Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hegi90
#62525
Szellemhajó (Event Horizon)


Jó kis sci-fi horror klasszikus.

8/10

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Tikal
#62524
Terminátor 3

szégyen ez a film.... nem is értem miért egy ilyen pancser rendezõ kezébe adták a filmet, pedig melékszem még itthon is hogy ment a reklám mert andy vajna a projucer, huu meg haa, hát õ is egy nímand, aki egyszer kétszer talál jó film mellé állt, pff. még annyi fáradtságot sem vettek hogy rendes zenét tegyenek a film alá pedig az elõzõ részben a zene rohadt jo volt és passzolt a filmhez, itt meg egy dallam se maradt meg a fejemben. a végén meg már sajnáltam arnie-t is milyen béna jelenetekben kellett részt vennie..

6/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62523
Nem, ez más stílus, ez inkább után rajta agyalós-parázós dolog.
vénfarok
#62522
faster (rohanás)
rendesen durván jó
9/10

#62521
😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62520
van olyan mint a Kísértetjárás Connecticatban?

CSOCSO
#62519
o rly?😊
#62518
Insidious

Tökéletes hétvégi horror, minden rajongónak ajánlott. Pislogtam rajta rendesen. <#eljen>
ROCKnROLLA
#62517
Blood Out

50 Cent, Val Kilmer, Vinnie Jones. Egyszernézõs bandás, drogos, rendõrös film. Igazából nem volt rossz, a kis költségvetés miatt néhol szar trükkök, megszokott klisék, de egy esti 'nincsjobbfilm' hangulathoz megfelel.

6/10

#62516
Szevasztok ,,, A Catfish címû filmhez lehet valahol találni magyar feliratot ? mind1 melyik verzióhoz...aki tud valahol feliratot azt megköszönném

ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb

vénfarok
#62515
sniper reloaded
8/10

Tatyla
#62514
/agree

szinte ugyanez a véleményem

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#62513
Pink Floyd - The wall<#idiota>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62512
Harry Potter és a Halál Ereklyéi 1. rész

Nem vagyok Potter rajongó, nem olvastam egy könyvet sem, a filmeknek pedig a felét láttam kb. Ennek ellenére kíváncsi voltam a befejezésre, és mivel mindenki dicsérte a filmet, megnéztem. Vagy azért mert kissé érdektelen számomra a sztori, vagy mert elfogult a nézõk többsége, és túlértékelik a filmet, pártatlanul szemlélve ez a rész sem több egy középgyenge fantasy-nél.

A történet nyilván vmennyire követi a könyvet, de a lendületes kezdés után hamar megtörik, és a film második fele unalmas road-movie, céltalanul lõdörgõnek tünõ varázslótanoncokkal. Néhol mintha erõre kapna, de aztán ismét visszahullik a lassú folyású, mélabús gondolatokba.

Abban az egyben azért igaza volt a kissé elfogult kritikát íróknak, hogy ez már nem gyerekmese: helyenként kifejezetten durva jelenetek is szerepet kaptak, azaz kisebb gyerkõccel nem ajánlott megnézetni.

10/4
Guren
#62511
wiki szerint a Due Date-ben

CSOCSO
#62510
az eneklos resz szerintem nem volt benne csak a gitaros lassu resz....
CSOCSO
#62509
megorjit.....
ez melyik filmben volt benne? valami esos jelenet volt ha jol emlekszem...
Pink Floyd hey you
vénfarok
#62508
swat - firefight
szerintem jo volt, bár mindenhol kb 1-5/10-re pontozták xD

#62507
3D-s a Thor??? Nem is tudtam.
Szabi84
#62506
http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4165023/tropa-de-elite-2-o-inimigo-agora-e-outro-hu

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

kastil
#62505
feliratot valaki adhatna hozzá. nem találok 😞

Szabi84
#62504
Tropa de Elite 2

Ez a kemény film nem az expendables 10/10

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

ROCKnROLLA
#62503
Hobo with a shotgun

Fú de beteg egy állatság volt ez! De azért tetszetõs, sok vér, elmebeteg ölések, fain.

8/10

ROCKnROLLA
#62502
Paul

Elég aranyos volt, viccesnek annyira nem nevezném, néhányszor felmosolyogtam rajta, de úgy összességében viszonylag jó. Én jobbra számítottam, egyszernézõs kategória.

6/10

Most fogok nekiülni én is a Hobo-nak, felcsigáztatok.

Blasta
#62501
Hobo with a shotgun

Ha majd egyszer az a túlértékelt Robert Rodriguez leul és megnézi ezt, remélem elszégyeli magát, hogy volt képe Planet Terrort és Machete-t rendezni plusz ezeket grindhouse-nak kikiálltani.

Durva, hihetetlen, nevetségesen irreális baromság, de akkor is ilyen egy grindhouse.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

joeperry
#62500
Ízlés dolga, én imádom. De abban talán nincs vita köztünk, hogy témájában idevágó.

http://joeperry.blog.hu/

kastil
#62499
Hobo with a shotgun

Á erre nem lehet mit mondani, látni kell

minden percét élveztem/10

ROCKnROLLA
#62498
Huhuu Hobo with a shotgunhoz van felirat akit érdekel!

#62497
Hello, ha vki tudja az embervadászatos 2011es film címét és trailerét biggyessze már ide,köszí!

