Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CSOCSO
#60818
RED


Ha jol emlekszem paran fikaztak,de nem ertem miert. Teljesen rendben volt a film. minimum 7/10

Nagyon jo volt latni Willist meg Malkovichot.
bexinho
#60817
Precious: Based on the Novel Push by Sapphire
Erõs 10/10

Nagyon jó film volt! Na ez tényleg megérdemelte azt a pár oscar jelölést és a 3 Oscar szobrocskát! Volt benne pár szemrevaló suna is (nem a fõszereplõ 😊), illetve utólag láttam, hogy 2 énekes is mellékszereplõként vett részt a filmben. Nagyon ismerõsek voltak, csak nem tudtam õket hova tenni.
Mindenesetre ez egy remek dráma, tele szörnyû valósággal. Hát igen, van ilyen élet is....


Stone
6/10
E film elõtt megnéztem a STONE-t. Hmmm... kissé csalódott vagyok, meg nem is. de Niro hozta a formáját, Milla Jovovich is, Norton-ra se lehet panasz. Tetszett a film vontatottsága, alaphangulata, zenéje, története.... tetszett volna, ha szólt volna valamirõl. Illetve szólt is, csak sajnos nem igen jött át nekem. Filmet kikapcsolva semmilyen érzés nem kavargott bennem.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#60816
thx a tippet! így tuti megnézem 😄
a flashforwardot is egyik haver ajánlotta! azt mondja 1 évadot nincs több évad nézzem meg, mondom ok 😄 napi 2-3 részt meg is néztem ,faxa volt
de így voltam az idõbe zárvával is xD mondom mit tudnak kihozni egy olyan soriból amikor mindig ugyanaz történik 😄
Gurren
#60815
How To Train Your Dragon

ROCKnROLLA
#60814
Igen én is megnézegettem azonnal az 1. rész után, és nem fog Haley-n az idõ vasfoga.. 😄
Gloria se szottyan meg sose remélem, de majd a 10. évadban már Manny-t fogom bámulni 😄😄😄

Montanosz
#60813
5rész 50perces, de nem tudom abbahagyni a darát annyi izgalmas, így valszeg reggel fekszem le))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

ProGabe
#60812
Sarah Hyland (Haley) annak ellenére, hogy most 20 még mindig annyira teen, hogy az nálam kimeríti a pedofília fogalmát. 😄

majd a 3-4-ik évadban, amikor Gloria már kicsit megszottyan (ez persze hülyeség, már csak azért is, mert latin), õ akkor lesz jó nõ, tehát meglesz az utánpótlás 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ROCKnROLLA
#60811
Nekem is már csak 3 rész van hátra, de már "vásárolom" megfele a 2. évadot.. 😄 Hát igen, nagyon durvák benne az anyucik.. Gloria úúúúúú, Claire ááááááá, viszont a Haley ûûûûûûûûûûûûûûûûû 😄

ProGabe
#60810
most fejeztem be az elsõ évadot, nagyon fasza sorozat. és a MILF faktor sem elhanyagolható 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

SötétBarom
#60809
Legend of the Guardians? 😊))

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Malakai
#60808
The Princess Bride (1987) ugrott be hirtelen, meg a The 10th Kingdom (2000) egy hallmarkos minisorozat.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

böröczk
#60807
amúgy The Tourist 8/10 a kategóriájában, nekem bejött.

Kumiho #2179

böröczk
#60806
Mindkettõt láttam már : )
Nagy Hal az alap, csillagosötös nálam

Mééééég, most töltöm a Varázslótanoncot, bár nem sok jót hallottam róla, kapott hideget-meleget, én adok neki egy esélyt jobb híján, amíg nem ajánlotok valami mást : D

Kumiho #2179

vegicsek
#60805
Az Arany Iránytût tudom ajánlani, vagy A nagy hal c. filmet
Én valahogy ezeket tudom kötni a Stardusthoz 😊

