Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sir Quno Jedi
#62124
Nekem a dráma része még jobban is tetszett, így egyben meg elég ütõs szvsz. Akinek nem tetszik, annak meg nem tetszik, van az úgy, nem vagyunk egyformák. Van akinek a Titus sem jön be pl. a sok anakronizmus miatt, pedig az professzionális Shakespeare feldolgozás.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Shep
#62123
Hát pedig szerintem tök egyértelmû, hogy mi történik a csajjal. Akinek meg mégsem volt világos annak a végén még a dokinõ el is mondja. Egyébként a történet annyira nekem sem tetszett, viszont az akciók nagyon jók lettek, tiszta DMC, Ninja Blade meg még lehetne sorolni 😊 Igazából szerintem az egész filmet ketté lehetne szedni drámás részre meg egy akciósra és külön külön két kisfilmként megállnák a helyüket, így egyben viszont kicsit felemás az egész.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Seth
#62122
Nézd meg magad, nekem pl nagyon tetszett. A sztoriba nem beszélnék bele nagy gondolatokat,mondanivalókat, inkább a látvány b'szott oda, a zenével egyetemben

PSN ID.: Beegabor

Tyler1
#62121
nemááá, hogy ez ennyire rossz lett :S még sehol nem olvastam pozitívat róla, rotten-en is 21%-on áll. és pont egy Snyder film...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62120
jó akkor beképzeli mert egy idióta, nem tökmindegy attól még szar :-)
Sir Quno Jedi
#62119
Egy másodpercig sem álmodnak és semmiféle álomban nem járnak. Jó reggelt!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62118
Sucker Punch


Hát eléggé tré volt ez a film. Én komolyan mondom nem értem, nem értem, hogy mirõl szólna, mert szinte végig álom egy álomban, ergó nem szól semmirõl csak egy fantáziáról. Most az, hogy a valóvilágban mi történik vele csak sejthetõ, de konkrét utalás sincs rá, ergo tökre leszarandó. Akciók se nagy vasziszdaszok, egyikse! Vagy ha a feladatnál beképzel valamit, akkor legalább valami olyat képzelne be ami hasonló a feladathoz Pl: ellopni a kést a szakástól->egy vonaton hatástalanítani egy bombát??? sztem ide simán jöhetett volna, ha már annyira elborult Snyder agya, hogy el kell lopni egy lézerkardot egy alvó küklopsztól :-)Komolyan mondom az öreg csóka a bölcsességeivel a No.1 , rajta legalább nevettem! Sztem direkt ilyenre írták, mert nem tudom elképzelni, hogy az õ karakterét komolyan ilyenre írták volna. Mindig az Airplane pilotája ugrott be róla, aki full komoly arccal valami full marhaságot mond a kissrácnak "...láttál-e már falon pókot..."
semmit nem tudok értékelni benne, zene se jött be nagyon, 1/10
abba meg már bele se mennék komolyabban, hisz szar ez a film és hülyeség, hogy elvileg olyan 30-40-es években játszódna. Ok, a kislány láthatta a Metropolist (robotok) és olvashatott 1-2 fantasyt (orkok), de hogy francba képzelte be a helikoptert és repcsit, meg a mostani automata fegyvereket és shotgunt, jövõbe látott is ?! :-) teljesen átgondolatlan fas*ság lett ez a film sztem
#62117
Season Of The Witch / Boszorkányvadászat

Nic Cage középkori lovag, aki belecsöppen egy boszorkányüldözés kellõs közepébe.
Szerencsére mellészegõdik Ron Perlman is, aki jelenlétével kicsit kiszínezi a filmet.

Az egész film alatt olyan érzésem volt, hogy egy nagyköltségvetésû tévéfilmet nézek, hol erõsebb, hol gyengébb részekkel. Darkos hangulat, közepes trükkök, nagyrészt magyar stáblista - a végeredmény egy minden tekintetben közepes film.

10/5
Tyler1
#62116
SWAT - Firefight

Borzalmasan gyenge, unalmas, nevetséges, dramaturgiailag nulla, kliséhalmazokkal telepumpált, hitelességnek a közelében nem járó, B kategóriás paródia. Ennek a SWAT-hoz annyi köze van, mint a PokerStarsnak a Blöffhöz.
2/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tigeroo
#62115
csak magaddal baszol ki. egyértelmûen a saját listám élén áll 😊
(nekem is)
ProGabe
#62114
az csak tv-rip lehetett, ez a BR meg felújított képet és hangot kap!

persze ennél a filmnél kb. mindegy, hogy monóban hallod és 20 centis tv-n nézed, Pacino akkor is elsöprõ erõvel támad 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Tyler1
#62113
én még sehogy se láttam, és nem is tervezem, az hány év purgatórium?😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62112
Nos igen... ha van ok, ami miatt az ember a pokolra jut az az, hogy a Scarface-t szinkronnal nézi😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

bexinho
#62111
Pár hónapja néztem meg 720p-ben (8-10 giga volt ha jól emlékszem)... alapmû! (persze eredeti hanggal)

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

vegicsek
#62110
Most néztem meg a Tron: Legacy-t

Asszem vmelyik youtube vidinél olvastam, ez a film egy két órás Daft Punk klip, és ez mondhatni tényleg így van. : )

Amúgy absz. élvezhetõ, bát látványosabbra számítottam.Ráadásul a címszereplõ Tront konkrétan ki is lehetett volna hagyni az egészbõl, semmi értelme nem volt annak a szálnak.

