Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61674
1.csillagkapu
2.csillagkapua: istenek gyermekei
3.csillagkapu continuum
4.igazság ládája

így van sorban vagy az igazság ládája hamarabb volt mint a continuum? (csak mert majd ennek is neki szeretnék látni mert az elsõ részt azt láttam de a többit nem)
#61673
ubazz tényleg annál a résznél vicsorogtam majdnem a legjobban 😄 kurva jól megcsinálták és érted nem csak 1 et húzott hanem többet is 😮
stargatelost
#61672
The Next Three Days

Na ez bejövõs volt. Minden hibájával, kliséjével, szájhúzós fordulópontjaival (állatkert, kanadás érme). Végig lekötött, érdekes maradt, ahol kellett pedig izgalmas. Számomra a Prison Break jobb részeit idézte. Egyedül az elsõ percet (ami felesleges, nem azért fogom végignézni a filmet, hogy lássam, miért történik valami a film legeslegelején, miért nem szoknak le errõl?), valamint Olivia Wildot (nem bírom, irritál, nem szép) rovom fel negatívumként.

8/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#61671
Én a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fogkihúzós jelenetnél takartam a szemem csak😄
... elég erõs idegzetû vagyok, de az ilyet nem szeretem😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61670
a film elérte a hatását , a végé elég sürün vicsorogtam és vágtam a különféle pofákat 😄DDD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amikor a faszit meztelenül kötötte ki, na akkor reméltem h lesz faroklevágásos jelent és lett is , amit rohadtul átéreztem,de h aztán a szájába rakja a saját farkát hát b+ durva 😮
a dagi komának meg a varjak megették a szemét bazz áá az is kemény
a savas vízbe fulladás is kurva jó volt
a végén a sheriff megkapta az anal-t amit annyira szeret


szóval kurva jó volt ez nah 😄
régen láttam ennyire jó végzõdésû filmet + amit ennyire átlehetett élni
--------
#61669
köpök a sírodra
fele az 10/5 kb de a legvége az 10/9
összesítve 10/8-t adok rá simán

a házban történteket picinek hosszúnak találtam de a vége kárpótólt mindenért!
komolyan még mosolyogtam is azon amit a csaj mûvelt 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mathew-t azt hittem megfújtotta és arra gondoltam h mi a faszért dícsérték itt sokan annyira a végét mikor ennyire egyszerüen öl meg egy embert? nem is gondoltam ha többieket ilyen szépen lefogja vadászni s ,hogy milyen ötletesen fog végezni velük /vegeznek magukkal.

a csaj remekül alakította a szerepét XD
Tyler1
#61668
Elit Halálosztók 2-t látta már vki? imdb-n 8,6 pont 😮

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61667
Primal

Tökéletes péntek/hétvégi esti (igazi, nagybetûs) horrorfilm. Nincs rá pont, mert minek. <#eljen>
Kazuma92
#61666
Sziasztok! Remélem nem haragszotok rám, keresek egy filmet de fogalmam nincs mi a címe, régen láttam még videón. Arról szól hogy egy faszinak unalmas az élete, valamennyire csóró és sokat tvzik. Bérgyilkosnak áll.. Lesz egy nõje is, aki k**va, és mindig kifizeti, pedig soha nem fekszenek le egymással. A nõ is csak annyit tisztel a férfiban hogy kapcsolgathatja a tv-t..A fõszereplõ megtanulja, hogy ha fejbe lõ valakit akkor távol kell állni a kifröccsenõ vér miatt.. eléggé darabos és rosszul fogalmaztam, de sajnos csak ennyi jut eszembe a filmrõl.. Valaki esetleg felismeri?

