Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
én sztem a régivel kezdem aztán nézem ezt..
amúgy én nem láttam az eredetit, úgyhogy nem tudom hasonlítani, de ezek után meg meg se nézem.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Jááj de kellett már egy ilyen. Igényes akciófilm, tömve klisével, 10 perc után levágós sztorival, ami mégis odaszegez a képernyõ elé. Nem is tudom utoljára mikor merített el ennyire film, h észre sem vettem és vége lett. Nem akar nagyot mutatni, nem esik át a ló túloldalára, pont megmarad egyszerû, lazítós esti filmnek.
Mint egy igényes kurva: 1,5 órára kielégít, aztán felállsz és elsétálsz, pár hétre rá meg el is felejeted.
<#eljen>#eljen>/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Plusz gondoljatok bele, a csaj így saját maga tudta megszopatni azokat a szemeteket, szemtõl-szembe. 😊 Azért az úgy biztos más, mint arról fantáziálni, hogy a börtönben most aztán biztos két kigyúrt állat szeretgeti hátulról valamelyik szemetet😄
http://videodrome.freeblog.hu/
nem is beszélve,hogy a nemmondom ki faszi akinek gyereke is van még a családja elõtt is megszégyenül egy életre
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
beülnek a börtönben és kész vége a filmnek XD
ha a kazit eljuttatja mondjuk az FBI-nak sokkal több és hosszabb fájdalmat adhatott volna vissza.....
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
amúgy a szuperlassítások régen nagyon jól jöttek volna. na meg a HD is
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
persze a szagok is hozzájárulnak ahhoz, amikor már olyan is hány közülük, aki csak nézi, de önmagában a tudat is durva. az meg ugye megvan a tv/mozinézõnek is
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
ja nem 90 bocs 😄DDDDDDDDDDDDDDDDddddddddd
remélem amit õk kapnak az olyan volt,hogy a 120 felett az átlag XD
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
elõször nem is vágtam h az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
izzadtságot megitta az kemény volt , örülök h nem kajálás közben álltam neki nézni vagy kaja utan egybõl mert én is hánytam volna 😄
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
régen röhögtem ennyit + nekem nehéz olyat mutatni, amitõl elmegy az étvágyam, de amikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nekem is sok régi emléket visszahozott ez a filmecske, nem véletlenül énekelték a Memoriest a végén. megérte megcsinálniuk ezt az utolsó utáni-utáni filmet
ui: aki szerint a Jackass hülyék szórakozása, értékelhetetlen, igénytelen, stb. az kérem NE reagáljon
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nézhetetlen.
0 pont
Ritka beteg egy film. Valamilyen szinten elégedettséggel töltött ahogy a csaj bánt velük mert rosszabbat is megérdemeltek volna. Kölcsönkenyér visszajár 😄
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
komolyan néha annyira írtó baromságokat tudtok mondani 😄DDD
mintha a poén idõhöz megkorhoz lenne kötve...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
am hokis + ráhányós poén 2010-ben? hát sztem kurvagáz. na mindegy, a plebsnek ez kell
Ez a film, a 87-es, Repülõk, vonatok, autók címû film afféle koppintása lehet, átírva mai köntösben? Az a film 10/10, de ez a mostani, talán egy 4-es.
What about the forests?
Ha jól sejtem semmi köze P.K.Dick ilyen címû könyvéhez?
Tipikus Carpenter film. Láttam már tõle jobb filmet is, de így is egész hangulatos volt. A zenéért külön plusz pont jár, kár hogy az 1960-as változatból emelték át.
7/10
Jó kis angol komédia))
7/10
Primal
tucat horror,de valamiért jó volt, pörgõs meg minden.
7/10
Kizökkent idõ
6/10
Halálháló (ezek a magyar filmcímek)
6/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Fogalmam sincs miért néztem végig. Elvont, mûvész-dráma, gyakorlatilag történet nélkül. Nem tudok rá pontot adni, hangulat kell hozzá.
Rengeteg filmet láttam már, nagyjából 12-13 éve vagyok filmmániás. Ennél fogva egyre ritkábban tudnak olyat mutatni, ami le tud kötni. Mintha egyre nagyobbak lennének az igényeim.
De ez egy olyan film volt, ami le tudott kötni. A sztori nem túl erõs, volt némi hiányérzetem néhol, és a vége kissé klisés... Viszont a látványvilág, a jelmezek, az effektek nagyon-nagyon tudták pótolni a sztori apróbb hiányosságait. Az elsõ 45 perc teljesen odaszögezett a székbe. Az digitális neon csili-vili világhoz tökéletesen passzolnak Daft Punk zenei aláfestései. Olyan, mintha a The Dark Knight zenéit odaadták volna az ismert DJ-nek, hogy kicsit gyúrja át. A fülem és a szemem nem gyõzött betelni a látvánnyal, és a zenékkel. Harmonizálnak, és kiegészítik egymást.
A színészi játékról. Lehet, hogy a House-ban Olivia Wilde nem tudott ennyire kibontakozni, vagy csak én nem vettem észre, hogy ennyire jó? Mindegy, tényleg jó! Jeff Bridges egyszerre játssza a pozitív és a negatív fõszereplõt. Elõször el voltam ámulva, hogy mennyire tökéletes szereplõt találtak a fiatalkori képére alkotott gonosz eljátszásához. Az arca nagyon hasonlít, és a hangja is... Aztán kiderült, hogy mesterségesen fiatalították meg <#nyes>#nyes> Nem lehetne, hogy Jeff Bridges több gonosz szerepet játsszon? Fantasztikusan jól áll neki. Garret Hedlund hozza az elvárt jófiút, kivetnivaló nincs benne, csak átlagos, bár bizonyára nem nagyon volt több ebben a szerepben. A többi mellékszereplõ is tökéletesen illik a képbe.
Láttad a trailert? Azt hiszed, hogy csak annyit kapsz látványban, mint amit ott láttál? Nem... az csak a kóstoló volt ahhoz az élménylakomához képest, amit ez a film nyújtani tud.
Nagyon sajnálom, hogy én személy szerint képtelen vagyok élvezni a 3D-s filmeket, mert ezt tényleg megnéztem volna IMAX-ben is.
Nálam nagyon erõs 8.5/10 pontot ér. Szerintem pár év múlva újra megnézem.
mov ah,4ch int 21h end
ill. az igazság ládája majd ez a continuum-ot érdemes megnézi és kész
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Stargate: Continuum egy idõutazós rész Ba'al-al és ez összes eddigi szereplõvel együtt, lényegében nem kapcsolódik semmihez.
Istenek gyermekei az elsõ évad befejezõ dupla epizódja.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10