699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #539
    szép hegyi beszéd volt te vagy a második helyen :-)
  • adam first
    #538
    Szerbusz=Szervusz
  • adam first
    #537
    Szerbusz MacrosTheBlack anno konzolokat szídtál most pedig azokkal a gémekel akarsz játszani a ratyi emulátorodon,ami 10 év múlva sem lesz jó és soha a büdős életbe nem fog működni 100%-an,de hát ilyen embernek mint neked hiába mondom,egy valami nem változozz Pécé vérfanboy mode on.Na de mindegy megyek és játszom egyet a Bully-val Ps2-n gond nélkül és élvezem a játékot semmi akadozás,semmi patch csak önfelledt játék.Te pedig patchel és bonts pezsgőt ha eléritek a 60fpst a gran tursimo4-nél.A fos pécés játékaidal meg kitörölheted amik a szar gépedre vannak,de költs csak a pécédre nyugodtan évente 100e Ft-ot biztos megéri.
  • GokuSSJ
    #536
    még hogy ps2 emulátor
    100% soha nem lesz ha
    ps2-es gémekel akartok játszani ps2-t kellvenni
  • biomage
    #535
    rendben nem felejtem el de te se
  • PlayStation2
    #534
    Nem elfelejteni


    2006. júl. 11. 22:51 | privát | galéria | válasz erre | #295

    na ez haladás egy honappal ezelöt még 10 év volt hu azt már bebizonyitotátok hogy rosszul sacoltok de nagyon
    azt csinálok amit akarok és te befoghatod és én is röhögök megvetétek 40.000ft a ps2 és meg ingyen letöltöm és játszok
    anubis te meg hülye vagy
  • biomage
    #533
    az grafikus bug :) olyanra nincs patch
    mi a játék neve?
  • Dajin
    #532
    magához a ps2-es gamehez értettem hogy nincs patch, nem az emulátorhoz, tudom hogy azt igy folyamatosan javítgatják, de nem magát gamet, hanem az emut igazítják az adott játékhoz..roszzul fogalmazott
  • Speedy86
    #531
    Az aí gond, hogy elindítom a gamét és csak a fele látszik gombok összevissza vannak felírás nélkül.
    Nincs patch ami ezt helyrepofozza?
  • Taiki
    #530
    mindent megtennék egy emulátorért! Kérek egy Ps2, Xbox, GC és egy DC emulátort. a ps2-t legelőbb, a többit másholkérem XD. PLS!!!!!!!!!!
  • biomage
    #529
    milyen patck kell? video skip?

    Dajin:ugy láttom ne egyáltalán nem láttad még az emulátort :D
    lehet csinálni patch fájlokat :)
  • Dajin
    #528
    ps2-es játékhoz miota van patch? mire mentené rá? memocardra? egy olyan 5-6 megás patchet?
  • dinomano
    #527
    :-P
  • UltimateGamR
    #526
    nesztek egy emu ami tökéletesen fut:

  • Speedy86
    #525
    Az emu működik nekem számtalan jááték megy a gépen persze lassabban 1 kicsit de játszható. Miért lenne lehetetlen? Ami létezik és jó az nem lehetetlen.
    Megjegyzem van ps2-m csak fejcserére vár és addig pc-n folytatom.
    A konzol a tv-n isten és magán a ps2-n, ebben egyetértek.

    Ui.: Nem tudja valaki Baldur's Gate Dark Alliance II-höz van patch?
  • dinomano
    #524
    ...Emuval szarakodas egy dolog...De Sg-n probalni meggyőzni az embereket egy leheteten dologrol; a masik... :-P vegyel egy PS2-öt, oszt jáááccccáááá, baxod..akkor nem lesz idöd se sg-zni, se a pc közeleben csücsülni... azzal csak mindenki nyer itt! :-P
  • Dajin
    #523
    na nemsértésnek szántam csak poénkodtam:)
    de amennyit emuval szarakodtál, ha azt az időt tuloráztad volna, tudtál volna venni egy ps2-őt..
  • biomage
    #522
  • Dajin
    #521
    meg téged is:D
  • biomage
    #520
    na végre egy jó ötlet
    bekénne zárni ezt a topikot
  • huntofa
    #519
    mielőtt valaki emulátorral szöszölne:


    1 fekete PS2 (scph 30004), újszerű állapotban,vadonatúj KHS400C Sony laserfej, autoboot-os devmode1-et tudó H2O blue chipes gép eladó. 2 karral 1 memória kártyával! Több mint 170 DVD játékkal! Minegyik kipróválba , tesztelve

    Ajánlatokat privát üzenetben kérném.
  • dinomano
    #518
    ehhh... Papesz, szerintem hagyd a temat(latod, hiaba...minden lepereg(ha arannyal öntenéd ki a karaktereket, és ugy vilagitana a képrernyö, hogy a retinaba égeti amit JOGGAL irsz; akkor se lenne foganatja)... :-( ); BIOMAGE, basszus: jááácccááá PC-n, vagy jááácccááá az emudon, de ezt a topicot ideje lenne bezarni, semmi ertelme... :-| Megint arrol karattyolsz; hogy egy nap müködni fog ez az emu... AMit el is hiszek; de (DE!) majd akkor raersz topicot nyitni neki... Addig irogatni ide folyamatosan + behülyiteni az összes PS2 emu-ra ahitozo PC-st; aki a topicot meglatva elhiszi hogy müködik; szerintem baromsag...
  • biomage
    #517
    grat a hegyibeszédért :) mosolyogva olvastam el
    és igazad van ha elérem a 20 fps az emulátorban akkor kinyitok egy pezsgöt :)
    söt 60 fps en tokai aszut nyitok ki ez minden nap megtörténik egyszer:P
  • Papesz
    #516
    Hello zole72!

    Én eddig kétszer válaszoltam Neked ebben a topicban, megteszem harmadszorra is, bár tudom, hogy ugyanúgy nem fogod elolvasni, ahogy az előző két esetben sem.

    NINCS olyan PS2 emulátor, amivel értékelhetően tudod futtatni azokat a játékokat, amikért mindenki PS2 emulátort szeretne. Ha elolvasod az alant található több mint ötszáz hozzászólást, akkor erre magadtól is rá fogsz jönni. Dehát miért is olvasnád el, ha egyszer azt sem olvasod el, amit a kérdésedre válaszként írnak.

    Utoljára linkelem be a Neked másik topicot, ott mindenki vért izzad, hogy játszani tudjon és ha 20 FPS-t elérnek a játékmenet során, akkor mindenki pezsgőt bont. Ha erre van szükséged, akkor sok sikert, ha mégis inkább a játékélményt részesíted előnyben, akkor egy PS2 megvételére buzdítanálak, körülbelül 35 ezer forintba fog kerülni.

    És akkor még egyszer: NINCS olyan PS2 emulátor, ami öröme okozna bárkinek is. Erre az üzenetre reagálva fel fognak bukkanni olyanok, akik ennek az ellenkezőjét fogják állítani. Ha inkább nekik hinnél, akkor csak rajta. Én (és még mások is) csak jótanácsként írom/írjuk azt, amit. Nagyon sok csalódástól kíméled meg magad, ha komolyan veszed, amit most idevetettem. Persze semmi sem kötelező, szabad országban élünk.
  • zole72
    #515
    Üdv!
    Az FFX mindenki másnak ennyire gyengén fut vagy ehez hogy normálisan fusson már nagy teljesítményű gépre van szükség.
    Valaki írhatna rólla valamit
    köszi.
  • roberto0915
    #514
    Thanx, majd kipróbálom, de attól tartok ez nem fog segíteni rajtam... :(
    ...próba szerencse...
  • dinomano
    #513
    ...hmmm... azt sem tudom már, én milyen nevü emut hasznaltam... akkor talan a file menünel probald a load from CD vagy load from ISO menüket, ha vannak...latatlanban tippem nincs+régen emuztam már...(1éve kb.)
  • roberto0915
    #512
    Hi!
    Már szereztem egy pcsx emu-t, amelyhez már bios-t is adtak (18 mega).
    Beállítottam mindent és el is indult az emu, de a Browser-ben csak
    két memo kártya jelenik meg, amelyeket csak formatálni lehet és aztán
    kiír valami ilyesmit -keine data verhoden-... és ennyi.
    Az Istenért sem tudtam behozni a játékot. Mi a gond?
  • dinomano
    #511
    :-P Hmmm... sajna regota nem hasznalom a PS1emut; de megnezem a PS1bios-t...nezted torrenten? Szerintem szedj le ujra egy PS1 biost, oszt tedd bele az emu megfelelö könyvtaraba...ennyi...
  • Tinman #510
    Karcold ki egy jobb újraírható DVD-re... mellesleg remélem DVD Dercrypterrel írsz PS2-es gámákat.

