Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61724
jah valóban tényleg 😊
én sztem a régivel kezdem aztán nézem ezt..
Tyler1
#61723
felújítva a Ludas Matyi van, ez remake 😊
amúgy én nem láttam az eredetit, úgyhogy nem tudom hasonlítani, de ezek után meg meg se nézem.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61722
am a the mechanic az egy régi charles bronson film felújítva...
Tyler1
#61721
The Mechanic

Jááj de kellett már egy ilyen. Igényes akciófilm, tömve klisével, 10 perc után levágós sztorival, ami mégis odaszegez a képernyõ elé. Nem is tudom utoljára mikor merített el ennyire film, h észre sem vettem és vége lett. Nem akar nagyot mutatni, nem esik át a ló túloldalára, pont megmarad egyszerû, lazítós esti filmnek.
Mint egy igényes kurva: 1,5 órára kielégít, aztán felállsz és elsétálsz, pár hétre rá meg el is felejeted.
<#eljen>/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61720
Így van, az nem jó sztori...

Plusz gondoljatok bele, a csaj így saját maga tudta megszopatni azokat a szemeteket, szemtõl-szembe. 😊 Azért az úgy biztos más, mint arról fantáziálni, hogy a börtönben most aztán biztos két kigyúrt állat szeretgeti hátulról valamelyik szemetet😄

http://videodrome.freeblog.hu/

#61719
végülis jó igaz persze,de érted ha ez történik akkor nem sokan nézték volna,bááár lehet jól megtudták volna oldani..
[HUN]Crassus
#61718
*agyonverik

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#61717
a fizikai fájdalom csak pillanatnyi az elmúlik vagy ha meghalsz vagy ha meggyógyítanak...ha bebasszák õket 10-15 évre a néger/mexikói állatok mellé akik naponta agyovreik és megqrják õket 10-15 éven keresztül akkor az lehet nagyobb szopás ám,vagy nem?:😛😊
nem is beszélve,hogy a nemmondom ki faszi akinek gyereke is van még a családja elõtt is megszégyenül egy életre

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#61716
mi lett volna a hoszabb és fájfalmasabb ????
beülnek a börtönben és kész vége a filmnek XD
[HUN]Crassus
#61715
na igen,de azok után amitt tet a csaj is "beteg" lett.....
ha a kazit eljuttatja mondjuk az FBI-nak sokkal több és hosszabb fájdalmat adhatott volna vissza.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

ProGabe
#61714
nem gondoltam volna, hogy az összejön, ehhez képest nagyon sima volt a dolog

amúgy a szuperlassítások régen nagyon jól jöttek volna. na meg a HD is

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

bexinho
#61713
😄DD

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61712
a f*szom kivan már megintrossz helyre írtam ááááááááááááá 😄 bocsbocs bocs
#61711
alek milyet nevetett már a sündörgés szón XD
wesker24
#61710
A legdurvább az volt az még nekem is fájt ! xD

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor rákötöttek egy madzagot a fogára és kocsival huzatták ki ! xD
ProGabe
#61709
ezek is durvák, de "csak" a fájdalom miatt. amikor undorító, na az már más tészta! én nem érzem, ha õket ütik, nekem aztán nem fáj! 😄

persze a szagok is hozzájárulnak ahhoz, amikor már olyan is hány közülük, aki csak nézi, de önmagában a tudat is durva. az meg ugye megvan a tv/mozinézõnek is

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#61708
hopp ezt nem ide akartam bocsi 😄
wesker24
#61707
Rossz topic ! Epic Fail ! xD
#61706
100as átlag

ja nem 90 bocs 😄DDDDDDDDDDDDDDDDddddddddd
remélem amit õk kapnak az olyan volt,hogy a 120 felett az átlag XD
Jim Morrison
#61705
ugy ertem spoilerbe ird le plz, hogy pontosan mi volt xD

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

wesker24
#61704
Az biztos hogy megnéztemn volna ! xD
Tyler1
#61703
én pont kaja mellett néztem, kellett is innom vizet rendesen, h lent maradjon a cucc<#vomit>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

wesker24
#61702
Ok már késõ de tényleg nagyon durva részek voltak benne !
#61701
15k hátt ott az elsõnek volt szar mert volt h leverte aztán a többinek nem volt nagy szám átmenni 😄 (oké persze megnéznéztek ahogy én átszaladok rajta de nah...
Jim Morrison
#61700
spoilerbe ha kerhetnem 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

wesker24
#61699
Azért a ragasztós rész is kemény volt ! Na meg a skorpios rész is de a 15k voltos rész is elég durva volt !
#61698
a vulkános bazzzzzzzzzz 😄DDDD
elõször nem is vágtam h az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egy segg XD
izzadtságot megitta az kemény volt , örülök h nem kajálás közben álltam neki nézni vagy kaja utan egybõl mert én is hánytam volna 😄

ProGabe
#61697
Jackass 3D

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

régen röhögtem ennyit + nekem nehéz olyat mutatni, amitõl elmegy az étvágyam, de amikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Steve-O megitta az izzadtságot, meg amikor a srác vulkánt játszott
na az már majdnem sok volt. unrated-et néztem, így tudtam mire számíthatok...

nekem is sok régi emléket visszahozott ez a filmecske, nem véletlenül énekelték a Memoriest a végén. megérte megcsinálniuk ezt az utolsó utáni-utáni filmet

ui: aki szerint a Jackass hülyék szórakozása, értékelhetetlen, igénytelen, stb. az kérem NE reagáljon

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#61696
Ahhoz farkat kellett volna növesztenie😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61695
Sanctum

Nézhetetlen.

