699
Ps2 emulátor
  • dinomano
    #459
    engem annyiban nem zavar a dolog, hogy végre normalis problemafelvetes van; nem pedig a nem letezö normalisan futo ps2 emulatorrol zagyval valaki... :-P
  • Papesz
    #458
    A másik topicban talán tudnak segíteni.

    (Könyörgöm, hagyjuk már ezt a témát elsüllyedni, legalább a fórumnak ezen a részén!)
  • Richard90
    #457
    hali... lenne egy prblémám... nekem egy psx emulátorral
    minden jó, betölti a játékot, lehet is rajta játszani.... csak egy nagy baj van.
    olyan a játék mint egy gyorsított felvétel, a tekken 3-nál tökéletesen megy, de a cracsh-nél és az ape escape-nél mint egy gyorsított felvétel
    ha valaki tudná orvosolni a problémámat azt nagyon megköszönném
    ePSXe<--- ezt az emut használom
  • dinomano
    #456
    végülis beinditotta az FPS lázat, de egyaltalan nem volt annyira forradalmi, inkabb a "szükséges következö lépés" kategoriaba sorolnam... :-P
  • Tinman #455
    Természetesen sehol sem írtam, hogy a Doom lett volna az első, viszont FPS lázt indított el ;-)
  • dinomano
    #454
    hmmm... Viszont AMIGA-n mar a doom elött voltak egesz jo probalkozasok; mint a Behind the iron gate + a doom utan is volt jopar; amik tulmutattak a doom-on (fejböl nem tudok cimet, de utananezek)... Az AMIGA-t meg inkabb tekinthetjük közelebb allonak a konzolokhoz, mint a PC-t... (jo, amiga-t is lehetett bövitgetni, de csak behatarolt mertekben; a gameoptimalizalas meg inkabb hajazott a konolokéra... 5-6évig kinn volt a hardver, oszt betanultak a normalis optimalizalast az adott platformra a programozok...)
    ...szoval a DOOM volt a leghiresebb; de semmikepp sem az elsö FPS (szoval szerintem nem csinalt akkora forradalmat - kitapostak neki az utat szépen...) - ugyanugy ahogy a WINDOWS sem az elsö graf./ablakos op. rendszer; csak a leghiresebb/legelterjedtebb... Ugyhogy az "álljunk ki a pc-ért, mert ezen volt az elsö fps" szöveg szerintem picit tulzas... Ha meg mar mindenkeppen valasztani kell, akkor inkabb a QUAKE mellett teszem le a palcat; mint elsö true3D game... Meg hat a Wolfenstein 3D tudtommal elöbb keszült mint a DOOM...
    itt 1 kép a B. the iron gate-böl..igaz, h. nem "texturaforgatós" ál3D a megjelenites, annal is kezdetlegesebb, a game sem volt extra jo (sztem körülmenyes volt iranyitas) de talan ez volt elsö kezdetleges probalkozasok egyike...
    Vagy ott van pl. a Hired Guns; ami allokepek sorozata volt inkabb, mint FPS; "lépésközönként" szamolt+fordulasokat a gép; abbol adott 1 allokepet...rendesen sasolni kellett, h. az ember tudja hogy merre van... :-P



    --lelövöm magam, meee' én is off-olok... :-)
  • dinomano
    #453
    Leownoltad magad, baszod! Folyamatosan azt csinalod, és még észre sem veszed! :-P
  • Papesz
    #452
    PC-n csinálták? EMBER! Te hallottál már development kit-ről? Az minden, csak nem PC.

    Viszont igazad van, tényleg menni fog. Még öt év kell neki.
  • Tinman #451
    "A dúm minden idők legjobb játéka,még rock is azzal játszik két edzés között a szabadidejében.."

    Akár tetszik akár nem a Doom 1 és 2 forradalmat csinált. Emlékszem kb. egy évvel később jött ki SMD-ra (konzol) a Zero Tolerance "FPS". Mely ugye a kezdődő FPS lázt próbálta volna meglovagolni konzolon... nem sikerült.