#62496
THOR. Egyszerû, mint a kalapácsvetés, és legalább annyira izgalmas.
#62495
Bloáááh (hol a hányós szmájlim...)
Sose bírtam nézni ezt a sorozatot a McGiver miatt. Annyira, de annyira ki nem állhatom azt a pasast. A sorozatot érdemben persze nem fikázom, mert nem tudom milyen. Nem tudtam megnézni.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

kastil
#62494
Nekem is jöhetnének ilyenek, ananászt meg 40 évest tegnap néztem meg, többit meg pár hete 😊 Pault meg inkább majd szinkoronsan

morleone
#62493
Igen mert elvárásokkal ültél be és hasonlítgattad más filmekhez, de én tudtam, hogy mire számítsak, és pont azt kaptam sõt annál többet is ugyanis csak akciót vártam zéró történettel és jó látvánnyal ezt meg simán megkaptam tehát nincs okom panaszra!

ROCKnROLLA
#62492
Valaki mondjon már jó vígjátékokat! Hasonlókat ezekhez: 40 éves szûz, Felkoppintva, Felhangolva, Superbad, Ananász Expressz... most kezdek neki mindjárt a 'Paul'-nak, imdb-n elég jól áll. Aki nem tudná, Sean Pegg-es. (Shaun of the dead)

kastil
#62491
omg omg omg lol asd. az én pofám ég miatta.

Hegi90
#62490
Stargate SG-1 (s01-s10)

Gyerekkorom egyik legemlékezetesebb filmjének sorozatba fogása, mondhatnám, hogy az eredeti film változtatott a mûfaj szerelmesévé. A sorozat önmagában a második leghosszabb sci-fi sorozat, de még most is úgy érzem, hogy nyomhatnák még 10 évig, akkor sem unnám meg. Sajnos túlságosan ki volt már vesézve ahhoz, hogy folytatni tudják. Az egész történet úgy ki van dolgozva mint egy görög eposz, alig van olyan epizódja, amit utólag bánok, hogy megnéztem. A karakterek abszolút szerethetõek, kár, hogy a színészek egy része utólag nem kapott jó szerepeket más filmekben, szerintem megérdemelnék. De most vége, 160 óra játékidõ után csak olyan üresség maradt, amit tényleg csak néhány film vált ki az emberbõl. A sorozat talán egyetlen hibája, az a díszletek, jelmezek kidolgozatlansága néhány esetben (például az ori botok esetében).

10/10, nincs vita

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

REALista
#62489
nekem is ez ugrott be egybõl...:S

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#62488
Mars Needs Moms

Azt hiszem értem a hatalmas bukta okát.

Komolyan azt képzelték hogy egy ilyen semmitmondó sztorival ilyen semmitmondó trailerek és szinte 0 reklám után tódulni fognak az emberek a moziba csak mert CGI és 3D?

Már jó 10 éve elmúltak azok az idõk amikor az volt a nagy szám hogy egy mese CGI és tódult nép mert hát "hú öcsém ez CGI"! Látszik is hogy ezt az idõszakot csak azok élték túl akik a CGI-n kívül mást is le tudtak tenni az asztalra pl Toy Story meg a Shrek sorozat stb...

miért néztem meg egyáltalán?/10
Tikal
#62487
Igen, az az, ott volt egy nagyon kemény dilemma, amin mai napig lehet vitatkozni..kemény szitu volt az biztos.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62486
Az a film inkább a karakterjátékról szól, .... egyébként De Niro egyik legjobb szerepében látható.

Police88
#62485
Ez az Aljas utcák nagyon gyenge az említettekhez képest... kicsit össze vissza volt a story...

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#62484
meg decemberben az új Sherlock Holmesban Watson hangja 😞

#62483
jövõre szabaduljon már, jön az új James Bond, ne legyen új szinkron...

Police88
#62482
A legnagyobb para h mindenki hangja Stohl Buci 😄 kiváncsi vok h majd a sitten is szinkronizálni fog e xD

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#62481
Szerencsére mindenki eldöntheti, hogy milyen nyelven nézi a filmet😊

Egyébként itthon az a baj, hogy a tv mûsorokat is mindig szinkronizálták és ezen nõttek fel az emberek. Rajtunk kívûl elég sok helyen most is feliratosan, eredeti nyelven játszák a filmeket (a tv-ben).
Nem tudom, egyáltalán miért alakult ki ez, valószínûleg a "mert megérdemeljük" elv miatt, az biztos, sajnos a kényelem az élvezhetõség és a nyelvtudás rovására megy..

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Szabi84
#62480
Nekem kedvenc filmem lett ez a 127 óra, frankó színészi játékkal. A másik film pedig a zuhanás a csendbe, az sztori szerintem keményebb, a megvalósítás pedig dokumentumfilm félig meddig.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

DeerHunter01
#62479
Aljas utcákat mindenképp megnézem, a többit már láttam, kivéve a Maffiózókat nem néztem.

\"Erről van szó!\"

Tikal
#62478
nekem tetszett a megvalositás is a 127-ben...

nem kell facebook filmet az FC-hez hasonlitani szerintem, a social network nagyon jo film, az meg hogy "valos" dolgok csak rátesz egy lapáttal, nekem tetszett a rendezés meg a hangulata..

a király beszéde meg ja, zseniális, és tényleg csak eredeti nyelven, nem tudom milyen lehet a szinkron, de nem is érdekel 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tyler1
#62477
csak sajnos az emberek többsége nem néz feliratosan filmet, így fogalmuk sincs mekkora a különbség az eredeti nyelv és magyar között.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

böröczk
#62476
Az bûnt követ el, aki leszinkronizálja, vagy megfordul a fejében egyáltalán a gondolat. Colin játékának 80%-át pont, hogy a szavai teszik ki.
Rég láttam már ilyen jó filmet, na.

Persze itthon az Inglorious Basterds-t is leszinkronizálták, úgyhogy nem számítok sok jóra, szégyellje magát, aki szinkronosan nézi az ilyet, pontosabban: "az õ baja".

Kumiho #2179