Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61774
Nekem tetszett<#zavart1>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

[HUN]Crassus
#61773
atyaég! akkor az kemény! az álom.net rendezõjét-színészeit a holdra lõném ki....akkor ez milyen lehet?😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Victor1103
#61772
Talán azért mert olyan szar volt, hogy a szimpla létezése is bûn azaz sürgõsen rebootért kiált. Aztán vagy bejön vagy nem

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tyler1
#61771
Zimmer Feri 2

inkább 3x az Álom.net, mint ez/10 (ezzel sztem mindent elmondtam)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61770
elokeszuletben_a_doom_reboot
* mi a faszért kell rebootozni egy nem is régi filmet????


nem_stallone_rendezi_a_the_expendables_2_t
Tikal
#61769
amit autoval szakitottak ki a falból? az biztos aluminium páncélszekrény, karbon erõsitéssel...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Seth
#61768
A végén az esésnél azért megsérülnek ugye, ugye?? A soktonnás páncélszekrény is a fejükre esik amit elõtte mint vmi faházat hurcolásztak? 😄

Amúgy várós

PSN ID.: Beegabor

#61767
én például nem tudtam h pár hónapja már van trailer nem szoktam ilyen traileres oldalakra látogatni 😄
a szereplõlistát se nagyon figyelem így elõre...
Dynamic
#61766
Úgy rácsodálkozik most mindenki, mintha nem köztudott lenne már egy éve, hogy Rock és VD lesz a filmben, illetve nem jött volna ki pár hónapja egy trailer😛
Tikal
#61765
hát ez inkább csak LOL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

toysoldier
#61764
okés köszi (:

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

[HUN]Crassus
#61763
rárántottam!😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#61762
VD szinkronja nekem tetszik ,eredetibe nem jön be 😞
Tyler1
#61761
meg Diesel 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tigeroo
#61760
értem 😊

akkor ennek a végén csak a japcsi fogja túlélni<#idiota>
Tyler1
#61759
kronológiailag az az utolsó rész.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ROCKnROLLA
#61758
De, de nem idõrendi sorrendben vannak...

tigeroo
#61757
a tokio nem a 3. volt?
Tyler1
#61756
4. rész után, Tokió elõtt 😊

szinkron ááá, Diesel, T.Gibson, Rock, Luda - ezeket az embereket NEM lehet!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

toysoldier
#61755
ezt mindenképp moziban kell nézni 😄 remélem feliratos lesz

am ez a többi filmhez képest idõben mikor van?

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

tigeroo
#61754
"i'm down" - pont ludacris 😄DDD



ááá geci mekkora lesz! the rock és vin diesel egy produkcióban, már magában megéri 😊

nomeg a régi szereplõket is visszahozták hálistennek.
#61753
Ez is moziban nézõs lesz!😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61752
kibaszottul várom 😄
azt nem is tudtam,hogy a the rock is szerepet kap...
Shep
#61751
Trailer alapján az eddigi legjobb résznek ígérkezik.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Tyler1
#61750
F&F rajongók gombolhatják ki a nacit

vmi elbaszott jó lesz ez!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

desigo
#61749
Jackass egyes részei elég betegek.
Szerencse,hogy nem kajáltam miközben néztem <#nevetes1>
oliwwer
#61748
Jackass 3 8/10

Átok 5/10


tigeroo
#61747
way of the dragon


sokadjára is ötcsillag
motyodlee
#61746
Religulous

Bill Maher amerikai stand up-os cinikusan kérdezõsködik a vallásokról, valláskritikákat generálva. Sok helyütt egészen meglepõ dolgok derülnek ki

7/10

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

precision
#61745
I Am Number Four

Már értem miért reklámozzák agyon az ilyen tini csatornákon ezt a filmet mint a viva és társai 😊

A Twilight -hoz tudnám hasonlítani... hozzányúlnak egy misztikus és/vagy scifi elemhez és csinálnak belõle egy nyálas tini lovestory filmet kb.