SötétBarom
#61665
30-40 másodpercet ki lehet bírni a vákumban, ha kifújod a levegõt mielõtt oda kerülsz (ellenkezõ esetben a tüdõd szétszakad a nyomáskülönbségtõl). Mivel nincs közeg, ami vezesse a hõt, így relatíve sokáig tart, amíg az emberi test megfagy, azonban a légkör hiánya miatt komoly égési sérüléseket szerezne ilyen rövid idõ alatt is, mivel szûrés nélkül kapná a napbõl érkezõ mindenféle kedves sugárzást.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

bexinho
#61664
Vitathatatlan 3 6/10

Tegnap megnéztem ezt a filemt. Nem szeretem az ilyen filmeket, de ez nézhetõ volt. Effektek jók voltak, a történet pedig a szokásos.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#61663
Due Date 7/10

Nem volt ez olyan rossz, mint ahogy olvastam. Voltak benne jó poénok, Robert D. Jr. mindig is szerettem, itt se okozott csalódást. A Két pasi meg egy kicsi nekem meg egy + pozitívum (imádom azt a sorozatot 😊)

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61662
ha már 30 évvel ezelõtti film akkor megosztom a pontozásom mivel végeztem a superman filmekkel is 😄


superman 1
10/7
régen láttam az elsõ részt és fura volt,hogy itt még a szemével nem éget , a levegõ fújásával nem ad hideget...stb (csak repül) 😄

superman 2
10/5
elsõ hiba kb,hogy a szemüvegen át tudott lézersugarat kibocsájtani a szemével, jobban mutatott volna ha lehúzza a szemüvegét xD de ez apró baki,no meg a film korára való tekintettel nem vészes hiba...
nekem ez az a rész ami egyálltalán nem tetszett addig még oké,hogy megérkeznek zord kapitányék is a Földre,de aztán nem jött be a történet!
a vége szép volt ahogy Kent "megbízott" Lex Luthorban (azaz tudta,hogy átfogja baszni és sikerült a terve 😄)

superman 3
10/9
Reeve kurva nagyot alakított,egyszerûen zseniális lett a 3.rész!
~30évvel ezelõtt is milyen szépen megcsinálták a színész megkettõzõdését és a harcát saját magával ,rohadt jól alakította a rossz superman-t !

superman 4
10/5.5jó


superman 5 - superman visszatér (2006)
10/8.5
én úgytudom az anyja meghalt az elõzõ részben szóval nem értem ezt ,hogy a fenébe tudta a fiát várni...
egyébként szépen összelett kapcsolva a rész.
superman ruhájánál a gallér vastagságának csökkentése és a piros szín eltörlése egyértelmûen nem jött be nekem!
a köpenye kb olyan szinû mint a 3.részben mikor az alkoholista-rossz superman-t láttuk 😄 (mintha olajos lenne köpenye)
az "S" betû a mellkason is kisebb ami szintén nem vmi pozítiv...
viszont ami pozítivum a részben az a repülés koordinálása! Itt szinte tökéletesre megcsinálták superman repülését és azt is mikor a tárgyakat,
embereket viszi magával.
picit viszont olyan "mû-nek" tûnt elsõre 😞



összességében.: az ûrben kint volt nem egyszer nem 1 nõ! itt jön a kérdés.: kint nincs hideg??? oké,h superman bírja meg minden de ott fent elvileg oxigén nélkül + hidegben simán
meghallna bárki (vasembernek a ruhája se bírta a nyomást és szétfagyott XD)

Nekem a 3.rész a best! aztán jöhet az 5.

mivel ugye supermannak van fia,szóval erre szépen lehetne majd építeni egy következõ részt,ergo ha lesz következõ 6.rész
akkor örülnék ha nem reboot-ot készítenének hanem egy folytatást majd.


tommygear
#61661
expendables nem fog megjelenni nálunk??
Tikal
#61660
Wall Street 2

kicsit lassu a film, de szerintem rendben van, jo gondolatok a jelenlegi rendszerrõl gekko-tól, de semmi megdobbentõ fordulat stb, semmi feszültség, egy kis családi dráma is volt, de azért nem volt rossz, fõleg a visszautalások a régi filmre tetszettek, mikor charlie sheen megjelent, beszartam 😄D

7/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#61659
jackass 3

a kígyós résznél mikor megfogták a kezét bam-nak akkor vártam h visszalökik xD

még nézem csak gondoltam ezt gyors beírom xD
Krezga
#61658
Én amikor meghallottam, hogy lesz folytatása, beszereztem, aztán egy hónap után rávettem magam, hogy megnézzem😊
Hegi90
#61657
Kaméleon

Wow... nem hittem volna, hogy egy magyar film tényleg lehet ilyen jó is. Persze még most se az a Hollywoodi minõség, de jó látni ilyen próbálkozásokat is.

7/10

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61656
The next three days

Sokkal többet vártam. Az elsõ 90 percben kb semmi nem történik, utána beindul a cselekmény (úgy ahogy), de az a befejezés illetve annak hiánya...

Unalom/10

#61655
Rango

Szuper animációs westernfilm, tengernyi vizuális poénnal, zseniális szereplõkkel, gyönyörû megjelenítéssel. Ha jó filmet akartok nézni, ezt ajánlott megtekinteni😊 Rangoooooooo! smile.gif Verbinski ügyesen keverte a western mûfaj és az animációs film legfõbb jellemzõit, gyerekeknek-felnõtteknek egyaránt sok poént lõtt el, és jócskán utaltak más filmekre és színészekre is... ( Félelem és reszketés Las Vegasban, Karib3, Clint Eastwood)
A moziban persze megint volt négy marha, akik közül az egyik a film végén megjegyezte, hogy az egészet egy ember csinálta egyetlen számítógéppel, és olcsó... film volt biggrin.gif😄😄
8-9/10

http://videodrome.freeblog.hu/

tomsolo
#61654
Nézzetek Automant is 😊

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

zaki
#61653
+1
annyira gagyinak tûnik 30 év után, hogy én neki se fogok kezdeni 😛

#61652
<#zavart2>
desigo
#61651
ma elkezdtem nézni de a felénél elaludtam <#szomoru1>
Blasta
#61650
Igen, a Tron Legacy az elso Tron c. film folyatasa.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

SASboy
#61649
köszi, akkor megnézem. elsõ részre képtelen vagyok rávenni magamat.

nice legs. what time to open?

Totti5
#61648

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#61647
Mindenkép hisz folytatásról van szó, de akkor sem dõl össze a világ ha nem, max nem értesz majd dolgokat és utalásokat és nem lesz teljesen kerek az egész. Azért próbáld megnézni az elsõ részt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#61646
1. rész?
SASboy
#61645
tron legacyt meg lehet érteni az 1. rész nélkül?

nice legs. what time to open?

#61644
<#eljen>

nekem is tetszett anno: azon kevés magyar filmek egyike, amit kifejezetten élvez a nézõ, és nem sorozatszintû gagyi márklárság
#61643
azaz kösssz 😊

#61642
Kapcsolat

Zephyr Retiring
#61641
eurotúra.
"soha többé nem iszom!" <#hehe>
csavargás, buli, zene, hawerok..mi kell még?
nyerõ kis délutáni limonádé<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#61640
1 kis segítség kéne e film címe terén:
Az van benne hogy: 1 ilyen mûhold állomáson játszódik, elkezdenek fogni v.mi jelet az ûrbõl és megfejtik valahogy, ami után kiderül hogy az 1 tervrajz és 1 ilye idõgéphez vagy hasonlóhoz való a terv, megépítik de aztán valaki szabotálja a kipróbálását, az felrobban de kis idõ múlva kiderül hogy 2-t építettek.

#61639
elkell vonatkoztatni a valóságtól és élvezni a filmet 😄
nekem pl ez nem okoz gondot , mert ez piti eltérés a valóságtól xD
#61638
Kaméleon

Történet egy szélhámosról, aki világéletében a gazdak nõket cserkészte be, hogy azok gondoskodást, törõdést, dicséretet kapjanak... a srác pedig a pénzüket😄
Aztán egyszer csak picit túl bonyolult lesz egy "munkája" és nem megy olyan rutinszerûen, mint ahogy az szokott😊
Vannak még JÓ magyar filmek manapság is!!!
8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tomsolo
#61637
Nálam a végsõ értékelés is 2/10 lett.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

SötétBarom
#61636
Jogos.