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

böröczk
#60804
Valami jó mesefilmet ajánljon valaki : D
Stardusthoz hasonlót, most láttam, beteg vagyok, rossz a kedvem, és ez, bár nem gondoltam volna, borzasztóan tetszett, felvidított, Robert bácsi meg zseniális, mint mindig : D

Kumiho #2179

#60803
hány részes , egy rész mennyi ideig tart? 😄
Montanosz
#60802
Paradox (angol minisorozat)
sztem jobb mind a flashforward, izgalmasabb.
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

bexinho
#60801
Üvegtörésen nagyon látszik hogy számítógépes trükkel csinálták meg. Ha már hasonló jelenet, és minõségi, akkor Clive Owen és Monica Belucci (Shoot 'Em Up) 😊 Na az igen! A csaj meg... :-)

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#60800
Szerintem pont azért nagyszerû ez a jelenet,mert Nicolas Cage nagyszerüen paródizálja benne a hasonszörû akciófilmeket.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

bexinho
#60799
Igen, sokan azt mondták, hogy végre "hazatalált" Cage, és szerintem is nagyon jót alakított, csak maga a film hangulata, története volt amolyan "B-múvis" számomra. Így inkább egy erõs közepes volt nekem. 😊 ... pedig mekkora színész!!!

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

tigeroo
#60798
asd várós 😄
REALista
#60797
Hát nem tudom...szerintem kifejezetten béna ez a jelenet...:S

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#60796
Ha már Nicolas Cagerõl beszélünk akkor meg kell említeni a következõ filmjét Drive Angry 3D,ezután a klipp után Drive Angry 3D cool klipp
szerintem mindenkinek várós a film!Nagyon illik ez a szerep Nic Cagehez!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

tigeroo
#60795
fegyverneppert énis megnéztem most, helyén volt, jókis film, még nem láttam.
#60794
Pont most néztem meg én is egy Nicolas Cage filmet, Ez pedig az idõjós c. film(The Weather man). Nem tudom kilátta,de szerintem nagyon frankó.

10\8

Shep
#60793
The Collector (2009)

Hát végre egy jó film, az elsõ 15 perc után beindul a dolog és végig pörög, tényleg bele lehet élni magunkat a tag helyébe ahogy bujkál a házban és próbál segíteni. A hangok a zene a vágások egytõl egyig nagyon jók, a szokásos filmes túlzások persze itt is megvannak de valahogy nem tûnik fel annyira, mint máshol. Egy a lényeg aki egy kis borzongásra vágyik az nyugodtan nézze meg szerintem nem fog csalódni.

9/10

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

tigeroo
#60792
jay + manny párosa a legjobb 😊


márcsak azért is mert ed o'neil 😛
Krezga
#60791
Tron

Mivel most mindenhonnan a Tron Legacy folyik, ezért megnéztem az elsõt, az eredetit. Huhh, hát mai fejjel nem egyszerû nem mosolyogni rajta. Az elején nagyon nehezen bírtam ráhangolódni, többször újra is kellett kezdenem, de aztán csak végignéztem. Egyszer nézhetõ, bár nem igazán ajánlom, szerintem nem köti le a mai embereket.
Dynamic
#60790
Eleve kétszer akkora a vászon. Ha középen ülsz, gyakorlatilag az egész látótered lefedi, így sokkal inkább "benne vagy" a filmben. Plusz a 3D-s hatások is szerintem érzékelhetõen jobbak IMAX-ben. A Tron is azért eléggé adta a 3D élményt, szintén IMAX-ben. Persze ízlések és pofonok, csodát ne várjon senki, de nullának semmikép nem nevezném.
Viszont normál moziban már én sem nézek 3D-t. Ott már annyi pluszt nem nyújt.
SötétBarom
#60789
Primer

Hááááátõõõõõ izé. Férfiasan bevallom nem értettem. 😄DDD Retry valamikor eredeti nyelven.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

SötétBarom
#60788
A Mocskos Zsaru New Orleans utcáin nagyon jó, és ott aztán alakít rendesen 😄

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Blasta
#60787
Üvegtigris 3: na ezt már tényleg nem kellett volna!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

davidka003
#60786
Tényleg ennyire sok különbség van az IMAX 3D és a sima 3D között? Nem IMAX-ban néztem és nagy nulla volt az egész filmben a 3D.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

CSOCSO
#60785
Tron 3D IMAX experience.

