Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61371
The Reef (2008)

'Segítség nélkül a tengeren, ahol bármi megtörténhet' - a film témájában leginkább a 2003-as 'Open Water - Nyílt tengeren' c. thrillerhez hasonlít.

A különbség megduplázott fõszereplõgárdában, és a nagyobb és vérengzõbb cápá(k)ban leledzik. Valamint sajnos a mérsékeltebb feszültségben. Amíg a fent említett Open Water komoly drámává fejlõdött a végére, itt sajnos csak az emberek fogyása jelzi az idõ múlását. A fényképezés sok esetben viszont igen hatásos, nagyon pozitív, hogy a készítõk hogy nem használtak sem robotcápákat, sem CGI-t - pedig elég sok meredek közös felvétel van a 4-5 méteres fehér cápával és az emberekkel.

Az igaz történet alapján készített filmet sajnos a szereplõk lehet hogy életszerû, de roppant amatõr megnyilvánulásai teszik néhol megmosolyogtatóvá. Amíg nincs veszély a színen, mindenki nyugodt, de ahogy megjelenik egy hátúszó, egybõl mindenki fejvesztetten csapkod és rúgkapál - csodálkoznak, hogy felkeltik a ragadozó érdeklõdését?

Kihagyott ziccer, egyedül a cápa lakott jól a végeredménnyel.

10/5
#61370

az ,hogy szívesen nézem nem egyenlõ azzal,hogy elég nekem a poszter a film megnézéséhez!
Szabi84
#61369
többet is ér mint néhány véleménynyilvánítás

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Tikal
#61368
Akkor nézegesd a filmbuzi.hu-t..
egyébként ne haragudj, de elég egyszerüen állhatsz a filmekhez, ha neked egy poszter elég a megnézéséhez...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#61367
legalább feldobja a topicot<#idiota><#idiota>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61366
ja :/
imdb link, lehet nem megyek rá, viszont a borítóképet szívesen nézem 😊
kinek a pap...


szucsy.: ja igazad van 😄
szucsy89
#61365
Legalább megvágta volna a képeket, de ilyen baszott nagy méretû képek nem kellenek...
Tikal
#61364
tegyen egy imdb linket.. és akkor megnézheted az egész stáblistát

fasza elemzés? lol, az a két sor?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#61363
lolmár
hát tegyen be képet és kész. szanatórium -> kép van ,nem kell keresgélni kik a szereplõk...
sztem tökre jól tette, kép , tökre fasza elemzés féle és eredmény

egyébként mi köze az ajánláshoz a képnek? szerintem semmi!
Tikal
#61362
egyébként meg így írják:

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

stargatelost
#61361
Due Date (Terhes Társaság)

Egy két mosolygós poén, maximum egy hangosan nevetõs. Másnaposoknál talán egy fokkal jobb. (egyébként azt a kevés poént is Downey szállította, és nem az idegesítõ Zack)

3/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Tyler1
#61360
nagyobb nem volt? nem igazán tudom elolvasni a címet, ilyen kis indexképen...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#61359
te tényleg ennyire korlátolt vagy? hagyd már a képeket, leszarjuk, pláne az ilyen oriás posztereket, ráadásul nem is ajánlod a filmet!!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Malakai
#61358
A Buried féle kis kép még hagyján, de az ilyen nagy felesleges.
Fõleg egy olyan mellé, amit még csak nem is ajánlasz...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

szucsy89
#61356
Nem kötekedésbõl, de szerintem a képeket el lehetne hagyni.
SötétBarom
#61353
Jóféle lesz remélem.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

wesker24
#61352
Na az olyan film amit nem szabad komolyan venni ! Ha el tudsz vonatkoztatni a valóségtól akkor nagyon is jó film ! Mint pl a Golyózápor (Shoot 'em up) fõleg az Antal Nimrodos jelenet tetszik !
#61351
jó de nem annyira,hogy többször nézzem 😄
érted emlékszem az egész történetre, szinte jelenetrõl jelenetre, annyira nem nagy cucc,hogy többször megnézzem... max 10-15év múlva talán


törvénytisztelõ polgár -> ennek egyszer nekikezdtem de valamiért abbahagytam pedig tetszett a film ! Valószínû hamarosan ezt is befejezem...
viszont következõ film amit nézni fogunk az a machete 😄DD
REALista
#61350
vagy régebbi amiket tuti mindenki látott már nem is egyszer.

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#61349
+1
A többi igénytelen vagy gagyi

REALista
#61348
nagyon kicsit...

