Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ki is kapcsoltam a felenel. legutolso fasza mesek amikre emlekszem az a shrek 1 volt meg a monster inc.
An ex-Army Ranger searching for the killer of his parents discovers a family of vampires in a former chemical weapons factory-turned-nightclub."
Ehhh 😄
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Az eden lake nem egy rossz film, ha vkinek tetszik szive joga, nekem is egyszer nézheto volt, jok voltak az alakitások, szexi a csaj, de aki ezt a filmet és a realitást egy lapon említi az szvsz surgosen menjen orvoshoz.
Vannak ennél sokkal szarabb filmek, de sztem ha valakinek ez bejon akkor pont nem a realitása miatt kell hogy bejojjon...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nem túl pörgõs film de annál hangulatosabb.Bár nem épp a kedvenc mûfajom a country de rengeteget hozzátett a filmhez.A fõszereplõk nem voltak iq bajnokok mégis szerethetõek,jópofák.Hihetetlen mi fejeket levágnak.
Clooney amit lemûvel a hajával azon szakadtam <#nevetes1>#nevetes1>
9/10
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Elkezdtük nézni 4-en a munkahelyen - én fejeztem be egyedül, vki fél órát bírt, vki az utolsó 20 percet adta fel. Az egyik kollégám gyakorlatilag a háromfejû (sic!) troll után hangos hahotában tört ki.
Áldoku kategóriában, hangulatban, kb mindenben a Monsters nagyon durván elveri.
gyenge 10/4
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Emlékezetes képsorok, kellõen beteg ázsia celulloid repegetés, a végére én vmi durvábbat vártam, de ez nem vont le semmit az értékébõl.
10/8,4
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
egyébként eden lake engem is felzaklatott,hogyhogy nem bírt a két felnõtt a gyerekkel :S
de végülis jól megcsinálták és a vége meg ez a jó h igy végzõdött!elsõre azt hittem,hogy megmenekül a csaj és happy end de végül nem így lett és ez zsír 😄
Ennyire még nem dühített fel egy film sem... mondjuk a Jack Ketchum's Girl Next Door-nak majdnem sikerült...
IMDB szerint mind2 7.0... pedig mind2 9es szerintem...
De ez van... az emberek szeretik a Happy Endet... viszont amint kijön egy klisé happy enddel végzõdõ horror/thriller, akkor az mégse jó...
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nem vagyunk egyformák.
A Remény rabjai nálam az egyszer max kétszer nézhetõ film kategória.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
2. a szülõk mérlegeltek, és így látták jónak. Ha végignézed és érted a filmet, akkor láthattad volna, hogy a fõszereplõ srác (ha jólemlékszem) a végén megsajnálta a csajt egy pillanatra.
3. nem dráma - vígjátéknak készült, így nincs is mirõl beszélni a végét illetõen. Ahogy elnézem, neked az tetszett volna, ha így zajlott volna a végkifejlett: csaj megmenekül, szülõk segítenek neki, gyereket elverik mint szódás a lovát, majd hívják a rendõrséget, aztán mehet kiskorúak börtönébe. Mindenki boldog. A csaj túlélte. Záróképsorok: csaj térdel az elhunyt barátja sírja elõtt, és letesz egy csokor szegfût. THe End....
Lehet neked nem tetszett, de másik 10 embernek igen. Hallottam már olyat is, hogy lehúzták nagyon a Remény rabjait. Nos az ilyen ember vagy trollkodik, vagy egyszerûen nem tudja értelmezni a filmeket.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Angliaban egy kis videki tavacska mellett kurvara az.
De a legnagyobb nonszensz pillanat a film vege, amikor felnott, normalis egzisztenciaban elo emberekbol egy csapasra lesz mindenkibol gyilkos... kurvara realis ja....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
és itt kis hazánkban, nem bangladeshben...
és hogy ON is legyek egyébként az Eden Lake simán 10/8 vagy 9.
És vki 10/3-ra értékelte? A trollos zagyvaságot meg 10/9-re? De legalább nevettem egyet reggel ezen 😄
<#eplus2>#eplus2>
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
De ha minõségi szereplõkkel, rendezõvel, megtörtént eseményeken alapuló, (szintén) felidegesítõ filmet szeretnél látni, akkor szívesen ajánlom a Changeling -et 😊 Hidd el, nem fogsz benne csalódni! Érzelmeket fog kiváltani! De elmondható ez a Mystic River -rõl is (szerintem).
Ez a két film is 10/10 nekem.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Kurvára valós, 5-6 kis angol vidéki csokker terrorizál/megol 2 felnottet, jah...
Maximum Rioban vagy Mogadishuban valós egy ilyen sztori.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
nice legs. what time to open?
Szívtelen (Heartless) 2010
eléggé durvának tûnik 2-3 kép alapján
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
nem tudom mi a gond de nekem pont a paranormal activity féle horror hatott az általatok felsoroltak viszont egyáltalán nem
fûrész meg texasi láncfûrészes inkább vicc kategória mint horror
http://racing-events.blogspot.com/
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
na ez jó kis kínzós ,bosszúállós film,új karakterekkel.
8/10
Eden Lake
ez amilyen jól indult olyan szar lett a végére,olyannyira hogy most nem tudom a készítõk direkt védik ezeket a fajta suttyó angolokat?
a vége miatt 3/10
Trolljenergeren vagy hogy van helyesen a címe 😊
ez kifejezetten tetszett,skandináv államokat a szép tájai miatt amúgy is kedvelem és végre nem egy hollywoodi shakiecam film hanem európai és igen szép megvalósítással megy végig,majdhogy nem teljesen hihetõ lenne 😊
9/10
Vámpíros film
ja már a 300 paródia után megfogadtam hogy nem nézek több ilyen szart,mentségére szóljon ez egy fokkal jobb volt így 2/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nekem ezek a horror filmek jöttek be igazán:
Régi klasszikus: Ragyogás, Hannibál elsõ két része, 6. érzék
Maiak: Rec(1), The Descent(1), Fûrész(1), Sziklák szeme(1), 28 nappal késõbb, The Mist, Más világ, Texasi láncfûrészes: a kezdet
Szerintem ezek, amik vállalhatók ebben a mûfajban.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
ASUS ROG Strix Z390-F GAMING | INTEL i7 9700K 4.9 Ghz | GIGABYTE NVIDIA RTX 2070 SUPER GAMING 8GB | HyperX Savage DDR4 2x8GB 3000 Mhz | Fractal Edison M 550W
Fura... ökörség... de mégis nagyon érdekes és jó film😄
Vegyes érzéseket keltett bennem, de tetszett...
Az biztos, hogy kevés ilyen elvont filmet láttam😄
7/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nem is tudom. Sokszor úgy érzem, hogy a rendezõk nem egy síkon mozognak a nézõvel/velem. Mindig olyan érzésem van a horror filmek után, hogy ebbõl én sokkalta többet ki tudtam volna hozni. Annyira a gagyi ijesztegetésre mennek rá a filmekben, hogy az már fáj. Pedig milyen jól lehetne hatni az emberre bizonyos utalásokkal, és nem holmi elhúzza a semmi az embert a semmibe.... De tényleg. Meg ezzel a jómódú családi élettel sem tudok kiegyezni. Semmi félelmetes nincs egy ilyen házban. Talán a pince az, ami miatt idegenkedhet az ember. De hozzá teszem, hogy annak idején, mikor kicsi voltam, a reszkessetek betörõkbõl a pincétõl is nagyon aggódtam 😊 (ez ilyen berögzött dolog)
Szóval csalódás volt, fõleg a legvége. Ezért nem 5/10, hanem 4. Mikor jön egy JÓ horror film?!...
Valaki esetleg tudna ajánlani valami jó, mai nap is hatásos horror filmet?
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Ez bizony egy izgalmas thriller volt..
8/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Már elég régen leszedtem 720p-ben, mindig halasztottam a megnézését. Tegnap este végre sort kerítettem rá. Elsõsorban az imdb-n begyûjtött jó értékelések, illetve pontok alapján elfoglalt helye és minõségi színészek szerepe miatt akartam megnézni ezt a több díjra jelölt/nyert filmet. Az alakítások maximális pontszámot érdemelnek, a mondanivaló is átjött, azonban a körítés, felvonultatás számomra kicsit unalmassá tette az egészet. (lehet a 3órás bõvített tett be így)
Tom Cruise szerepe, alakítása golden globe díjat érdemelt és egy oscar jelölést. Megjegyzem megérdemelten!
Troll vadászat 6/10
Annyi jót olvastam itt, elég jó összpontszámmal állt akkor még az IMDB-n, hogy gondoltam megnézem. Meg is néztem 1-2 hete HD-ban. A helyszín, a környezet, a megvalósítás (CGI) tetszett, a történet annyira nem. A szereplõk tûrhetõk voltak.
Ahhoz képest, hogy nem egy amerikai sztárokkal teletûzdelt film, nem is lett rossz! De sajnos a története kicsit unalmassá tette, meg a közepe fele sajnos izgalmát is vesztette számomra.
Elején még akár egy jobb horror-nak is elmehetett volna, csak kár hogy a hátralévõ percek valótlanná, meseszerûvé váltak.
Black Swan 10/10
Egyértelmûen "több Oscar"-os film! Natalie Portman, a történet, a mellékszereplõk, díszletek, minimális-igényesen használt számítógépes trükkök... Egyszerûen tökéletes film volt! Az utolsó mondat, amivel zárták az egészet, az pedig ... fuh, hatása alatt voltam 1-2 napig! Darren Aronofsky nem tud hibázni! Legutóbb a -The Wrestler, -The Fountain, -Requiem for a Dream, most meg -BLack Swan...
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/