699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #579
    hehe
    1 a mostani ps2 emulátorral az FFX 20 fps körül megy majdnem mindenhol
    2 tudom hogy a konzol jó
    3 ha akartam volna konzolt venni már lenne
    4 ne hid hogy csak ps2 játékokal játszok
    5 az xbox a dreamcast és gamecubeal is lehet majd játszani egy idö után
    ere mond valamit
    ha megveszed a PS3 konzolt tudsz rajta játszani bármelyik másikkal?
  • Dajin
    #578
    anubys ne veszekedj vele, izgatott mert mostjött meg az első magömlése XD
    ffx-et? emulátoron?pc-n? monitoron? nóóóórmális vagy te? ez bijomókusnak szól
  • Anubys
    #577
    thx...
    Örülök... Mennyi volt a végső játékidőd? És emuval 1 óra játékidő 6 vagy 7 óra? :)
    (na jó, nem szivatlak tovább, egy időben én is emuztam, de idővel rájöttem, hogy két konzolt is veszek egy jobb videókari árából, amit úgyis csak emura használnék, akkor meg mindek, talán te is rájössz majd, hogy nem ciki a konzol :)
  • biomage
    #576
    aha
    én meg az FFXet vittem végig örülsz?
    ja és grat hogy végig vitted
  • Anubys
    #575
    Ja, mindjárt elcsöppenek... Amúgy végre végignyomtam a Mortal 7et mindenkivel... Örülsz neki?
  • biomage
    #574
    aha
    örülsz nekki?
  • Anubys
    #573
    Remek...
  • biomage
    #572
    ez nekem egy fav topik csak akkor mennék el ha bezárnák :)
  • Anubys
    #571
    Oké, csak majd arra figyelj, hogy nehogy elfőjjön a kávéd, a második és a harmadik képkocka kirajzolása közt... :p
    Na de komolyan, nem akarod inkább pöcés topicban oszatni az észt? Kb. ezt akartam mondani.
  • biomage
    #570
    már nekem is nehéz kitalálni mit akarsz mondani :)
    hagyuk ezt a gyerekes szorakozást te menj és játsz a szar konzoloddal "te irtad hogy szar" és meg játszom a tökéletes emulátárommal :P
  • Anubys
    #569
    Kezdenek izzadságszagúak lenni a "poénjaid"... Persze megeröltető kitalálni őket, mikozben egy új fázist rajzol ki a ps2emud... :p
  • biomage
    #568
    kemény szavak egy kölyöktöl inkább te menj és tanuld meg a tiszteletet meg a jó modort
  • Anubys
    #567
    Remek humorérzéked van, bár sajnos a helyesírásod és az IQ-d alapján 10évesnek tippellek (és most elnézést kérek a tízévesektől, hogy hozzájuk hasonlítalak). És mondd csak, az nem gyerekes, amit a youtube-on csináltál? Na menj, csináld meg szépen a matekleckét, és tanulj magyart, nehogy anyuci minket szídjon le, hogy miattunk nem tanulsz...
  • biomage
    #566
    csak egy sg accountom vagy
    te meg gyerekesen viselkedsz biztos kölyök vagy
    menj játszani kölyök
  • Anubys
    #565
    Most mi tetszik ennyire?
    Esetleg privátban átküldhetnéd, kinek vagy a második nickje, ígérem nem fogom elmondani senkinek... :)
    Azért legközelebb figyelj, melyik nickeddel jelentkezel be... ;)
  • biomage
    #564
  • Anubys
    #563
    ja, és mielőtt a szokásos szövegeddel jössz, tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy villamos...
  • Anubys
    #562
    Pubi, te teljesen hülye vagy, lövésed sincs arról, mit beszélsz... Mindenhol írják, hogy a ps3 hiánycikk, és ebay-en ps3-űzérek nyomják a gépeket az eredeti ár 3x-osáért...
    Figyelj, húzz a répába a konzolosok fórumából, menj a pöcéskehez, mi tök jól elvagyunk a szar konzolainkkal, én most éppen egy Mortal Kombat 7 című stuffot nyomok, ez egy olyan játék, ami sajnos még nem megy emuval, mivel nincs rá patch meg hack meg crack meg serial, de majd lesz, addig viszont menj, nyomd a dragon ball-t 10 fps-sel, és verd ki arra, hogy felveszed videóra és 10x-es gyorsítással felnyomod a youtube-ra, ez pont egy 29éves férfi legideálisabb szórakozása. Azért volna egy személyes kérdésem: p*nát láttál már? persze nem jpg formátumban gondoltam.
  • biomage
    #561
    akkor is megéri nekkünk akik emulátort használnak

    ti csak vegyétek meg a ps3 konzolt, és a játékokak amire még garancia sincs ha tönkre megy
    néztem a neten menyibe kerül egy ps3 játék sokkat kell fizetnetek érte hogy sok legyen, nem beszélve a konzolról, az ebayen ahol mindent olcsón lehet megszerezni 1300 dollár körül van a fix
  • Papesz
    #560
    Nézd meg a másik topicban a #9-es hozzászólást. Már 3 évvel ezelőtt is biztosak voltak benne, hogy még két hónap és működni fog az emulátor.

    Jelenleg nagyjából ugyanott tart a dolog, ahol 2003 márciusában. Biomage-nek valamiért az a perverziója, hogy hitegeti az embereket a PS2 emulátorral. Csak ezt nem tudom, hogy mindezt miért a itt, a Konzolosok Fórumán teszi, ahol ugye a legtöbb embernek van valamilyen konzolja.
  • PlayStation2
    #559
    2006. júl. 12. 01:08 | privát | galéria | válasz erre | #307

    még valami van egy beállitás amivel bármilyen játékot el tudok inditani
    ami nem csinál semmit vagy az intronál vagy a menünél leál
    egy évet jóslok arra hogy minden játék 100% elindul






    Fél év múlva is megint egy év lesz, újabb fél év múlva is megint egy év lesz, de akkor már sokaknak PS3-uk lesz, de te még mindig a ps2 emuval fogsz szenvedni, sajnállak
  • Anubys
    #558
    " biomager
    Age: 29 "

    Nyugtass meg: ez ugye csak kamu?
  • biomage
    #557
    én egy évet joslok hogy minden game eljutt a játékig
  • Dajin
    #556
    jobban fut mint gondoltam:)mostmár nincsenek furcsa színek darabokra esett karik
    csak rohadtul rezegnek dolgok benne, goku lába, vagy raditz lába, de ha igy haladnak pár éven belül lesz egy olyan emu ami szinte mindent visz(most megjelenő stuffokat mint a gow2 meg ffxII talán soha)..
    de ennek a dbz sorozatnak azóta kijött 2 uj része:) és még mindig tartom hogy ez nem élvezetes pc-n mesze annyira..
  • dinomano
    #555
    Nah vazze; azéé a sarokban irta h. 10fps-el megy; a video meg folyamatos volt-ugyhogy nem sikerült a "beszopatas"... BLACK-et muti, hogy megy... :-P ríííltájmba!
  • PlayStation2
    #554
    Kár, pedig már majdnem eladtam a PS2-met

    Biomage, PS3 emut nem tudsz szerezni?
  • biomage
    #553
    csak vicceltem de kösz hogy megnéztétek a felvételemet szép gyors mi?
    el árulok egy nagy titkot :D a felvétel nem olyan sebeséggel megy mint az emulátor :)3 szor gyorsaban megy a felvétel mint az emulátor kb
  • biomage
    #552
    kis informácio a ps2 emulátorról sirjatok
    :) link 1 link 2
  • dinomano
    #551
    en szeretem a PC-t is; mivel net/filmnezes/felhaszn. cuccok/zenehallgatas/letöltes/game-kiiras PS2-re azon megy; no meg a HL2 miatt azééé' picit game is rajt..
  • CSOki444
    #550
    öö egyetértek gematta-val! de játékra én is x-et és ps2-öt használok. Viszont pc nélkül üres lenne az életetek.. szoval (miröl szednék le gamét konzolra:D )
  • dinomano
    #549
    deszépvers... :-P
  • gematta
    #548
    bekaphatod az összes pécés egy undoritó,ocsmámy lény fa..
    mert te nem pcézel köcsög
    hát akor minek van neted stb
    akor nem kel baszogatni senkit add el a pcd ha van és
    vegyél buzi konzolt rajta
    én nem tudom mért van ez hogy egyik rész szidja a másikat
    nekem volt konzolom és van is
    meg pcém is
    és nem értem mind
    a két gépnek van jó és rossz tulajdonsága
    aki ezt nem tudja megérteni az forduljon föl!!!!!!!!!!!
  • smithcsaba
    #547
    psp windowsra instalálni
  • smithcsaba
    #546
    A nfs carbont kaptam meg psp-re ezt lehet e valamiképp a windows-ra felszerelni? (egy csomo olyan file van benne amit nem tudok hagyományosan kezelni)
  • adam first
    #545
    a pécés egy undoritó,ocsmámy lény jobban utálom őket mint a .........
  • biomage
    #544
    a #525 hozzászólást olvasd el :P
  • Papesz
    #543
    Könyörgöm, hagyjátok már elsüllyedni ezt a topicot. Akit érdekel a téma, az menjen a másikba, ez itt a konzolos részleg.

    Akinek meg konzolja van, az úgysem akarja emulálni.
  • biomage
    #542
    ebben egyet értek
    biztos nagyon fájhat neked most
  • adam first
    #541
    Az igazság néha fáj tudom,de a hülyeség még jobban.
  • adam first
    #540
    :-))))