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Tyler1
#61347
kicsit várós csak

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#61346
2. 3. rész, ezen kivül nincs más 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

kastil
#61345
+1. valami iszonyat jó volt. simán többszörnézõs nálam

Zephyr Retiring
#61344
a film, amit most láttam:
törvénytisztelõ polgár.
õszintén?
ha hasonló szituba kerülnék valaha is mint a fõszereplõ..
mindent pontosan ugyanígy tennék!
nálam hosszú idõ után ez az abszolút favorit 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

tigeroo
#61343
austin powers-hez hasonló agymenés filmet (de mégis igényes) tudtok mondani?
tomsolo
#61342
Loál.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

SötétBarom
#61341
😄DD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Montanosz
#61340
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csak szolok hogy sorozatokingyen feltámadt hamvaiból,lásd gugli

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

VinylToy
#61339
Mellette Egervári Sándor!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Tyler1
#61338
Dávid Ibolya(elöl pirosban)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61337
nekem csak obama tûnt fel 😄
SötétBarom
#61336
Obama, Jobs, Wales, a többit nem vágom 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

desigo
#61335
egybõl más társaságban tölthetnéd az ebédeidet



#61334
social network
10/8
érdekes film,nem lehet hasonlítani semmihez sem
lennék a srác helyében XDDDDD
kastil
#61333
okok. értelem

#61332
én is írtam elég sokat róla kb 1 hónapja
#61331
True Grit / A félszemû (2010)

Nagyon jó kis western. Nem az csimm-bumm, hanem inkább azaz amerikai klasszikus stílus. Jó színészek, jó történet. A kiscsaj nagyon talpraesett. 😊 Vége kicsit összecsapottnak tûnt nekem.

8/10

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Megtörhetetlen
#61330
Tegnapi film volt a Dr. halál azaz a Do you know Jack. Híres színészek, de a történet maga engem nem igazán fogott meg kicsit untam, sok halálról szóló filmet láttam már, sokban természetesen az eutanázia elfogadtatása is szerepelt, de engem ez nem gyõzött meg nem volt rossz a színészek alakítása kiváló, de maga a történet nekem kevés.......
6/10

fry day fry day sálálálláláá

Seth
#61329
A hiradó teli volt vele,szerintem mindenki tudja a "poént" 😄

PSN ID.: Beegabor

#61328
The Broken | Tükör / Szilánk (2008)

Sajnos nagyon gyengére sikerült ez a 'testrablók támadása' feldolgozás, pedig értõ kezekben sokkal jobbat lehetett volna kihozni belõle. Nem a fõszereplõn, Lena Headey-n múlott a végeredmény: céltalan az egész, mindenki kerülje. Sokat vártam, keveset kaptam.

10/3
Dynamic
#61327
Többen is írtak már, azt hiszem én is pár mondatot.
CSOCSO
#61326
Arthur 1,2,3

Sajnos tobbet vartam a Luc Besson nev miatt, de ez kisse csalodas volt.

Azert kivancsi vagyok, hogy ez a sorozat egy mai gyerek szemmel van-e olyan jo mint mondjuk anno a Vegtelen Tortenet a mi gyerek korunkban...
CSOCSO
#61325
127 Hours

Na, errol a filmrol meg senki nem irt?
Ha senki nem latta a filmet, nem lonem le a poent. En tudtam mirol fog szolni, de akkor megprobalom korul irni. Ez a film is affele : egy emberrol szol-egy helyen. (Szerencsere azert tobb helyszin van benne mint a Buriedben.) Szal egy srac tul sokat maszkal a Grand Canyon korul es valami tortenik vele, 127 ora van hatra: lehet silabizalni....

Jo film, de nekem a Buried jobban tetszett.

7/10

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A csont eltorese kicsit tul volt hangeffektezve, de amikor az idegeit pengette az ujjaival, (szo szerint) az mar valoban durva volt.
CSOCSO
#61324
ma vegigneztem. Nem volt rossz.
#61323
Kár, hogy látjuk a szörnyet. Olyan mint Darth Maul vagyki, csak itt nem kopasz. <#levele>
#61322
nekem egyálltalán nem 😄
bexinho
#61321
http://www.sg.hu/cikkek/80201/ilyen_lesz_a_furesz_rendezojenek_uj_durvulasa

Na ehhez mit szóltok!?! Nekem nagyon bejön! Remélem nem rontják el.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

SASboy
#61320
mindkettõ nagyon bejött, gru talán egy fokkal jobban.

nice legs. what time to open?

Dynamic
#61319
ööö... lehet, hogy eltelt 10 év?