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

Tyler1
#62109
Utódomra ütök

Az elsõ 2 még bejött, de ez már nagyon erõltetett lett.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62108
MOST CSAK EZÉRT KELL MAJD VEGYEK A BR LEJÁTSZÓT!!!!<#merges2><#merges2><#taps>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ProGabe
#62107
az engem sem szokott zavarni, ha elkészítenek egy remaket, vagy egy folytatást, ami szöges ellentéte az eredetinek/elsõ résznek. egyszerûen csak nem nézem meg mindaddig, amíg ódákat nem zengnek róla, így biztosítva, hogy nem kapok agyf*szt

most is az történik, hogy kb. csak a neveket veszik át, tehát ezzel még nincs baj

ez esetben viszont az a gondom, hogy ez egy akkora nagy barom állatságnak tûnik, amiért kár volt feltalálni a fotózást. léghajó és 17-ik század, meg a f*szom!

"lassítsuk be jovovicsot háromdébe, azt kajálja a nép"^^^^^

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

REALista
#62106
<#wilting><#wilting><#wilting><#szomoru2>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Gurren
#62105
most tényleg nem értem a sok rinyáló embert. mi olyan rettenetes ebben az elõzetesben? nekem rohadtul nem lenne kedvem megnézni az x+1. ugyanolyan három testõr filmet, így viszont érdekel.

Totti5
#62104
Na ez tetszetõs!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tyler1
#62103
mi a baj? várható volt egy ilyen feldolgozás, kicsit uncsi lenne a 100. 3 muskétás filmet ugyanarra a sémára készíteni. felesleg a remake, de hát ez van, ezt a korszakot élik most nyugaton, nem kell meglepõdni.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#62102
Úúúúúúr Isten!

mindig van lejjebb? hát sosem éri el hálivúd a gödör alját?!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Tikal
#62101
jááá, mióta várom már hogy kiadják<#eljen>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

CSOCSO
#62100
felreneztem.... valszeg nincs magyar felirat.bocs
Sir Quno Jedi
#62099
Jah, igen az vicces volt, fõleg az amúgy sérthetetlen ellenfél ellen...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Police88
#62098
egynek jó volt felnevettem pár résznél 😄 <#eljen>

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#62097
Mondjuk a "Shotgunlövést kibírom de rámdõl egy fa és végem" jeleneten még mindig visítva röhögök. Látszik hogy túl sok szuperpoveres ellen volt és hamar le kellett építeni õket. 😊
Police88
#62096
Azonbelül? 3 feliratos oldalon is néztem és semmi.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

CSOCSO
#62095
ja van az interneten magyar felirat......
mrzed001
#62094
Én teszthez kötném ennek a megnézését.
18 év felett, és IQ 80 alatt mehet ... túl hülye, úgyse fogja fel (a csatáknál folyik a nyála, a többit meg csak unja mert nem érti).
Értelmes ember, ha depis vagy labilis ... nem mehet, mert bezuhan vagy öngyilok lesz.

Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

#62093
Enthiran - Robot
indiai scifi

Ez egy nagyon jó film. Jó mint scifi, jó mint vígjáték (nagyon!), jó mint akciófilm (nagyon). Nem veszi komolyan magát, mégis vannak benne komoly dolgok, nagyon jó a humora, az egész nagyon emberi, élet, lélek van benne, nem úgy, mint a halivudi hasonló filmekben...

Emellett mint akciófilm is kiemelkedõ, látványos, ötletes!

Ja és a zenék meg a táncos jelenetek. Utálom az ilyesmit, de ebben még ezek is nagyon jók!

Loston, Szarformerszen meg hasonlókon nevelkedettek messzi kerüljék!

Gurren
#62092
nézzetek Bliky-t, ha még nem láttátok.

Sir Quno Jedi
#62091
Karajságos jóság! Legjobbak között evö!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tigeroo
#62090
<#ijedt><#worship><#ijedt><#worship><#ijedt>
Szabi84
#62089
Nyámi!

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Sir Quno Jedi
#62088
7 éves gyerekkel?! Ez rossz még viccnek is! Egyáltalán nem gyerekeknek való, csak bûnözõk viszik be ilyesmire a csemetéjüket. Ennyi erõvel a Halálhajóra is beviheted a karonülõt, volt rá példa... (jelzem hivatalosan 16 éven felülieknek van a mozi emlékeim szerint és ez komolyan veendõ)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Police88
#62087
London Boulevard-hoz találtál magyar feliratot (fõleg 720p-hez)?

