Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
én vmi hasonló lénnyel csináltam volna, nem ilyen mesébe illõ figurákkal.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nekem elég lapos volt, sok jelenet komolytalan, de voltak faszán megcsináltak is. Viszont azok a karikatúra trollok, hát sztem kurva hiteltelenné tették a filmet.
4/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
7.5/10
Nem a legjobb marvel film, de 1szer mindenképp megéri végignézni
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
47 percet láttam belõle, elég volt.
1/10
- na ez kikészített, érzelmileg...
10/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Egesz fogyaszthato poenokkal tuzdelt romkom,es hat ki ne szeretne nezni Natalie Portmant bugyiban.Az asz akkor is az apuci szerepeben Kevin Kline!
6/10
Dilemma:
Szepen lehuztak egy csomo helyen,es bar a sztori fovonala nem valami izgalmas,azert meglehetosen eletszeru es erdekes kerdeseket is felvet.A szereplokkel sincs baj,nekem bejott.
6.5/10
Gulliver:
Ettol sem vartam sokat,ahhoz kepest az elso orat elveztem.Koszonheto ez a kulonbozo sorozatokbol ismert szineszeknek,es persze az altalam nagyon kedvelt JB-nek.A vegere teljesen ellaposodik,tancos bugyuta ugrabugralas lesz.Kar erte.
4/10
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
brad pitt,edward norton is szerepel benne ? 😮
hopp ennek utánanézek 😄
Halálos poénok és jelenetek sokasága. Kicsit lagymatag volt a kezdés, de nagyon belendült az egész. Méltó jogutóda a Másnaposoknak.
többször megnézõs/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
best of best all the fucking time! nálam ez felsõbbrendû minden létezõ alkotásnál de annyira, h a 10/10-es ehhez képest rózsafing!(persze ez saját vélemény, van aki már fél óra után kinyomja)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Talán még a Keresztapa
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
De tuti volt még amire 10et adtam, de ez a kettõ, amiben nem találok hibát, annyira jók.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Clooney szerepel benne es 6.6 on all az IMDBn ezert meglestem.
Nagy hiba volt.
Eszmeletlen unalmas, semmi ujdonsag.
2/10
ízlés ficamkodás
válasz erre gombra annyira nehéz rányomni?
Bazinga!
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
3/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
ÁÁÁÁ!
Az elsõ 10 percben téptem a hajamat. Megõrültem. Nem tudtam végignézni, egyszerûen nem ment. Le se akartam szedni, de mondom mit nézzek, ezt seedelik mint az állat..belenéztem képbe, á semmi esély. Multkor egy hajnali kaja mellé mégis leszedtem, kb 20 percet bírtam, de komolyan mondom, idegbeteg voltam, valamiféle agressziót váltott ki belõlem a film, de legfõképpen Sarah Polley! Hogy lehet egy ilyen hiteltelen szart eljátszani/eladni? A csaj elsõ perctõl kezdve úgy ragaszkodik a kis korcshoz, ahogy az ember a sajátjához nem tenné lol.
Mindegy, most mondom á belekukkantok megint reggelihez. néztem vagy 6 percet, és a "ne, megfullad, engedd el, ne, hagyd már megölöd" (hozzáteszem szinkronnal nézem, de ez angolul és rémes lehet) visítozás ismét olyan szinten felbaszott, hogy most itthon nem szólnak hozzám 😄.
Jó, nem volt zsákbamacska, mert mikor láttam, hogy Adrien Brody, már tudtam, hogy egy újabb 5 forintos szarral van dolgom. Na de kérem, általában kerülöm az ilyen filmeket, kép alapján retek, nem nézek trailert. ha mégis, trailer alapján már kb ki lehet szûrni. sok éve nem láttam ennyire nagy foskupacot.
lófasz/10 és KERÜLENDÕ
Go Jeff Go!!!!
Lol
elég vicces,hogy egy egyszereplõs filmre 10/10et tudnak adni
sztem ettõl sokkal jobb alkotások is vannak ...
még a fülke is jobban átadja az izgalmakat mint a buried tette
egyébként erre a nincs 10es film de animéban van az vicc 😄
abban egyetértek h 10/10et nehéz valamire adni mert teszem fel most adunk egy filmre 10/10et de látunk pár évvel késõbb egy sokkal jobbat akkor arra mennyit adunk?😄
viszont ez mos ütött,hogy a burried az 10/10 :dddd
Tetszett az otlet, a karakterek jol el lettek talalva. De kanos srac bekattanasa kisse baromsag volt..
7/10
Let Me In
erdekes volt, de nagyon keves... felejtheto film.
4/10
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Természetesen sok kedvenc filmem van de csak a régiek közül és egyikre se adtam 10 pontot hiába a szívem csücskei.
Pl. Keresztapa, Scarface, Remény Rabjai, spagetti westernek, háborús filmek, meg néhány akció amire azt mondom hogy magasan a legjobbak nálam
Erre céloztam elsõnek is, nem arra, hogy mi okán nincs 10/10.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
