Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#60768
hu,újra kéne nézni, hatalmas film tényleg

#60767
Fegyvernepper 10/9, Cage egyik legjobbja

kb évente újranézem 😊
#60766
fegyverneppert elkezdtem de nekem unalmassá vált pedig bírom Cage bácsit meg a hangját is de nem bírtam végnézni, egyszer lehet nekiülök és újra megnézem
Montanosz
#60765
ízlés dolga, én meg példa a 127 órán aludtam be, másoknak meg tetszik))

True Grift
kellemes volt, bár valójában a vadnyugaton nem hiszem hogy egy 14 éves, hamvas bõrû, õzike tekintetû lányka sokáig mászkált volna ártatlanságát megõrizve)))
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

vegicsek
#60764
Buried

A vélemények alapján többet vártam volna a filmtõl.A csávó szenvedése az elején körülbelül annyit váltott ki belõlem hogy hát igen, biztos szar lehet.Az utolsó fél órában viszont már tényleg hozta a hangulatot

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

bexinho
#60763
nekem a fegyvernepperek es az osszeutkozesek 10/10, masik en 8/10, a tobbivel egyetertek! nem valasztottal rosszul :-)

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Victor1103
#60762
Mivel a mostani 2010-es szaroktól amit mostanság láttam már a szõr is felállt a hátamon úgy döntöttem inkább a közelmúlt filmjei között keresem meg a fogamra valót és szerencsére nem egy gyöngyszemre bukkantam

Mindegyikrõl nem írok részletesen csak annyit, hogy aki bármelyiket nem látta ezek közül nyugodtan tegyen velük egy próbát mert valóban nagyon remek filmek mind.

Az ember gyermeke 8/10

A belsõ ember 8/10

Éberség 8/10

Ütközések 9/10

A másik én 9/10

Fegyvernepper 9.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#60761
jaja értem én h mivolt a mondanivalója a tv-s résznek de akkor is untam na , bocs én ilyen vagyok :S

tyler.: akkor adhatnál lnket ha 3 kattból megvan az eredeti kép + vid
Tyler1
#60760
sõt, ha 3mat kattintasz akk megnézheted az eredeti képeket amiket csinált, 4et kattintasz akk még a videót is.

ez igaz történet!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

stargatelost
#60759
omájgád, ennek mi értelme hogy negyed óránként tudósítasz arról mi történik a filmben, aztán végül is kiderül hogy más lesz a végkifejlet? Miért nem jó egyben az egészet értékelni? Azért ennyire nem unhattad....
Tv bejelntkezéses részre pedig arra gondolsz, amikor magát interjúvolja? Az a film egyik legzseniálisabb része, sajnálom, hogy nem tudtad értékelni...
Elvileg igaz, khm. izé, kettõt kattintasz, és kiderül hogy valóban igaz történet.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#60758
ááá semmi olyasmi azért is durva 😄
azért én is kicsit beleuntam ,majdnem beleásítoztam a filmben, szóval annyira nem jó mintahogy itt sokan favoljak xD
am ez elvileg igaz történet alapján készült...

am most ott tartok,hogy az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
esõ elkezd esni és kiszabadul! másik képkocka h a kocsijanal van, no ilyen gyorsan nem érhet oda fõleg nem sebesülten 😄 de van egy érzésem,hogy ezt csak álmodja , közben meg az esõ nem is esett anynira h kitudjon szabadulni

na ok, jól gondoltam xD

tv bejelentkezéses rész kurvára unalmas
sõt azóta alig várom h vége legyen


no elkezdõdik a film megint, kezd picit izgalmas lenni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mikor elkezdi legvágni a saját kezét, bár ez is durva,hogy elkezdi vágni és semmi ordibálás 😄 no meg félig levágta és egy könnycseppet semm hullajt 😄
végül levágja a kezét és egybõl nem ájul el😄DDD bazz ilen nincs sztem, de lehet én vagyok a naív és valóban kilehet bírni egy ilyet :S
ja és kézvágás után még felveszi a hátizsákot és szépen továbbmegy 😄 hát ez kész
bár ha igaz történet alapja akkor elvileg lehetséges de ez durva nah


azért a vége aránylag nem sikerült rosszul de valóban a közepénél eléggé "belealudtam" 😄
am a legvégén a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kanapén az igazi aaron volt ugye
?
de ha
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
levágta a kezét akkor h a fenébe tud még mindig turákat szervezni?
Tyler1
#60757
én csak feléig bírtam. pedig faszán feelingesen indult ez a west-ausztrál, lóháton baktató, texas kalapos, keménykötésû sheriffes hangulat, sztori viszont ómájgád.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

stargatelost
#60756
Red Hill (2010)

Nem akarom más véleményét ócsárolni, de ezt a szemetet a Takenhez hasonlítani enyhén szólva is nevetséges. Annyira ostoba egy film ez a red hill, hogy az már szánalomra méltó. Pedig egész kellemesen indult, (enyhe filmkezdés spoiler): új rendõr a kisvárosba érkezik, mindenki leugatja, még nem találja a helyét, közben meg egy rab is megszökik, mondom jó lesz ez. De aztán amikor fõhõsünk legurul a lejtõn, teljes egészében magával rántja a filmet és meg sem állnak a lejtõ aljáig.
A szereplõk mind egy szálig agyhalottak, (enyhe spoiler): a film elsõ felében kivétel nélkül mindegyiküknek lehetõsége lett volna lelõni Jimmy-t. Tiszta lövéssel, úgy hogy el voltak bújva. Egyszerûen hihetetlen amit mûvelnek, az egyik össze-vissza bujdos a székek között, mikor kezében a fegyver, az ellenség pedig háttal neki. ÁÁÁÁ
A végkifejlet, hogy mi is történt valójában pedig ugyancsak egy ordenáré nagy baromság, a nevetséges flashbackrõl meg ne is beszéljünk.
A rendezõ meg rohadtul elveszett saját filmje mûfajában, nem tudta eldönteni hogy egy horrort csináljon vagy egy bosszúfilmet. Így lett a kettõ keveréke egy gagyi maszlag.
Komolyan, csak akkor nézzétek meg, ha kaparni akarjátok az arcotokat az emberi hülyeségen.

1/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

tigeroo
#60755
sokk...?

bexinho
#60754
Na mégsem Carlito útját néztem meg, hanem A Perfect Getaway-t. Filmkatalógusun elég középszerûen áll, IMDB-n viszont meglepõen jó értékelést szedett össze. Úgy ültem neki, hogy egy egyszernézõs, kiszámítható film lesz. Csodás környezet (720p-ben eszméletlen), film feléig azt sem tudni, ki kicsoda, viszont amikor a sztori kiderül a film közepénél, addigra már rájöttem ki kivel is van!

Számomra erõs 7,5/10

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#60753
hát elkezdtem de nekem ez magas,hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ráesik a kezére a sziklagömb azt semmi jajgatás vagy valami 😄
#60752
Diaznál ugyan az a helyzet, mint Jaime Pressleynél... régen az is iszonyat jó nõ volt... ok most se rossz alakra, de a feje iszonyat idegesítõ... azok a gülü szemek... vááááá😄
Viszont a kettõ között az a különbség, hogy az utóbbi egy igen jó színész😄

Sose értettem, hogy Diaz miért van benne minden filmben... iszonyat idegesítõ szerepeket adnak neki:S (vagy ez is csak a kinézet miatt van?😄)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60751
127 óra
trailert most néztem meg és kurvára tetszik 😄 szép helyen játszódik nagyon szép tájakat mutat be... szóval nézõs lesz ez 1-2 napon belül így elöljáróban 10/8at adok rá
#60750
arra azt mondjak h kurvajó
#60749
de miért? 😄 spoiler nélkül vmi infot rola h miért ilyen durva? am ez nem egy sima magyar film ? (de nem horror)
bexinho
#60748
Tegnap bepörgettem 720p-ben az Insomnia-t, Nolan elsõ ismertebb filmjét Al Pacino és R. Williams, illetve Hilary Swank kisasszony fõszereplésével.
(picit jobbra számítottam)

6/10

Mindjárt megnézem a "Carlito's Way" címû 1993-as krimit, Sean Penn és ismételten Al Pacino fõszereplésével 😊

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#60747
...még szõke lánnyal szóba állni se!

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Montanosz
#60746
...hát amikor átmentem a kisebbségi szomszédaimhoz akkor láttam hogy a nenõ háttal nekem kavarja a bográcsoz, a másik kezével meg matat a melette levõ vödörben....odahajoltam hogy megnézzem mit csinál, hát amint kavarta a bográcsot a másik kezével meg fojtogatta a vödör vízbe a kismacskákat.
Na azóta sem bírok megenni egy cicát sem(((

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Tyler1
#60745
álom.net

legjobb magyar horror, megnézed és 1 hétig nem mersz kimenni az utcára.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#60744
Én a barátokköztet és a jóbanrosszbant akartam írni, de ez sem rossz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#60743
<#vigyor3>
tigeroo
#60742
Sir Quno Jedi
#60741
Namost az már régen volt. De ha megnézed újra a képeket közelrõl, akkor látod, hogy a széles és vékony száját kb. 3x-osára vastagították nagyon erõs sminkkel, a melleit (ami nincs neki) folyton dülleszti (szinte hanyat vágva magát), de így se sok látszik és még folytathatnám. AZ a nõ mindig is csupa borda, kulccsont, szélesszájú, nyakigláb strucc benyomását keltette. Merthogy az is. Az idõ pedig nagyon nem tett neki jót, mint általában a szikár embereknek.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

FlyHigh
#60740
Utóbbi pár év legjobb horrorjait fel tudja nekem valaki sorolni?

Thrash \'Till Death

tigeroo
#60739
a maszkban még jó nõ volt pedig
Sir Quno Jedi
#60738
Bikiniben KÜLÖNÖSEN nem izgató. Felöltözve még nem annyira feltûnõen elrettentõ (de).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

PetruZ
#60737
Knight And Day (2010): Tomkrúz és kamerondiaz, könnyû akciókomédia valami :ásít: technoblabla hülyeségrõl, de végül is nézhetõ - egyszer. Néhol eléggé elszállt, kilóg a lóláb a trükköknél, Diaz néni sem egy mai csirke már (még bikiniben sem túl izgató), de a szövegek általában okésak, nem annyira gázak. Mondjuk 5/10.
Montanosz
#60736
You again

hát egy rakás ismer színész, épp az nézhetõség szélén, afféle családi mozinak jó

5/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#60735
tervezem a superman-t ujranézni 😄
#60734
és eskü igazad is van😄 Azt is láttam és tényleg jobban tetszett, mint a Para 2😮

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60733
Paranormal Entity sokkal jobb, igaz Asylum cucc, de attól még állat jó ötletek vannak benne. Nekem jobban tetszett mint a Activity 2.
#60732
Ha jót tudnak belõle kihozni, akkor csinálják... de áhhh... sajnos az biztos, hogy a legtöbb folytatás gagyesz lesz (kedvencem amikor ugye a színészek is teljesen mások az 1. részhez képest😄)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60731
bár én nem láttam de erre mondjak,hogy hiába lett faxa az elsõ rész néha többet ér ha hagyják a filmet és nem csinálnak 2. vagy 3. részt
#60730
Paranormal Activity 2...

Szar... sajnos tényleg az... az 1 sokkal jobban ütött... itt ugyan azt eljátszották, csak elnagyolva.
Nah meg a vége... ugye aki az 1.nek a rendõrõs verzióját látta az most vakarhatta a fejét😄
szar... max 1x nézzétek meg, ha nagyon érdekel.
Az 1. rész volt nekem olyan 7... ez viszont max 4/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Shep
#60729
Hát ezzel én is így vagyok, néhol számomra is unalmassá vált de összességében azért korrekt mû, bár nyilván ehhez az is kell, hogy valaki kedvelje ezt a mûfajt.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Dynamic
#60728
127 óra

Akkor én kivétel vagyok. Értem én, hogy igaz történet, értem én, hogy James Franco jól hozza az egyre kétségbeesettebb figurát, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy a figyelmem néha-néha nem kalandozott volna el, és nem ásítottam volna vagy kétszer-háromszor. Nálam max. olyan 7/10.
Montanosz
#60727
Red Hill

A Taken óta nem láttam ilyen jó és egyedi hangulatú filmet.
9/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

SötétBarom
#60726
Danny Boyle jó arc. Nálam a Sunshine is erõs 9-es. A part is egy jóféle film, nem beszélve a trainspottingról.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#60725
na neeeeeee már megint egy film amire senkise ad 8 pontot mindenki 9 ill döntõ többség 10 😄 na megnézem én is 😄
Hegi90
#60724
logó <#eljen>

Meg kéne nézni újra... vagy ötödszörre 😄

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#60723
True Grit
Nagyon jó film végig leköt, zseniális párbeszédek és színészi játék.Jeff Bridges és Hailee Steinfield zseniális.

9/10

egy kis reklám a filmes blogomnak:Moviez

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

PJack
#60722
heh, pont ugyanezt akartam írni, szóval +1

Pain is inevitable. Suffering is optional.

SötétBarom
#60721
127 hours

Kurva jó. Nagyon jól fényképezett, nagyon jók a zenék, és mivel igaz történet, ezért különösen jól bele tudtam élni magam. Erõsen ajánlott.

10/10, nem találtam benne hibát.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#60720
Unborn

Alapjában egy szar film. Úgy egy éve még nem is bírtam végignézni, de azóta "megszerettem" Odette Yustman (sunnáznám) csajit, aki bár színésznek annyira jó mint Megan Fox, nézni viszont remek mivel tökéletes csajszi.

Welcome To The Rileys

Ezt is csak Kristen Stewart miatt néztem meg (sunáznám ezerrel), de itt legalább valami színészkedést is tett bele, sok szenvedéssel. Ez jó kis film volt, bár Gandolfini-t én nem kedvelem igazán.
Tikal
#60719
Én írtam hogy amatõrök. Amatõr rendezõk, ezért koppintottak egy régi filmet. Gondolták így nevet szerezhetnek maguknak.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''