Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tyler1
#61824
lassan 60 éves lesz a fickó, a korábbi akcióhõs karaktereibõl már kiöregedett.

meg az Éli könyve sem volt mellélövés, fasza film lett az is.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

bexinho
#61823
Unstoppable 6/10

Nem volt több, mint egy elszabadult vonatos film. Tony Scott és Denzel Washington következõ közös filmje vajon mi lesz a metros és most a vonatos film után?... D.W. -ont sajnálom, mert régebben sokkal jobb filmekben szerepelt. Mostanában eléggé melléválaszt, vagy csak spórol nyugdíj gyanánt.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

dragon11
#61822
A Gyûjtõ / The collector
Összességében egy jól kitalált és ahhoz megfelelõen megrendezett horror. Vannak benne nagyon jó feltalálások, amelyek a film minõségét nagyon felhúzzák, pedig a költségvetésen nem dob sokat.

Azért az elszomorító, hogy nagyon valótlan a film kidolgozása néhány esetben, de nem akarom elmondani hogy miben, mert gondolom mások is meg szeretnék nézni.😊

Értékelés: 6/10.

Viszont aki látta, ahhoz lenne 1kérdésem:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor a mentõautó felborul a legvégén amivel szállítják a fõszereplõt(a betörõt), akkor mit csinál vele a Gyûjtõ? Õ lesz a csali, vagy mi?

ProGabe
#61821
lemaradt egy kis ív a betûrõl, megesik 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Jim Morrison
#61820
nem DP? 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ProGabe
#61819
én is most néztem meg, mégpedig közvetlenül az elsõ rész után (az mai szemmel is 5/10)

már az elsõ részben is volt egy kis filozofálgatás, ezt term. tovább "kellett" vinniük a második részbe is. szarul sikerült, de a látvány, - pontosabban a design - és a zene olyan szinten magával ragadott, hogy leszartam azt a hihetetlenül rosszul megírt maszlagot, amivel leöntötték ezt az egészet

6/10 LENNE, ha nem a DF zenéjét hallgatnám most is 😊 így simán 7 pont!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

tigeroo
#61818
kellékfeleség

adam sandler szánalom producer lett... kb. mint a nagyfiúk amúgy, a dialógusok szánalmasak, ahogy majdnem elröhögik magukat 1-1 benyögött poénjukon, úristen<#wow3>
#61817
Tron: Legacy / Tron: Örökség

A moziban kimaradt, mert bár a trailere 3D-ben látványos volt, mégsem vonzott a téma. HD-ban azonban természetesen már megnézõs volt, és azt kaptam, amire számítottam: egy szemnek és fülnek szórakoztató, de az elmének kevésbé impresszív filmet. Az elsõ rész kimaradt, de szerencséra a folytatás önmagában is megállja a helyét.

A digitális világ látványa néhol elképesztõ, szépen kidolgozott - amihez a Daft Punk 8 bites idõket idézõ, mégis nagyon stílusos zenéje pedig tökéletesen illik. Mi több, feldobja a filmet! A 'The Game Has Changed' téma a kedvenc, hihetetlen atmoszférát teremt a bitek mellé, dolgoznak a subok.

Nálam a fénymotoros verseny volt a film csúcspontja, látványban mindenképp.

Érdekes volt, hogy a film néha váltott a 21:9-es és a 16:9-es képarányok között.

Kiváló házimozi látvány- és hangdemó, azonban stílust nem teremt.

10/6
#61816
én erre gondolok.:
1987 – Az elveszett aranyváros fosztogatói (Allan Quatermain and the Lost City of Gold)
1985 – Salamon király kincse (King Solomon's Mines)
wiki/Richard_Chamberlain
tomsolo
#61815
HINT: keress rá Richard Chamberlain-ra 😊

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

bexinho
#61814
Hereafter 5/10

Clint Eastwood elsõ filmje, ami nem nyerte el a tetszésem.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

acsati
#61813
sziasztok
nem tudom jó helyre írok-e, hát ha. keresek egy filmet, nem tudom a címét, de ilyen idiana jones féle volt, egy vízesést kellett elállitaniuk, hogy a be tudjanak menni egy barlangba ahol vmi kincs féle volt, nem tudom már pontosan, több része is volt azt hiszem. esetleg nem tudja vki mire gondolok? <#help>
Montanosz
#61812
volt egy két magyartalanság, NC-nek mintha játékbaba hangja lett volna,de mindegy is mert igazad van, filmel van baj.

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Totti5
#61811
Yogi Bear

Jobban bejött mint több más csilli villi animációs film. Könnyed, humoros, színes és hozza a mese hangulatát. Egyszer érdemes megnézni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

CSOCSO
#61810
Tangled

vegre egy jo mese!!!!!!!!!!!!!!! Igazi Wald Disney csemege!
Vegig tetszett, szorakoztato volt, ultraszimpi karakterek. orom volt nezni!

ket bajom van a filmmel: a CGI jo de jobban orultem volna egy regi fajta rajzos filmnek, mint anno a szepseg es a szorny, a masik pedig az enekek. Jok de semmi maradando. Nem ugy mint az Aladdinnal vagy szepseg es a szornyetegnel avagy az oroszlankiralynal.

8.5/10

legjobb mese a WALL E ota
#61809
Én is hangulatok keresem de amúgy nem lesznek nagyok az elvárásaim. Ha sokat lõnek és robbantanak benne akkor + nagyszabású jelenetek akkor nekem belefér a "egyszer jó volt" kategóriába.

De ha ez sorozat lesz ( nyilatkoztak róla hogy ha sikeres lesz akkor lesz még 1-2 film )
akkor abban mi lesz? Ha más amcsi várost mutatnak be akkor kb ugyanez lessz szóval nem éri meg... a Battle: Budapest meg nem érné meg mert akkor hamar véget érne film. + majdnem az összes többi nem amcsi város esetében.

Tokyban viszont esetleg jöhetnek a japán mechák. 😊
REALista
#61808
Magyar szinkronnal nem tudom mi bajod van.Semmi baj nem volt vele.a filmmel már annál inkább...😞

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

tomsolo
#61807
Nekem a Skyline bejött. Na nem a szereplõk, hanem a hangulata az inváziónak.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

SötétBarom
#61806
Sebaj, azért egyszer jó lesz... :/

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Blasta
#61805
Nehéz ugy, mert annak idején tizen X éve az ID4 nekem nagyon bejott, persze azóta már nevetek rajta (kb. 2 hete néztem meg ujra 😄), ezt pedig mostani fejjel néztem, így osszehasonlítani a kettot elég nehéz.

Alapjában véve az ID4 igazi popcorn muvi volt, izgalmas, látványos, klisés, nem vette magát túl komolyan, és volt benne pár karizmatikus szinesz akik elvitték a filmet.

A Battle LA sajnos kimondottan Black Hawk Down feeling szeretne lenni, de sajnos ahhoz nem elég nyers, nem elég komplex illetve túl klisés.
Popcorn mozinak viszont túl komoly és nem elég porgos, plusz teljesen poén mentes, illetve a szereploket nem lehet kulonosebben kedvelni, teljesen szurkék voltak nekem (a 90%-uk legalabbis).

Szóvel nehéz, ecceruen egy teljesen kozépszeru film lett, a Skyline-t azért lekorozi (mondjuk azt nem nehéz), de szerintem mint nagybetus MOZIS SZORAKOZÁS nem mukodik sajnos.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Montanosz
#61804
Unknown
na ez inkább..)
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

SötétBarom
#61803
Htx =)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Montanosz
#61802
Féktelen harag
hát csak 30 percet bírtam mert teljesen értelmetlen zagyvaság volt az egész, magyar szinkron 0 megint.

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

PetruZ
#61801
Egy leírás az eredeti 2001-es eseményekrõl pl. itt olvasható. (Google-fu, 1. találat. 😉 )
SötétBarom
#61800
Unstoppable

Tökéletesen azt adta, amit a trailer alapján vártam. Elszabadult vonatos film. Az operatõri munka nagyon jó, a többi dolog hozza az elvárható szintet. Szerintem a témából többet nehéz kihozni (a filmet inspiráló "true events"-rõl tud valaki valamit???)

7/10

Szerk.:
Nincs bullshit CGI. Ha van, nem vettem észre, ez a mai filmek között szerintem nagyon pozitív 😊

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#61799
=(

Egy Függetlenség Napjához képest hogy értékelnéd százalékban kifejezve? 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Blasta
#61798
Nem is kétlem

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Totti5
#61797
District 9-en belaudtam az vége elõtt fél órával, akkor ez tetszeni fog😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Seth
#61796
Tegnap megnéztem. Délutáni matiné tvfilmecske.Kb olyan mint egy Supernatural rész

PSN ID.: Beegabor

Blasta
#61795
Battle LA: 4/10

Nagy csalodas, klisek, neha kilog a cgi lóláb, az akcioreszek kozepesek, a District 9 oda-vissza lekorozi, kisse uncsi is a masodik fele, ez van, csak alien invazios fanatikusoknak ajanlom.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

[HUN]Crassus
#61793
majd rájössz,hogy a nevetésre még véletlen sem gondolsz majd.....totális NULLA a film:S😞

pocsék kotvány munka

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

stargatelost
#61792
pörgõs?

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#61791
egész jónak ígérkezik,tuti a napokban megnézem ->

Elveszve a kukoricásban (Husk)

Tartalom:Úgy vélem, Brett Simmons rendezõ a lehetõ legjobb terepet választotta filmjéhez. Kevés idegesítõbb hely van a világon, mint egy több hektáros kukoricaföld. Ha benne vagy, elvesztél – lehetne ez is a mottója a filmnek, ám nem csupán túlélõhorroról van szó. Egy madárijesztõnek öltözött figura ragadja el a mit sem sejtõ szereplõket, hogy a saját beteges játékában egytõl egyig kioltsa az életüket. Az Afterdark filmek eleddig gyûjtõ címként szolgáltak, ám most saját filmek gyártásába is fogtak, ami rendkívül pozitív lépés.
#61790
meggyõzõ

#61789
Faster

Színtiszta bosszúfilm: pörgõs, agyatlan, 'The Rock' nagyon begurul. Egyszeri megnézésre, akcióra vágyóknak, kicsit kikapcsolni tökéletes.

10/6
vegicsek
#61788
Nem láttam a filmet, de szerintem 8-10 perc alatt az évtized vígjátékát átpörgetve sem fogsz nevetni.

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

Gurren
#61787
nekem elég volt az alternatív befejezés, az tetszett :3

Totti5
#61786
Na, valaki megnézte már a Yogi Beart?😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Blasta
#61785
Szerk: zimmer feri 2, de latom mar megeloztek

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#61784
Tok evidens, az alatta levorol (ami meg az alom.net-rol szol)

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#61783
Agyamra mész!

RÉgen láttam, most megkerestem és megtaláltam😊
Ed O'Neiles vígjáték, jópofa😄
7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61782
zimmer feri 2, kurva nehéz volt kitalálni.

#61781
ja és találjuk ki,hogy te melyik filmrõl beszélsz <#wow3>
#61780
imdb-n:
2.5/10
mondd valamit xD

[HUN]Crassus
#61779
"megnéztem" kis túlzással,mert 8-10 perc alatt átpörgettem....ez DÖBBENET! a nevetõ arcizmom meg sem rándult csak fogtam a fejem és majdnem sírtam,hogy itt tart a filmkészítésünk....

értékelhetetlen/10

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Tikal
#61778
Tron legacy

nem is tudom, ezt a filmet a zene vitte el, de az nagyon 😄

7/10 a zene miatt

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#61777
<#eljen>
#61776
Leon, a profi

Hát ezt eddig még nem láttam (csak részleteket belõle gyerekkoromban) és nem tudom mit hagytam eddig ki. Fantasztikus film! Reno, Portman és Oldman is nagyon jót alakított benne. Amúgy nehéz volt komolyan venni Jean Reno-t, mert valahogy tõle ezeket a francia vígjátékokat szoktam meg... pedig ez a film teljesen más... ez egy kultfilm!😊
9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61775
+1 😄