  • hungary27
    #31037
  • Klon
    #31036
    az tuti. nem olyan szép, de valamiért nekem mégis bejön :DD
  • akyyy
    #31035
    az tuti hogy ez a linda
  • Klon
    #31034
    hát, ha tényleg ez, akkor ÚÚÚristeen!!! hogy lehet ilyet hallgatni. :D
    Bár az is lehet, h én vagyok más öreg...
  • akyyy
    #31033
    kapkodos eget
  • akyyy
    #31032
    ez lenne az? hmmm
  • akyyy
    #31031
    "– Ahogy már korábban is mondtam, a zenéléssel szeretnék foglalkozni, és úgy tűnik, nagyon jó úton haladok. Beküldtem a munkámat egy zenei remix versenyre, egy orosz kiadónak, ami ezt az anyagot meg is jelenteti – mondta a Blikknek Balázs, aki a színészetnek sem szeretne búcsút inteni. Tavaly ugyan nem vették fel az egyetemre, de a jövőben is szeretne színészetet tanulni, lehetőleg külföldön."

    Ha valaki megtalálja hogy mit is küldett be vagy hol jelent meg, közölje :D kíváncsi vagyok mit tüctüccöl össze.

    Vagy be is irhatná a kedves balázs, mert úgy tudom ő az aki szokta olvasni ezt a fórumot
  • Klon
    #31030
    há, ja :D
  • akyyy
    #31029
    volt értelme lecserélni 3 szinészre akkor a linda karakterét....
  • Klon
    #31028
    Linda és Balázs elhagyja a BK-t. most volt a fókuszba :)
  • piamania
    #31027
    Nem félek én, csak jó volna látni.MOndjuk most már egy huzamosabb ideje nem nézem rendszeresen, de néha azért megnézem MOston.Majd írjátok, ha megtörtént, akkor azt a részt tuti megnézem!
  • Rayden02
    #31026
    Érik az ,ne félj!
  • piamania
    #31025
    Ádámka mikor akasztja már be a lompost Nórának?
  • akyyy
    #31024
    dejó dupla epizód
  • Suffering
    #31023
    Barátok közt vég fail :D stáblista helyett a főcimzenét nyomták a mi volt az elöző részbenel :D
  • akyyy
    #31022
    na mi van már? még mindig ez a szar megy, pedig az előbb reklám volt :O
  • zoliii
    #31021
    Szilaj Tibor :D
  • zoliii
    #31020
    Megtaláltam Szilajt :D
  • Palesz2
    #31019
    nem emlékszem én se, hogy elkapták e... de ezek szerint a rendezők sem emlékeznek xd
  • akyyy
    #31018
    talán bekapcsoltákmiközbe eladák a földet, meg lent a líz meg a kicsiSzabi beszéltek.

    viszont azt nem értem miért kellet a rednőrknek letartoztatni, mikor a balesett után eleve elvitték, nem? meg régen nem kötött el valami buszt? akkor pont nem néztem ezt a fost :D
  • Palesz2
    #31017
    bátran bátran
    rtlmost segít
  • akyyy
    #31016
    hazudsz, vissza kell nézni
  • Palesz2
    #31015
    tegnap még balázsgyerek kikapcsolta a zenét, ma már első jelent, ismét szólt :D
    zseniális, hogy ilyen apróságra nem tudnak figyelni
  • akyyy
    #31014
    mai rész 80% julirolmeg attilárol szól. meg az egész heti rés zis. meg kb ezer részzel ezelőttől csak róluk szól. legyen a sorozat uj cime:

    Attila és Júlia
  • Tuvok #31013
    Beszarás, el kell ismerjem a zenei felelőst, az Újvilág szimfónia Largo tétel a lehető legszebb választás volt az esküvőre, én is azt fogom választani Bár lehet Claudia választotta, ő a nagy klasszikus zene rajongó. :)
  • Godap8909
    #31012
    Sziasztok!

    Nagyon nagy segítség lenne, ha ezt az autós kérdőívet gyorsan kitöltenétek! Max . 2 perc,de még talán annyi se!

    https://docs.google.com/forms/d/1Mbr0ZfJWBdUh7ZMNMe-Ri50X5LyVvIYHDbI9v-ROXfM/viewform

    Ha esetleg van köztetek Ford Fiesta tulajdonos, amiben 1.0 literes Ecoboost motor van és érdekelné egy rövid interjú akkor az egy email-t a [email protected] írjon egy e-mailt!

    Mivel új vagyok itt ezért nem tudtam weblap címet beilleszteni! Hálás köszönet a kitöltőknek! Kedvesek vagytok! Többiektől elnézést!

    Köszönettel,
    Godap8909
  • akyyy
    #31011
    ott van a zsófi, mondja tudja mit él átt, de nem jut eszébe hogy kb már mindei átélte ezt. meg ő mit csodálkozik, legnagyobb kurva a sorozatban.

    meg ott a hanna. miért nem ír erről egy cikket? mindig mindent tud, de kb hányan is vesztették el szülés előtt a gyereküket? tilda zsófi nóra
  • Rayden02
    #31010
  • Rayden02
    #31009
    Csak én gondolom azt ,hogy lindácskát kifogják baszni a zárdából?
  • akyyy
    #31008
    Epic Fail