    Egyébként azok közé tartozom akik mindenre vevők, érdekel az emu alakulása is, holott éppen a Silent Hill 1-et tolom PS2-ön, mert a PC-seknek sajnos ezt a részt elfelejtették piacra dobni.

    "ha már ilyen jó a konzol rakj rá egy egyszer kiegészitést ha tudsz egérnek hivják azzal biztos jó lesz az összes FPS játék"

    Természetesen egérrel is játszható konzolon... nem tudtad?

    Acer USB egér (PS2)
    Termék: Acer USB egér
    Model szám: M-U69
    Csomagolás: OEM ( zacskós )
    Tulajdonságok:
    - USB csatlakozás
    - Két gombos, görgős egér
    Kompatibilis: Playstation 2
    Garancia: 1 év


    Állapot: Raktáron
    Tovább >>
    Ár: 2990 Ft

  • biomage
    #450
    te tényleg enyire hülye vagy? és te vagy a ropi

    pcn csinálták a ps2 játékot szal menni fog pont ugy a játékok pcn mint konzolon
  • dinomano
    #449
    annyiban mondjuk felreerthetö voltam, h. van fekete PC is... de a faxomkölt arra, h. a pc vaganyabban nezzen ki..bezzeg a ps2 alapban vaganyabb(a fekete kivitel)... :-P
  • dinomano
    #448
    vazz...te most vagy agyilag ropi vagy; vagy agyilag ropi... :-) Fekete PS2 emulator means: Playstation 2 (fekete dobozka, vili?)... Bezzeg SETH-nek azonnal leesett... :-P
  • biomage
    #447
    dinomano kösz végre egy bizonyiték és te szolgáltatad nagyon kösz

    mit is mondtatok? hogy soha nem lesz olyan jó a ps2 emulátor?
    akkor most olvasátok el dinomano hozzászólását

    "Isten PC-n tervezte a világot, ami konzol alatt fut; ezért nem riccen be :-P"
    "A dúm minden idők legjobb játéka,még rock is azzal játszik két edzés között a szabadidejében.."
  • Papesz
    #446
    Ha véletlenül mégsem, akkor nyugodt szívvel menj ide, igazán hasznos tanácsokat adnak a srácok, ráadásul jó vitapartnerek és még nem is nagyképűek.
  • Seth
    #445
    jajj de gonosz...
  • dinomano
    #444
    remelem ma lesz idöm jatszani a fekete PS2 emulatorommal... nagyon szeretnem, ha leemulalna a black-et, ma ha jatszom... :-P
  • Dajin
    #443
    biomage láccik hogy nem tájékozodtál a témában, de ps2-re is lehet egeret rakni, de én pl nem raknék rá, mer tokjól elvagyok kontrollerrel, nálam a játékélmény számít, nemérdekel hogy egy icipicit roszzabul célzok mint egérrel, mert nem az a lényeg, amugymeg a fegyverváltás nagyon hüyle példa hogy felhoztad, mer ugyanolyan simán meglehet oldani mint pc-n. de egyeltalán minek jössz még mindig ide kinek akarsz te bizonyítani?
  • adam first
    #442
    "NINCS B+ NINCS! VEGYÉL EGY PS2-T, AZ A LEGJOBB EMU!"
    "Feleslegesen fogod felidegesíteni magad. NEM LEHET 128 bites processzorra optimalizált játékokat normálisan futtatni egy 32 bites számítógépen. De még egy 64 bitesen sem. Fizikai képtelenség."
    Búcsúként a fenti két sort nem én írtam csak kiemeltem a topikból,nagyigazság van bennük,olvass,értelmezz és kb. 5 év múlva gyere vissza.
  • dinomano
    #441
    fps jo joykarral is(kb.20perc kell atszokni egérröl)... nekem HL2, Far Cry hianyzik ps2-re; de karpotol a BLACK, KILLZONE... HL2, F.Cry meg van xbox-ra is, ha mar konzoloknal tartunk... RTS-ben nem erös a konzol, de az a stilussohasem erdekelt...(jo, egyedül a HOMEWORLD-ot szerettem, aztnyomtam PC-n...)
  • adam first
    #440
    Látom nem értesz,de egy ilyennek hiába is magyarázok amikor még mások mondatád sem tudja normálisan értelmezni.Nem szégyen az hogy 14 vagy,mi is átéltük ezt a korosztályt,de amihez nem értesz...
  • biomage
    #439
    nem marad ki :)

