Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sir Quno Jedi
#62074
Már elnézést de nincs szoros köze a Watchmen-hez (én nem ezt mondtam), csak annak kilátástalan és sötét világszemléletéhez és hangulatához. Akár játszódhatna abban a filmben is, abban az univerzumban, nem rína ki sehogyan sem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tigeroo
#62073
a watchmen témája vágási volt kurvára, így TALÁN megnézem

legfeljebb dobok énis egy fakkot neki<#mf2>
Sir Quno Jedi
#62072
Idéznék IMDB-rõl, egyik júzer revjúban írták:
"Sucker Punch it's not an "ACTION" movie itself, fantasy or epic. I'd call it a drama covered up with color-lights."

Lám-lám, másnak is feltûnt.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

desigo
#62071
Lawrence of Arabia
(1962-es film 3 és fél órás UK verzió)

Lawrence egy intelligens,sokat tanult ám nehezen kordában tartható brit tiszt akit felettesei információ gyûjtési szándékkel küldenek Arábiába.
Jó helyzetfelismerésével,vakmerõségével könnyen beilleszkedik bármilyen környezetbe ám a harcok,embertelen gyilkolások õt is fokozatosan leépítik.
Részletes,semmit sem elkapkodó,alaposan feltáró film rengeteg lovagló,tevegelõ statisztával,felrobbantott vonatokkal.
Utólag meglepõ de akármilyen hosszú is nem volt unalmas még rövid idõre sem.

10/10
Sir Quno Jedi
#62070
Viccen kívül. Rohadtul lelombozott a film és most kicsit talán magam alatt is vagyok. Szóval ebbõl is jól látszik, hogy tetszett. Mindenképpen többszörnézõs lesz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Blasta
#62069

😄DDD

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Sir Quno Jedi
#62068
Egyébként számomra az köti össze pl. a Watchmen-nel, hogy ez is egy nagyon hasonló életérzetû dráma és csak végtelen szomorúságot hagyott bennem. Ennek élét a fantázia dühöngése sem veszi el, sõt csak erõsíti. Gondolom szándékosan. Aki látta már, talán érti mire gondolok (vagy nem, de az sem érdekel).

Ez nem más, mint Emily utolsó 5 napja a pokolban...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Blasta
#62067
természetesen nem láttam, nem is fogom, ahogy a tesó kérte 😊

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#62066
Nyugi, csak Quno-t szivatom 😊))))

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Szabi84
#62065
ajjajjj

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Blasta
#62064
Sucker Punch

-1/10

OMFG WTF?????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Tyler1
#62063
nem is vágtam, h az Fincher film 😮
igazából annak a magyar - roppant fantáziadús - címétõl falra mászok mai napig, úgyhogy esélye nem volt szegénynek 😊
de lehet szigorúan angolul meglesem.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#62062
Bár a fene tudja, murva sok jó zene volt benne, nem biztos hogy mind ami az OST-ben van az benne van a filmben is. Hmmm...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62061
Hát mivel a soundtrack része, csakmá! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Gurren
#62060
Silversun Pickups film közben is van, vagy csak a trailerben volt?

Sir Quno Jedi
#62059
Mondjuk az OST az erõs 10/10. Ezeket a számokat (legalábbis az eredetijüket) számtalanszor meghallgattam már és PONT oda illenek, ahol és amikor vannak. Magam sem tudtam volna jobbakat választani.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62058
AZ nem lehet! 😄 Ha neked tetszeni fog (mint nekem), itt élve szednek szét a látatlanban és esetleg kamverziót végigtekerve fikázok téged! Menekülj! Elõször is szerezd meg a térképet, a gyújtót, a kést és a kulcsot, aztán jön a végsõ...

Legalább neked ki kell jutnod élve! Nekem már végem. 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Gurren
#62057
sajnálom, de meg fogom és tetszeni fog :3

Sir Quno Jedi
#62056
Most jövök amúgy a Sucker Punch-ról, nekem tetszett. Kedvenc zenéim, kedvenc filmjeimbõl és játékaimból van összeollózva ÉS ahogy a guide-juk nyomja fapofával folyton a mabojambo "keleti" bullshitet, azon bexartam. És a végét sem baxták el. (bár a végsõ dumcsi éppúgy felesleges, mint a Terminator 2-ben volt, de azért amcsiknak kell az oda).

Ezt a filmet érezni és élvezni kell, nagyon hatásos. Azt hiszem párszor még meg kell nézni (és lehetõleg nem szinkronnal, így elsõre kibírtam így is, de kell az eredeti). Kicsit (nagyon) szájbarágós, közel sem annyira elvont, mint egy valódi keleti film, de a megvalósítás az közel tökéletes, hihetetlen minõség. Látszik rajta, hogy pénzük, na az volt rá és ez végül is nagyon jó hatással van a filmre.

Nálam a 300 és a Watchmen mellé ez bõven odafér a polcra. Három tökéletesen különbözõ film, mégis mind megéri a misét. +értékelhetõ/kedvelhetõ nõi fõhõsök.

Ja és NEM javaslom senkinek sem, hogy megnézze, mert NEM vagyok kíváncsi a nyivorgásaitokra a filmmel kapcsolatban. Jobb mindannyiunknak, ha nem nézitek meg és megkíméltek még engem is. Köszönöm! 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62055
Azt csak a hülye markecingesek rittyentették oda, az égvilágon semmi köze a mátrixhoz (sem). Szerencsére.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

CSOCSO
#62054
"Minek nézted meg?! "

ne haragudj de ez mekkora hulye kerdes mar???????????????
Szerinted az emberek minek nezik meg a filmeket? En a jelen esetben azert neztem meg mert itt paran le10/tizeztek! AZE'!
Az meg megjobban felkeltette az erdeklodesemet ami a plakaton all a matrix-al kapcsolatban.
Tikal
#62053
Akkor Douglas papát a The Game-ben sem láttad? Fincher rendezte...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

bexinho
#62052
K-Pax-et én is csak ajánlani tudom. Kevin Spacey és Jeff Bridges remek színészek, a történet pedig még remekebb.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

LoSA
#62051
Kellékfeleség

8/10

tommygear
#62050
22 Bullets

7/10
kaposi1
#62049
...."az utolsó 20 percet csak átpörgettem."<#wilting>
Ahogy érzed.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#62048
Végre megnéztem a Gyûrûk ura 3. részét is (az elsõ kettõt évekkel ezelõtt néztem, látszik mennyire érdekelt a befejezés 😄). Eleve kár volt a hosszítottat nézni, mert a vége már szenvedés volt számomra, az utolsó 20 percet csak átpörgettem. Látványilag, rendezésileg, stb. kiváló. De számomra ez a világ nem igazán bejövõs, maga a story max egy 6/10. Az ilyesmi "mesékkel" alapvetõen nincs bajom, a Nagy hal, meg a Stardust nagy kedvencek, talán még vmennyire a Serenity is ide vehetõ, azt is szeretem.

tigeroo
#62047
ponyvaregény


ötcsillag
precision
#62046
ejjnye Csocso... 😊 pedig láttad már korábban is 😊
a sok fû meg a pia mi? 😊 assetudod már mit láttál és mit nem 😊 (csak viccelek persze)

Bazinga!

Tyler1
#62045
K-Pax

Hát ez nagyon komoly film, aki még nem látta az azonnal ugorjon neki, durván letaglózó. Kevin Spacey bázzzmeg megint milyet alakít.
9/10


Összeomlás

Ez is elég mély film, és abszolút hatásosan tart tükröt a társadalom elõtt. A fõkarakterek(D-Fens, és az öreg) faszán kivannak dolgozva, Douglas bácsit nem csípem annyira, talán ezenkívül a smaragdos filmjeit láttam, de ebben nagyon bejött a rambó stílusa.
Mondjuk azt sajnálom, hogy a legszánalmasabb korszakban készült(90-es évek), illetve, hogy szinkronosan néztem, mert az meg vmi elképesztõen gyökér lett(nem mintha régen létezett volna normális szinkron).
8/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#62044
Minek nézted meg?! Ez egy ultrakisköltségvetésû budget film. Ahhoz képest nagyon murvánjól meg van csinálva. Mi ennyi pénzbõl szomszédokat hoznánk ki, õk ezt. Szerinted?!

Amúgymeg egy jó sf-hez nem kell csilivili (bár ebben sem kell szégyenkezniük), hanem mondanivaló és hangulat. AZ pedig erõs csillagos ötös az EQ-ban. Még hárdkór sf-esek sem tudnak nagyon belekötni.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62043
nem is lehet érezned 😄DD
#62042
S.W.A.T. Tûzveszély
2/10

PetruZ
#62041
Az Equilibrium a "szegény ember Mátrixa", írták valahol 😊 , de sztem hangulatban és akciókban van olyan jó, csak technikailag szegényesebb kicsit. A zenéje viszont (nálam) köröket ver a Mátrix OST-re.
CSOCSO
#62040
EQUILIBRIUM "Forget the MATRIX, this movie will blow you away"

naja... ez azert baromi messze van egy MATRIX tol. Egyszer nezos, de jo film volt.

8/10

sok dolog gagyi benne... neha olyan erzesem volt mintha robotzsarut neztem volna...( azok a pisztolyok meg az autok)
Sir Quno Jedi
#62039
Nekem megvan a mai jegyem lefoglalva a Sucker Punch-ra, majd én eldöntöm mit higgyek. Fõleg egy kellemes 300 és pláne a fenomenális Watchmen után.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

bexinho
#62038
The lives of others - Das Leben der Anderen (2006) 9/10

JÓ pár díjat bezsebelt 2006/2007-ben, nem gondoltam volna, hogy ennyire le fog kötni ez a film. Csak ajánlani tudom!

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

REALista
#62037
Egyetértek.Az idegenek lerombolják egész Los Angelest a nézõ meg végig unja.Azért ez is teljesítmény...😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

fifi
#62036
<#worship><#worship><#taps><#taps><#eljen><#eljen>

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#62035

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

precision
#62034
Battle: Los Angeles

Ennél nagyobb ganékupacot rég láttam... kérem vissza a mozijegy árát és azt a ~2órát az életembõl...

rohadtul irritáló kamerarángatás, nulla sztori, óvodás szintû forgatókönyv, barátok közt féle színészi alakítások, tipikus amcsi agynak szánt film... én majdnem bealudtam rajta

volt 1 (de max 2) szép jelenet, emiatt nem 1 pont nálam 😊

2/10

Bazinga!

Tikal
#62033
dehogynem, még mindig egy szar...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Gurren
#62032
a freemail már nem olyan fos, mint régen

bexinho
#62031
Faster 7/10

Nem volt ez rossz film. Délutáni, bosszúállós filmnek elment. Nem vitték túlzásba a felesleges párbeszédeket sem, a zenék jók voltak, a szereplõk is hozták a formájukat.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

CSOCSO
#62030
hm... sosem lattam... mindjart bepotolom 😄
Megtörhetetlen
#62029
A másik amit láttam az a The Clinic nevû horror.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nagyon érdekes a sztori, amolyan kísérletnek vetnek alá 6 nõt, akik a terhességük utolsó fázisában voltak, elrabolják Õket kivágják belõlük a gyereket, majd a hasukba tesznek egy színes bilétát aminek a párja a gyerekük lábán van aki kegy ketrecben vannak, és ahhoz hogy megtudják melyik gyerek kié, fel kell túl kell élniük és meg kell tudniuk melyik szín van bennük, elég undorító itt ott, de maga a sztori elképesztõ érdekes és az utolsó pillanatig fordulatos, ajánlom megnézésre, mûfajában igen jó 😊 és Andy Whitfield a férfi fõszereplõ 😊
8/10

fry day fry day sálálálláláá

Tyler1
#62028
hát nyilván, de írtam is, h max fordítva lehetne 😊
sõt, ez a "minta" sem igaz annyira, mivel csak #62024 a közös bennük, de nem kapcsolódnak egymáshoz(talán csak, hogy 1 mû inspirálta mindkettõt).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Davidus
#62027
Exam
ez egy fos

The Dead Zone
7/10

V9ykn8_TZL0

Megtörhetetlen
#62026
Tegnap éjszaka sikerült kivégezni a 127 órát.
maga a film nem nagy szám ,tehát nem szól sokról, ellenben amiért mindenképp megéri megnézni az a rendezõi munka illetve a vágás, pont ezért volt irgalmatlanul jó a Black Swan is és nem a történet miatt, ha egy igazán jó sztorit adnának ezeknek a rendezõknek a kezébe uh.....
Egyébként amíg nem láttam a filmet én simán
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
levágtam volna a kezem hasonló szituációban, a film után azt mondom, rohadjak meg ott de esélytelen hogy levágjam....

fry day fry day sálálálláláá

Tikal
#62025
A Sziget mintára épült? Nem fordítva? 😉

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''