Rengeteg üresjárat, idióta hosszú és sablon érzelgõs társalgások a fõszereplõ és a kiszemelt csaj között aminek kb semmi köze a fõ sztorihoz.

A romantikus tini vámpírfilmek után itt van a romantikus tini sci-fi... neszeneked 😄

Ja meg a másik, az akciók 99.99% -a baromi sötétben játszódik, rángatózó kamerával. Biztos erre már nem maradt keret miután kifizették az írót a bonyolult dialógusok megírásáért 😊

4/10

Bazinga!

Tyler1
#61744
Hereafter

A cunamis rész kibaszott jó volt, kár hogy nem azt a vonalat ragadta meg inkább Eastwood, mert minden más értékelhetetlen számomra. Feléig bírtam, és aki a túlvilági faszságolásban nem hisz, annak nem is ajánlom, hogy elkezdje.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

mflex
#61743
Talán kétszer, vagy háromszor nevettem a film alatt, de az sem olyan igazi volt. Ha ez tényleg a, Repülõk, vonatok, autóknak az "upgrade"-jének szerették volna, akkor jól elcseszték, ha meg nem (bár eléggé hajaz rá), akkor is szar volt, fõleg, hogy két jó színész sem tudta elvinni a hátán az idióta forgatókönyvet.

Steve Martin és John Candy filmje pedig bármikor elõvehetõ, és konkrétan fetrengeni lehet a poénoktól, persze azért szívet melengetõ is a film, aki még nem látta esetleg, sürgõsen pótolja!

Más:

Zöld Darázs

Ez mi a fa..om volt, komolyan ilyenre van igény?
0/10

What about the forests?

szucsy89
#61742
Sztem 1x nézhetõ volt simán... szeretem az ilyen filmeket.
Montanosz
#61741
Rubber

hát ez most vagy nagyon zseniális, vagy nem))
Nálam az elõzõ)
Sza'l ezt mindenkinek látnia kell)))komolyan mondom beszarás))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

daver88
#61740
Devil (Ördög)

Hát amikor ma megkérdezték munkahelyen, hogy milyen volt, én csak a fejemet ráztam...Értelmetlen, kibogozhatatlan, unalmas. Nekem nagyon nem tetszett, de azért kap két pontot, mert láttam már rosszabbat is...2/10

#61739
rendben meglesem eredtivel is 😊
Depp-et eredetiben én nem hallottam szinte sose, ezek után meglesem..
#61738
Titokzatos folyó

"Jimmy (Sean Penn), Dave (Tim Robbins) és Sean (Kevin Bacon) együtt nõttek fel Boston egyik munkásnegyedében. Soha semmi érdekes nem történt velük ezen a környéken mindaddig, amíg Dave élete különös fordulatot nem vett. Akkor még nem sejtették, hogy ez örökre megváltoztatja mindannyiuk életét. Huszonöt évvel késõbb újra keresztezõdnek útjaik egy titokzatos és megmagyarázhatatlan gyilkosság kapcsán."

Nagyon tetszett és mind3 fõszereplõ iszonyat jót játszott!😊
Tudom ajánlani mindenkinek😊 8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

LoSA
#61737
Hm... Érdekes! 😊 Hát ez van, mindegy!

REALista
#61736
Érdekes én egy percét se untam.

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

REALista
#61735
Jah én is ezen röhögtem annyira vicces már ez az állandó nyavalygás.😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#61734
Örülök hogy mulatságosnak találod 😊

Csak épp nézd meg mondjuk a Finding Nemo-t szinkronnal és eredeti nyelven. Teljesen más karaktert csinálnak egy-egy figurából egy balf@sz szinkronhanggal, márpedig ott akadt bõven. És sorolhatnám a negatív példákat.