"suspension of disbelief"

😉

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Dynamic
#61635
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
rövid idõn belül ki kellett jutni a városból, mert után a lezárás miatt már lehetetlen lett volna, szóval nem értek volna rá meccset nézni 😊


de ettõl függetlenül úgy általában zavarnak ezek az üldözési jelenetek. Mert ha teszem csak itt Bp-en a Deák téri metróaluljáróból kifutok, majd fél perc után egy másik ember, akkor az biztos k*rva élet, hogy nem talál meg.
Eleve az aluljáróból kifuthatok vagy 5 irányban, a következõ keresztezõdésnél megint csak 3-4 irányban, plusz bemehetek házakba boltokba stb.
SötétBarom
#61634
A film szerintem simán 7-8as.

Az üldözéssel az volt a gáz, hogy a csávó meg a csaj soha nem állt le, nem vették természetesre a figurát. Egy mindenkit fellökõ félig futó párost nem olyan nehéz kiszúrni. Én a helyükben amúgy beültem volna a focimeccsre. Utána szurkolói busszal léptem volna le. Nem tudom mûködött-e volna, de nekem ez kézenfekvõnek tûnt 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Dynamic
#61633
Az ilyen amúgy annyira idegesít, amikor egy amerikai nagyvárosban minimum félperces elõnnyel kifut valaki az utcára, az üldözõk persze tudják, hogy merre menekültek és folyamatosan a nyomában vannak.
#61632
csak ennyi volt 😊 nekem nagyon régi film az kb 20évesnél régebbi kategórába sorolható!
ha régi akkor is min. 6éves legyen! szóval akárhány filmet nézek meg akkor se régi a film ami 2-3éves, de neked igen amivel nincs semmi gond! Csak azt hittem,hogy esetleg keverted valami más filmmel 😊
am errõl a filmrõl én meg kb 2 hónapja hallottam (haverom szólt,hogy megtudnám-e neki szerezni -> meglett,de nem vettem erõt magamon,hogy megnézzem de ezek után ezt mindenképpen pótolni fogom!
#61631
nem igazán hasonlítható pl. a futballfaktorhoz, teljesen más a kettõ. de mindenképpen ajánlom neked, hogy nézd meg.
#61630
<#eljen>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tommygear
#61629
I Spit On Your Grave
8/10
#61628
70 perc unalom aztán "pörög" sztem.!

Am jó film 10\8

bexinho
#61627
Filmnézés szempontjából egyértelmûen! Mióta láttam (megjelenése után 1-2 hónappal-még egy blogon olvastam róla, mivel egyáltalán nem kapott médiahírverést), azóta millió-egy filmet tudhattam le magam mögött.

Ha egy hónapra lebontva legalább 6-7 filmet megnézel, hidd el, hogy 1-2 év után régnek fog tûnni egy-egy 2-3 éves film is. De nem értem fennakadásod mivoltját.

MÁS:

The three next days 9/10

Taken óta nem láttam ennyire izgalmas, pörgõs akció/krimi-t. Nekem nagyon tetszett! Fõleg az, hogy a film második felében mindig következett olyan szituáció, amikor azt hittem, hogy innen nincs tovább... és mégis volt! Nem is az a lehetetlen dolog. Igaz voltak benne óriási szerencsék/véletlenek Russel javára, na de ezt kompenzálta a másik oldalon is a film.

SPOILER SPOILER SPOILER

Másik oldalon: Például az a jelenet, amikor a fekete nyomozó észreveszi 5msp alatt az utcáról lenézve a két szökevényt menekülés közben a metró aluljáróban...

SPOILER SPOILER SPOILER

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61626
neked nagyon régnek számít egy két éves film????? o_O
#61625
Tron: Legacy

Tetszett. Bár a közepe durván el lett húzva, de a zene bõven kárpótolt.

7,5/10