Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
elgondolkodtató sztori egy emberrõl,
akinek a harc az élete.
(nem lehetett kellemes érzés amikor a tûzõgép is
elõkerült ...)
de hiába: "the show most go on!"
kemény zenék, kemény legények.
egy 2008-as "legjobb film" filmfesziváldíj.
dokumentum jellegû dráma talán.
nem rossz film, de elég volt 1x látnom..
mickey rourke-nak vannak jobb filmjei is.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hangulatosan volt megcsinálva nyolcvanas években magukalá csinálhattak ettõl az emberek 😄 HDban eredeti nyelven még most is élvezhetõ.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
btw Legacy OST remix albumára rá vagyok gyógyulva nagyon jó számok vannak rajta fõleg a Adagio for tron teddybears remix 😄
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
köszi a segítséget, Poltergeist ->
"Egy fiatal család otthonát - amely egy hajdani temetõ felett épült - barátság- talan szellemek szállják meg, s elrabolják kislányukat."
minden bizonnyal ez lesz az!
mégegyszer köszönöm <#worship>#worship>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
nagyon régi a film és arról szól ,hogy egy indián temetõre építenek egy házat melyben történnek az események 😄 horror filmrõl van szó
ennyit mondtak és ebbõl kéne kitalálni a filmcímet :S
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
adam sandler ha ilyen sztílóban fogja folytatni akkor nagyon lefog bõgni (bár nemtom hogy ezek mennyire sikeresek amerikában)
hozhatna már valami csontdaráló szintû vígjátékot, kiddie szál nélkül (a szerelmi izével nincs bajom, az kell)
Sablon romantikus vígjáték, kliséktõl hemzsegõ sztorival, Adam Sandler poénokkal tûzdelve. 1-2 poénon hangosan felnevettem, de amúgy semmi extra, viszont ideális, könnyed film, egy esti kikapcsolódáshoz.
nem bántam meg/10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
aranyos mese volt. A Grafika gyomyoru volt, a tortenet ok, szorakoztato volt de kb ketszer nevettem... a tobbit fapofaval neztem vegig.
Otthon nezos (mindenkeppen HDban!) 7/10es
A rendõrnõ néha irritáló volt ezt leszámítva csak pislogtam végig.
Darálós jelenet nem volt kispályás.
Elkezdtem nézni a Hannibal Lecter Pentalogyt
A Manhuntert remélem nem nézted moziban amikor megjelent...
amúgy ha ennyi idõd van (mindenféle ezer órás trilógiák naponta 😄), és igazi, fantáziát megmozgató történeteket akarsz, akkor olvass!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A történet elég súlyos, a film hát...nem is szarrá vágták, inkább akkorákat vágtak bele, hogy csak pislogtam. A jelentéktelen részeket elnyújtották, a fontosakat meg összecsapták. Tele van lyukakkal, amiért nem tud egyenletesen hatás alatt tartani, pedig van olyan mély a film, hogy egy normális rendezéssel tátott szájjal nézd végig, aztán úgy állj fel a végén, hogy a helyedet ne tudd világban.
6/10 mert eléggé csalódott vagyok
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Mindössze ennyi a bajom vele :S
fry day fry day sálálálláláá
Indiana Jones (Az elveszett frigyláda fosztogatói) 8/10
Fargo 10/10
Szuperbojz
értékelhetetlen/10
gratulálok a készítõknek,színészeknek.....:S
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
WOW!
Engem most megfogott minden tekintetben, karakterek, alapsztori, megvalósítás, poénok is tetszettek...
8/10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fry day fry day sálálálláláá
Живи и веруй
Film a csecsenföldi harcokról,a kozák 694th Független Gyalogos Zászlóalj története.
A film szigorúan 18 éven felülieknek, mivel élõben forgatták, a háború minden brutalitásával szembesülhetünk.Ez már a youtube videóból is kiderül.
LETÖLTÉS
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Egyébként ami nekem habár kevésbé Fantasy kategória, de bejövõs látványos és jó: Vexille, inkább animáció kategória de jó 😊
fry day fry day sálálálláláá
Penelopé Cruz iránti ellenszenved meg egyéni szociális probléma, Knightley harmadik rész-beli teljesítményénél csak jobbat hozhat. (egyébként imádtam mindhárom Karib-ot én is)
http://videodrome.freeblog.hu/
#62377: Arra, hogy nem fejezik be a történetet, vagyis szerintem a 3. résszel nagyon nincs befejezve (wtf már na), ez szvsz olyan film, amibe kell a happy end!
Na most ahhoz képest, hogy majdnem betiltották, pedig szarrá lett cenzúrázva (lásd könyv!) és, hogy pont a cenzúra miatt sose lesz a maradék 2/3-a kész ... még ezekhez képest sem volt gyerekes szerintem, se rossz. Minden esetre javaslom a könyvet. Nagyon súlyos, mármint a téma nem a könyv.
http://videodrome.freeblog.hu/