106143
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • BenedekFeco
    #102531
    Az is csak 9,5max :) De majdnem 10/10
  • BaliBoy
    #102530
    Miért használna csak ötöt?
    5 felett azok a filmek vannak, amiket végig lehet nézni, öt alatt azok amiket nem. Tehát 5 felett azt pontozod, hogy mennyire volt jó a film, öt alatt meg azt, hogy mennyire volt szar. Az 5, a válasz "fal".
  • BaliBoy
    #102529
    +1

    Öt alatt nálam is csak annyi számít, hogy hol, mikor kapcsoltam ki.
    Az öt az még lehet olyan is amit végig nézek olyan is, amit már nem.
  • LasDen #102528
    Persze, hogy van. A pusztító.
  • LasDen #102527
    Ha 10-ből ötöt használsz csak, akkor minek a tíz? Ha öt is elég, akkor használj ötös skálát...
  • BenedekFeco
    #102526
    Az én pontjaim:

    0/10 Nézhetetlen, azaz végig sem nézem de az ilyeneket nem is pontozom
    1/10 Katasztrófálisan szar, de végigszenvedem ismeretlen színészekkel
    2/10 Katasztrófálisan szar, de pl kedvenc színész miatt megnézem
    3/10 Átlag alatti, esetleg egy pár dolog jó benne
    4/10 Várt vagy agyonhype-olt film, és elcseszték (általában technikailag jók/hibátlanok)
    5/10 Semmi kiemelkedő, nincs vele baj de már láttunk ilyet 1000x
    6/10 Átlagos, bizonyos részei ütnek
    7/10 Jó film, 1-2 apróságtól eltekintve. Esetleg többször nézős
    8/10 Baszott jó, bármikor megnézős, de ha ezt meg azt máshogy csinálnák akkor jobban ütne
    9/10 Üt mindenhogy. Kult film. Vágom kívülről oda vissza
    10/10 Van ilyen? :)
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.08.12. 17:32:07
  • Sequoyah
    #102525
    Ki hogy pontoz, de nalam 10 pontos skalan a kozepen levo 5 a hatar, ami alatt nezhetetlen, es vagy felallok a vege elott, vagy valami egyeb ok miatt vegignezem, de inkabb mast neznek.
    Szoval a szar, de vegulis szorakoztato filmek megernek legalabb 5 pontot.
  • kutyakiki81
    #102524
    Elfelejtettem a szórakoztató szót idézőjelbe tenni :D
  • Tikal #102523
    Tény hogy nem világos miért nézte meg moziban, ez mind sejthető volt, viszont a 4/10 nem azt sugallja hogy szórakoztatta bármi is :)
  • eksy
    #102522
    "Totál túltolt akciók, súlytalan párbeszédek, majdnem nulla sztori"

    Akkor a sorozathoz méltó epizód, ez is.

    Mi késztetett a megnézésére, és ha totál túltolt akciók, súlytalan párbeszédek, majdnem nulla sztori jellemezte, mi szórakoztatott benne? Szép színes volt, meg jó hangos?
  • CSOCSO
    #102521
    Aladdin
    Nem is tudom, hogyan pontozzam. Nem volt rossz de mesehez kepest edeskeves. Lion Kinghez hasonloan a zenek egyaltalan nem olyan hangulatosak. Talan egy fokkal jobb. Foleg a Say hi to Prince Ali vagy melyik szam. Bar ez sem lett olyan jo mint a meseben levo de bevallom ezt a zenet mar beraktam youtubeon, hogy meghallgassam parszor. Foleg az a resz tetszik mikor belassul a zene. Egy dolgot viszont sokkal jobban megoldottak a filmben az pedig a dzsini melleksztori. Nagyon jo lett.

    Lion kingnel es Aladinnal is azt vettem eszre a zeneknel hogy nem eleg utosek a hangszerek. Lagymatag az egesz pedig szinte ugyan az a zene. A csaj eneke viszont szerintem is ultragaz volt.

    legyen 6/10
  • mégvadabbdisznó
    #102520
    Aladdin 4/10

    Ha nincs a kornyika, még élveztem is volna. Már a Jégvarázsnál is herótom volt ettől a fícsörtől. Mondjuk mikor Jázmin énekelve és táncikálva fut az őrök elől, az teljesen agyonvágta az élményt. Egyedül a Dzsinnek állt ez jól ez a bulizós, énekelve veretős szál, de embereknél nem kellett volna alkalmazni. Kb. mint az operában, mikor a leszúrt muki elkezd énekelni.
  • dantor7
    #102519
    Amúgy ez a "pénz az úr" dolog.. mert honnan tudjuk, miben van pénz, ha úgyis egy kaptafára megy minden?
    Most van egy bevált recept, és a marketingesek, managerek, egyéb "okos" döntéshozók meg csak másolni tudnak, elemzésekkel statisztikákkal, és bebizonyítják hogy MÁRPEDIG csak ez.

    Hja, azokat a kísérleti valamiket, amikre alig szánnak 1-2m$-t, azt ne vegyük ide. Egy frankó, rendes hálivúdi produkcióban megnéznék azért classic DnD novellákat, vagy hát van ezer univerzum amire lehetne építeni, és még ne adj Isten nevelni is a népet ahelyett hogy minden megoldható csak elég erősen kell ordítani :D
  • Bokafix2
    #102518
    Azt nem.
  • kutyakiki81
    #102517
    A sorozatot láttad?
  • Bokafix2
    #102516
    Rémecskék 5. (2019)


    Épp azt a B-filmes retro hangulatot hozza, amit az első rész 86 derekán. Ennél a filmnél a probléma viszont ott van, hogy ez egy komédia, de a szereplők mégis olyan arcot vágnak, mintha minimum a Bolygó neve: Halál-ban lennének.
    Egyszerűen nem lehet komolyan venni, ahogy tök rémült arccal püfölik ezeket a sokfogú szarlabdákat. Nagyjából úgy kéne viszonyulniuk a filmhez amiben léteznek, mint a rémecskék, akik aztán tényleg szarnak mindenre.
    Ocsmány kis férgek, akik röhögve szétszednek és felfalnak mindenkit, mint a betépett Muppet Show-figurák. Mondjuk az ő megjelenítésükkel nem volt különösebb gond, de minden más: a sztori, a szituációk, a vágások, és különösen a szereplők minősíthetetlen kategória. Röhögni lehet, de kizárólag szánalomból.

    2/10
  • tigeroo
    #102515
    Over the garden wall

    Cartoon Network 10 részes minisorozat (egy-egy rész mindössze 10 perc). Ez a Cartoon Network első, teljes egészében eredeti minisorozata.
    De a szürreális élmény amit ad... eszméletlen! Állítólag a limbo állapotról szól (élet és halál között). Gyönyörű alkotás.

    10/10
  • Jim Morrison
    #102514
    point blank (netflix)
    + magyar nyelv
    - maga a film (soványocska lett akciófilmnek :(, babás szál meh)

    Avangers Endgame

    Végre vége (ennek a 10 évnek)
    Hosszú volt, és unalmas (érthető okokból 2 órán keresztül csak összeszedte magát a csapat). De kellett egy lezárás az eddigi történetnek, ez meglett. Gondolom az imdb pontszám is csak a rajongóktól szól az elmúlt évekért.
  • Jim Morrison
    #102513
    köszi!

    // Talán még ide is volt linkelve anno :) - ebben a videóban nincs ott az öröm a végén, hogy sikerült :(
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.08.03. 10:08:07
  • BenedekFeco
    #102512
  • Jim Morrison
    #102511
    403 :(
  • ToxiMaxi
    #102510
    Wow! Jól ki volt találva.
  • LasDen #102509
    nem filmes, de gondoltam érdekes lehet... egyejelenet és ahogy felvették

    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2019.08.03. 07:37:19
  • LasDen #102508
    Méghalálosabb mégiramban: Hobbs és Shaw

    David Leitch tud akció jeleneteket rendezni. Ez meg a Rock-Statham kémia az, ami elviszi a filmet a hátán. Bár ettől még 2 akció között borzalmasan unalomba fullad a film úgy 1,5 óra után. Eléggé szenvedős volt már a vége felé, forgolódtam, fészkelődtem jobbra-balra, mert nem tudtam mihez kezdeni magammal. Szerencsére tök üres volt körülöttem a sorok, így nem zavartam senkit a vergődésemmel. Hiába a jó akció jelenetek, amikben semmi különleges nem volt, így is szar lett ez is. Pedig reméltem, hogy a tsalád nélkül többre viszik...

    4/10
  • SzinesGeza
    #102507

    "Nem kell, hogy mindenkinek (de azért nekem igen) tetsszen." :)

  • Tikal #102506
    Mert most amugy tele volt meglepetésekkel, nem? :)
  • kutyakiki81
    #102505
    Halálos iramban: Hobbs & Shaw

    Totál túltolt akciók, súlytalan párbeszédek, majdnem nulla sztori. Szórakoztató a maga módján, de tipikusan az a film amiből egy hónap múlva csak a két főszereplőre fogok emlékezni.
    Stáblista közben/után 3 extra jelenet is van.

    4/10
  • LasDen #102504
    ami még így eszembe jutott Capitán kapcsán, hogy lassan kezdenek kifogyni a szinkronhangokból. Bár így hogy egyesek távoznak, így újra lehet hasznosítani néhány hangot. De például Jude Law itt is lehetett volna Stohl András, a 2 karakter úgy sem találkozott egymással. Kíváncsi vagyok Tabán Kata hogy oldja meg a jövőben...
  • SzinesGeza
    #102503
    Szerintem Thanos nagyon jó újítás volt.
    Ha meg minden karakter fehér férfi, akkor meg azon sírtak volna sokan, hogy mennyire unalmas.
  • BenedekFeco
    #102502
    Nem kell, hogy mindenkinek tetszen. Csak mutatnának már valami újat. Nem, az hogy lecserélnek egy csomó (eredetileg fehér) férfi karaktert POC-ra meg nőre, az nem új. (csak szar)
    Ahogy írták már, az összes egy kaptafa. A végtelen háborúban, meg a végjátékban kb Thanos figurája ért valamit, a többi meg meh... Persze, tudjuk, hogy a pénz az úr és ezt zabálják a népek. De bevállalhatának egy kicsit komolyabb hangvételt, aztán ha nem jön be akkor még mindig ott van az a tonna film amit már bejelentettek.
  • SzinesGeza
    #102501
    Ha meg super(wo)man üti szét, akkor meg az lett volna a baj, hogy mennyire kiszámítható.
    Nem lehet itt már olyan filmet készíteni ami mindenkinek megfelel. :)
  • Bokafix2
    #102500
    Olyan film már van.
  • Kojiro
    #102499
    Prevengers
  • Prof William
    #102498
    Engem az se zavart volna ha tényleg csak Bosszút állnak, ahogy a nevükben is van és hagyják a csettintés utóhatásait a fenébe. Hiszen bosszút állni csak olyan dologért lehet amit már nem lehet megváltoztatni.
  • Kojiro
    #102497
    Súlytalan szar minden Marvel film. Ne értsd félre, sok jóság van bennük, de az összes akció olyan, mint egy James Bond filmben, nem tudsz izgulni senkiért. Még akkor sem, ha meghalt. Az eddigi 20+ filmben eljátszották nemistudomhányszor, hogy azt hitted, valaki meghalt és utána kiderült, hogy mégsem. Lazy writing.
  • LasDen #102496
    Capitán Marvel

    "Capitán Marvel will return in Avengers: Endgame" ...for 5 mins

    5/10
  • Tikal #102495
    A Thor-os jeleneteket rendkívűl kínosnak éreztem, valahogy nem jött át a nagy szomorúság nála, mondjuk a többieknél se nagyon.

    A másik nagyon kínos rész volt a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Black Widow meg a Hawkeye szerelem tánca, most komolyan, mi a fasz volt ez? Ha hagyják Black Widow-t leugrani elsőre még talán kicsit sajnáltam is volna, de így csak egy morbid vicc lett belőle... Aztán szétrobbantja Thanos a főhadiszállást, és hogy hogy nem mindenki egy karcolás nélkül megúszta, és pont mindenki valami folyosóra, üreges helyre repült a romok alatt :D
    Majd a végén behozzák a Marvel mozik superman-jét, és nem ő győzi le Thanos-t hanem vasember, csalódás, az egész Marvel kapitány történek kuka így szerintem.
    Tényleg vígjáték volt...
  • LasDen #102494
  • LasDen #102493
    Bosszállók: Vígjáték

    Én még mindig rossz ötletnek tartom ezt az idő/dimenzió/bármiutázás dolgot. Eleve az hogy szinte minden hangsúly lekerült Thanosról már rössz volt. És egyéb döntésekkel sem voltam kibékülve. Mindegy, evvan...

    Itthon elaludtam rajta/10

    Gojira: Long Live the King

    Ennek meg nem sikerült megugrania az első részt. Csak a szörnyek tekintetében. Ők és a konfliktusuk jó volt, azt szívesen néztem, csak az emberi szálak voltak dögunalmasak.

    - Ghidoráhnak nevezték
    - Ghi-mi?
    - Azt mondta, hogy Ghonorrea
    - Ghidorah


    Ez mindent elmond a filmről...
    De legalább a Godzilla-Kong filmet már leforgatták, így azt megkapjuk még jövőre, mert nem bánom ha mégtöbbet látok a szörnyekből...

    5/10
  • ximix #102492
    OFF
    Itt egy "jó sztori", amit szintén az élet rendezett . . .
    translate google link

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.07.31. 10:56:46