Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tikal
#62425
túl a barátságon hobbitföldön....

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Police88
#62424
A magyar címmel maradnak a Babónál? 😄

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

ProGabe
#62423
és ezt tényleg forgatják, el sem hiszem <örömkönnyek>

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Zephyr Retiring
#62422
pankrátor.
elgondolkodtató sztori egy emberrõl,
akinek a harc az élete.
(nem lehetett kellemes érzés amikor a tûzõgép is
elõkerült ...)
de hiába: "the show most go on!"
kemény zenék, kemény legények.
egy 2008-as "legjobb film" filmfesziváldíj.
dokumentum jellegû dráma talán.
nem rossz film, de elég volt 1x látnom..
mickey rourke-nak vannak jobb filmjei is.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Guren
#62421
nekem az m83 meg pretty lights remix a kedvencem :3

CSOCSO
#62420
en moziban neztem... HD-ban lesd meg mindenkeppen. a hullok bore nagyon kemenyen van megcsinalva.a vakondok bore meg kifejezetten gusztustalan jora sikeredett 😊
Police88
#62419
Tron (1982)

Hangulatosan volt megcsinálva nyolcvanas években magukalá csinálhattak ettõl az emberek 😄 HDban eredeti nyelven még most is élvezhetõ.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mivel elõbb néztem meg a Legacy-t nem éppen happy endre számítottam bár mit várunk egy disney filmtõl? 😄


btw Legacy OST remix albumára rá vagyok gyógyulva nagyon jó számok vannak rajta fõleg a Adagio for tron teddybears remix 😄

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Tyler1
#62418
filmet nem láttam, csak az urban legend-et hallottam, hogy el lettek átkozva a szereplõk xDD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#62417
<#eljen><#eljen>
PetruZ
#62416
A dátum persze rossz, ez friss, 2011-es film, csak elírtam.
PetruZ
#62415
Sniper - Reloaded (2001): Miután 1993-ban elkészült minden idõk legf*szipántosabb (és mellesleg legautentikusabb) "sznájpolós" filmje, a Sniper, majd szült két borzasztó folytatást, Tom "Thomas Beckett élenjáró tüzér õrmester" Berenger szögre akasztotta a puskát, és átadta a helyét a fiatalabb generációnak, akit most a filmbeli "fia", Brandon Beckett képvisel (vagyis Chad Michael Collins, aki eddig csak tévésorozatokban szerepelt). Hogy ne legyen egyedül, elõrángatták Billy "GS-9 Richard Miller" Zane-t is egy kiemelt mellékszerepre, és bedugták õket az afrikai Kongó forrongó belsejébe, melléjük adtak még egy palacsintaszájú szõkét (Annabel Wright, szintén sorozatozott eddig), összekutyulták némi langyos sablon-sztorival, felmelegítették pár régi jelenettel az elsõ részbõl - és tulajdonképpen még nem is lett annyira rossz, mintha egy ócska remake-et kaptunk volna. Mint folytatás, megállja a helyét, a 2. és 3. résznél mindenképpen jobb, de ne várjunk csodát se, ez nem kifejezetten "sznájpolós" film (inkább csak az utolsó harmad). Ennek ellenére nálam korrekt 6/10, a folytatás ígéretével, ami felõlem tkp. jöhet, ha Zane is marad, mert most is az õ szövegei, gesztusai voltak a legjobbak. Hát igen, az elsõ rész végén megkattant Miller-karakter - bár kicsit lenyugodva - tovább él... 😊
ProGabe
#62414
május 5



forrás

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

PetruZ
#62413
Négyen is, de "sajnos" semmi rejtélyes nem volt a halálukban: egyet megfojtott a barátja, egy idõsebb rákban halt meg, a másik idõsebb mûtét utáni vese-elégtelenségben, a kiscsaj meg súlyos bélfertõzésben és vérmérgezésben. De ezek nem egyszerre történtek, hanem hat év alatt.
#62412
😊

köszi a segítséget, Poltergeist ->
"Egy fiatal család otthonát - amely egy hajdani temetõ felett épült - barátság- talan szellemek szállják meg, s elrabolják kislányukat."

minden bizonnyal ez lesz az!
mégegyszer köszönöm <#worship>
Tyler1
#62411
ez az aminek "rejtélyes módon" meghaltak a fõszereplõi?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

PetruZ
#62410
Nem az, mert ott nem a temetõre építik a házat, hanem valahol távolabb van, a város szélén (és az események jó része nem is a házban történik 😊 ). A Poltergeist lesz az szerintem is, az elsõ, vagy a harmadik rész.
Willenbrock
#62409
A Poltergeist is ilyen,gyerekkoromban még paráztam tõle,aztán megnéztem felnõtt fejjel is és már egyáltalán nem találtam ilyesztõnek. kb 5/10

ROCKnROLLA
#62408
It's correct.

