14341

A fórum csak technikai kérdésekre van, warezt ne kérjetek!

DC info: dcinfo.dynu.com, dchun.hq.hu

  • DjDano
    #14181
    emule egy fostalicska... legalábbis a régebbi zenei albukonál nincs forrás... lejön 10 mega aztán 1 nap múlva megint 10 LOL

    DC-n Találtam egy orosz csókát, 180 giga zenéje van főleg trance eszméletlen jó gyűjtemény llyenkor jön 120 kilóval lefele :)
  • Flamer
    #14180
    énmeg aztnemismerem. nekem dc megfelel. :D
  • tomo
    #14179
    inkabb emule valo arra.
  • Flamer
    #14178
    náis hallot.:| albumok, számok letöltésésre sokkal alkalmasabb mint a torrent. :o
  • tomo
    #14177
    halott rendszer halott topikja :)
    udv Norti
  • norti
    #14176
    Ja és fleet boldog szülinapot xD
  • norti
    #14175
    OMG de rég jártam erre xD
  • FleetCommand
    #14174
    Jah utóirat: ehhez 0.699-es DC++/BCDC++ szükséges. 0.698 és régebbi DC-k nem mennek passzív módban ADC-hubokon, tehát azzal nem is érdemes próbálkoznod.
  • FleetCommand
    #14173
    Próbálj meg egy ADC-hubra csatlakozni, és onnan tölteni (ez ne a DCDev Public legyen, mert ott le van tiltva a letöltés). Ha onnan megy, a többi hubról pedig nem, akkor egyértelműen a szolgáltató keze van a dologban. Egyéb esetben a te beállításaid.
  • tomo
    #14172
    van ra esely, a kis szolgaltatok nem szeretik a p2p filemegosztokat, mert keves savszellel rendelkeznek, es nem birnak a nagy terhelest, inkabb tiltanak.
  • temes69
    #14171
    sziasztok!

    a következő lenne a problémám:
    ma lett telepítve nálam a wifis rendszer(3megás), minden mükszik, csak a bcdc nem. hubra felenged, csetet látom, csak keresni meg kapcsolódni nem tudok senkire. már mindent megpróbáltam, saját ipt beirom, úgyse megy, passzivba sem megy, windows tűzfal kilőve(ashampoo van helyette). egyébként ezen a gépen ezelőtt kábelnet volt, csak most költözés miatt lettem wifis. lehet hogy az kavar be?(mármint nem a költözés:))
  • FleetCommand
    #14170
    Ez attól függ, hogy milyen hálózat van a cégnél. Ha egyéni netkapcsolatok lennének, akkor mehetnél aktív módban. Ez nem valószínű. Ha routerrel vagy egyéb módon kaptok internet-elérést, akkor passzív módban simán működni fog.
    Ha proxytok van, akkor viszont külön történet lesz beállítani :) És akkor is csak abban az esetben fog menni, ha a hubokhoz való hozzáférést nincs letiltva.
  • toni1790731
    #14169
    sziasztok! mit kell beállítani a dc++ ban h. működjön ha cégen belül akarom használni?
  • Flamer
    #14168
    ya. értem. :|
  • FleetCommand
    #14167
    A TLS hibaüzenet csak azt jelenti, hogy nem megy a titkosított átviteled. Azzal ne foglalkozz, attól függetlenül minden más működni fog.
  • FleetCommand
    #14166
    gondolom, 0.699-et akart írni, csak elütötte.
  • Flamer
    #14165
    dc 0.399 ? cseréld le.
  • gga
    #14164
    csá mindenkinek most tettem fel a dc 0.399-et és ha elinditom ezt irja:
    []TLS Tiltva, hiba az igazolvány generálásakor: A rendszer nem találja a megadott fájlt.
    [] Az igazolványfájl nem tölthető be.
    már a beáliitásokat is megnéztem és ott is :
    [A rendszer nem találja a fájlt]
    tud vki segitni h mit probáljak ki?
    köszi
  • Flamer
    #14163
    http://routeripcime