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Tyler1
#62086
The Green Hornet

Komolytalan baromság, komolytalan színészekkel, gyenge poénokkal, groteszk akcióval. Max. egyszer érdemes megnézni, ha nagyon unatkozol.

(de azért Christopher Waltznak jár egy plusz pont, mert megint odabaszott a stílusával, jó lenne már vmi komolyabb filmekben is látni a Brigantyk után<#wink>)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62085
Szóval akkor egy 7 éves gyerekkel ne üljek be rá?
A trailer alapján non-stop überbrutál akció orgia, oriásrobot, sárkány, robbanások meg gutlinggun. Jó nõk, hogy apuka is élvezze a filmet, elején végén apró "nem is kellet volna" elmeintézetes rész. Ha nem, hát nem.
<#rinya>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sir Quno Jedi
#62084
Egyáltalán nem csilivili és nem is csöpögõs, de mint mondtam, nem érdemes megnéznetek. Úgyis félreértelmezitek. EZ nyilvánvaló. 😄

De nekem elhiheted, ez nem az a fajta hepiend, amit te annak ítélnél...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62083
Mit várok/tam? Full hepíendet!! Ha már az egész csilli-villi, akkor legyen a vége is csöpögõ és legyek elégedett azzal, hogy minden mocskot jól szétvágtak.
Ennek semmi köze a japánokhoz, tudtommal egy amcsi film.

Végül csaknem tudtam meg egyenesen, hogy akkor szar a vége vagy vigyorgos-elégedett. (Azt vettem le hogy komor/káromkodos vége lett.)

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#62082
nagyképernyõ és 6.1 ide vagy oda, otthon valszeg végig sem néztem volna ezt a produktumot.. az összes inváziós film közül ez volt eddig talán a legalja.
Sir Quno Jedi
#62081
Namost õszintén, mit vártál?! A történet ismert volt elõre és ebbõl sejthetõ a végkifejlet is. Ha akkora japó fan vagy, akkor tudod is, hogy ez kötelezõ, már csak az õsök iránti tiszteletbõl is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62080
Rendezésben valóban kicsit tehetségtelenek, nade effektek készítésében nem mondanám. Amúgy a film egy hétvégi csendes estén remek kikapcsolódás, és szerintem ez volt a készítõk terve, nem feltétlen a munkahelyi nagyágyúzás és egymás pöcsének méregetése közben nézendõ dolog...
#62079
no végignéztük a munkahelyen az elõbb a skyline-t. huh, ez még annál is überbrutálabbat ütött, mint azt sejtettem. kollégáim konkrétan sírva röhögtek végig a filmen, az egyik, hardkór sci-fi és alien rajongó pedig félpercenként kommentelt vmi vicceset, hogy ekkora fasságok még asylum produkcióban sincsenek, mit ebben

10/2 (egy pötty, mert volt benne 1-2 jó effekt + és mégegy pötty, mert benne volt a Dexteres nyomozó..) az avp2 méltó társa a leírhatatlanul rossz filmek sorában.

ezek a Strause testvérek tényleg ultratehetségtelenek <#levele>
#62078
Most akkor azt áruld el nekem légyszi, hogy ez a film (Sucker Punch) még ráadásul dráma is? Még kesereg is az ember a végén? Mert akkor kihagyom a picsába, én egy ilyen filmre nem rinyálni ülök be ha nem szórakozni. Annak meg ne legyen már rossz a vége.
Ha kell spoilerbe, de úgy válaszolj, hogy azt ne lehessen félreérteni.

Reméltem, hogy esetleg jó, de a Rotten Tomatoes szerint 36 kritikából 28% volt pozitív, ami bõven szar kategória. Quin válaszán alapban sok múlik, még nem döntöttem pazaroljak-e pénzt, idõt rá.:/

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

tigeroo
#62077
szeretem az ilyen elborult társadalomkritikákat, szóval ezektõl függetlenül adok neki 1 esélyt
CSOCSO
#62076
London Boulevard

Colin Farrelos-angolos-gengszteres film...
Nem volt rossz de nem tetszett tulsagosan, sot a vege kifejezetten nem tetszett.

The Heartbreak Kid
Ez viszont tetszett. Romantikus vigjatek es szvsz abbol is a jobbik fajta. Igazabol nem tudok belekotni. Jo volt nezni es a vege is zsir volt!
Sir Quno Jedi
#62075
Elektra (2005)

Nem is volt rossz. Kicsit vontatott talán és túl érzelgõs (dehát nõi fõszereplõkkel ez megengedett), de egész szórakoztató és némi akció túlvilági misztikum és poverek is belekerültek (nomeg néhány jó színész is). A nõ elég kemény arcú ahhoz, hogy hihetõ(bb) is legyen a dolog. Abszolúte vállalható film ma is. Bár én nem moziba szánnám.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3