Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha jol emlekszem paran fikaztak,de nem ertem miert. Teljesen rendben volt a film. minimum 7/10
Nagyon jo volt latni Willist meg Malkovichot.
Erõs 10/10
Nagyon jó film volt! Na ez tényleg megérdemelte azt a pár oscar jelölést és a 3 Oscar szobrocskát! Volt benne pár szemrevaló suna is (nem a fõszereplõ 😊), illetve utólag láttam, hogy 2 énekes is mellékszereplõként vett részt a filmben. Nagyon ismerõsek voltak, csak nem tudtam õket hova tenni.
Mindenesetre ez egy remek dráma, tele szörnyû valósággal. Hát igen, van ilyen élet is....
Stone
6/10
E film elõtt megnéztem a STONE-t. Hmmm... kissé csalódott vagyok, meg nem is. de Niro hozta a formáját, Milla Jovovich is, Norton-ra se lehet panasz. Tetszett a film vontatottsága, alaphangulata, zenéje, története.... tetszett volna, ha szólt volna valamirõl. Illetve szólt is, csak sajnos nem igen jött át nekem. Filmet kikapcsolva semmilyen érzés nem kavargott bennem.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
a flashforwardot is egyik haver ajánlotta! azt mondja 1 évadot nincs több évad nézzem meg, mondom ok 😄 napi 2-3 részt meg is néztem ,faxa volt
de így voltam az idõbe zárvával is xD mondom mit tudnak kihozni egy olyan soriból amikor mindig ugyanaz történik 😄
Gloria se szottyan meg sose remélem, de majd a 10. évadban már Manny-t fogom bámulni 😄😄😄
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
majd a 3-4-ik évadban, amikor Gloria már kicsit megszottyan (ez persze hülyeség, már csak azért is, mert latin), õ akkor lesz jó nõ, tehát meglesz az utánpótlás 😄
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Nagy Hal az alap, csillagosötös nálam
Mééééég, most töltöm a Varázslótanoncot, bár nem sok jót hallottam róla, kapott hideget-meleget, én adok neki egy esélyt jobb híján, amíg nem ajánlotok valami mást : D
Kumiho #2179
Én valahogy ezeket tudom kötni a Stardusthoz 😊
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Stardusthoz hasonlót, most láttam, beteg vagyok, rossz a kedvem, és ez, bár nem gondoltam volna, borzasztóan tetszett, felvidított, Robert bácsi meg zseniális, mint mindig : D
Kumiho #2179
sztem jobb mind a flashforward, izgalmasabb.
8/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
szerintem mindenkinek várós a film!Nagyon illik ez a szerep Nic Cagehez!
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
10\8
Hát végre egy jó film, az elsõ 15 perc után beindul a dolog és végig pörög, tényleg bele lehet élni magunkat a tag helyébe ahogy bujkál a házban és próbál segíteni. A hangok a zene a vágások egytõl egyig nagyon jók, a szokásos filmes túlzások persze itt is megvannak de valahogy nem tûnik fel annyira, mint máshol. Egy a lényeg aki egy kis borzongásra vágyik az nyugodtan nézze meg szerintem nem fog csalódni.
9/10
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Mivel most mindenhonnan a Tron Legacy folyik, ezért megnéztem az elsõt, az eredetit. Huhh, hát mai fejjel nem egyszerû nem mosolyogni rajta. Az elején nagyon nehezen bírtam ráhangolódni, többször újra is kellett kezdenem, de aztán csak végignéztem. Egyszer nézhetõ, bár nem igazán ajánlom, szerintem nem köti le a mai embereket.
Viszont normál moziban már én sem nézek 3D-t. Ott már annyi pluszt nem nyújt.
Hááááátõõõõõ izé. Férfiasan bevallom nem értettem. 😄DDD Retry valamikor eredeti nyelven.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
A latvany nagyon jo volt. 3D ott volt a szeren (igaz jo par resz 2d volt) de a filmtol tobber vartam...
7/10
Vígjáték, és egyszerûen isten!!! Aki a fingós okádós káromkodós poént szereti az ne nézze, de akinek fejlettebb a humorérzéke az rögtön akadjon rá mert nagyon jó, csak függõséget okoz.. 😄
(annak ki ismeri: PHIL az isten 😄)
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Bár akiket még bírok az Mikó István, Kálid Artúr, Csõre Gábor, Dolmány Attila... kedvenc szinkronhangjaim😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
szintúgy a szellemlovasért. ha a párbeszédeket is megírják rendesen, és nem csapják össze a filmet (az eleje miatt) akkor no.1 film lett volna szerintem
(mekkora badass rész amikor a 2 szellemlovas megy a sivatagban)
kick/ass-ben kurvanagyot alakított, neki az a szerep tökéletes volt.
all in all, várom a jövõben hátha lesz még 1-2 jó szereplése... és dörner györgy féle eddie murphy, jim carrey mellett csak az õ magyarhangja miatt nézem direkt szinkronosan ezeket a filmeket 😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Varázslótanoncot leszedtem, de haverok mondták, meg ne nézzem, mert szörnyû a film. Semmit mondó történet, olcsó számítógépes trükkök. Igazából erre leszek kíváncsi: Season of the Witch (Boszorkányvadász) Azt hiszem ezt forgatták Mo-on.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
amúgy tényleg kár hogy semmi normális alakítása nemvolt - najó, talán a képletekre így utólag visszagondolva, az kellemes emlék maradt
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/