    ha már ilyen jó a konzol rakj rá egy egyszer kiegészitést ha tudsz egérnek hivják azzal biztos jó lesz az összes FPS játék
  • adam first
    #438
    Bár már az Fps is fejlődik pozitiv irányba konzolon.Ehh ez kimaradt.
  • adam first
    #437
    Ja és attól még hogy nem tudsz elképzelni egy stílust konzolon,attól még úgyanolyan élvezetesen tud bárki Fpst játszani konzolon mint te Pc-n.Stratégia,Rts,Fps pécére van minden más konzolra(vagy legalább is azon jobban élvezhető).Bár már az Fps is fejlődik pozitiv irányba.Na mindegy.
  • adam first
    #436
    Biomage csak saját magát akarja nyugtatgatni,eközben persze minden hozzászólása ellentmondásban keveredik a másikkal.Én kiadok egy Ps2-ért mondjuk 2001-ben 150e Ft.Te meg költesz a pécédre 5 év alatt majd fél milkát ha nem többet akkor melyik is az olcsobb,bár mindegy ezt felesleges magyaráznom nem ide tartozik meg amúgy sem fognád fel amit mondok.:P Szóval lökheted itt a süket dumát amire senki sem kiváncsi ez a topik tényleg csak egy dologra van,hogy jót nevessünk az ilyen embereken mint te.Szerintem még 10 év múlva sem fogod úgy élvezni emulátoron(meg ha egyáltalán el is indul) a Ps2-es játéokat mint Ps2-n.Mert van a dolognak egy hátoldala, azokat a játékokat tévére tervezték nem monitorra.Na mindegy lépek is röhögök rajtad tovább.Csak hogy ezzel a hozzáállásal kit akarsz te meggyőzni,saját magadat hogy nyugtatgasd(és élj abban a tudatban)hogy milyen menő az emulátorod jobb mint a Ps2.Tedd azt,de egy dolgot ne feledj az emultárod sohasem fog a PS2 nyomába érni.
  • biomage
    #435
    nem is tudtam hogy ilyen játékkal szoktatok játszani mint HL2 eltudom képzelni milyen szar lehet az irányitás és fegyver váltás
  • dinomano
    #434
    ...jaj, na ne mar... ps2: 40e ft...
    uj pc(amin még elindulnak szépen a mostani game-ek):200 e és tovabb... :-|
    vannak oylan game-ek PC-re; mint HL2stb., amik érdekelnek, de azok vannak xbox-ra is... akik kiizzadjak magukbol a sok pénzt,nem a konzolosok... vedd mááá' észre...
  • biomage
    #433
    ez a beszéd végre valaki abba hagya a nocskolodást kösz
  • dinomano
    #432
    nah, off-ra teszem magam; total felesleges ide irogatni, le is allokvele (oszt lehet h. ugysem tudom megallni, ha masert nem; legalabb azert benezek, hogy idegesitsem magam/jot röhögjek... hmmm...Grandia 3... hoha... jobban megy mint az FFX? Nezzük csak... az FFX megy 4-10 fps-el...akkor a Grandia 3 lehet hogy megy legalabb 6-12-vel..huha... szinte folyamatos...ehh... :-P
  • biomage
    #431
    szép hegyi beszédek voltak és szánalmas is
    a konzol játék leáldozoban egyre kevesebben vagytok :P
    és hadjátok abba ezt a mocskolodást hát nem látjátok már az emulátor majdnem olyan jó mint a gépetek ezért csináljátok az egész hocihöt mert igy probáljátok a nagyon nehezem megkereset pénzre ráigazolni hogy megérte azt a konzolt megvennetek
  • Dajin
    #430
    biomagenek már ezerszer meglett mondva hogy senkit sem érdekel a szenvedése emuval, és ugyse hiszi el neki senki amit hazudozik, ugyhogy felesleges ide ebbe atopicba jönnie, de látom még mindig nyomatja a hülyeségeit, közbe mindenki rájött a titok nyitjára, hogy biomage egy pöcs, ezvan
  • adam first
    #429
    Okoska több fps-el fut a Grandia3 mint az FFX,verd ám rá magad.Nekem meg gond nélkül megy Ps2 vajon hogy lehet. Még egy ilyen hülyét,istenem a Black nem érdekel az összes pécésvérpistike szitkozodott amikor nem jött ki a tavalyi év egyik legnagyobb fpse pécére.Ekkora egy barmot mint téged,mindegy fejlesztgesd csak tovább a gépedet és várd csak a konzolos játékok pécés portját és nézzél mindenkit hülyének aki nem szereti a pécét.A pc mindenre jó csak játékra nem.De vannak még emberek akiket ilyen jól le lehet húzni.
  • Papesz
    #428
    Veled képtelenség érdemben vitatkozni. Ha nincs több érved, akkor mocskolódsz és teóriákra építesz. Tipikus tizenéves hozzáállás.
  • biomage
    #427
    hát ezt elveszteted dinomano