    és ott keresd meg a NAT funkciót..
    amugy:
    katakattkattkatt
  • maggot666
    #14162
    hellosztok lenne egy olyan problémám hogy anno tökéletesen működött a dc de amióta újra raktam a gépet indításnál ezt írja ki: "Failed to create port mappings. Please set up your NAT yourself." ezzel mit tudok kezdeni?? vmi ötlet? köszi
  • FleetCommand
    #14161
    UserCommandból nem tudod használni a Winampot, de /w vagy /winamp paranccsal igen, klienstől függően.
  • FleetCommand
    #14160
    ez nem helyesírás.
  • tomo
    #14159
    szanalmas
  • Qwerty4
    #14158
    barátom, ez nem egy esszé!egy pillanatok alatt odavetett hsz., mostmá ne kötekedj, vagy látom nagyon unatkozol, ajánlom szórakozz mással, ok?különben is itt nem a helyesírás a téma!
  • FleetCommand
    #14157
    a lássák felszólító mód.

    Nem "lássák", hogy mit hallgatsz, hanem "látják".
  • norbi02
    #14156
    sziasztok!

    van 1 kis/nagy problémám a dc++ (0.698), tegnap még tudtam vele tölteni , keresni meg minden. ma reggel mikor elinditottam a dc-t már nem keresett , semmire nemhoz fel találatot :( , megnéztem a kliens beállításait hátha elállítódott az aktiv-passzív mód, deh ott minden beállítás jó volt. megnéztem xp tűzfalának beállításait de ottsem volt semmi elállítva. /dc-t ujraraktam hátha megoldódik a problem de semmi változás/
    valakinek nincs v.mi 5lete hogy mit nézzek meg vagy próbáljak meg? switch mögül vagyok már kb. 1 éve , aktiv kapcsolódási modra van állítva , mondták h. irjam be az ip cimet a kliensbe , beirtam deh azse segitett :(
  • Flamer
    #14155
    ahan. vagymégse.[nánéztemekk de aszonták námegy. #14154]

    #14154: htxvm
  • HiPPoNaX
    #14154
    sima dc++ nem tudja, probalj egy bcdct, czdct, strongot vagy hasonlo egyebet
  • Qwerty4
    #14153
    nem kell semmi, a chatbe csak ezt a parancsot kell beírjad: /w
    és már lássák is mit hallgatsz!
  • Flamer
    #14152
    hiak.
    dc++ v0.698-ba hogylehet winampal echozni?:o
    usercommands-ba mit kell betenni hogy kitudja olvasni a winampból a cuccokat?:o
    kell valami dll?:o

    előreis htxvm.
  • rjd2
    #14151
    kösz, ez bejött
  • HiPPoNaX
    #14150
    http://dchublist.com/hublist.xml.bz2
    probald meg ezt, ez xml alapu, tehat joval reszletesebb informaciokat kozol, mint az elobb emlitett lista
  • Qwerty4
    #14149
    itt egy link, itt találhatsz több hublista címet, próbálkozz, leginkább a nemzetközinél
  • rjd2
    #14148
    kösz, ez megoldotta, de a régi hublistám ország szerint is mutatta a hubokat, nekem meg olyan kéne, különben sose fogok orosz hubot találni
  • Qwerty4
    #14147
    Szia, ez sokszor előfordul, ilyenkor lista cserével meglehet oldani a problémát.
    A Beállítások/Letöltések-nél a Publikus hubok listája URL-nál cseréld ki a meglévő címet erre:http://www.shadows.wrz.hu/hublist/publichublist.config.bz2
  • rjd2
    #14146
    Sziasztok!
    DC++ 0.698-at használok és van egy olyan problémám hogy a hubok nem jelennek meg egy idő óta a "publikus hubok" ablakban a hublista letöltése után meg semmikor sem. Illetve azt írja ki hogy hubok=0. Valamit elállíthattam? Vagy mi lehet a gond? Segítsetek!!!
  • Daza500
    #14145
    Azt sajnos még mindig nem tudom, de egy windows update után már nem csinálja...különös.
  • Max7
    #14144
    Ezért nem értettem miért nem felel meg amit a barátunk kiadott :) mert azok elvileg tökéletesen működnek sőt van amelyikbe még be is lehet állítani hogy milyen szavak esetén kickeljen :)

    olyanban nem tudok és nem is akarok segíteni hogy hogy kell más hubján reklámozni!
  • tomo
    #14143
    utobbi. floodolni akarja az "ellenseget"
    ez vajon mar az igenytelenseg csucsa?
    hehe
  • Max7
    #14142
    Te most a reklámozókat akarod kivágni vagy reklámozni akarsz ész nélkül?