Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
inkább 3x az Álom.net, mint ez/10 (ezzel sztem mindent elmondtam)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
* mi a faszért kell rebootozni egy nem is régi filmet????
nem_stallone_rendezi_a_the_expendables_2_t
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Amúgy várós
PSN ID.: Beegabor
a szereplõlistát se nagyon figyelem így elõre...
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
szinkron ááá, Diesel, T.Gibson, Rock, Luda - ezeket az embereket NEM lehet!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
am ez a többi filmhez képest idõben mikor van?
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
ááá geci mekkora lesz! the rock és vin diesel egy produkcióban, már magában megéri 😊
nomeg a régi szereplõket is visszahozták hálistennek.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
azt nem is tudtam,hogy a the rock is szerepet kap...
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Szerencse,hogy nem kajáltam miközben néztem <#nevetes1>#nevetes1>
Bill Maher amerikai stand up-os cinikusan kérdezõsködik a vallásokról, valláskritikákat generálva. Sok helyütt egészen meglepõ dolgok derülnek ki
7/10
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
Már értem miért reklámozzák agyon az ilyen tini csatornákon ezt a filmet mint a viva és társai 😊
A Twilight -hoz tudnám hasonlítani... hozzányúlnak egy misztikus és/vagy scifi elemhez és csinálnak belõle egy nyálas tini lovestory filmet kb.
Rengeteg üresjárat, idióta hosszú és sablon érzelgõs társalgások a fõszereplõ és a kiszemelt csaj között aminek kb semmi köze a fõ sztorihoz.
A romantikus tini vámpírfilmek után itt van a romantikus tini sci-fi... neszeneked 😄
Ja meg a másik, az akciók 99.99% -a baromi sötétben játszódik, rángatózó kamerával. Biztos erre már nem maradt keret miután kifizették az írót a bonyolult dialógusok megírásáért 😊
4/10
Bazinga!
A cunamis rész kibaszott jó volt, kár hogy nem azt a vonalat ragadta meg inkább Eastwood, mert minden más értékelhetetlen számomra. Feléig bírtam, és aki a túlvilági faszságolásban nem hisz, annak nem is ajánlom, hogy elkezdje.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Steve Martin és John Candy filmje pedig bármikor elõvehetõ, és konkrétan fetrengeni lehet a poénoktól, persze azért szívet melengetõ is a film, aki még nem látta esetleg, sürgõsen pótolja!
Más:
Zöld Darázs
Ez mi a fa..om volt, komolyan ilyenre van igény?
0/10
What about the forests?
hát ez most vagy nagyon zseniális, vagy nem))
Nálam az elõzõ)
Sza'l ezt mindenkinek látnia kell)))komolyan mondom beszarás))
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Hát amikor ma megkérdezték munkahelyen, hogy milyen volt, én csak a fejemet ráztam...Értelmetlen, kibogozhatatlan, unalmas. Nekem nagyon nem tetszett, de azért kap két pontot, mert láttam már rosszabbat is...2/10
Depp-et eredetiben én nem hallottam szinte sose, ezek után meglesem..
"Jimmy (Sean Penn), Dave (Tim Robbins) és Sean (Kevin Bacon) együtt nõttek fel Boston egyik munkásnegyedében. Soha semmi érdekes nem történt velük ezen a környéken mindaddig, amíg Dave élete különös fordulatot nem vett. Akkor még nem sejtették, hogy ez örökre megváltoztatja mindannyiuk életét. Huszonöt évvel késõbb újra keresztezõdnek útjaik egy titokzatos és megmagyarázhatatlan gyilkosság kapcsán."
Nagyon tetszett és mind3 fõszereplõ iszonyat jót játszott!😊
Tudom ajánlani mindenkinek😊 8/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Csak épp nézd meg mondjuk a Finding Nemo-t szinkronnal és eredeti nyelven. Teljesen más karaktert csinálnak egy-egy figurából egy balf@sz szinkronhanggal, márpedig ott akadt bõven. És sorolhatnám a negatív példákat.
De esetleg azt is nézd meg, hogyan készítették a Rangot - nem csak a hangot adta Johnny Depp, hanem a mimikától a mozgáson át mindent. A karib tenger kalózainál már volt szerencsétlenségem hallani Jack Sparrow-t szinkronnal, gyakorlatilag broáf. Már aki tudja, milyen az originál... 😉
Sírtam is, amikor tegnap szinkronnal nyomták a film elõtt az új rész elõzetesét..
mert ez olyan h elkészitik aztán az angolok is szinkronizálják szóval annál tényleg nem lehet panasz h szar a szinkron -.- de mind1...
rango-t én is várom már, sok jót hallottam róla
Én 10/4,5 adnék a filmre!
A Rango-t készültünk megnézni, a szinkron miatt azonban végül lemondtunk róla. Johnny Deppet lehetetlen jól leszinkronizálni, a trailer is eredeti nyelven ütõs. Úgyhogy majd csak HD-ban.
A Drive Angry egy laza popcornmozi ígéretével kecsegtetett, amit hellyel-közzel hozott is a film. Nicolas Cage a pokolból visszatért fõszereplõ karaktert kisujjból kirázza, a legjobb pillanatokat viszont az egyik kedvenc karakterszínészemnek, William Fichtner-nek, alias a Könyvelõnek köszönhetjük.
A véres bosszútörténet legjobb pillanatai egyben a legõrültebbek is - a moteles szexelve-gyilkolászás, mindez lassítva nagyon üt. 😊
De ezeket a pillanatokat leszámítva sablonos az egész. Ráadásul 3D kamerákkal forgatás ide vagy oda, pár pofás baltaeldobáson, vagy pisztolygolyó lassításon túl nem ad hozzá semmit a látványhoz - 2D-ben is ugyanilyen lenne az élmény.
10/5
Mûfajában kellemes, sok bölcsességgel, a kínai verekedõs filmek egyszerû történet mesélésével, Michelle Yeoh pedig még mindig vállalhatóan néz ki és még tud is. 😊
7,8/10
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Elkövettem azt a hibát, hogy a sok-sok felesleges perccel meghosszított, rendezõi verziót néztem. Így is tetszett, viszont túl sokszor ült le a kisvárosi, bankrablós gengszertörténet.
Pete Poslethwaite-nek élete egyik utolsó szerepe volt, és bár nem fõkarakter, respect neki.
Ben Affleck rendezõként és színészként is jól alakít - kár hogy a mozis, feszesebb verzió jobban bejött volna.
10/6
Ugy ereztem Nick Cage-el a varazslos idiotasaga utan mar nem lehet rosszabb filmet csinalni,tevedtem.
Ebben a 'remekmuben' van egy-ket fasza lassitasos ekson,de a dialogusok,szineszi jatek kritikan aluli.Kivetelt talan csak a rosszfiuk kepeznek,sok klise,faraszto,kedvetlen foszereplok.Kerulendo sajnos,a tortenetbol pedig lehetett volna jo filmet csinalni.
3.5/10
8/10
Jó zenék,jó történet,jó megvalósítás.Nekem baromira tetszett ez a film.Várom a folytatást ha lesz.
Jóféle, bár összességében elég kusza, de a feeling rendben van. Laza hétköznap esti film. Lehetett volna sokkal jobb is ...
6,5/10
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