Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kastil
#62475
Király beszéde <#eljen><#eljen>

Mocskosul jó volt, szigorúan eredeti hangal

böröczk
#62474
127 Hours nekem enniyre nem jött be, jó volt meg minden, de inkább maga a történet lenyûgözõ és brutális, nálam a film olyan 7/10

Social network

7/10
Jó, de nem eléggé, és örülök, hogy Fincher nem ezért kapott díjat az Akadémiától, pláne nem a Fight Club után, mert ahhoz mérten ez maximum 4/10-et érdemel.

Király beszéde

10/10

ennyi.

Kumiho #2179

böröczk
#62473
Ja, és még csak azt sem mondom, hogy ellazulós popkorn mozinak elmegy, mert ez még annak SEM.

Kumiho #2179

böröczk
#62472
Battle LA

0/10

És nem adok mínuszt, mert azért 1 órát megnéztem belõle, plusz a végére tekertem, tehát még egy percet hozzáadhatok, de még erre se lett volna szükség, mert amellett, hogy rettentõ unalmas, akárhol látott robbantások, parasztvakító effektek, amik bármelyik nem régi, hasonló kategóriájú filmben fellelhetõk (és azért nem egy ilyen készült), 102%ig kiszámítható, egy hulladék összességében.

Érdekes, hogy volt egy forgatókönyvíró, aki századennyi költségvetésbõl újonc rendezõként alkotott valami egészen újat, és valami egészen zseniálisat, álá
District 9
9,5/10, bár nem is tudom, miért vontam le azt a fél pontot.. talán mert csúnyák voltak a bogarak..

Kumiho #2179

Tikal
#62471
127 hours

áá, nagyon jó volt ez a film, elõtte gondolkoztam hogy fogja kitölteni a játékidõt danny boyle, de jól megoldotta, végig le tudott kötni a film, nagypn jó zenéket válogattak össze az írtó jó képekhez... a lelki oldalát meg nem is mondom, nagyon durva amin átment ez a srác, big respect.

Tavaly néztem egy másik filmet ebben a témában, nem ugrik be a neve, hegymászó srácokrol szól, azt hiszem az andokban mászták az egyik legdurvább falat, és ott ragadtak...

9/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

böröczk
#62470
Unknown

8/10

Kategóriájában marha jó, valaki még tud fordulatokat tenni egy ilyen filmbe is, nem kiszámítható, maximum, ha egész film alatt agyal a végén az ember, de azzal csak a saját szórakozását rontja el.
Liam Neeson meg hát, ehhez hozzá fûzni sem kell semmit, õ mindig adja.

Kumiho #2179

[HUN]Crassus
#62469
számomra egyáltalán nem volt jó:S pedig nagyon vártam....,de hulladék lett

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#62468
A sas (2011)
Klisékkel teli kardozós-lovaglós kalandfilm. Egynek elmegy, de korántsem olyan jó, mint ahogy beharangozták.
joeperry
#62467
Sebhelyesarcú, Aki Legyõzte Al Caponét, Aljas Utcák, vagy ha sorozat, akkor Maffiózók, Gengszterkorzó.

http://joeperry.blog.hu/

Sir Quno Jedi
#62466
"Kitano délutánt" tartottunk 😄DD

Tabu
Battle Royal

Aki nem bírja az ne nézze, de szvsz. jók voltak, én nagyon bírom az öreget.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

ROCKnROLLA
#62465
Amerikai gengszter
Keresztapa 1-2-3

[HUN]Crassus
#62464
angol van..nekem az már elég volt

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Szabi84
#62463
kész e felirat már 1 honapja meg akarom nezni??!!!

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

tigeroo
#62462
Juice

bár ez inkább "gettós"
DeerHunter01
#62461
Valami hasonló gengszterfilmeket tudtok ajánlani ?
Casino, Nagymenõk, Volt egyszer egy Amerika, Bronxi mese
tehát ehhez hasonlóakat 😊

\"Erről van szó!\"

[HUN]Crassus
#62460
én azzal nézem

http://hu.podnapisi.net/hu/ppodnapisi/podnapis?i=1091465

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Tikal
#62459
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
még angol feliratot sem találok 😞

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#62458
na, már vártam, de ki is ment a fejembõl, azt hiszem emg van az esti program, kösz 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62457
jaja😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tigeroo
#62456
ma lesz a távkapcs 20.00-tól a tv2-n, ajánlom annak aki még nem látta.
olyan sandler vígjáték, amiben elég durva katarzis van az utolsó negyedben. (...legalábbis én megkönnyeztem <#idiota>)
[HUN]Crassus
#62455
Tropa del Elite 2!

Öcsém ez kemény film volt! a 2. rész odatette magát rendesen!
8/10
must see kategória

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Tikal
#62454
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hát ez elég szomorú, magon meg semmi nincs fenn...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62453
Mindkét film miatt <#worship><#worship><#worship>


#62448: JB nekem mindig is lejtõn volt... csak sajnos nem rúgta még le senki😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#62452
és azt ugy ne kelljen mondani, hogy mindkét filmtõl fényéves távolságban áll a magyar szinkron.
(kíváncsiságból mindegyikbe belehallgattam, hát vicc)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#62451
Scarface

Múltkor bogarat ültetett a fülemben a belinkelt BD kiadás, úgyhogy valamelyik nap megnéztem, csak akkor elfelejtettem beírni, de ma(vagyis tegnap) már újra kellett néznem(és a játékot is azonnali hatállyal elkezdtem 😄)
Nem sok filmnek szoktam maxot adni de ez nagyon erõsen 10/10