    Az ágyban hátradőlés nekem személy szerint már rég megvan... egyrészt a PS2 miatt, másrészt azért mert kalandjátékokat már ágyból tolom PC-n, tv-re kilőve a képet.
    Egy Dracula szintű gámának elég a 640x480 is :-D
  • roberto0915
    #509
    Hi!
    Te tudsz segíteni nekem a bios problémámban?
    Mert a pcsx kér vmilyen bios beállítást... oh shit!
    Thanx!
  • dinomano
    #508
    130-140 ft egy dvd; amikor még (PS2indulasakor)500ft volt, akkor erthetö volt a meggondolas...Vegulis igazad van, senki sem szeret elbaxni 1 dvd-t sem... amugy en PS1-eztem sokaig; emun en is kiprobalgattam 1-2game-et; utana irtam ki...
  • roberto0915
    #507
    Hi & thanx!
    Azért kell nekem egy használható emu, mert próbálok patch-elni egy játékot
    (we10) és szeretném kipróbálni a gépen a játékot mielőtt elba*zok egy DVD-t...
    Amúgy nem kéne hiszen van ps2-öm, amin eleve élvezetesebb játszani hátradőlve
    az ágyon, mint a gép előtt görnyedve verni a billentyűt...
    ;)
  • biomage
    #506
    hát ti aztán mindig boldogá tudtok tenni de tényleg
    amit irtál dino egyszerüen fenomenális nem beszélve papesz irásárol gyöngy szem ezt az irást bekénne keretezni ha gondolod segitek
  • Smithie
    #505
    Az már ps3 revolution lessz...:D
  • dinomano
    #504
    szerintem tud nekem is segiteni; ha be tud frankon konfigozni egy olyan emut, amire a keszitöi is azt irjak, hogy egy izmosPC-n az origi ps2 teljesitmenyenek 1/10edét ha kepes hozni; akkor siman csinal a 300mhz-es PS2-ömböl egy emulatorral 8(vagy 16 vagy 32)magos PS3-at... :-P Én bizom Biomage-ben, remelem tud segiteni... :-P
  • Papesz
    #503
    Fordulj bizalommal az alattad hozzászóló Biomage-hez, ő mint a téma felesküdött professzora, minden bizonnyal tud Neked segíteni. A többieknek is mindig hasznos tanácsokat tud adni (lásd: ebben a topicban), de aki véletlenül nem ért vele egyet, az csak szimplán hülye. Ha meg a segítség ellenére sem futnak a játékok értékelhetően, akkor bizonyára a gép a hibás, mert nincs benne 50 magos processzor. Az a lényeg, hogy neki fut, élvezi is, bár ennek bizonyítékat kép formájában még sohasem adta.

    Az a tény ne tévesszen meg, hogy az írásjelek használatát egyelőre még nem sajátította el, nem lehet mindenre egyszerre figyelni.
  • dinomano
    #502
    hohoho...a nyuszi létezik; viszont müködö (értsd: stabil fps-t produkalo) PS2emut még nem lattam... :-D viszont, mivel hamarosan jönnek a ps3 game-ek, szeretnek kérni egy olyan progit, ami leemulalja a PS3-at a PS2-ön, és ami a PS2 4X DVD-romjabol blue disc-es meghajtot csinal... Help please!
  • biomage
    #501

    minden évben veszek új géppet ugy hogy a meglévöt simmán lecserélem akár hogy számolom nem akarodzik kijönni az a fél milla bár kitudja lehet hogy kijönne ha a legjobb alaplap és cpu "xeon" és ram meg vga venném egyben :)
    ha erre gondoltál akkor igazad van
  • Anubys
    #500
    Gonoszkodni? Éééééééééééééééééééééééén? :)
    Csak kíváncsi voltam rá... Vajon a nyusziban még hisz?