700
Ps2 emulátor
  • Anubys
    #500
    Gonoszkodni? Éééééééééééééééééééééééén? :)
    Csak kíváncsi voltam rá... Vajon a nyusziban még hisz?
  • Anubys
    #499
    Ez sztem ilyen write only fazon. Beír valamit, aztán majd pár hét múlva megint beírja, függetlenül attól, hogy már válaszoltak rá. Szerintem visszajön majd két hét múlva, és megint kér ps2 emut... :)
  • Tinman #498
    Most mit gonoszkodsz?
    Egy SLI-s gépen 3.2-es Dual Core procival 2 giga+ rammal, már stabil 30 FPS-el mennek a gámák.
    Nekem ilyenre nem tellene, de nekik úgy látszik van félmilkájuk arra, hogy leemuláljanak egy 30 ezres vasat
  • Papesz
    #497
    Roberto, ha csak egy kicsit visszaolvasol, Neked sem tűnik fel semmi különös?

    Egyébként számodra is a másik topic lesz a megfelelő, ott 3 éve kínlódnak az emulátorral.
  • Anubys
    #496
    "pcsx2 emulator csak egy probléma van vele"

    Elmúltál hatéves, és még hiszel a mesékben?
  • roberto0915
    #495
    Hi!
    Megvan a pcsx2 emulator csak egy probléma van vele,
    hogyha a Run CD-re kattintok kiír valamilyen error-t
    (bios-szal kapcsolatos).
    Mi lehet a baj? Help me!
  • Papesz
    #494
    Válaszoltam Neked a #474-ben.

    De ha csak egy egész picit is visszaolvasol, akkor nem tűnik fel valami?
  • zole72
    #493
    Hali!

    Valaki nem tudna adni működő ps2 emulátort!!!!
  • Tinman #492
    Nálam a Budokai 15 FPS-el megy és csak a VGA került 90k-ba fél éve.
    Na mindegy... dual core-on biztos jobb, de nekem arra már nem futja mostanában, szóval marad az 5 éves PS2-öm.
  • biomage
    #491
    nekem 25 fps körül megy a budokai 3 :P
  • BenedekFeco
    #490
    Besz@rok:-)))
  • Tinman #489
    5.02 FPS, azért köszi.
  • kuci06
    #488
    az emu oldalán volt, kemény 5 fps-el szalad.
    Bár a budokai 3-ról is olyan kép van, ahol 2 fps-el megy, pedig nekem 20 fps körül produkál. Szóval lehet, hogy a mortal is 15 fps körül megy egy erősebb gépen.
  • biomage
    #487
    milyen géppel inditotad el?
  • kuci06
    #486
    bocs, a kép lemaradt
  • kuci06
    #485
    Tessék:
  • Tinman #484
    Halál komolyan kérlek rá, hogy egyetlen egy képecskét MK:DA-ből linkelj be.
    Köszi.

    Amúgy az a baj ezzel az egésszel, hogy mire tényleg általános lesz a PS2 emu-hoz nélkülözhetetlen Dual Core, addigra kijön a PS3 ilyen gyenge kis nevekkel, mint a FF XIII és azt meg aztán a nagy Neptunusz sem emulálja le, nem hogy akár egy 4 magos PC. De ez még mind semmi ahhoz képest, hogy egy erősebb középkategóriás VGA kártya és egy erősebb proci áráért PS3-at adnak, mely természetesen nevetve viszi a PS2-es játékokat.
  • biomage
    #483
    mortal kombat megy :) legalább is a Deadly Alliance
    jobb lenne ha befejeznétek
    a másik négy nincs meg zsal azzokorol nem tudom de a mortallal játszotam
  • dinomano
    #482
    Ehhh, basz; még mindig él ez a forum? :-P De minek... Figyu, igaz h. pc-re is van/lesz; de én most tolom PS2-ön a JUST CASUE-t...igaz, ezen a gépen a legrondabb a game; de überfaszan megy+szerintem szép is...nyomd mar be emuba, hany fps-t produkal... :-P
  • Tinman #481
    Valahogy más sejtéseim vannak, mert ráadásul ki is próbáltam
  • Papesz
    #480
    Nem lehet, hogy azért nem, mert jóindulatúak és nem akarják, hogy irigyek legyünk rájuk, hogy milyen jó nekik?
  • Tinman #479
    Légy erős... most kijött Okami-ban pl. már azt is állíthatod, hogy hagyományos vagy LCD tv-n akarod tolni. Azért ez utóbbiban szívesen sorvaszt az ember agyat