A latvany nagyon jo volt. 3D ott volt a szeren (igaz jo par resz 2d volt) de a filmtol tobber vartam...
7/10
ROCKnROLLA
#60784
Egy sorozatot ajánlok mindenkinek: Modern Family
Vígjáték, és egyszerûen isten!!! Aki a fingós okádós káromkodós poént szereti az ne nézze, de akinek fejlettebb a humorérzéke az rögtön akadjon rá mert nagyon jó, csak függõséget okoz.. 😄

(annak ki ismeri: PHIL az isten 😄)

bexinho
#60783
Én láttam, és tényleg nem volt rossz volt. Bár hiába nem akciófilm, mégis csak vontatott volt számomra. 😞

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#60782
Az idõjós sem volt rossz filmje, sõt. Csak abban nem volt elég robbantás és hulla, ezért sokaknak nem jött be 😊

#60781
Imádom ezeket a hangokat😄
Bár akiket még bírok az Mikó István, Kálid Artúr, Csõre Gábor, Dolmány Attila... kedvenc szinkronhangjaim😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tigeroo
#60780
amúgy a varázslótanoncért kár, nagyon kiddie lett, pedig volt benne potenciál.

szintúgy a szellemlovasért. ha a párbeszédeket is megírják rendesen, és nem csapják össze a filmet (az eleje miatt) akkor no.1 film lett volna szerintem
(mekkora badass rész amikor a 2 szellemlovas megy a sivatagban)

kick/ass-ben kurvanagyot alakított, neki az a szerep tökéletes volt.

all in all, várom a jövõben hátha lesz még 1-2 jó szereplése... és dörner györgy féle eddie murphy, jim carrey mellett csak az õ magyarhangja miatt nézem direkt szinkronosan ezeket a filmeket 😊
#60779
Jah és Józsa Imre FTW!😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60778
Hát jah... az a cgi világ elég fos volt, de maga a film tetszett😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

bexinho
#60777
A képletek az jó lett volna, ha nem csapták volna össze a vége felé. Imádom a földönkívüli történeteket, filmeket, docukat, de valahogy nem jött át a hidrogénezett hajú scooter rajongó stílus 😄

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#60776
Cage-nek sok jó filmje volt, nem is ezt vitatom. Hanem azt, hogy a 2005-ös Fegyvernepper óta nem találja a helyét. Habár a Kick-Ass nem volt rossz, de Cage nem szerepelt sokat se. De ott végre alakított, és nem azzal a fapofával, mint azt tette az elmúlt évek filmjeiben.

Varázslótanoncot leszedtem, de haverok mondták, meg ne nézzem, mert szörnyû a film. Semmit mondó történet, olcsó számítógépes trükkök. Igazából erre leszek kíváncsi: Season of the Witch (Boszorkányvadász) Azt hiszem ezt forgatták Mo-on.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

ROCKnROLLA
#60775
A Fegyverek szavá-ban szerintem jó volt. Mellesleg az egy isten film... meg is kéne néznem 😄

tigeroo
#60774
jah igaz, nem azért akartam "vitázni"😄

amúgy tényleg kár hogy semmi normális alakítása nemvolt - najó, talán a képletekre így utólag visszagondolva, az kellemes emlék maradt
REALista
#60773
Azok elõbb készültek...😊

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

tigeroo
#60772
a sziklában + angyalok városában is sztem elég jó volt 😊
Victor1103
#60771
A varázslótanonc nem volt rossz. Semmi extra, de egynek elmegy. Persze nem Cage alakítása volt a film legfõbb erénye.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

bexinho
#60770
Amilyen jót alakított a filmben, azóta nem találja helyét a filmiparban 😄 Ideje lenne már betalálnia egy remek filmmel!

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Jim Morrison
#60769
a fegyverneppert en se neztem vegig, de a bevezeto video baromi jo 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/