Egy asszony illata

És ha már Pacino-nál jártam...
NA KÉREM EZ SZÍNÉSZET. Tony Montana egy rendkívül jól megírt karakter, de az igazi aranyszobrot érõ alakítás itt kezdõdik. Komolyan, a gombócot a torkomban, néha csak a keserû humor oldotta fel, eszméletlen mekkora színész ez az ember! Nem rövid film ez sem, de magával ragadott minden perce.
9,5/10 (ez csak azért nem max, mert én a drámaibb end-re számítottam)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

kastil
#62450
csak ilyet:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Biutiful 2010 iTALiAN MD CAM XviD-ZEN

Biutiful 2010 iTALiAN MD R5 XviD-ZEN

Tikal
#62449
látta már ezt valaki? Biutiful, nem találom sehol 😞

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tatyla
#62448
Gulliver utazásai

jaj szegény Jack Black elindult a lejtõn,ez eléggé gagyi volt úgy az egész
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fõleg a végén az a musical szerû marhaság
,remélem ez csak valami tévedés volt tõle.
4/10

Battle L.A.

na ennél örültem hogy nem moziban néztem meg mert nagyobb volt a füstje mint a lángja,majdnem us army propaganda film egy két jó jelenettel de összeségében gyenge mint a harmat
6/10

Megamind

lányaimmal én is megnézek minden mesét ez se volt kivétel és ez tetszett is jól összerakott kis történet.
8/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#62447
Én valami gyenge avit néztem,aminek még a képmérete is kisebb volt a szokottnál,azon nem szúrt szemet a cgi 😊

#62446
Az komoly😄D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tikal
#62445
hát ez már más téma... attól még az értelme nulla.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62444
meglepõdnék ha nem lenne kasszasiker 3D-s Titanic és az SW is
Tikal
#62443
ráadásul most 3Dben megint kiakarják adni.. az eszem megáll, ki a fasz kiváncsi erre még 3Dben is? Cameron lehet sokat haverkodik Lucas-szal, hogy ilyen ökörségekkel cseszi el az idejét...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ProGabe
#62442
HD-ban az összes külsõ nagytotálnál (tehát amikor a hajót mutatják távolról) látszik, hogy a fedélzeten sétálgatók mind-mind CG "emberek", minõségük a sims karakterekét súrolja 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#62441
Totál igaz😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62440
Kicsit sem lógott ki a CGI????? Hát én láttam úgy egy éve és néztem, hogy ÚR ISTEN... MI AZ A HÁTTÉR???:|(amikor le akar ugrani a csajszi😄)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62439
Titanic

Gondoltam nosztalgiázok egyet,és szerintem jól döntöttem. Régebben láttam utoljára és akkor valahogy nem fogott meg,de mai fejjel már sokkal jobban tetszett. A látvány még mindig megállja a helyét,kicsit sem lógott ki a CGI. Meg is döbbentem mennyire lekötött.Olvastam,hogy 2012-ben jön bd-n és tutkó vétel lesz hd-ban,a 3d annyira nem izgat. Már klasszikussá vált és tényleg egy szép történet. A végén már nem sírtam, valszeg felnõttem már 😊
Ha pontoznám 10-est adnék rá,de mivel nincs tökéletes film,ezért olyan 9,7/10.

tommygear
#62438
<#eljen>
Tikal
#62437
Terminator 2

hát lehet cameronnak maradni kellett volna ennél a stilusnál, és nem buvárkodni meg mesefilmekkel pöcsölni, a Két tûz között után valami bekattanhatott az öregnél....
szóval a T2-t még mindig az egyik legjobb akciofilmnek tartom, még ma is megállja a helyét, sõt!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62436
ok, de ez egy filmes topic😉

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tatyla
#62435
könyvben ezerszer jobb és durvább

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Totti5
#62434
Alapmû. Bale talán legjobb alakítása!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#62433
<#eljen><#eljen><#eljen>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62432
""

Hát ezt meg értitek? Újabb harcok a nagyoknál?
tigeroo
#62431
Amerikai pszicho


fúh...tipikus "csehovi dráma", semmirõl nem szól, de mégis amikor legördül a függöny a végén akkor gondolkozol el rajta...egy szálon futó, monoton a cselekmény... kicsit perverz, már-már groteszk... hogy tényleg, ennyire felszínes világban élünk. kirakat. az átlagember mégis irigyli ezt a pompát.... és minden gyilkosságot, elõkészületet az áldozatok elõtt készít el. az utolsó monológja a Bale gyereknek meg annyira pimasz, hogy.... gyáááá hát kikérem magamnak 😊 de nagyon jó film. mindenkinek ajánlom.
Tikal
#62430
The King's Speech

hát ez rohadt jó volt 😊 Párbeszédek, zene, képek mind nagyszerûek voltak.. megérdemelten nyerhetett, bár még nem láttam csak hármat a jelöltek közül... 😊

9/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ProGabe
#62429
The Green Hornet

határ szar

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

dartonita
#62428
A bekes harcos utja(2006):

Elveztem,sok hozzam kozel allo gondolat,bolcsesseg hangzik el a filmben.Nolte-t ugyis csiptem mindig,bejott ebben a szerepben is.Bar allitolag a konyvhoz kepest a film egy kalap szar.Lehet.Nem olvastam,ez igy ismeretlenul viszont kellemes volt nagyon.
8/10

#62427
Mariachi-trilógia

El Mariachi - 7/10
Desperado - 7.5/10
Volt Egyszer egy Mexikó - 6/10

Muszáj volt már pótolnom ezeket a filmeket az egyik Mestertõl😄 Nem rosszak, ütõs akciójelenetek, gagyi (talán direkt😄) sztorik, összességében nem rosszak😄
Az 1. rész még akár egy Grindhouse filmnek is elmehetett volna<#idiota>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx