Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tyler1
#61268
elhiszem, csak ez a mitológiai alakja, ami fantasy filmekben nagyon jól mutat, de nem egy féldokumentum szerû, realisztikusan ábrázolt kalandfilmbe.

én vmi hasonló lénnyel csináltam volna, nem ilyen mesébe illõ figurákkal.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Gurren
#61267
gondolom a skandináv mitológiában így néznek ki a trollok.

Tyler1
#61266
The Troll Hunter

Nekem elég lapos volt, sok jelenet komolytalan, de voltak faszán megcsináltak is. Viszont azok a karikatúra trollok, hát sztem kurva hiteltelenné tették a filmet.
4/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Victor1103
#61265
The incredible Hulk

7.5/10

Nem a legjobb marvel film, de 1szer mindenképp megéri végignézni

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#61264
Salt

47 percet láttam belõle, elég volt.

1/10

Montanosz
#61263
Never Let Me Go

- na ez kikészített, érzelmileg...
10/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

dartonita
#61262
Csak sexre kellesz:
Egesz fogyaszthato poenokkal tuzdelt romkom,es hat ki ne szeretne nezni Natalie Portmant bugyiban.Az asz akkor is az apuci szerepeben Kevin Kline!
6/10

Dilemma:
Szepen lehuztak egy csomo helyen,es bar a sztori fovonala nem valami izgalmas,azert meglehetosen eletszeru es erdekes kerdeseket is felvet.A szereplokkel sincs baj,nekem bejott.
6.5/10

Gulliver:
Ettol sem vartam sokat,ahhoz kepest az elso orat elveztem.Koszonheto ez a kulonbozo sorozatokbol ismert szineszeknek,es persze az altalam nagyon kedvelt JB-nek.A vegere teljesen ellaposodik,tancos bugyuta ugrabugralas lesz.Kar erte.
4/10

#61261

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Dynamic
#61260
kastil
#61259
is?:o shame on u 😞

#61258
én még1szer sem és most nézem,hogy
brad pitt,edward norton is szerepel benne ? 😮
hopp ennek utánanézek 😄
Totti5
#61257
Due Date

Halálos poénok és jelenetek sokasága. Kicsit lagymatag volt a kezdés, de nagyon belendült az egész. Méltó jogutóda a Másnaposoknak.

többször megnézõs/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

PetruZ
#61256
Takers (2010): Egész jó is lehetett volna, ha nincs elb*szva azzal a szájbak*rt kamerarángatással és a vágásokkal. Így mivel az akciókból jóformán semmi sem látszott, maradtak a drámai részek, amelyek viszont baromira érdektelenek és laposak voltak, és így az egész film is lement a klotyón. A vége meg egész egyszerûen hulladék, azt hitték, hogy cliffhanger-nek jó lesz, de nagyon remélem, hogy nem fogják folytatni. 3/10
Tyler1
#61255
<#vigyor3><#nezze>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Hegi90
#61254
Fight Club jaja, láttam már vagy négyszer legalább 😛

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61253
Jajj Tájler!😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#61252
Fight Club<#eljen>
best of best all the fucking time! nálam ez felsõbbrendû minden létezõ alkotásnál de annyira, h a 10/10-es ehhez képest rózsafing!(persze ez saját vélemény, van aki már fél óra után kinyomja)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#61251
meg a Casino, Fight Club, Pulp Fiction, Gattaca (tudom, errõl sokan azt sem tudják mi, aki meg tudja le sem szarja 😄)

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Hegi90
#61250
<#eljen>

Talán még a Keresztapa

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61249
Nekem 10/10-es a Scarface és a Remény rabjai😊

De tuti volt még amire 10et adtam, de ez a kettõ, amiben nem találok hibát, annyira jók.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

CSOCSO
#61248
The American

Clooney szerepel benne es 6.6 on all az IMDBn ezert meglestem.

Nagy hiba volt.
Eszmeletlen unalmas, semmi ujdonsag.

2/10
CSOCSO
#61247
beszaras hogy az amcsik minden ujraforgatnak...
kastil
#61246
Hát a hsz után én is végignéztem, sajnos szavakkal már nem tudom elmondani, mennyire szar volt 😄. de legalább nem lesz folytatás, mint ahogy "tervezték"?

#61245
valóban undorító egy film..és néhol ilyet látok 10\8

ízlés ficamkodás

#61244
mire?
válasz erre gombra annyira nehéz rányomni?
precision
#61243
Let Me In -bõl ne a fos amcsi riméket nézd, hanem az oridzsinált 😊

LiNK

Bazinga!

#61242
6-nál többet én sem adok az a helyzet... <#vigyor3>
#61241
Sajnos igaza van. Splice borzasztó unalmas film. Fõleg az utolsó 20 perc szánalmas, ott már én is tekergettem. kb 2/10, jóindulattal.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Tatyla
#61240
úgy hogy végig se nézted ez így elég instabil értékelés,de ettõl függetlenül mivel én végignéztem mert én olyan állat vagyok ha valamit elkezdek nézni bármilyen szar azt végignézem,ez sajna tényleg egy pocsék film beteg dolgokkal tele,néha olyan érzésem volt nem lehet tudni hol és mikor is játszódik a történet,technikai megvalósítás jó volt de ennyivel ennyi a végén már annyi ökörség van hogy az már inkább volt blõd mint izgalmas...

3/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

kastil
#61239
mellesleg kutya létedre te is elég barátságos vagy <3

kastil
#61238
ó de rohadt sok mindent tudsz te

Blasta
#61237
IQ harcos létedre egész sok magyar szót ismersz

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

kastil
#61236
majd rájössz hamar

kastil
#61235
És mi a szar köze van egymáshoz a kettõnek? VVt nézem, mert jókat röhögök, emellett tudom, hogy egy gagyi szórakoztatómûsor. leszarva, hogy valóságshownak nevezik. bár le se szarlak

#61234
nemtudom de utanaolvastam mirõl szól ,ezt megkell nézni 😄DD
Gurren
#61233
"sok éve nem láttam ennyire nagy foskupacot."

de hát való világot nézel

kastil
#61232
Splice (2009) - IMDb

ÁÁÁÁ!
Az elsõ 10 percben téptem a hajamat. Megõrültem. Nem tudtam végignézni, egyszerûen nem ment. Le se akartam szedni, de mondom mit nézzek, ezt seedelik mint az állat..belenéztem képbe, á semmi esély. Multkor egy hajnali kaja mellé mégis leszedtem, kb 20 percet bírtam, de komolyan mondom, idegbeteg voltam, valamiféle agressziót váltott ki belõlem a film, de legfõképpen Sarah Polley! Hogy lehet egy ilyen hiteltelen szart eljátszani/eladni? A csaj elsõ perctõl kezdve úgy ragaszkodik a kis korcshoz, ahogy az ember a sajátjához nem tenné lol.
Mindegy, most mondom á belekukkantok megint reggelihez. néztem vagy 6 percet, és a "ne, megfullad, engedd el, ne, hagyd már megölöd" (hozzáteszem szinkronnal nézem, de ez angolul és rémes lehet) visítozás ismét olyan szinten felbaszott, hogy most itthon nem szólnak hozzám 😄.

Jó, nem volt zsákbamacska, mert mikor láttam, hogy Adrien Brody, már tudtam, hogy egy újabb 5 forintos szarral van dolgom. Na de kérem, általában kerülöm az ilyen filmeket, kép alapján retek, nem nézek trailert. ha mégis, trailer alapján már kb ki lehet szûrni. sok éve nem láttam ennyire nagy foskupacot.

lófasz/10 és KERÜLENDÕ

MrSpock
#61231
Ezen én is mosolyogtam,de persze ez a saját véleménye ízlése. Ha 1személyes film akkor pl a Számkivetett Tom Hanks-szal. Buried nálam úgy egy max6-os kapna,fõleg egy 10es skálán! Azért a filmtöténelemben volt pár kiemelkedõ alkotás,nagy színészek,jó történet,megvalósítás. De néha az ember túlzásokba tud esni.😊

Go Jeff Go!!!!

#61230
pfffffffffff
Lol
elég vicces,hogy egy egyszereplõs filmre 10/10et tudnak adni
sztem ettõl sokkal jobb alkotások is vannak ...
még a fülke is jobban átadja az izgalmakat mint a buried tette

egyébként erre a nincs 10es film de animéban van az vicc 😄
abban egyetértek h 10/10et nehéz valamire adni mert teszem fel most adunk egy filmre 10/10et de látunk pár évvel késõbb egy sokkal jobbat akkor arra mennyit adunk?😄
viszont ez mos ütött,hogy a burried az 10/10 :dddd
CSOCSO
#61229
Experiment (2010 amcsi valtozat)

Tetszett az otlet, a karakterek jol el lettek talalva. De kanos srac bekattanasa kisse baromsag volt..

7/10

Let Me In

erdekes volt, de nagyon keves... felejtheto film.

4/10
CSOCSO
#61228
szamomra a 10 es az egy olyan film amiben nem tudok belekotni. minden jo volt. Szvsz a Buried ilyen volt. nagyon nagyon zsir!
Malakai
#61227
Továbbra se errõl beszéltem, na de inkább filmekrõl menjen a diskurzus. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

CalebJoe
#61226
kell egy határ amibõl kiindulhatunk nem és ez jelenleg itt a 10 vagy az 5 de néhol százalékba mérik a film milyenségét
CalebJoe
#61225
ebbe ne menjünk most bele ez nem az a topik

Természetesen sok kedvenc filmem van de csak a régiek közül és egyikre se adtam 10 pontot hiába a szívem csücskei.
Pl. Keresztapa, Scarface, Remény Rabjai, spagetti westernek, háborús filmek, meg néhány akció amire azt mondom hogy magasan a legjobbak nálam
Malakai
#61224
Vagy ha nincs 10/10-es film, minek feltüntetni a skálán? 😄
Erre céloztam elsõnek is, nem arra, hogy mi okán nincs 10/10.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

ROCKnROLLA
#61223
Ahogy nincs tökéletes film, úgy olyan sincs, hogy de viszont. 😄 Egyébként ha filmbõl nincs 10/10, akkor animébõl miért van?

CalebJoe
#61222
ezzel azt akartam mondani hogy nincs tökéletes alkotás tökmindegy hogy 10 vagy 5 a határ, de viszont animébe van 10-es legalábbis számomra
Malakai
#61221
Akkor minek 10 pont, ha nincs 10/10? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

CalebJoe
#61220
jó film de szerintem nincs 10/10-es film még a legnagyobbak sem, nálam a Buried egy erõs 10/8
tommygear
#61219
ij kajak