Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Social network
7/10
Jó, de nem eléggé, és örülök, hogy Fincher nem ezért kapott díjat az Akadémiától, pláne nem a Fight Club után, mert ahhoz mérten ez maximum 4/10-et érdemel.
Király beszéde
10/10
ennyi.
Kumiho #2179
Kumiho #2179
0/10
És nem adok mínuszt, mert azért 1 órát megnéztem belõle, plusz a végére tekertem, tehát még egy percet hozzáadhatok, de még erre se lett volna szükség, mert amellett, hogy rettentõ unalmas, akárhol látott robbantások, parasztvakító effektek, amik bármelyik nem régi, hasonló kategóriájú filmben fellelhetõk (és azért nem egy ilyen készült), 102%ig kiszámítható, egy hulladék összességében.
Érdekes, hogy volt egy forgatókönyvíró, aki századennyi költségvetésbõl újonc rendezõként alkotott valami egészen újat, és valami egészen zseniálisat, álá
District 9
9,5/10, bár nem is tudom, miért vontam le azt a fél pontot.. talán mert csúnyák voltak a bogarak..
Kumiho #2179
áá, nagyon jó volt ez a film, elõtte gondolkoztam hogy fogja kitölteni a játékidõt danny boyle, de jól megoldotta, végig le tudott kötni a film, nagypn jó zenéket válogattak össze az írtó jó képekhez... a lelki oldalát meg nem is mondom, nagyon durva amin átment ez a srác, big respect.
Tavaly néztem egy másik filmet ebben a témában, nem ugrik be a neve, hegymászó srácokrol szól, azt hiszem az andokban mászták az egyik legdurvább falat, és ott ragadtak...
9/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
8/10
Kategóriájában marha jó, valaki még tud fordulatokat tenni egy ilyen filmbe is, nem kiszámítható, maximum, ha egész film alatt agyal a végén az ember, de azzal csak a saját szórakozását rontja el.
Liam Neeson meg hát, ehhez hozzá fûzni sem kell semmit, õ mindig adja.
Kumiho #2179
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Klisékkel teli kardozós-lovaglós kalandfilm. Egynek elmegy, de korántsem olyan jó, mint ahogy beharangozták.
http://joeperry.blog.hu/
Tabu
Battle Royal
Aki nem bírja az ne nézze, de szvsz. jók voltak, én nagyon bírom az öreget.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Casino, Nagymenõk, Volt egyszer egy Amerika, Bronxi mese
tehát ehhez hasonlóakat 😊
\"Erről van szó!\"
http://hu.podnapisi.net/hu/ppodnapisi/podnapis?i=1091465
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
olyan sandler vígjáték, amiben elég durva katarzis van az utolsó negyedben. (...legalábbis én megkönnyeztem <#idiota>#idiota>)
Öcsém ez kemény film volt! a 2. rész odatette magát rendesen!
8/10
must see kategória
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
#62448: JB nekem mindig is lejtõn volt... csak sajnos nem rúgta még le senki😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
(kíváncsiságból mindegyikbe belehallgattam, hát vicc)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Múltkor bogarat ültetett a fülemben a belinkelt BD kiadás, úgyhogy valamelyik nap megnéztem, csak akkor elfelejtettem beírni, de ma(vagyis tegnap) már újra kellett néznem(és a játékot is azonnali hatállyal elkezdtem 😄)
Nem sok filmnek szoktam maxot adni de ez nagyon erõsen 10/10
Egy asszony illata
És ha már Pacino-nál jártam...
NA KÉREM EZ SZÍNÉSZET. Tony Montana egy rendkívül jól megírt karakter, de az igazi aranyszobrot érõ alakítás itt kezdõdik. Komolyan, a gombócot a torkomban, néha csak a keserû humor oldotta fel, eszméletlen mekkora színész ez az ember! Nem rövid film ez sem, de magával ragadott minden perce.
9,5/10 (ez csak azért nem max, mert én a drámaibb end-re számítottam)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Biutiful 2010 iTALiAN MD R5 XviD-ZEN
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
jaj szegény Jack Black elindult a lejtõn,ez eléggé gagyi volt úgy az egész
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
4/10
Battle L.A.
na ennél örültem hogy nem moziban néztem meg mert nagyobb volt a füstje mint a lángja,majdnem us army propaganda film egy két jó jelenettel de összeségében gyenge mint a harmat
6/10
Megamind
lányaimmal én is megnézek minden mesét ez se volt kivétel és ez tetszett is jól összerakott kis történet.
8/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Gondoltam nosztalgiázok egyet,és szerintem jól döntöttem. Régebben láttam utoljára és akkor valahogy nem fogott meg,de mai fejjel már sokkal jobban tetszett. A látvány még mindig megállja a helyét,kicsit sem lógott ki a CGI. Meg is döbbentem mennyire lekötött.Olvastam,hogy 2012-ben jön bd-n és tutkó vétel lesz hd-ban,a 3d annyira nem izgat. Már klasszikussá vált és tényleg egy szép történet. A végén már nem sírtam, valszeg felnõttem már 😊
Ha pontoznám 10-est adnék rá,de mivel nincs tökéletes film,ezért olyan 9,7/10.
hát lehet cameronnak maradni kellett volna ennél a stilusnál, és nem buvárkodni meg mesefilmekkel pöcsölni, a Két tûz között után valami bekattanhatott az öregnél....
szóval a T2-t még mindig az egyik legjobb akciofilmnek tartom, még ma is megállja a helyét, sõt!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Hát ezt meg értitek? Újabb harcok a nagyoknál?
fúh...tipikus "csehovi dráma", semmirõl nem szól, de mégis amikor legördül a függöny a végén akkor gondolkozol el rajta...egy szálon futó, monoton a cselekmény... kicsit perverz, már-már groteszk... hogy tényleg, ennyire felszínes világban élünk. kirakat. az átlagember mégis irigyli ezt a pompát.... és minden gyilkosságot, elõkészületet az áldozatok elõtt készít el. az utolsó monológja a Bale gyereknek meg annyira pimasz, hogy.... gyáááá hát kikérem magamnak 😊 de nagyon jó film. mindenkinek ajánlom.
hát ez rohadt jó volt 😊 Párbeszédek, zene, képek mind nagyszerûek voltak.. megérdemelten nyerhetett, bár még nem láttam csak hármat a jelöltek közül... 😊
9/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
határ szar
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Elveztem,sok hozzam kozel allo gondolat,bolcsesseg hangzik el a filmben.Nolte-t ugyis csiptem mindig,bejott ebben a szerepben is.Bar allitolag a konyvhoz kepest a film egy kalap szar.Lehet.Nem olvastam,ez igy ismeretlenul viszont kellemes volt nagyon.
8/10
El Mariachi - 7/10
Desperado - 7.5/10
Volt Egyszer egy Mexikó - 6/10
Muszáj volt már pótolnom ezeket a filmeket az egyik Mestertõl😄 Nem rosszak, ütõs akciójelenetek, gagyi (talán direkt😄) sztorik, összességében nem rosszak😄
Az 1. rész még akár egy Grindhouse filmnek is elmehetett volna<#idiota>#idiota>
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx