Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
PSN ID.: Beegabor
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Hát eléggé tré volt ez a film. Én komolyan mondom nem értem, nem értem, hogy mirõl szólna, mert szinte végig álom egy álomban, ergó nem szól semmirõl csak egy fantáziáról. Most az, hogy a valóvilágban mi történik vele csak sejthetõ, de konkrét utalás sincs rá, ergo tökre leszarandó. Akciók se nagy vasziszdaszok, egyikse! Vagy ha a feladatnál beképzel valamit, akkor legalább valami olyat képzelne be ami hasonló a feladathoz Pl: ellopni a kést a szakástól->egy vonaton hatástalanítani egy bombát??? sztem ide simán jöhetett volna, ha már annyira elborult Snyder agya, hogy el kell lopni egy lézerkardot egy alvó küklopsztól :-)Komolyan mondom az öreg csóka a bölcsességeivel a No.1 , rajta legalább nevettem! Sztem direkt ilyenre írták, mert nem tudom elképzelni, hogy az õ karakterét komolyan ilyenre írták volna. Mindig az Airplane pilotája ugrott be róla, aki full komoly arccal valami full marhaságot mond a kissrácnak "...láttál-e már falon pókot..."
semmit nem tudok értékelni benne, zene se jött be nagyon, 1/10
abba meg már bele se mennék komolyabban, hisz szar ez a film és hülyeség, hogy elvileg olyan 30-40-es években játszódna. Ok, a kislány láthatta a Metropolist (robotok) és olvashatott 1-2 fantasyt (orkok), de hogy francba képzelte be a helikoptert és repcsit, meg a mostani automata fegyvereket és shotgunt, jövõbe látott is ?! :-) teljesen átgondolatlan fas*ság lett ez a film sztem
Nic Cage középkori lovag, aki belecsöppen egy boszorkányüldözés kellõs közepébe.
Szerencsére mellészegõdik Ron Perlman is, aki jelenlétével kicsit kiszínezi a filmet.
Az egész film alatt olyan érzésem volt, hogy egy nagyköltségvetésû tévéfilmet nézek, hol erõsebb, hol gyengébb részekkel. Darkos hangulat, közepes trükkök, nagyrészt magyar stáblista - a végeredmény egy minden tekintetben közepes film.
10/5
Borzalmasan gyenge, unalmas, nevetséges, dramaturgiailag nulla, kliséhalmazokkal telepumpált, hitelességnek a közelében nem járó, B kategóriás paródia. Ennek a SWAT-hoz annyi köze van, mint a PokerStarsnak a Blöffhöz.
2/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
persze ennél a filmnél kb. mindegy, hogy monóban hallod és 20 centis tv-n nézed, Pacino akkor is elsöprõ erõvel támad 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Asszem vmelyik youtube vidinél olvastam, ez a film egy két órás Daft Punk klip, és ez mondhatni tényleg így van. : )
Amúgy absz. élvezhetõ, bát látványosabbra számítottam.Ráadásul a címszereplõ Tront konkrétan ki is lehetett volna hagyni az egészbõl, semmi értelme nem volt annak a szálnak.
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Az elsõ 2 még bejött, de ez már nagyon erõltetett lett.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
most is az történik, hogy kb. csak a neveket veszik át, tehát ezzel még nincs baj
ez esetben viszont az a gondom, hogy ez egy akkora nagy barom állatságnak tûnik, amiért kár volt feltalálni a fotózást. léghajó és 17-ik század, meg a f*szom!
"lassítsuk be jovovicsot háromdébe, azt kajálja a nép"^^^^^
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
18 év felett, és IQ 80 alatt mehet ... túl hülye, úgyse fogja fel (a csatáknál folyik a nyála, a többit meg csak unja mert nem érti).
Értelmes ember, ha depis vagy labilis ... nem mehet, mert bezuhan vagy öngyilok lesz.
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
indiai scifi
Ez egy nagyon jó film. Jó mint scifi, jó mint vígjáték (nagyon!), jó mint akciófilm (nagyon). Nem veszi komolyan magát, mégis vannak benne komoly dolgok, nagyon jó a humora, az egész nagyon emberi, élet, lélek van benne, nem úgy, mint a halivudi hasonló filmekben...
Emellett mint akciófilm is kiemelkedõ, látványos, ötletes!
Ja és a zenék meg a táncos jelenetek. Utálom az ilyesmit, de ebben még ezek is nagyon jók!
Loston, Szarformerszen meg hasonlókon nevelkedettek messzi kerüljék!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Komolytalan baromság, komolytalan színészekkel, gyenge poénokkal, groteszk akcióval. Max. egyszer érdemes megnézni, ha nagyon unatkozol.
(de azért Christopher Waltznak jár egy plusz pont, mert megint odabaszott a stílusával, jó lenne már vmi komolyabb filmekben is látni a Brigantyk után<#wink>#wink>)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A trailer alapján non-stop überbrutál akció orgia, oriásrobot, sárkány, robbanások meg gutlinggun. Jó nõk, hogy apuka is élvezze a filmet, elején végén apró "nem is kellet volna" elmeintézetes rész. Ha nem, hát nem.
<#rinya>#rinya>
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
De nekem elhiheted, ez nem az a fajta hepiend, amit te annak ítélnél...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ennek semmi köze a japánokhoz, tudtommal egy amcsi film.
Végül csaknem tudtam meg egyenesen, hogy akkor szar a vége vagy vigyorgos-elégedett. (Azt vettem le hogy komor/káromkodos vége lett.)
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
10/2 (egy pötty, mert volt benne 1-2 jó effekt + és mégegy pötty, mert benne volt a Dexteres nyomozó..) az avp2 méltó társa a leírhatatlanul rossz filmek sorában.
ezek a Strause testvérek tényleg ultratehetségtelenek <#levele>#levele>
Ha kell spoilerbe, de úgy válaszolj, hogy azt ne lehessen félreérteni.
Reméltem, hogy esetleg jó, de a Rotten Tomatoes szerint 36 kritikából 28% volt pozitív, ami bõven szar kategória. Quin válaszán alapban sok múlik, még nem döntöttem pazaroljak-e pénzt, idõt rá.:/
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Colin Farrelos-angolos-gengszteres film...
Nem volt rossz de nem tetszett tulsagosan, sot a vege kifejezetten nem tetszett.
The Heartbreak Kid
Ez viszont tetszett. Romantikus vigjatek es szvsz abbol is a jobbik fajta. Igazabol nem tudok belekotni. Jo volt nezni es a vege is zsir volt!
Nem is volt rossz. Kicsit vontatott talán és túl érzelgõs (dehát nõi fõszereplõkkel ez megengedett), de egész szórakoztató és némi akció túlvilági misztikum és poverek is belekerültek (nomeg néhány jó színész is). A nõ elég kemény arcú ahhoz, hogy hihetõ(bb) is legyen a dolog. Abszolúte vállalható film ma is. Bár én nem moziba szánnám.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3