    Mert a Grandia3 jobban fut "fps" mint az FFX
    FFXII t még nincs meg de tudom hogy elindul simmán
    a Blacket nem tudom megy e de kit érdekel
    vesztetél kussé a neved
  • dinomano
    #426
    biomage, összebeszelsz mindent; de én mégis megprobalom öszerakni az eszjarasod: Gondolom, azert erölteted az emu temat mert meg akarsz gyözni minket arrol; h. az überdragan összerakott überPC-d nemhogy viszi a legujabb PC-s csili-viliket; hanem még a PS2-öt is leemulalja... :-P ..és nem latod be; h. nem... :-P FFX tényleg istenseg; de régi game, annyira nem hasznalja ki a PS2 specifikacioit mint mai game-ek..emulalj mááá' le egy GRANDIA3-at, egy BLACK-et vagy egy FFXII-öt please!!! :-)
    nincs itt semmi bibi; de aki a PC-jét fejlesztette, jatszon Pc-vel, aki meg PS2-öt vett, nyomja azt...
    VAGY... A ps1 emu tökeletesen fut; és rakat qrvajo game van PS1-re; amit visz az emu...azok nem jok? >:-)
  • Papesz
    #425
    Teljes egészében ellentmondasz saját magadnak, úgyhogy nem is reagálnék, mert adam first már megtette helyettem a #424-ben.
  • adam first
    #424
    Egyik percben még csak a Ps2-es játékok érdeklik,graf nuku.Másik percben már a pécés játékok full grafikán,játékélmény 0.Tipikus pécés,mi lenne ha gondolkodnátok...
  • Tinman #423
    Már végigvittem, de ahogy írtam (#412) érdekel az emuláció kérdésköre... már ha élvezhetően megy, de nálam eddig csak Metal Slug sorozat + pár 2d-s gáma szaladt jól a többi az játszhatatlanul lassú volt.
  • Super DANTE
    #422
    Vazz ez már egy PS3 ára, én ennyi pénzt PC-re nem költenék, és nemis fogok.
  • biomage
    #421
    fogd már fel nem azért vettem 40.000ft alaplapot meg 50.000ft vga és 45.000ft cpu hogy a ps2 játékok menjenek rakja hanem hogy pc játékok fusannak széppen

    nem kell olyan nagyra dicsérni a ps2 játékokat
  • Papesz
    #420
    Ha a játék érdekel, akkor miért teszed tönkre a saját játékélményedet az elviselhetetlen szaggatással?

    Engem is a játékok érdekelnek, ezért is vettem egy PS2-t. 90 ezer volt ezért a pénzért ma két és fél gépet adnak.