De esetleg azt is nézd meg, hogyan készítették a Rangot - nem csak a hangot adta Johnny Depp, hanem a mimikától a mozgáson át mindent. A karib tenger kalózainál már volt szerencsétlenségem hallani Jack Sparrow-t szinkronnal, gyakorlatilag broáf. Már aki tudja, milyen az originál... 😉

Sírtam is, amikor tegnap szinkronnal nyomták a film elõtt az új rész elõzetesét..
#61733
na ez durva,hogy animációs filmet se nézünk szinkronnal XDDDD
mert ez olyan h elkészitik aztán az angolok is szinkronizálják szóval annál tényleg nem lehet panasz h szar a szinkron -.- de mind1...
rango-t én is várom már, sok jót hallottam róla
LoSA
#61732
Én a moziban láttam ezt a filmet... Hidd el, hogy ott is nagyon unalmas volt, sokszor "állt" az egész film. Én nekem kifejezetten NEM tetszett a film, majdnem kijöttünk a moziból (pedig az ilyen "érzés" nagyon ritka), de akkor erõsen bennem volt ez az érzés.

Én 10/4,5 adnék a filmre!

#61731
Drive Angry 3D / Féktelen Harag 3D

A Rango-t készültünk megnézni, a szinkron miatt azonban végül lemondtunk róla. Johnny Deppet lehetetlen jól leszinkronizálni, a trailer is eredeti nyelven ütõs. Úgyhogy majd csak HD-ban.

A Drive Angry egy laza popcornmozi ígéretével kecsegtetett, amit hellyel-közzel hozott is a film. Nicolas Cage a pokolból visszatért fõszereplõ karaktert kisujjból kirázza, a legjobb pillanatokat viszont az egyik kedvenc karakterszínészemnek, William Fichtner-nek, alias a Könyvelõnek köszönhetjük.

A véres bosszútörténet legjobb pillanatai egyben a legõrültebbek is - a moteles szexelve-gyilkolászás, mindez lassítva nagyon üt. 😊
De ezeket a pillanatokat leszámítva sablonos az egész. Ráadásul 3D kamerákkal forgatás ide vagy oda, pár pofás baltaeldobáson, vagy pisztolygolyó lassításon túl nem ad hozzá semmit a látványhoz - 2D-ben is ugyanilyen lenne az élmény.

10/5
tomsolo
#61730
Reign of Assassins - Jianyu 2010

Mûfajában kellemes, sok bölcsességgel, a kínai verekedõs filmek egyszerû történet mesélésével, Michelle Yeoh pedig még mindig vállalhatóan néz ki és még tud is. 😊

7,8/10

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61729
The Town / Tolvajok Városa

Elkövettem azt a hibát, hogy a sok-sok felesleges perccel meghosszított, rendezõi verziót néztem. Így is tetszett, viszont túl sokszor ült le a kisvárosi, bankrablós gengszertörténet.

Pete Poslethwaite-nek élete egyik utolsó szerepe volt, és bár nem fõkarakter, respect neki.

Ben Affleck rendezõként és színészként is jól alakít - kár hogy a mozis, feszesebb verzió jobban bejött volna.

10/6
dartonita
#61728
Fektelen harag:
Ugy ereztem Nick Cage-el a varazslos idiotasaga utan mar nem lehet rosszabb filmet csinalni,tevedtem.
Ebben a 'remekmuben' van egy-ket fasza lassitasos ekson,de a dialogusok,szineszi jatek kritikan aluli.Kivetelt talan csak a rosszfiuk kepeznek,sok klise,faraszto,kedvetlen foszereplok.Kerulendo sajnos,a tortenetbol pedig lehetett volna jo filmet csinalni.
3.5/10

green6k
#61727
A negyedik:
8/10
Jó zenék,jó történet,jó megvalósítás.Nekem baromira tetszett ez a film.Várom a folytatást ha lesz.

PetruZ
#61726
The Man from Nowhere (2010, imdb): Jóféle modern dél-koreai akciófilm, vagy akció-bûnügyi-thriller, kinek hogy tetszik. Titokzatos múltú szomszédos, kábszerbandás, bosszúállós, kislányos, szervrablós, jó véres, realisztikus - tetszett, teljesen korrekt darab: 7/10.
SötétBarom
#61725
Shelter

Jóféle, bár összességében elég kusza, de a feeling rendben van. Laza hétköznap esti film. Lehetett volna sokkal jobb is ...

6,5/10

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;