Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jó kis sci-fi horror klasszikus.
8/10
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
szégyen ez a film.... nem is értem miért egy ilyen pancser rendezõ kezébe adták a filmet, pedig melékszem még itthon is hogy ment a reklám mert andy vajna a projucer, huu meg haa, hát õ is egy nímand, aki egyszer kétszer talál jó film mellé állt, pff. még annyi fáradtságot sem vettek hogy rendes zenét tegyenek a film alá pedig az elõzõ részben a zene rohadt jo volt és passzolt a filmhez, itt meg egy dallam se maradt meg a fejemben. a végén meg már sajnáltam arnie-t is milyen béna jelenetekben kellett részt vennie..
6/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Tökéletes hétvégi horror, minden rajongónak ajánlott. Pislogtam rajta rendesen. <#eljen>#eljen>
50 Cent, Val Kilmer, Vinnie Jones. Egyszernézõs bandás, drogos, rendõrös film. Igazából nem volt rossz, a kis költségvetés miatt néhol szar trükkök, megszokott klisék, de egy esti 'nincsjobbfilm' hangulathoz megfelel.
6/10
ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb
szinte ugyanez a véleményem
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nem vagyok Potter rajongó, nem olvastam egy könyvet sem, a filmeknek pedig a felét láttam kb. Ennek ellenére kíváncsi voltam a befejezésre, és mivel mindenki dicsérte a filmet, megnéztem. Vagy azért mert kissé érdektelen számomra a sztori, vagy mert elfogult a nézõk többsége, és túlértékelik a filmet, pártatlanul szemlélve ez a rész sem több egy középgyenge fantasy-nél.
A történet nyilván vmennyire követi a könyvet, de a lendületes kezdés után hamar megtörik, és a film második fele unalmas road-movie, céltalanul lõdörgõnek tünõ varázslótanoncokkal. Néhol mintha erõre kapna, de aztán ismét visszahullik a lassú folyású, mélabús gondolatokba.
Abban az egyben azért igaza volt a kissé elfogult kritikát íróknak, hogy ez már nem gyerekmese: helyenként kifejezetten durva jelenetek is szerepet kaptak, azaz kisebb gyerkõccel nem ajánlott megnézetni.
10/4
ez melyik filmben volt benne? valami esos jelenet volt ha jol emlekszem...
Pink Floyd hey you
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Ez a kemény film nem az expendables 10/10
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Fú de beteg egy állatság volt ez! De azért tetszetõs, sok vér, elmebeteg ölések, fain.
8/10
Elég aranyos volt, viccesnek annyira nem nevezném, néhányszor felmosolyogtam rajta, de úgy összességében viszonylag jó. Én jobbra számítottam, egyszernézõs kategória.
6/10
Most fogok nekiülni én is a Hobo-nak, felcsigáztatok.
Ha majd egyszer az a túlértékelt Robert Rodriguez leul és megnézi ezt, remélem elszégyeli magát, hogy volt képe Planet Terrort és Machete-t rendezni plusz ezeket grindhouse-nak kikiálltani.
Durva, hihetetlen, nevetségesen irreális baromság, de akkor is ilyen egy grindhouse.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
http://joeperry.blog.hu/
Sose bírtam nézni ezt a sorozatot a McGiver miatt. Annyira, de annyira ki nem állhatom azt a pasast. A sorozatot érdemben persze nem fikázom, mert nem tudom milyen. Nem tudtam megnézni.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Gyerekkorom egyik legemlékezetesebb filmjének sorozatba fogása, mondhatnám, hogy az eredeti film változtatott a mûfaj szerelmesévé. A sorozat önmagában a második leghosszabb sci-fi sorozat, de még most is úgy érzem, hogy nyomhatnák még 10 évig, akkor sem unnám meg. Sajnos túlságosan ki volt már vesézve ahhoz, hogy folytatni tudják. Az egész történet úgy ki van dolgozva mint egy görög eposz, alig van olyan epizódja, amit utólag bánok, hogy megnéztem. A karakterek abszolút szerethetõek, kár, hogy a színészek egy része utólag nem kapott jó szerepeket más filmekben, szerintem megérdemelnék. De most vége, 160 óra játékidõ után csak olyan üresség maradt, amit tényleg csak néhány film vált ki az emberbõl. A sorozat talán egyetlen hibája, az a díszletek, jelmezek kidolgozatlansága néhány esetben (például az ori botok esetében).
10/10, nincs vita
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Azt hiszem értem a hatalmas bukta okát.
Komolyan azt képzelték hogy egy ilyen semmitmondó sztorival ilyen semmitmondó trailerek és szinte 0 reklám után tódulni fognak az emberek a moziba csak mert CGI és 3D?
Már jó 10 éve elmúltak azok az idõk amikor az volt a nagy szám hogy egy mese CGI és tódult nép mert hát "hú öcsém ez CGI"! Látszik is hogy ezt az idõszakot csak azok élték túl akik a CGI-n kívül mást is le tudtak tenni az asztalra pl Toy Story meg a Shrek sorozat stb...
miért néztem meg egyáltalán?/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Egyébként itthon az a baj, hogy a tv mûsorokat is mindig szinkronizálták és ezen nõttek fel az emberek. Rajtunk kívûl elég sok helyen most is feliratosan, eredeti nyelven játszák a filmeket (a tv-ben).
Nem tudom, egyáltalán miért alakult ki ez, valószínûleg a "mert megérdemeljük" elv miatt, az biztos, sajnos a kényelem az élvezhetõség és a nyelvtudás rovására megy..
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
\"Erről van szó!\"
nem kell facebook filmet az FC-hez hasonlitani szerintem, a social network nagyon jo film, az meg hogy "valos" dolgok csak rátesz egy lapáttal, nekem tetszett a rendezés meg a hangulata..
a király beszéde meg ja, zseniális, és tényleg csak eredeti nyelven, nem tudom milyen lehet a szinkron, de nem is érdekel 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Rég láttam már ilyen jó filmet, na.
Persze itthon az Inglorious Basterds-t is leszinkronizálták, úgyhogy nem számítok sok jóra, szégyellje magát, aki szinkronosan nézi az ilyet, pontosabban: "az õ baja".
Kumiho #2179