Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
meg az Éli könyve sem volt mellélövés, fasza film lett az is.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nem volt több, mint egy elszabadult vonatos film. Tony Scott és Denzel Washington következõ közös filmje vajon mi lesz a metros és most a vonatos film után?... D.W. -ont sajnálom, mert régebben sokkal jobb filmekben szerepelt. Mostanában eléggé melléválaszt, vagy csak spórol nyugdíj gyanánt.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Összességében egy jól kitalált és ahhoz megfelelõen megrendezett horror. Vannak benne nagyon jó feltalálások, amelyek a film minõségét nagyon felhúzzák, pedig a költségvetésen nem dob sokat.
Azért az elszomorító, hogy nagyon valótlan a film kidolgozása néhány esetben, de nem akarom elmondani hogy miben, mert gondolom mások is meg szeretnék nézni.😊
Értékelés: 6/10.
Viszont aki látta, ahhoz lenne 1kérdésem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
már az elsõ részben is volt egy kis filozofálgatás, ezt term. tovább "kellett" vinniük a második részbe is. szarul sikerült, de a látvány, - pontosabban a design - és a zene olyan szinten magával ragadott, hogy leszartam azt a hihetetlenül rosszul megírt maszlagot, amivel leöntötték ezt az egészet
6/10 LENNE, ha nem a DF zenéjét hallgatnám most is 😊 így simán 7 pont!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
adam sandler szánalom producer lett... kb. mint a nagyfiúk amúgy, a dialógusok szánalmasak, ahogy majdnem elröhögik magukat 1-1 benyögött poénjukon, úristen<#wow3>#wow3>
A moziban kimaradt, mert bár a trailere 3D-ben látványos volt, mégsem vonzott a téma. HD-ban azonban természetesen már megnézõs volt, és azt kaptam, amire számítottam: egy szemnek és fülnek szórakoztató, de az elmének kevésbé impresszív filmet. Az elsõ rész kimaradt, de szerencséra a folytatás önmagában is megállja a helyét.
A digitális világ látványa néhol elképesztõ, szépen kidolgozott - amihez a Daft Punk 8 bites idõket idézõ, mégis nagyon stílusos zenéje pedig tökéletesen illik. Mi több, feldobja a filmet! A 'The Game Has Changed' téma a kedvenc, hihetetlen atmoszférát teremt a bitek mellé, dolgoznak a subok.
Nálam a fénymotoros verseny volt a film csúcspontja, látványban mindenképp.
Érdekes volt, hogy a film néha váltott a 21:9-es és a 16:9-es képarányok között.
Kiváló házimozi látvány- és hangdemó, azonban stílust nem teremt.
10/6
1987 – Az elveszett aranyváros fosztogatói (Allan Quatermain and the Lost City of Gold)
1985 – Salamon király kincse (King Solomon's Mines)
wiki/Richard_Chamberlain
Clint Eastwood elsõ filmje, ami nem nyerte el a tetszésem.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
nem tudom jó helyre írok-e, hát ha. keresek egy filmet, nem tudom a címét, de ilyen idiana jones féle volt, egy vízesést kellett elállitaniuk, hogy a be tudjanak menni egy barlangba ahol vmi kincs féle volt, nem tudom már pontosan, több része is volt azt hiszem. esetleg nem tudja vki mire gondolok? <#help>#help>
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Jobban bejött mint több más csilli villi animációs film. Könnyed, humoros, színes és hozza a mese hangulatát. Egyszer érdemes megnézni.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
vegre egy jo mese!!!!!!!!!!!!!!! Igazi Wald Disney csemege!
Vegig tetszett, szorakoztato volt, ultraszimpi karakterek. orom volt nezni!
ket bajom van a filmmel: a CGI jo de jobban orultem volna egy regi fajta rajzos filmnek, mint anno a szepseg es a szorny, a masik pedig az enekek. Jok de semmi maradando. Nem ugy mint az Aladdinnal vagy szepseg es a szornyetegnel avagy az oroszlankiralynal.
8.5/10
legjobb mese a WALL E ota
De ha ez sorozat lesz ( nyilatkoztak róla hogy ha sikeres lesz akkor lesz még 1-2 film )
akkor abban mi lesz? Ha más amcsi várost mutatnak be akkor kb ugyanez lessz szóval nem éri meg... a Battle: Budapest meg nem érné meg mert akkor hamar véget érne film. + majdnem az összes többi nem amcsi város esetében.
Tokyban viszont esetleg jöhetnek a japán mechák. 😊
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Alapjában véve az ID4 igazi popcorn muvi volt, izgalmas, látványos, klisés, nem vette magát túl komolyan, és volt benne pár karizmatikus szinesz akik elvitték a filmet.
A Battle LA sajnos kimondottan Black Hawk Down feeling szeretne lenni, de sajnos ahhoz nem elég nyers, nem elég komplex illetve túl klisés.
Popcorn mozinak viszont túl komoly és nem elég porgos, plusz teljesen poén mentes, illetve a szereploket nem lehet kulonosebben kedvelni, teljesen szurkék voltak nekem (a 90%-uk legalabbis).
Szóvel nehéz, ecceruen egy teljesen kozépszeru film lett, a Skyline-t azért lekorozi (mondjuk azt nem nehéz), de szerintem mint nagybetus MOZIS SZORAKOZÁS nem mukodik sajnos.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
hát csak 30 percet bírtam mert teljesen értelmetlen zagyvaság volt az egész, magyar szinkron 0 megint.
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Tökéletesen azt adta, amit a trailer alapján vártam. Elszabadult vonatos film. Az operatõri munka nagyon jó, a többi dolog hozza az elvárható szintet. Szerintem a témából többet nehéz kihozni (a filmet inspiráló "true events"-rõl tud valaki valamit???)
7/10
Szerk.:
Nincs bullshit CGI. Ha van, nem vettem észre, ez a mai filmek között szerintem nagyon pozitív 😊
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Egy Függetlenség Napjához képest hogy értékelnéd százalékban kifejezve? 😄
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
PSN ID.: Beegabor
Nagy csalodas, klisek, neha kilog a cgi lóláb, az akcioreszek kozepesek, a District 9 oda-vissza lekorozi, kisse uncsi is a masodik fele, ez van, csak alien invazios fanatikusoknak ajanlom.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
pocsék kotvány munka
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Elveszve a kukoricásban (Husk)
Tartalom:Úgy vélem, Brett Simmons rendezõ a lehetõ legjobb terepet választotta filmjéhez. Kevés idegesítõbb hely van a világon, mint egy több hektáros kukoricaföld. Ha benne vagy, elvesztél – lehetne ez is a mottója a filmnek, ám nem csupán túlélõhorroról van szó. Egy madárijesztõnek öltözött figura ragadja el a mit sem sejtõ szereplõket, hogy a saját beteges játékában egytõl egyig kioltsa az életüket. Az Afterdark filmek eleddig gyûjtõ címként szolgáltak, ám most saját filmek gyártásába is fogtak, ami rendkívül pozitív lépés.

Színtiszta bosszúfilm: pörgõs, agyatlan, 'The Rock' nagyon begurul. Egyszeri megnézésre, akcióra vágyóknak, kicsit kikapcsolni tökéletes.
10/6
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
RÉgen láttam, most megkerestem és megtaláltam😊
Ed O'Neiles vígjáték, jópofa😄
7/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
2.5/10
mondd valamit xD
értékelhetetlen/10
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
nem is tudom, ezt a filmet a zene vitte el, de az nagyon 😄
7/10 a zene miatt
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Hát ezt eddig még nem láttam (csak részleteket belõle gyerekkoromban) és nem tudom mit hagytam eddig ki. Fantasztikus film! Reno, Portman és Oldman is nagyon jót alakított benne. Amúgy nehéz volt komolyan venni Jean Reno-t, mert valahogy tõle ezeket a francia vígjátékokat szoktam meg... pedig ez a film teljesen más... ez egy kultfilm!😊
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx