Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
kb évente újranézem 😊
True Grift
kellemes volt, bár valójában a vadnyugaton nem hiszem hogy egy 14 éves, hamvas bõrû, õzike tekintetû lányka sokáig mászkált volna ártatlanságát megõrizve)))
8/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
A vélemények alapján többet vártam volna a filmtõl.A csávó szenvedése az elején körülbelül annyit váltott ki belõlem hogy hát igen, biztos szar lehet.Az utolsó fél órában viszont már tényleg hozta a hangulatot
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Mindegyikrõl nem írok részletesen csak annyit, hogy aki bármelyiket nem látta ezek közül nyugodtan tegyen velük egy próbát mert valóban nagyon remek filmek mind.
Az ember gyermeke 8/10
A belsõ ember 8/10
Éberség 8/10
Ütközések 9/10
A másik én 9/10
Fegyvernepper 9.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
tyler.: akkor adhatnál lnket ha 3 kattból megvan az eredeti kép + vid
ez igaz történet!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Tv bejelntkezéses részre pedig arra gondolsz, amikor magát interjúvolja? Az a film egyik legzseniálisabb része, sajnálom, hogy nem tudtad értékelni...
Elvileg igaz, khm. izé, kettõt kattintasz, és kiderül hogy valóban igaz történet.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
azért én is kicsit beleuntam ,majdnem beleásítoztam a filmben, szóval annyira nem jó mintahogy itt sokan favoljak xD
am ez elvileg igaz történet alapján készült...
am most ott tartok,hogy az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
na ok, jól gondoltam xD
tv bejelentkezéses rész kurvára unalmas
sõt azóta alig várom h vége legyen
no elkezdõdik a film megint, kezd picit izgalmas lenni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
végül levágja a kezét és egybõl nem ájul el😄DDD bazz ilen nincs sztem, de lehet én vagyok a naív és valóban kilehet bírni egy ilyet :S
ja és kézvágás után még felveszi a hátizsákot és szépen továbbmegy 😄 hát ez kész
azért a vége aránylag nem sikerült rosszul de valóban a közepénél eléggé "belealudtam" 😄
am a legvégén a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de ha
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nem akarom más véleményét ócsárolni, de ezt a szemetet a Takenhez hasonlítani enyhén szólva is nevetséges. Annyira ostoba egy film ez a red hill, hogy az már szánalomra méltó. Pedig egész kellemesen indult, (enyhe filmkezdés spoiler): új rendõr a kisvárosba érkezik, mindenki leugatja, még nem találja a helyét, közben meg egy rab is megszökik, mondom jó lesz ez. De aztán amikor fõhõsünk legurul a lejtõn, teljes egészében magával rántja a filmet és meg sem állnak a lejtõ aljáig.
A szereplõk mind egy szálig agyhalottak, (enyhe spoiler): a film elsõ felében kivétel nélkül mindegyiküknek lehetõsége lett volna lelõni Jimmy-t. Tiszta lövéssel, úgy hogy el voltak bújva. Egyszerûen hihetetlen amit mûvelnek, az egyik össze-vissza bujdos a székek között, mikor kezében a fegyver, az ellenség pedig háttal neki. ÁÁÁÁ
A végkifejlet, hogy mi is történt valójában pedig ugyancsak egy ordenáré nagy baromság, a nevetséges flashbackrõl meg ne is beszéljünk.
A rendezõ meg rohadtul elveszett saját filmje mûfajában, nem tudta eldönteni hogy egy horrort csináljon vagy egy bosszúfilmet. Így lett a kettõ keveréke egy gagyi maszlag.
Komolyan, csak akkor nézzétek meg, ha kaparni akarjátok az arcotokat az emberi hülyeségen.
1/10
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Számomra erõs 7,5/10
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont a kettõ között az a különbség, hogy az utóbbi egy igen jó színész😄
Sose értettem, hogy Diaz miért van benne minden filmben... iszonyat idegesítõ szerepeket adnak neki:S (vagy ez is csak a kinézet miatt van?😄)
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
trailert most néztem meg és kurvára tetszik 😄 szép helyen játszódik nagyon szép tájakat mutat be... szóval nézõs lesz ez 1-2 napon belül így elöljáróban 10/8at adok rá
(picit jobbra számítottam)
6/10
Mindjárt megnézem a "Carlito's Way" címû 1993-as krimit, Sean Penn és ismételten Al Pacino fõszereplésével 😊
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Na azóta sem bírok megenni egy cicát sem(((
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
legjobb magyar horror, megnézed és 1 hétig nem mersz kimenni az utcára.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
hát egy rakás ismer színész, épp az nézhetõség szélén, afféle családi mozinak jó
5/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Szar... sajnos tényleg az... az 1 sokkal jobban ütött... itt ugyan azt eljátszották, csak elnagyolva.
Nah meg a vége... ugye aki az 1.nek a rendõrõs verzióját látta az most vakarhatta a fejét😄
szar... max 1x nézzétek meg, ha nagyon érdekel.
Az 1. rész volt nekem olyan 7... ez viszont max 4/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Akkor én kivétel vagyok. Értem én, hogy igaz történet, értem én, hogy James Franco jól hozza az egyre kétségbeesettebb figurát, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy a figyelmem néha-néha nem kalandozott volna el, és nem ásítottam volna vagy kétszer-háromszor. Nálam max. olyan 7/10.
A Taken óta nem láttam ilyen jó és egyedi hangulatú filmet.
9/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Meg kéne nézni újra... vagy ötödszörre 😄
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Nagyon jó film végig leköt, zseniális párbeszédek és színészi játék.Jeff Bridges és Hailee Steinfield zseniális.
9/10
egy kis reklám a filmes blogomnak:Moviez
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Kurva jó. Nagyon jól fényképezett, nagyon jók a zenék, és mivel igaz történet, ezért különösen jól bele tudtam élni magam. Erõsen ajánlott.
10/10, nem találtam benne hibát.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Alapjában egy szar film. Úgy egy éve még nem is bírtam végignézni, de azóta "megszerettem" Odette Yustman (sunnáznám) csajit, aki bár színésznek annyira jó mint Megan Fox, nézni viszont remek mivel tökéletes csajszi.
Welcome To The Rileys
Ezt is csak Kristen Stewart miatt néztem meg (sunáznám ezerrel), de itt legalább valami színészkedést is tett bele, sok szenvedéssel. Ez jó kis film volt, bár Gandolfini-t én nem kedvelem igazán.