SötétBarom
#62407
Kedvencek temetõje? 😄D

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#62406
valakinek bármi ötlete ???

nagyon régi a film és arról szól ,hogy egy indián temetõre építenek egy házat melyben történnek az események 😄 horror filmrõl van szó
ennyit mondtak és ebbõl kéne kitalálni a filmcímet :S
#62405
SCRE4M. Same shit, different decade.
Police88
#62404
Nézném ha lenne belõle korrekt release 😄

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

tigeroo
#62403
egy az egyben mint a nagyfiúk a film sztem.

adam sandler ha ilyen sztílóban fogja folytatni akkor nagyon lefog bõgni (bár nemtom hogy ezek mennyire sikeresek amerikában)

hozhatna már valami csontdaráló szintû vígjátékot, kiddie szál nélkül (a szerelmi izével nincs bajom, az kell)
Tyler1
#62402
Kellékfeleség

Sablon romantikus vígjáték, kliséktõl hemzsegõ sztorival, Adam Sandler poénokkal tûzdelve. 1-2 poénon hangosan felnevettem, de amúgy semmi extra, viszont ideális, könnyed film, egy esti kikapcsolódáshoz.
nem bántam meg/10

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
annak külön örültem, hogy kihagyták a "jaj véletlenül megbukik a hazugság, és nagyon megsértõdik a szép lány, de végül megbékél a tengerparton" szálat

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

CSOCSO
#62401
azert az most meglepett hogy a RANGO bol a redneck kiscsaj Beans-t egy olyan csaj szinkronizalta aki angol angol....aki amugy ausztraliaban nott fel es Sachanak a felesege (ALI-G)
CSOCSO
#62400
Rango

aranyos mese volt. A Grafika gyomyoru volt, a tortenet ok, szorakoztato volt de kb ketszer nevettem... a tobbit fapofaval neztem vegig.
Otthon nezos (mindenkeppen HDban!) 7/10es
Willenbrock
#62399
The Resident 7/10 :Szerintem a csávó nem negatív hõs hanem inkább egy áldozat.A nõ egyértelmûen flörtölt vele,aztán az utolsó pillanatban mégsem adta magát.Minek szórakozott a fickóval?

desigo
#62398
fiatal voltál na xD

A rendõrnõ néha irritáló volt ezt leszámítva csak pislogtam végig.
Darálós jelenet nem volt kispályás.

Elkezdtem nézni a Hannibal Lecter Pentalogyt

A Manhuntert remélem nem nézted moziban amikor megjelent...
ProGabe
#62397
Stardust az elmúlt évek egyik nagy meglepetése. én semmit nem vártam tõle, tulajdonképpen azt sem tudtam, mit fogok nézni. mocskosul jól szórakoztam!

amúgy ha ennyi idõd van (mindenféle ezer órás trilógiák naponta 😄), és igazi, fantáziát megmozgató történeteket akarsz, akkor olvass!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#62396
Fargóról anno majdnem kijöttem a moziból 97-ben <#vigyor3>
PetruZ
#62395
Szintúgy, de nekem még az Inkheart is bejött valamennyire, sztem simán nézhetõ az is. Ilyen fantasys, mesés témában mindenképpen. (Ezt a Moby Dick-feldolgozás Age of the Dragons-t kéne már megnézni, de még mindig nincs rendes angol felirat...)
Tyler1
#62394
The Way Back

A történet elég súlyos, a film hát...nem is szarrá vágták, inkább akkorákat vágtak bele, hogy csak pislogtam. A jelentéktelen részeket elnyújtották, a fontosakat meg összecsapták. Tele van lyukakkal, amiért nem tud egyenletesen hatás alatt tartani, pedig van olyan mély a film, hogy egy normális rendezéssel tátott szájjal nézd végig, aztán úgy állj fel a végén, hogy a helyedet ne tudd világban.
6/10 mert eléggé csalódott vagyok

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DaemoonHunter
#62393
Stardust nekem is tetszett, simán adtam rá anno egy 8ast

