Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nézz utána pár nyilatkozatnak COEN-éktõl(legalább a nevet tudnád normálisan leírni, de még másolni sem tudsz), mielõtt agyatlanul szidsz egy filmet, meg az alkotóit, meg talán elõször nézd meg.
sztem elõször járd ki az általános iskolát, mert pár fogalommal nem igazán vagy tisztában, egy nevet nem tudsz rendesen leírni, és még az ékezeteket sem ismered. na pápá
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ellenben az mar eleg gagyi, ha valaki azt irja, hogy nem neztek meg, vagy azt hogy ez a film megerdemli az eredeti,fantasztikus,kiveteles jelzot.
Egyszer nezheto kategoria es ennyi valahol 6.5-7.0 kornyeken, figyelembe veve az elozmenyeket.
Amugy pedig valoban nem koppintas, de azert erosen hasonlit a kinai Nike-ra. Kivancsi lennek mit szolnanak Cohenek, ha 20 ev muva valamelyik filmjuket megrendezne az akkori rendezo geniusz, ugy hogy a parbeszedeket es a jeleneteket szinte at se irjak.
Gondolom olyan lenne mint a modern King Kong, ami lehet meg jo es nezheto, de mar semmikeppen nem eredeti.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
ASUS ROG Strix Z390-F GAMING | INTEL i7 9700K 4.9 Ghz | GIGABYTE NVIDIA RTX 2070 SUPER GAMING 8GB | HyperX Savage DDR4 2x8GB 3000 Mhz | Fractal Edison M 550W
A szakemberek mar csak ilyenek. De mivel te egy eszleny vagy igy eztgondolom vagod, ha csak nem azonosultal egy manchesteri dokkmunkassal.
En is ezt mondanam, hogy ha beprobalkoznak egy oscar dijas film, recreaciojaval, hogy nem koppintas. 😄DD
Raadasul meg idiota is vagy mert a 69-es True Grit elott egyszer sem filmesitettek meg.
De azert probalkozz meg kicsit.
Raadasul a leggagyibb az, amikor ha nincs otlet, akkor allandoan visszanyul valaki az eredeti alkotashoz.
fogd már fel, hogy ez egy kibaszott regényadaptáció! tudod mit jelent ez egyáltalán? nem hiszem...
ha majd utána néztél, akk lehet rájössz - bár kétlem - hogy nem is olyan nagy furcsaság, ha hasonlít a 2 film, mivel ugyanazon alapból készültek! a 69-es film is adaptált, akkor az is koppintás ugye?
" a legtobb jelenet beallitasa is szinte fajdalmasan ugyanaz"
igen, ezek a Coen testvérek már csak ilyen amatõr balfaszok, akik egy 42 éves film komplett jeleneteit lopkodják le, mert maguktól képtelenek lennének egy darabot is megalkotni. nevetséges. ezt te sem hiszed el, vagy ha igen, akk már értem ezt az értelmetlen vergõdésedet.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Szerintem meg siman altasd magad ezzel a valotlan kijelentessel.
Megnezi valaki a ket filmet es egybol latja, mekkora koppintas az egesz, meg a legtobb jelenet beallitasa is szinte fajdalmasan ugyanaz.
De biztosan nem lattak a 69-es filmet. Rohognom kell.
Kellemes csalódás....vagyis ez az elsõ asylum studios munka amit végig bírtam nézni, tulajdonképp még szórakoztam is egy-két poénon))
pontozni nem lehet mert filmnek nevezni azért nem szabad, de családi mozinak megteszi
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Hellboy 2
Pentek esti filmnek jo volt, meg a vv oli is benne volt (amiert -1 pont 😄), elveztem meg minden, jo volt. Nevetni is lehetett.
8/10
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ööö csak azért merrt már készült egy film egy regénybõl, és valaki más megint csinál belõle egy filmet, az még nem koppintás. feldolgozták õk is a regényt, a történetet, ennyi.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Egy az egyben a John Wayne fele mozi az utolso monologtol eltekintve.
Es amondo vagyok a regi sokkal jobb.
True Grit (1969)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Még sose láttam... nem volt valami nagy szám, de 1x azért meg kellett nézni😄
Voltak benne jó poénok... de a legtöbbjüket kissé erõltetettnek éreztem.
6/10
Családi vakáció
10/10 még mindig😄😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
A fõszereplõ manust kifejezetten utálom, viszont Kevin Smith rendezõ miatt kíváncsi voltam a filmre.
Akinek tetszett a Shop-Stop, Jay és Néma Bob, stb féle agymenés, az itt is megtalálhatja a számítását.
Számomra kellemes meglepetés volt a film, kicsit (néhol nagyon 😄) beteg, de szórakoztató.
10/7
\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"
a két Luther évad közötti idõtöltés))
8/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Amilyen jól kezdõdik ( két bomba hatástalanítása ) olyan unalomba fullad és semmi az ég világon nem történik, annak meg végkép nem láttam mi értelme hogy 10 percen át bebaszva ütik egymást a katonák, vagy hogy másik 20 percen át sznipereznek a pusztában, mert hogy semmi izgalom és értelem nem volt benne az biztos. Erre oszkárt adni... csak tudnám mire és miért, ráadásul többet is.
Sohatöbbénelássameztaszart.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Tudnád esetleg linkelni?😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Szarra számítottam, mert sokan leszarozták, de hozta a játék hangulatát, nagyon jó volt a látványvilága és Wahlberg hiteles volt. Akció sajnos nem sok és az is a végén és voltak benne buktatók is és nem a bulett tájmra épült a film és és és, de jól szórakoztam nem akartam kikapcsolni egy pillanatig sem.
7/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
Hmm... stílusos kis thriller... féltem, hogy megint egy klisé film lesz, de szerencsére nem így volt😊
Aki szereti a csavaros és idegileg felbszó thrillereket, annak ajánlom😄
7/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
jah és nem a Babe-ra gondolok
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
zseniális sorozat, nagyon jol visszaadja a korabeli hangulatot, életet, jo rendezések, zene és jó karakterek...
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
HBO-n ment, láttam az elejét, aztán hazajöttem gondoltam leszedem. Közel sem volt annyira rossz, mint amennyire itt egyesek lehúzták, bár a jótól kurva messze van ez tény. Viszont jól szórakoztam! Nagy mínusz az Alone in the Dark jelenet kibaszott pofátlan koppintása, ill. az utolsó teljesen felesleges fél óra.
5,5/10
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
A Coen-testvérek legújabb filmje, melyet sokan már Oscar befutónak, és a mûfaj feltámasztójának neveznek. Hát utóbbival én nem értek egyet, bár örülnék ha jóval több western születne, és szélesebb körökben is érdekelt lenne még ma is. Szóval maga a cselekmény középszerû, viszont a szereplõk, a párbeszédek, a rendezés hatalmasra sikeredett. Hiányoltam a drámaiságot, vagy vmi pluszt, ami kiemelte volna a történetet is, de úgy lefolyt a vége, h csak néztem, h "what? ennyi lenne?".
8 pontot megér, de örültem volna egy komolyabb, drámaibb cselekménynek is, az elsõ 30 perc 10/10.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Hát ez valami hatalmasan jó film, nem pörgõs nem akciós de valahogy mégis magával ragadja az embert a történet. A kislány pedig valami eszméletlen jól játssza a szerepét. Igaz ugyan ,hogy én nem ezt vártam (a régi feldolgozást nem láttam) de ennek ellenére jól szórakoztam.
9/10
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Én sem bírtam, hát lekaptam. Ez film (127ó) simán 10/10. Full HD-ben, meg 11-et is ér majd!
What about the forests?
innen próbáltam leszedni de olyan béna vagyok h nem sikerül :S