699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #619
    gondoltam hogy arol van szó de amire a ps3 emu müködni fog adigra a hardver nem lesz fél millio forint
  • Seth
    #618
    ami a ps3 emuláláshoz kell majd ^^
  • biomage
    #617
    nem tüntem el csak nem irtam, egyszer már mondtam hogy fav a topik
    Skynet nem tudom miröl beszélsz milyen fél millios gépröl van szó?
  • dinomano
    #616
    Szerintem SKYNET Biomage-nek akarta cimezni, igazabol az ö okoskodasanak szól ez... Szerencsere eltünt innen Biomage; a JATEKOSOK topic-jaban "osztja az észt", és szamolgatja az FPS-eket, egytizedenkent... :-P
  • Papesz
    #615
    Izé...

    Ezt most miért mondod nekem?
  • Skynet
    #614
    Én a bejáratott helyemen 2-3 hónapja vettem egy fél éves 50004-est 20 pénzért memóval joy-al tök hibátlanul 8 pénzért belekerült chip visz mindent elsőre gyk 28-ból fullos ps....
    Az új itt 25 körül mozog az is megáll 35 körül chippelve...
    Kb ennyit ér a számítógépem amiről pötyögök:)
    Egyszer eszembe jutott anno a ps2 emu aztán le ismondtam róla amikor a haverom erőművén aktív 10 fps-t lehetett produkálni...Aki komolyabban foglalkozna ps2 game-kal jobban jár ha megveszi a gépet és nem emulátorra vár..
    Alig várom majd a Ps3 emulátort....Meg a kis félmillás pc-k mellett csücsülő kisgyerekeket akik kapnak majd vagy 1-2 fps-t...:)
  • Shortstop
    #613
    ettől a gamma szótol mindig bepörgök... mi a férfinemiszervért nem lehet kiírni hogy játék???????
  • Tinman #612
    Már a Tecskóban is :-D
  • Anubys
    #611
    Ebben a pillanatban kaptam valakitől... Anyám, borogass! :)

    "Üdv!
    Meg tudod mondani, hogy milyen PS2 emulátort használsz? Jól megy minden gamma?"
  • Anubys
    #610
    PS2 meg 27.9k a Saturnban... Ennyiből még a memória + videókari sincs meg pöcébe... :)
    De figy, tényleg miből gondolod, hogy valakit is érdekel, hogy mit sikerül kicsiholni a pécéből? Nekünk ott az eredeti gép, aki még pécézni akar, az nem itt van... :)
  • dinomano
    #609
    vagy egyaltalan 10 éves, BIOMAGE? :-P
  • dinomano
    #608
    "Biomage altal megnyitott temak : 2006. 11. 05. - Paradicsom miért zöldség? "

    ... Nah, nincs kerdesem... :-P
  • dinomano
    #607
    Nabazz... Hmm... 40e volt a PS-em+vettem egy közepes-gyenge hasznalt PC-t 40e-ért kompletten..Igaz, 2004es game-ek mennek PC-s gamekböl max; de az is valami...és volt 80 a kettö együtt... :-| Nah akkooo' most miröl beszelsz? :-P
  • biomage
    #606
    40.000 szép ár lenne ha tudnék pc játékal is játszani
  • Papesz
    #605
    Elnézést, te most csak adod a hülyét, vagy TÉNYLEG az vagy?

    Tudod egyáltalán, hogy hány forintért lehet olyan PS2-t venni, ami viszi a PS2 játékokat? Újonnan 35 - 45 ezer forintért. Használtan meg még olcsóbban. Akárhogy számolom, ez a fele sincs az általad beírt árnak.

    Én továbbra is azt mondom, hogy menj vissza a másik topicba, itt már sikerült teljesen nevetségessé tenned magad. Legutóbb éppen azzal a hózzászólással, amire éppen most válaszoltam.
  • biomage
    #604
    aha élek
  • biomage
    #603
    elnézést de tudjátok egyáltalán hogy hány forintért lehet olyan gépet ösze rakni ami már jó viszi a ps2 játékokat meglepödnétek
    20.000ft a CPU + 15.000FT hozá alaplap + 25,000FT megfelelö vga kari + 15.000+15.000FT 1GB ram ez öszesen kb 100,000FT :)
  • adam first
    #602
    Jézusom ez a topik még mindig él ezzel a csicskával együtt(biomage).
  • dinomano
    #601
    Mindegy neki, PAPESZ..lepereg... Hat szenvedjen csak; ha akar... Biomage... En ha PS2 game-ekkel akarok jatszani, benyomom a PS2-öt...Ha pc-n akarok game, akkor pc-n jatszom..Most pl. a HL2-öt... Igaz, hogy azt minimumon, meee' gyenge a PC-m; de legalabb nem szutyok emukkal szenvedek... :-P
  • Papesz
    #600
    Biomage, légy szíves fog már fel végre, hogy a konzolosokat bármi jobban érdekli annál, mint hogy 3, vagy éppen 4 játékkal tudtok játszani az emulátorral 15 fps felett. Nekünk minden játék stabilan megy 60 fps-el megy, nem kell hozzá hátszáznegyven magos számítógép, 50 ezres videókártya satöbbi.

    Segíts a Játékosok fórumán továbbra is azokon, akik nem értik meg, hogy PS2 játékokhoz PS2 konzol kell, minket teljes egészében hidegen hagy, hogy mivel és mennyit szenvedtek. Legfeljebb röhögünk rajta, ahogy eddig is. Gondolom azt meg nem akarod.
  • biomage
    #599
    nem untam meg
    csak gondoltam megmutatom a konzolosoknak hogy hol jár sebbeségileg az emulátor
  • dinomano
    #598
    meguntad a PC-s topicot? :-P
  • biomage
    #597
    ugy tünik
  • dinomano
    #596
    Jaj, de jo...Kezd ujjáéledni a "kedvenc" topicom... :-| :-P
  • biomage
    #595
    hm
  • dinomano
    #594
    Elöször fikazodsz, utana meg segitseget kérsz..Oszt csodalkozol, h. nem gyünnek a segiteni akaró commentek...
  • biomage
    #593
    nem gondoltam volna hogy ilyen sokkáig fog tartani végig nézni azt a 465 játékot -.-
    ha ilyen nehéz akkor ráér holnapra is
  • biomage
    #592
    lenne egy kérésem
    aki sok játékkal játszot néze végig a-z hogy menyik játék mondható jónak és irja meg link
    ja és ha lehet konzollal játszó néze végig a listát
    "rpg és verekedös játék érdekel és népszerü játék is jöhet"
    köszike
  • Dajin
    #591
    Azér a Calm Landen való mászkálás szerintem még mindig szép, meg az aeonok megidézése is gyönyörű maradt, sok a szép effekt, meg dögök sem szenvednek hiányt poligonbol:)jo mondjuk a harctéren akkor csak az az egy aeon marad, a 3 szereplőnk "elfut", mindenbe belelehet kötni:)
  • Dzson
    #590
    Nem, sok a 20, hiszen körökre osztott és nincs benne real time számítás szinte semmi, marad a 10% leterhelés. :)

    (Az FFX király játék, de emulátort tesztelni.)
  • Dzson
    #589
    Jól elszórakoztok ezzel a szerencsétlen bijoméggel. :) Aszondja 20fps az FFX, amiben alig van poligon és a PS2 rendszert is leterheli úgy 20%-ra. :)
  • Anubys
    #588
    Nem veszekszem vele. Igazán szórakoztató a srác, és úgy látom, mostmár talán kommunikálni is lehet vele. Eddig minden hozzászólása csak annyi volt, hogy éljen a pöcés ps2emu és ps2 suxx, most úgy látom, elolvassa a válaszokat is, és próbál ennek megfelelően válaszolni. :)
  • Anubys
    #587
    1. Ha neked ez elég, lelked rajta...
    2. Első igazán jó hír... :)
    3. Ha nem akarsz, akkor miért akarsz minden áron konzolos játékkal játszani?
    4. Reméltem is, hogy nem, mert a legnagyobb ostobaság lenne pc-n csak ps2 játékokkal játszani - ennyire talán senki sem néz hülyének téged, még itt sem... :D
    5. Én már évek óta játszom velük, mert mind van...

    és igen, ha megveszem a ps3-at, tudok játszani ps1-es és ps2-es játékokkal, és nem szoftveres, hanem hardveres emuláció alatt, vagyis a ps3-ban van egy kompakt ps1 és ps2-is (illetve csak chipsetek, hogy ne legyen bőrönd-méretű a cucc). Sajnos még van 1-2 játék, ami nem megy rendesen, de mikroszkóppal kell őket keresni, akárcsak az olyanokat, amik rendesen menek pc-n emuval... :p
  • NeoMaN
    #586
    SURE!
  • biomage
    #585
    ja :)
  • Dajin
    #584
    a ps3-ba belevan építve a ps2 lelke, Emotion Engine vagy mija franc, ottvan az alaplapon nem emu...
  • biomage
    #583
    szoval olyan lesz mint az emulátor tele lesz bugal
  • Dajin
    #582
    nemértelek, ha ennyire szereted a konzolos gameket...ffx 20 fps-el...én nemtudtam volna ugy élvezni...
  • Dajin
    #581
    ps3-on megy a ps2 meg a ps1...pár játék még bizonytalanul de kevés, és már javítják
  • biomage
    #580
    nem vagyok normális a számotokra