0 pont
Victor1103
#61694
Köpök a sírodra (I spit on your grave) 7/10

Ritka beteg egy film. Valamilyen szinten elégedettséggel töltött ahogy a csaj bánt velük mert rosszabbat is megérdemeltek volna. Kölcsönkenyér visszajár 😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Effe88
#61693
az a film nállam is 10-bõl mondjuk 2-õt ér kb😊

tigeroo
#61692
pont ez az, hogy mostmár azért el lehetne hagyni ezeket...
#61691
jaj mert 2030ban már az nem lehet poén ami most poén?
komolyan néha annyira írtó baromságokat tudtok mondani 😄DDD
mintha a poén idõhöz megkorhoz lenne kötve...
ProGabe
#61690
+1 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#61689
Már azt hittem csak velem van baj, végre megjött pár normális értékelés.
tigeroo
#61688
minap néztem meg énis, de mondom arra sem méltatom hogy disseljem...

am hokis + ráhányós poén 2010-ben? hát sztem kurvagáz. na mindegy, a plebsnek ez kell
mflex
#61687
Terhes társaság

Ez a film, a 87-es, Repülõk, vonatok, autók címû film afféle koppintása lehet, átírva mai köntösben? Az a film 10/10, de ez a mostani, talán egy 4-es.

What about the forests?

#61686
Azért Superman 3 nyitórésze mekkora már mikor is Richard Pryor / Gus Gorman egy rossz mozdulattal a fél várost dönti romba. Pedug neki szuper ereje sincs. 😄

#61685
"Kizökkent idõ"
Ha jól sejtem semmi köze P.K.Dick ilyen címû könyvéhez?

#61684
Village of the damned (1995-ös)

Tipikus Carpenter film. Láttam már tõle jobb filmet is, de így is egész hangulatos volt. A zenéért külön plusz pont jár, kár hogy az 1960-as változatból emelték át.

7/10

Montanosz
#61683
Burke & Hare

Jó kis angol komédia))
7/10


Primal

tucat horror,de valamiért jó volt, pörgõs meg minden.
7/10

Kizökkent idõ
6/10

Halálháló (ezek a magyar filmcímek)
6/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#61682
Every Day

Fogalmam sincs miért néztem végig. Elvont, mûvész-dráma, gyakorlatilag történet nélkül. Nem tudok rá pontot adni, hangulat kell hozzá.
Panzermeyer
#61681
Tron: Örökség

Rengeteg filmet láttam már, nagyjából 12-13 éve vagyok filmmániás. Ennél fogva egyre ritkábban tudnak olyat mutatni, ami le tud kötni. Mintha egyre nagyobbak lennének az igényeim.

De ez egy olyan film volt, ami le tudott kötni. A sztori nem túl erõs, volt némi hiányérzetem néhol, és a vége kissé klisés... Viszont a látványvilág, a jelmezek, az effektek nagyon-nagyon tudták pótolni a sztori apróbb hiányosságait. Az elsõ 45 perc teljesen odaszögezett a székbe. Az digitális neon csili-vili világhoz tökéletesen passzolnak Daft Punk zenei aláfestései. Olyan, mintha a The Dark Knight zenéit odaadták volna az ismert DJ-nek, hogy kicsit gyúrja át. A fülem és a szemem nem gyõzött betelni a látvánnyal, és a zenékkel. Harmonizálnak, és kiegészítik egymást.

A színészi játékról. Lehet, hogy a House-ban Olivia Wilde nem tudott ennyire kibontakozni, vagy csak én nem vettem észre, hogy ennyire jó? Mindegy, tényleg jó! Jeff Bridges egyszerre játssza a pozitív és a negatív fõszereplõt. Elõször el voltam ámulva, hogy mennyire tökéletes szereplõt találtak a fiatalkori képére alkotott gonosz eljátszásához. Az arca nagyon hasonlít, és a hangja is... Aztán kiderült, hogy mesterségesen fiatalították meg <#nyes> Nem lehetne, hogy Jeff Bridges több gonosz szerepet játsszon? Fantasztikusan jól áll neki. Garret Hedlund hozza az elvárt jófiút, kivetnivaló nincs benne, csak átlagos, bár bizonyára nem nagyon volt több ebben a szerepben. A többi mellékszereplõ is tökéletesen illik a képbe.

Láttad a trailert? Azt hiszed, hogy csak annyit kapsz látványban, mint amit ott láttál? Nem... az csak a kóstoló volt ahhoz az élménylakomához képest, amit ez a film nyújtani tud.

Nagyon sajnálom, hogy én személy szerint képtelen vagyok élvezni a 3D-s filmeket, mert ezt tényleg megnéztem volna IMAX-ben is.

Nálam nagyon erõs 8.5/10 pontot ér. Szerintem pár év múlva újra megnézem.

mov ah,4ch int 21h end

#61680
Mozifilm->sorozat->Igazság ládája->Continuum->Istenek gyermekei (ami a pilot felújítva).

#61679
magyarul akkor van a sima csillagkapu film (ami végülis a pilot lenne a sorozathoz de mind1.
ill. az igazság ládája majd ez a continuum-ot érdemes megnézi és kész
Totti5
#61678
Igaz, egyel elcsúsztam.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#61677
Nem egészen. Az AoT a 9-10 évad történéseit zárja le (8. évadban hol volt még ori?), a Continuum stimmel, az Istenek gyermekei pedig a pilot epizód felujítása.

#61676
Hát jah... nem egy 1984😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Totti5
#61675
Stargate: The Ark of Truth a sorozatot zárja le ( 8-9 évad ) az Ori cselekményeket.

Stargate: Continuum egy idõutazós rész Ba'al-al és ez összes eddigi szereplõvel együtt, lényegében nem kapcsolódik semmihez.

Istenek gyermekei az elsõ évad befejezõ dupla epizódja.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10