Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61318
Pedig jó a Megamind, én jókat röhögtem rajta. Lehet éppen nem olyan hangulatodban nézted.
CSOCSO
#61317
Megamind... egy ujabb unalmas mese... majdnem mint a Despicable Me.
Ki is kapcsoltam a felenel. legutolso fasza mesek amikre emlekszem az a shrek 1 volt meg a monster inc.
SötétBarom
#61316
"Synopsis

An ex-Army Ranger searching for the killer of his parents discovers a family of vampires in a former chemical weapons factory-turned-nightclub."

Ehhh 😄

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#61315
így van ha sokat mutatnak akkor nem horror.

Blasta
#61314
Na igen. Végig ment a nagy semmi, a film szinte végig egy felvezetés, hogy aztán ne torténjen semmi odabaszós dolog a végén. Kár érte, szépen volt fotózva

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#61313
Félre értesz.
Az eden lake nem egy rossz film, ha vkinek tetszik szive joga, nekem is egyszer nézheto volt, jok voltak az alakitások, szexi a csaj, de aki ezt a filmet és a realitást egy lapon említi az szvsz surgosen menjen orvoshoz.

Vannak ennél sokkal szarabb filmek, de sztem ha valakinek ez bejon akkor pont nem a realitása miatt kell hogy bejojjon...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

bexinho
#61312
Láttam. Még kicsi voltam, akkor féltem tõle. De mai szemmel nézve... igaz nem mennék el sátorozni egy erdõbe.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61311
Látszik nem láttad az ilyen típusú filmek atyját a Blair Witch filmet. Ott aztán tényleg nem látsz semmit, mégis a legjobb.
bexinho
#61310
A Monsters-bõl nekem pont az a "valami" hiányzott. Szerintem nagyon jó fim lehetett volna, ha nem ennyire sejtelmes az egész. Mert jó, ha sejtet a film, de ezzel kicsit "túlzásba" vitték... mármint a semmivel.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Tyler1
#61309
jó meló lehet, ha közben ilyen filmekre is jut idõ 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

desigo
#61308
O Brother, Where Art Thou?

Nem túl pörgõs film de annál hangulatosabb.Bár nem épp a kedvenc mûfajom a country de rengeteget hozzátett a filmhez.A fõszereplõk nem voltak iq bajnokok mégis szerethetõek,jópofák.Hihetetlen mi fejeket levágnak.
Clooney amit lemûvel a hajával azon szakadtam <#nevetes1>

9/10
tomsolo
#61307
Nem értem a Monstersre ezt a sok fap-fap-ot. Sztem az még a Troll vadásznál is gyengébb lett.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61306
Troll Hunter / Trolljegeren

Elkezdtük nézni 4-en a munkahelyen - én fejeztem be egyedül, vki fél órát bírt, vki az utolsó 20 percet adta fel. Az egyik kollégám gyakorlatilag a háromfejû (sic!) troll után hangos hahotában tört ki.

Áldoku kategóriában, hangulatban, kb mindenben a Monsters nagyon durván elveri.

gyenge 10/4
tomsolo
#61305
Kedvencek temetõjében meg egy négy évessel nem bírtak, és se sikerült happy endnek lenni.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

tomsolo
#61304
Akmareul boatda ( I Saw the Devil) Láttam az ördögöt

Emlékezetes képsorok, kellõen beteg ázsia celulloid repegetés, a végére én vmi durvábbat vártam, de ez nem vont le semmit az értékébõl.

10/8,4

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61303
durva ha én írok vmi apró spoilert akkor egybõl rámszólnak ,te meg leírod a legvégét és mindenki kussba van 😄

egyébként eden lake engem is felzaklatott,hogyhogy nem bírt a két felnõtt a gyerekkel :S
de végülis jól megcsinálták és a vége meg ez a jó h igy végzõdött!elsõre azt hittem,hogy megmenekül a csaj és happy end de végül nem így lett és ez zsír 😄
#61302
Nah igen... ha ilyen vége lett volna, akkor tényleg jól elkúrták volna az iszonyat jól felépített filmet... de szerencsére nem így tették és ezért 10-hez közeli számomra a film...
Ennyire még nem dühített fel egy film sem... mondjuk a Jack Ketchum's Girl Next Door-nak majdnem sikerült...
IMDB szerint mind2 7.0... pedig mind2 9es szerintem...

De ez van... az emberek szeretik a Happy Endet... viszont amint kijön egy klisé happy enddel végzõdõ horror/thriller, akkor az mégse jó...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61301
A 3. pont. Igen így talán 3/10 pontot is adnék rá. Amúgy a 2/10 se éri el nálam. Hatást azt gyakorolt rám; kinyílt a bicska a zsebemben, dühös lettem mint állat. Ilyenre pazaroltam az idõmet.
Nem vagyunk egyformák.

A Remény rabjai nálam az egyszer max kétszer nézhetõ film kategória.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61300
Ne, ne, neeeeeeeeeeee... ezt most miért kellett? Épp arra gondoltam kajálni megyek... de már nem gondolom.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

bexinho
#61299
1. szerinted ahol olyan elborult agyú gyerek nevelkedik, mint az a fõszereplõ volt, akkor az apa majd egy tisztességes lelkületû ügyvéd lesz?

2. a szülõk mérlegeltek, és így látták jónak. Ha végignézed és érted a filmet, akkor láthattad volna, hogy a fõszereplõ srác (ha jólemlékszem) a végén megsajnálta a csajt egy pillanatra.

3. nem dráma - vígjátéknak készült, így nincs is mirõl beszélni a végét illetõen. Ahogy elnézem, neked az tetszett volna, ha így zajlott volna a végkifejlett: csaj megmenekül, szülõk segítenek neki, gyereket elverik mint szódás a lovát, majd hívják a rendõrséget, aztán mehet kiskorúak börtönébe. Mindenki boldog. A csaj túlélte. Záróképsorok: csaj térdel az elhunyt barátja sírja elõtt, és letesz egy csokor szegfût. THe End....

Lehet neked nem tetszett, de másik 10 embernek igen. Hallottam már olyat is, hogy lehúzták nagyon a Remény rabjait. Nos az ilyen ember vagy trollkodik, vagy egyszerûen nem tudja értelmezni a filmeket.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61298
örülök hogy szereztem pár vidám pillanatot, okoska 😊
Blasta
#61297
Amugy pont ez a lenyeg. Mo-on nem lett volna irrealis pl. BAZ-ban egy ilyen sztori.
Angliaban egy kis videki tavacska mellett kurvara az.
De a legnagyobb nonszensz pillanat a film vege, amikor felnott, normalis egzisztenciaban elo emberekbol egy csapasra lesz mindenkibol gyilkos... kurvara realis ja....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#61296
En meg az eden lake 10/10-en rohogok de nagyon. Na most mi lesz?

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#61295
"És vki 10/3-ra értékelte? A trollos zagyvaságot meg 10/9-re? De legalább nevettem egyet reggel ezen 😄" Na igen,ezen én is jót mosolyogtam 😊

#61294
OFF: tudok néhány helyet, ahova ha elmész a bnõddel, hasonló élményekben lehet részed.

és itt kis hazánkban, nem bangladeshben...

és hogy ON is legyek egyébként az Eden Lake simán 10/8 vagy 9.

És vki 10/3-ra értékelte? A trollos zagyvaságot meg 10/9-re? De legalább nevettem egyet reggel ezen 😄

Dynamic
#61293
bexinho
#61292
Ne hidd azt, hogy ez nem történik meg a nagyvilágban! ... legyen az Anglia, Ukrajna, Dél-amerika, Afrika... Ha csak Mo-on nézünk körbe egy picit (és nem csak a híradóból táplálkozunk), akkor itt is találunk NAGYON durva dolgokat. Sokszor a kisebbség követ el olyan dolgokat, amik... (de nem akarok flémelni)

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#61291
Pedig pont az a lényege egy filmnek, hogy hatással legyen a nézõre. De nyilván nem vagyunk egyformák, így más jön be neked, más jön be nekem.

De ha minõségi szereplõkkel, rendezõvel, megtörtént eseményeken alapuló, (szintén) felidegesítõ filmet szeretnél látni, akkor szívesen ajánlom a Changeling -et 😊 Hidd el, nem fogsz benne csalódni! Érzelmeket fog kiváltani! De elmondható ez a Mystic River -rõl is (szerintem).

Ez a két film is 10/10 nekem.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Blasta
#61290
"annyira valós a történet"

Kurvára valós, 5-6 kis angol vidéki csokker terrorizál/megol 2 felnottet, jah...
Maximum Rioban vagy Mogadishuban valós egy ilyen sztori.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#61289
japán jobb volt.amcsi copy pasta(mint általában) kevésbé

tommygear
#61288
egynek elmegy
SASboy
#61287
A körrõl mi a véleményetek? (amcsi változat) Még kisebb koromban láttam, de számomra az eléggé paráztatós volt.

nice legs. what time to open?

#61286
horror rajongóknak
Szívtelen (Heartless) 2010
eléggé durvának tûnik 2-3 kép alapján
Spoiler (katt a megjelenítéshez)





Tatyla
#61285
ez az hogy felhúzott de ez nem pozitív volt...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

CalebJoe
#61284
rémisztgetõs gore akkor na
#61283
A Fûrész mióta rémisztgetõs? Jobb fajta trancsír-pancsír, nem több.

CalebJoe
#61282
The Thing klasszikus sci-fi horror mint az Alien, a fûrész meg a Paranormal meg az ilyenek csak rémisztgetõs mystery kategória, nem is értem miért vannak horror kategóriába sorolva.
#61281
the thing jó film de semmi horrori nincs benne

nem tudom mi a gond de nekem pont a paranormal activity féle horror hatott az általatok felsoroltak viszont egyáltalán nem

fûrész meg texasi láncfûrészes inkább vicc kategória mint horror

#61280
sintén<#eljen>

http://racing-events.blogspot.com/

#61279
<#eljen>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

bexinho
#61278
Az Eden Lake szerintem 10/10! Annyira felhúzza az embert, annyira valós a történet, a szereplõk játéka, hogy simán a legjobb filmek közé tartozik számomra.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Tatyla
#61277
Köpök a sírodra

na ez jó kis kínzós ,bosszúállós film,új karakterekkel.
8/10

Eden Lake

ez amilyen jól indult olyan szar lett a végére,olyannyira hogy most nem tudom a készítõk direkt védik ezeket a fajta suttyó angolokat?
a vége miatt 3/10

Trolljenergeren vagy hogy van helyesen a címe 😊

ez kifejezetten tetszett,skandináv államokat a szép tájai miatt amúgy is kedvelem és végre nem egy hollywoodi shakiecam film hanem európai és igen szép megvalósítással megy végig,majdhogy nem teljesen hihetõ lenne 😊
9/10

Vámpíros film

ja már a 300 paródia után megfogadtam hogy nem nézek több ilyen szart,mentségére szóljon ez egy fokkal jobb volt így 2/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

bexinho
#61276
Igen, az az. Kiskoromban láttam vhs félszemmel. Akkor nem volt kellemes. 😊

Nekem ezek a horror filmek jöttek be igazán:

Régi klasszikus: Ragyogás, Hannibál elsõ két része, 6. érzék

Maiak: Rec(1), The Descent(1), Fûrész(1), Sziklák szeme(1), 28 nappal késõbb, The Mist, Más világ, Texasi láncfûrészes: a kezdet

Szerintem ezek, amik vállalhatók ebben a mûfajban.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

m0tTh0w
#61275
The Thing Carpentertõl például, ami a paranormál aktivitivel ellentétben még horror is. <#zavart1>

ASUS ROG Strix Z390-F GAMING | INTEL i7 9700K 4.9 Ghz | GIGABYTE NVIDIA RTX 2070 SUPER GAMING 8GB | HyperX Savage DDR4 2x8GB 3000 Mhz | Fractal Edison M 550W

#61274
A John Malkovich menet

Fura... ökörség... de mégis nagyon érdekes és jó film😄
Vegyes érzéseket keltett bennem, de tetszett...
Az biztos, hogy kevés ilyen elvont filmet láttam😄
7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

bexinho
#61273
Na közben megnéztem a Paranormal Activity 2-õt 4/10

Nem is tudom. Sokszor úgy érzem, hogy a rendezõk nem egy síkon mozognak a nézõvel/velem. Mindig olyan érzésem van a horror filmek után, hogy ebbõl én sokkalta többet ki tudtam volna hozni. Annyira a gagyi ijesztegetésre mennek rá a filmekben, hogy az már fáj. Pedig milyen jól lehetne hatni az emberre bizonyos utalásokkal, és nem holmi elhúzza a semmi az embert a semmibe.... De tényleg. Meg ezzel a jómódú családi élettel sem tudok kiegyezni. Semmi félelmetes nincs egy ilyen házban. Talán a pince az, ami miatt idegenkedhet az ember. De hozzá teszem, hogy annak idején, mikor kicsi voltam, a reszkessetek betörõkbõl a pincétõl is nagyon aggódtam 😊 (ez ilyen berögzött dolog)

Szóval csalódás volt, fõleg a legvége. Ezért nem 5/10, hanem 4. Mikor jön egy JÓ horror film?!...

Valaki esetleg tudna ajánlani valami jó, mai nap is hatásos horror filmet?

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Montanosz
#61272
The Kovak Box

Ez bizony egy izgalmas thriller volt..
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

bexinho
#61271
Nekem igaz egy 5/10-et elért, de többet nem. Valahogy én is untam, de azért végignéztem, ha már belekezdtem. Egy-egy rész tetszett, de sajnos egy összecsapott, fölösleges filmet alkottak. A.Jolie -nak sokkalta jobban áll a komoly, drámai szerep. Kicsit úgy érzem, hogy amikor ilyen filmeket vállal el, akkor amolyan - "2 nagy alakítás közti ûrt ki kell tölteni valahogy, hogy formában legyen" - felfogás jellemzi a szerepeit.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#61270
Magnolia 6/10

Már elég régen leszedtem 720p-ben, mindig halasztottam a megnézését. Tegnap este végre sort kerítettem rá. Elsõsorban az imdb-n begyûjtött jó értékelések, illetve pontok alapján elfoglalt helye és minõségi színészek szerepe miatt akartam megnézni ezt a több díjra jelölt/nyert filmet. Az alakítások maximális pontszámot érdemelnek, a mondanivaló is átjött, azonban a körítés, felvonultatás számomra kicsit unalmassá tette az egészet. (lehet a 3órás bõvített tett be így)
Tom Cruise szerepe, alakítása golden globe díjat érdemelt és egy oscar jelölést. Megjegyzem megérdemelten!

Troll vadászat 6/10

Annyi jót olvastam itt, elég jó összpontszámmal állt akkor még az IMDB-n, hogy gondoltam megnézem. Meg is néztem 1-2 hete HD-ban. A helyszín, a környezet, a megvalósítás (CGI) tetszett, a történet annyira nem. A szereplõk tûrhetõk voltak.
Ahhoz képest, hogy nem egy amerikai sztárokkal teletûzdelt film, nem is lett rossz! De sajnos a története kicsit unalmassá tette, meg a közepe fele sajnos izgalmát is vesztette számomra.
Elején még akár egy jobb horror-nak is elmehetett volna, csak kár hogy a hátralévõ percek valótlanná, meseszerûvé váltak.

Black Swan 10/10

Egyértelmûen "több Oscar"-os film! Natalie Portman, a történet, a mellékszereplõk, díszletek, minimális-igényesen használt számítógépes trükkök... Egyszerûen tökéletes film volt! Az utolsó mondat, amivel zárták az egészet, az pedig ... fuh, hatása alatt voltam 1-2 napig! Darren Aronofsky nem tud hibázni! Legutóbb a -The Wrestler, -The Fountain, -Requiem for a Dream, most meg -BLack Swan...

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

tomsolo
#61269
Nine Dead

Szituációs, thriller kicsit fûrész beütéssel - nem volt rossz, de sokkal jobb lehet volna: jobb színészekkel.

6,5/10

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo