Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
csocso.: ok, mostmár mind1...
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
ne haragudj hogy kitoroltem a hszedet. Ha tudnam csak editaltam volna, de csak torolni tudok egesz hozzaszolast.
Az AVForumon lévõ, roppant pozitív kritikák hatására szereztem be, és végül tegnap este kerítettem rá sort. Az film elsõ harmadáig-közepéig igazából semmi különös érzésem nem volt a filmmel kapcsolatban, csupán az 'eddig egynek jó'.
De ez idõtájt a történet elkezdett bekebelezni, és azon kaptam magam, hogy roppantul kíváncsi vagyok a dolgok alakulására és a végkifejletre. Ami pedig olyan zseniálisan sikerült, annyira beért, hogy a film nem is érdemelhet különösen ajánlottnál kisebb plecsnit.
Az életrajzszerû történetvezetés, és a hihetetlenebbnél hihetetetlenebb dolgok miatt nyomokban némi Forrest Gump fílinget véltem felfedezni benne, azonban szerencsére teljesen más a két film hangulata, így nyúlásról legkevésbé sem beszélhetünk.
Minden dicséretet megérdemlõ, zseniális és szép film, Tim Burton legjobbja.
10/9
Alternatív múlt, ahol Japán a II. világháború végén kiegyezik a nagyhatalmakkal, így nem pusztító bombázásokban végzi, hanem megõrzi státuszát és gazdasági erejét. Négy év alatt a belsõ kasztrendszer viszont tovább merevedik, és a gazdagok és a szegények rétegei között óriási szakadék nyílik, amelyen lehetetlennek tûnik az átjárás. Hõsünk Endo, a szegény cirkuszi artista, aki anyagi körülményei miatt elvállalja egy nagyon magas rangú esküvõ titkos fotózását, de tudtán kívül, egy balszerencse folytán belekeveredik a japán rendõrség és a hírhedt gonosztevõ, a "Húsz Arcú" K-20 közötti küzdelembe. A rendõrség õt hiszi K-20-nak és Endo-nak még mélyebbre kell merülnie a szegények és nincstelenek közé, hogy bizonyíthassa ártatlanságát és ehhez K-20 elõtt kell megtalálnia Nikola Tesla egy találmányát, amellyel akár a Földet is el lehetne pusztítani...
Sok helyen nagyon látványos, még a legegyszerûbb, leg-lepukkantabb helyszíneken is, nagyon profi, és bõven elegendõ hosszú (kb. 2 és negyed óra) film, egyfajta japán válasz a nyugati kosztümös szuperhõsös filmekre - és messze élvezhetõbb is azok nagy részénél. Legjobban talán a "V"-hez tudnám hasonlítani stílusban, akinek az tetszett, szerintem ez is fog. Drámában ez erõsebb, látványban ugyanolyan, ha nem jobb, sztoriban is összetettebb, bár fantasztikusabb is. Nekem tetszett, 7/10.
Na sikerült nekem is megnéznem most este. Pár ismerõsöm (fõleg lányok) mondták, hogy nagyon durva. Szóval akkor muszáj már megnéznem....
be is fejeztem pár perce.
Végülis az alapsztori nem volt rossz, vérengzõs, meghökkentõ filmnek készült, de voltak benne számomra nem tetszõ dolgok. Ennek ellenére azt mondom, hogy egyszer érdemes megnézni, de nekem "Az utolsó ház balra" címû film (nem teljesen hasonló, de az alapszituáció u.az) sokkalta jobban tetszett!
Megjegyzem, a sheriff nagyon jól alakította a karakterét.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Végre egy normális felnõtt kategóriás akciófilm. Az elején kicsit nehezen indult be de a felétõl elég jó akciók vannak, bár sajnos rövidek. A történet kiszámítható volt de hát egy akciófilmnél amúgy sem ez a lényeg. Statham ismét hozta a kemény gyerek vagyok, mindenkit leverek keveset beszélek karaktert, a "társát" alakító színész is korrektül adta az idegbeteget.
8/10 a rövidsége és a még rövidebb akciók miatt.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
oké leírtad,hogy mostmár nem lehet de azért nem kellett volna kitörölnöd mindent! max. aki ezentúl tesz be képeket!
fõleg h az én hsz-ban szereplõ kép nem is volt nagy és kitörlöd,ez kurva nagy geciség volt a részedrõl <#levele>#levele>
szóval a poszteres filmkommentek,vélemények törölve lettek és a poszteres offolás meg meghagyva, hát kurva nagy gratuláció neked!
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Akinek nem tetszik, mehet konyvet olvasni, es a "Konyvek amiket most olvastam" topikba avagy teljesen mas forura.
Aki nem fogja fel, az majd kapja a buntiket.
Mivel láttam az 1969-es változatot, és az bejött így kiváncsian vártam a remaket. Ami nem volt rossz, elég jóra sikeredett, a színészek játéka is remek volt, viszont volt számomra egy óriási negatívum, a kiscsaj. A színészi játéka pocsék volt, fõleg az elõdjéhez képest. Teljesen érzelemmentes volt, harmatgyönge.
7/10 a kiscsaj miatt.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Am en csak akkor leszek ideges a posterekre, ha valaki a bieber filmet rakja be 😄
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Egyébként a több sort meg úgy se olvassa el senki😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
de a brutálképeket rühellem és nem csak itt!
- Vannak filmek amiknek nem biztos, hogy nem nswf kategóriájú a posztere
- Semmi szükség 140 Machete poszterre a topikban, csak mert a sok csokker most nézte meg
- Nem kell azon vitázni, hogy most ezt túl sok, meg túl nagy képek - elég egy link, mirõl van szó.
A több megapixeles gyökereknek biztos lesz a ban.
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
remek kis fekete-fehér animációs film az emberi álszentségrõl és hatalomvágyról. 7/10
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Majd 60 ezer hszig jó voltenélkül, akkor maradjon így is ez a topig.
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
k*rvára idegesítõ ekkora képek, lelassítja az egészet, nem beszélve a mobilnet sem szereti :*

Bazinga!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
ennyi....
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
mindenesetre az értékeléseidnél a poszterek mindenképp jobbak.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
aBszolut gyökér vagy.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
7/10
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
abszolút 10/10, azt hiszem ennél többet felesleges errõl beszélni. ezt látni KELL és kész
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.