699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #659
    azért hogy megkérdezd
  • turho
    #658
    Baze miért jó egy 300 k-s 400 wattot zbáló dobozon ps2 cuccokat nyökögni, defektes minőségben? :)
  • labadi
    #657
    legyetek rendesek és segíccsetek !!! akinek meg van a fifa street 2 nek a ps2 emulatorba a patch a fifához az küldje pls!! vagy [email protected] ra vagy [email protected] msnen
  • dinomano
    #656
    Eh, basszus, van aki még mindig nem unja ezt a temat... :-P
  • biomage
    #655
    ÜDV!
    Te még mindig PS2,
    de hogy mondjak valamit nekem lett igazam az elözö évben :P
  • PlayStation2
    #654
    Július ugyan még nincs itt, de szerintem semmi sem fog változni, szegény biomage még 2 év múlva is itt fog szenvedni a soha nem működő ps2 emulátorával


    apropó, ps3 emut nem tud valaki?
  • PlayStation2
    #653
    2006. júl. 12. 01:08 | privát | galéria | válasz erre | #307

    még valami van egy beállitás amivel bármilyen játékot el tudok inditani
    ami nem csinál semmit vagy az intronál vagy a menünél leál
    egy évet jóslok arra hogy minden játék 100% elindul



  • biomage
    #652
    hehehe
    ha te mondod xDD
  • adam first
    #651
    Idióta. Inkább vegyél Ps2, azzal az emuval soha a büdős életbe nem fogod úgy élvezni azt a játékot mint Ps2-n.Egyrészt mert szar az emulátor, másrészt mert fizikailag képtelenség.
  • maffioso
    #650
    nem tudom miért küldi el kétszer
  • maffioso
    #649
    bocs h kéccer irtam
  • maffioso
    #648
    bocs h kéccer irtam
  • maffioso
    #647
    sikerült elinditani az emut meg bemountolni a lemezt de sehova nem tudok lépkedni pedig bevan állitva a gamepad nem tudjátok mitől van?
  • maffioso
    #646
    sikerült elinditani az emut meg bemountolni a lemezt de sehova nem tudok lépkedni pedig bevan állitva a gamepad nem tudjátok mitől van?
  • dinomano
    #645
    PS2 emu alatt? gondolom max. a Metal Slug-a gondolhatott; az még lehet h. elindul PS2 emun 2 FPS-el... :-P
  • Seth
    #644
    Nem kéne annyit god of war-ozni :D
  • megalodon
    #643
    hoppá! Félreirtam
  • Seth
    #642
    melyiket te félkegyelmű
  • megalodon
    #641
    szevasztok!
    Végigvittem a játékot.
  • dinomano
    #640
    az, ha veszel 1 PS2-t...
  • Papesz
    #639
    Itt kérdezd.
  • Antrax #638
    XBOX-om meg PC-m van de PS2-t már nem hiszem hogy veszek ezért kérdem tőletek hogy jelenleg melyik a legjobb PS2 emu????
  • Yakamy
    #637
    addigra talán lesz is normális, a PCSX2 nekem nem nagyon akar múködni
  • biomage
    #636
    ja tudom :-D kb 5 évet
  • dinomano
    #635
    Hmmm... Arra ott a PS1 emu, PS2 még nem nosztalgia gép..arra még 1 kicsit várni kell...pár év... :-D
  • biomage
    #634
    valószinüleg

    elkéne ásni a csata bárdott :) konzon játékra jó az emulátor meg ara hogy lemásolja, és egyszer ha valaki nosztalgiázni akar tudjok pc játszani velle.
  • dinomano
    #633
    Nah, örülj neki, hogy még én vagyok itt az egyetlen aki szóbaáll veled ebben a topicban..nagyon unatkozom, ugy latszik... :-D
  • biomage
    #632
    te C64 inditotad el?
    én z16 sikerült le vagy maradva
  • dinomano
    #631
    Nekem nagyon jól telt; sikerült beüzemelnem a régi C64-emen a PS3 emumat; és toltam a Resistance-t... Csak az volt a gáz, hogy minden 3D object-böl sprite-ot csinalt a C64; és kevés volt a 64 kilobyte memo; így 3 masodpercenként leállt a game, és kidobalta a RAMból a cuccot, majd beolvasta az újabb adagot... meg hát nehéz volt Blue-ray drivert találni BASIC alá... :-P
  • biomage
    #630
    hu de kihalt a topik

    kinek hogy telt az szilvesztere és ki vette meg az uj konzolt?
  • dinomano
    #629
    Aham; azert mellekeltel multkor egy linket a PC-s topicban, amin a jatszhato game-ek listaja volt... Kb. 10 régi game-cim PS2-re(abbol kb.5ment gond nelkül; a többinel irtak hogy grafikai bug-ok vannak)... Azota meg 500 game megy... Ha az autopalyak is olyan gyorsan épülnének, ahogy ez az emulator javul szinte percről-percre; akkor nagyon jo lenne nekünk... :-P
  • Papesz
    #628
    Hát hogyne.
  • biomage
    #627
    szép hegyi beszéd volt
    na most jó figyelj papesz, amit felvettem DBZ budokai 3, nem gyorsitotam fel egyáltalán, igy vette fel a kodek, érted?
    probáltam másik felvevö kodekkel, de ugyan olyan gyors felvételt csinált.
    ja és leszarom hogy ti nevetek azzon hogy nem indul el a játék fele mert kb 500 játék játszható erös gépen
  • Papesz
    #626
    Mindenkinek mindent elhiszel, aki a neten publikál?

    Csak egy példa: Saját magad mondtad, hogy feltöltöttél a Youtube-ra egy olyan videót, amin háromszoros gyorsítást eszközöltél. Ki hiszi el ezután akár egyetlen szavadat is? Ha olyan jól megy az a hülye emulátor, akkor miért nem olyan videót teszel fel, ami sebességileg real-time?

    Ne válaszolj, tudjuk miért. Azért, mert a játszható sebességet a játékok 0,1 százaléka produkálja. (Vagy még annyi se.) Ahogy dinomano is írja alattam, több ezer cím van PS2-re. Akkor most megint miről beszélünk? De ha már beszélünk, akkor miért nem ebben a topicban? Láthatod, hogy itt mindenki röhög rajtad, ráadásul mindenkit hidegen hagy, hogy mit csinálsz a fasza emulátoroddal.
  • dinomano
    #625
    ... Hmmm.... Nem tudom, én maradok a PS-nél akkor is... Nem erdekel; hol tart az emulator..nem mondom azt, hogy nem szeretem az emukat; sok régi game-et (SNES, SEGA MEGA DRIVE game-ket)emun toltam végig... De mint sokan itt a konzolforumon érdektelenek az emulalassal kapcsolatban... Multkor neztem a PC-s topicban a forumod, mellekeltel vmi linket; amin kb. 10 game volt felsorolva ami ment emun... Az eleg keves... a több szaz/ezer PS2 cimhez kepest...
  • biomage
    #624
    hm talán megkelene nézned a linket a #595 hozzászólásnál nem ugy tünik hogy 20 fps en repeszt és hát a hang ugy megy mint a konzolon
  • dinomano
    #623
    Hmmm...1 picit alljunk meg: EMULATOR...ez a szo nekem azt jelenti: a jatekok 90%at (minimum!) korrektül + faxa sebesseggel futtatni tudó program... A jelenlegi PS2 emu ettöl azert eleg messze van... Az, hogy az FFX neha kepes 10-20 fps fölé ugrani; akadó hanggal... Hááát; nem tudom...és akkor hol vannak emulacio tekinteteben a mostani, ujabb game-ek... Black, Killzone stb...
  • biomage
    #622
    dino téged kedvelek a legjobban te tényleg :)

    megint sacolgatsz ahogy eddig is teted, fél évvel ezelött ezt irtad:látom, még megy ez a PS2 emulalas topic... :-P Lehet Photoshop-olni tovább... Kb. 4-5 évig még bizti enm elsz normalis sebesseggel müködö PS2-emu... :-P
  • dinomano
    #621
    különben is, a halálom ez a "kiirom a configom az alairasomba" PC-s szokas... :-D
  • dinomano
    #620
    Vigyazz SETH! Ne keveredj vitaba BIOMAGE-el, lealáz itt mindenkit IQ-ra... :-P Azt felejted el BIOM., hogy mire lesz 5 fps-t produkalni kepes PS3 emu; addigra 30e ft lesz egy PS3... :-P