Megtörhetetlen
#62392
Számomra sajnálom, de az ok is a kevesebbszer mint egyszer nézõs kategóriába sorolhatók :S Ha mese akkor ott az oroszlánkirály az legalább klasszikus, és abból tanul a gyerek, de ha már mese az általad említettekbõl mit tanul? :/
Mindössze ennyi a bajom vele :S

fry day fry day sálálálláláá

desigo
#62391
Scott Pilgrim vs. the World 4/10
Indiana Jones (Az elveszett frigyláda fosztogatói) 8/10
Fargo 10/10
DeerHunter01
#62390
Casino
10/10

\"Erről van szó!\"

[HUN]Crassus
#62389
Hazai filmipar legújabb gyöngyszeme

Szuperbojz
értékelhetetlen/10

gratulálok a készítõknek,színészeknek.....:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

szucsy89
#62388
Tolvajok városa

WOW!

Engem most megfogott minden tekintetben, karakterek, alapsztori, megvalósítás, poénok is tetszettek...

8/10
Dynamic
#62387
Ha szereted a meséket, akkor bõven nézhetõ az összes, csak azt mondom, hogy a Stardust magasan a legjobb közülük. Az imdb-n is 8 pont körül áll, bár tudom, hogy ez nem mindenkinél mérvadó.
kastil
#62386
Jó akkor gondolom mindhármat hanyagolhatom

Dynamic
#62385
Az Arany iránytû és a Tintaszív említése mellett, pont a Csillagporon vagy fennakadva? Gondolom nem gondolod komolyan.
Megtörhetetlen
#62384
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na jó a Buzi De Niro-n azért nevettem 😄 😄<#banplz>

fry day fry day sálálálláláá

Montanosz
#62383
Ide is belinkelem,aki szereti a dokumentumfilmeket.

Живи и веруй

Film a csecsenföldi harcokról,a kozák 694th Független Gyalogos Zászlóalj története.
A film szigorúan 18 éven felülieknek, mivel élõben forgatták, a háború minden brutalitásával szembesülhetünk.Ez már a youtube videóból is kiderül.



LETÖLTÉS

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Megtörhetetlen
#62382
Stardust??? Gondolom nem gondolod komolyan... 😊

Egyébként ami nekem habár kevésbé Fantasy kategória, de bejövõs látványos és jó: Vexille, inkább animáció kategória de jó 😊

fry day fry day sálálálláláá

#62381
Orlando és Keira szála lezárult, náluk mit lehetne tovább mesélni? Az õ szálukat lezárták, a további történéseknek viszont hagytak teret a harmadik rész lezárásával.

Penelopé Cruz iránti ellenszenved meg egyéni szociális probléma, Knightley harmadik rész-beli teljesítményénél csak jobbat hozhat. (egyébként imádtam mindhárom Karib-ot én is)

http://videodrome.freeblog.hu/

kastil
#62380
Hát nemtom, szerintem ez lesz egy 5-ös vagy 6-os rész.. Orlando állítólag spórolás miatt marad ki? Nemtom mennyire igaz, csak pletyka szinten olvastam... na de Kiera? Lee Arenberg? Mackenzie Crook? Kapunk helyettük egy (valakit lesz**ott a szerepér) Penélope Cruzt? Õ alapból -2 pont értékelésnél. Na de mindegy, majd 2017-re megkapom a rendes 4. részemet 😄.

#62377: Arra, hogy nem fejezik be a történetet, vagyis szerintem a 3. résszel nagyon nincs befejezve (wtf már na), ez szvsz olyan film, amibe kell a happy end!

#62379
Pedig egyszerû, hogy legyen 5-ös, 6-os, vagy több rész. Ez egy fejõstehén, minden részen vagyont kerestek, nem beszélve az ajándéktárgy bizniszt (ha jól tévedek a Star Wars volt az elsõ film anno, ahol TÖBB bevételt hoztak a logós/képes tárgyak, mint a film), szóval annyi pénzt akarnak kihúzni belõle amennyit bírnak.

#62378
"Arany iránytû szerintem vállalható, bár elég kiddie cucc"
Na most ahhoz képest, hogy majdnem betiltották, pedig szarrá lett cenzúrázva (lásd könyv!) és, hogy pont a cenzúra miatt sose lesz a maradék 2/3-a kész ... még ezekhez képest sem volt gyerekes szerintem, se rossz. Minden esetre javaslom a könyvet. Nagyon súlyos, mármint a téma nem a könyv.

#62377
Mire gondolsz, hogy nem rendes folytatás? 😮 Nem értem.

http://videodrome.freeblog.hu/

SötétBarom
#62376
Arany iránytû szerintem vállalható, bár elég kiddie cucc. Stardust?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;