    Papesz: Ne húzd fel magad... pár régi gáma elfut nekik egy 400 ezres PC-n átlag 25 FPS-el, az újakkal meg semmit nem tudnak kezdeni. Még egy képet sem láttam ICO-ról, SOTC-ról, GoW-ról, RoR-ról, nem beszélnek Mortal Kombat részekről sem... vajh miért?
  • biomage
    #478
    ez jó volt

    az agysorvasztot azért mondtam mert a tv annak számit
  • Papesz
    #477
    Hehe, van nagyjából 100 játékom, egyik sem esik 60 fps alá. Nem kölcsönbe vannak, hanem az enyémek.

    Csak azt nem értem, hogy ha annyira agysorvasztó a konzol, akkor mi a faszért akarsz egy agysorvasztó gépre készített játékkal játszani?
  • biomage
    #476
    de ne nyisunk vittát inkább menny visza az agysorvasztó konzolodhoz én meg a pc emumhoz
  • biomage
    #475
    hehe van 20 játékom kölcsönbe de csak egy megy olyan kis fps FFX-2 a sima FFX 20 fps körül megy :P
  • Papesz
    #474
    Másik topic.

    Működni viszont az sem fog, bár a srácok az 5-10 fps-t már működésnek hívják.
  • zole72
    #473
    üdv!
    Valki nem tudna segíteni működő ps2-es emulátor kellene,már szedtem le egy párat de eddig még nem működött ha valaki tudna segíteni az jó lenne!!!!!!
  • dinomano
    #472
    Az Alien Breed 3D 2-öt sajna nem volt szerencsem latni; csak az elsö rész demojat, utana adta el haver amiga-t(draga volt a fejlesztgetese; abban az idöben probalkoztak amiga-sok proci+memo vetellel fejlesztgetni...68030 stb... :-) )... :-| Örülök, h. valaki reagalt a comment-emre; ugyhogy köszi az eszreveteleket... :-P
    AMIGA tajekon ismertettem 1-2 game-et; mivel pc-s game-ek megjelenesevel majdnem egyidöben keszültek rá 3D-jellegü cuccok... A B. The iron gate sem volt total fps; volt benn kis kalandgame elem; sajna az iranyitasa eleg vacakra sikerült... a kapcsolokat apro kurzoros kezecskevel kellett kapcsolgatni; mint régi kalandgame-ekben...
    Catacomb 3D-t ismerem; anno még toltam is egy 386on... :-P

    "Hát nem... Az első kezdetleges próbálkozások egyike a Spectrumos/C64-es Castle Master / The Crypt / Driller / Dark Side / Total Eclipse / Sphinx Jinx hatos volt, bár ezek inkább szolid keverékei az FPS-nek és a logikai játékoknak, hiszen az állandó lövöldözés mellett voltak bennük logikai feladványok is (ezt told oda, dönts rá, hogy át tudj menni, etc) screenshotok itt..."

    A vektorgrafikas idöket nem akartam idevenni.. :-P De az elite ürhajon kivüli rohangalos részeit(bolygofelszinen)is ide vehetjük..igaz, ott löni nem kellett/bár lehet, h. rosszul emlekszem/(nem emlekszem, hogy lehetett-e egyaltalan)... :-P
  • Anubys
    #471
    "a doom utan is volt jopar; amik tulmutattak a doom-on (fejböl nem tudok cimet, de utananezek)"
    Kérdezd az Amigást: Alien Breed 3D: egymást keresztező szintek (a Doomban csak egy szint van, aminek a magassága állítható, tehát egy levegőben lebegő platót nem lehet csinálni", Alien Breed 3D II: poligonosz szörnyek, "mouse look"...

    "Ugyhogy az "álljunk ki a pc-ért, mert ezen volt az elsö fps" szöveg szerintem picit tulzas"
    Annyira nem. A mai értelembe vett FPS-ek elődje, a Catacomb 3D tényleg PC-n jött ki, egy EGA grafikás wolfenstein-szerű cuccot képzelj el, egy katakombában kellett kolbászolni, van egy fanpage is hozzá...

    "itt 1 kép a B. the iron gate-böl..igaz, h. nem "texturaforgatós" ál3D a megjelenites, annal is kezdetlegesebb, a game sem volt extra jo (sztem körülmenyes volt iranyitas) de talan ez volt elsö kezdetleges probalkozasok egyike..."
    Hát nem... Az első kezdetleges próbálkozások egyike a Spectrumos/C64-es Castle Master / The Crypt / Driller / Dark Side / Total Eclipse / Sphinx Jinx hatos volt, bár ezek inkább szolid keverékei az FPS-nek és a logikai játékoknak, hiszen az állandó lövöldözés mellett voltak bennük logikai feladványok is (ezt told oda, dönts rá, hogy át tudj menni, etc) screenshotok itt...


    "QUAKE mellett teszem le a palcat; mint elsö true3D game"
    Ha már az Amigát hoztad pont fel, akkor illik tudni, hogy az első igazán True 3D-s FPS az Alien Breed 3D volt, bár a face hugger-ek sprite-ok voltak, a többi ellenfél mind poligon, illetve az első rész demójában is a robotok poligonosak voltak, az Alienek meg Sprite-ok, de azt végülis lebutították a végső verzióban.
  • Ersiman
    #470
    Hát azért az európai kiadás a szokásos igénytelen Squresoft PAL konverzióval nem nagyon dicsekedhet. :(
  • dinomano
    #469
    teljesen egyetertek... :-P
  • Super DANTE
    #468
    Szánalom az Ffx-et egy kicsi monitoron egy kis ablakban látni 72 centis 100hz-s tv-n 5.1-es hangrendszerrel teljesen más emlékeim vannak.
  • Seth
    #467
    hát hivatalosan nem jött ki pc-re. Vmi megszállott egyberakta egy emulátorral, még installt is csinált neki, ezt lehet letölteni. De ahogy emuknál lenni szokott ez sem működik mindenkinél rendesen.
  • Zsoldos
    #466
    "holott éppen a Silent Hill 1-et tolom PS2-ön, mert a PC-seknek sajnos ezt a részt elfelejtették piacra dobni."

    Hogyne lenne, barmelyik nagyobb torrentsite-rol letoltheto.
  • Papesz
    #465
    Ezt már csak azért is kétlem, mert a FF egy év múlva PS3-on fog futni.
  • Dajin
    #464
    shiva közelről tiszta pixeles meg ronda, és az összes közeli kép is, meg az egyik képen van egy efekt azis elég ocsmány, meg ugy az egész, de már jol haladnak, de ez nem pc-re valo..amugyis régi játék már, mér pont az ffx-el jönnek folyton, most ffx emulátort csinálnak nemtom hány éve?
  • biomage
    #463
    én mondtam hogy már igen jó megy az emulátor, nem kell egy év és olyan gyors lesz a FFX mint a konzolom
  • Papesz
    #462
    Nem, mi játszottuk. Csak jobb, mint képeket nézegetni, nem?
  • biomage
    #461
    ezt már láttátok?