Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nah majd jövõ héten lehet elugrok a váááárosba meglesni😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
elsõ részt láttam, egynek jó volt, semmi extra, nem hozott lázba egyik folytatás sem, de majd pótolom a hiányosságaimat 😛
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 év után férfivá érett a franchise, ez erõsen az év filmje eddig nálam, és nehezen hiszem, hogy vmi is letaszíthatja a csúcsról. Töménytelen, vérkemény akció, minimál cgi, iszonyat poénok, levedlett gyerekes történet, áááá.
A Tokyo Drift után álmomban nem gondoltam volna, hogy Justin Lin képes ilyet csinálni, mint amit az utóbbi 2 résszel mûvelt. Hát asszem jó kezekben tudhatjuk a T5-öt, ha tényleg õ direktálja majd.
Erõsen gondolkodtam, hogy visszaülök a köv. vetítésre!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
egy könnyed, tényleg eszement kis filmecske, erõltetett karakterekkel, sablon sztorival. volt 1-2 igazán jól megkoreografált akciójelenet, én ma pont beértem ennyivel
7/10
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Jó film volt, de a vége nem tetszett, mert elég kiszámítható volt, hogy fog védzõdni.. 8/10
Yo, Bitch!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
egyrészt nem kéne (fél)hülyének nézni a kölköket, másrészt ez amúgy is egy óriási nagy baromság volt, már megbocsáss!
egy történetben - legyen az film, könyv, képregény, vagy öreganyám meséje - két dolog számít: a cselekmény és/vagy a karakterek. akkor van szerencsék, ha mindkettõ igazán jó, miközben nem oltják ki egymást, nem erõsebb az egyik, vagy a másik
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Én nem voltam ennyire elkeseredve. Eredetei karaktereket nem is várok egy gyerekeknek készült rajzfilmben, izgalmat meg aztán pláne. Tény, hogy nem lesz klasszikus, de jók a zenék, látványos, HANGULATOS... részemrõl bõven nézhetõ és egynek elmegy kategória.
6/10
Egy másodpercig nem volt vicces, de még érdekes, sõt izgalmas sem. A karakterek sablonosak, és erõs a gyanúm, hogy úgy összelopkodták õket innen-onnan.
Nem tudom mi ez a 7.4 pont az imdb-n, divat felpontozni az animokat mostanság vagy nem tudom, de ez minõsíthetetlen szar volt. Nem is pontozom, annyira leszarom kategória.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
El tudta játszani az SG-s (jelen esetben Stargate) ûzött vadból lett atlantiszi "telepest", és most el van az (eddig) 3 szavas (no-no-no) szerepével a GoT-ban mint a hatalmas lovas nemzet vezíre.
Adni kell neki egy esélyt, Arnoldék is megkapták😊
azóta eltelt jónéhány év, szétszéledt a banda ahogy továbbtanultunk, de most megszerveztük hogy megnézzük együtt újra az új részt majdnem 10 év elteltével... nekem ez az egész kicsit összemosódott az életemmel már, bár még csak nemrég néztem meg a 4. részt, de azóta csak ível a film sztílója + hangulata, tényleg egy amcsi autós-macás-rapzenés-akciós alkotáshoz képest vannak benne értékek. nekem nagyon tetszik ez a komor színezet, ahogy barátságok romlanak meg és újra összeállnak.
ha úgy vesszük, akkor lehetne afféle eposz is, mert ez a sorozat tényleg a 2 fõhõs utazásáról szól.
Go Jeff Go!!!!
Rég volt már ennyire megosztó film.
Kíváncsi leszek rá.<#smile>#smile>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
hát ez 10/10... a sorozat legjobb része szerintem, tömény akció, nagyon bejött <#eljen>#eljen>
Egesz jo es latvanyos ahogy kell.Megis hianyoltam belole valamit.Pl tobb kemenyseget,hc akciot,dramat,kevesebb langyi reszt.Natalie Portmant kimondottan unom.Tulzas lenne allitani hogy a kepernyo ele szegezett volna ez a film.Branagh azert remelem nem megy el a halivudi iranyba,ot ennel tobbre tartom.
6/10
Fast and Furious 5
Ezt 40percig birtam,aztan kikapcsoltam.Ertekelhetetlen,pedig Dieselt kedvelem is.
Unknown:
Ez tetszett,bar kicsit hajaz az elozo Neeson klasszikusra.Ennek ellenere a fordulat tetszett,es volt benne feszultseg.
7/10
Source code:
Na ez igen!Sokkal jobban bejott mint az Inception.Tuti hogy meg egyszer meg fogom nezni,a ket szineszt is csipem.
8/10
Ezt láttam utoljára, magyar, német, bolgár film, Gryllus Dorka is feltûnik benne és Oscarra is volt jelölve... Nekem nagyon tetszett a történet, aminek a középpontjában egy fiatal fiú van, aki egy autóbaleset következtében amnéziát kapott. Az õ "újtáról" szól a film. Nekem a közepétõl tetszett igazán. Indavideon is fent van 😊
Egyébként meg szemben Zorró is ott figyel a falon, bal oldalon meg a Gyaloggalopp... Ha kérdezni akarsz akkor a jobb szélsõ csajt kérdezted volna meg, egyébként mi-ez?
Thor: Abszolúte egyetértek az elõttem szólóval azért is adnék több pontot, mondjuk 8/10 mert nem is vártam többet csak akciót meg hentelést azt meg valljuk be maximálisan megkaptuk, a legjobb rész amikor átcsusszant azon a nagy szörnyen, az ütött 😊
Igen elég sok romantika meg érzelgõs jajjh Apa mi van veled jelenet volt benne, de ezt már manapság jobb ha megszokjuk... :S
fry day fry day sálálálláláá
Néhol untam.A karakterfejlõdés kissé gyors volt. Loki célját igazából nem nagyon értettem mit is akart,de szerintem már õ sem. Jól összerakott film lett,de valahogy túl drámai lett szerintem.Akció lehetett volna több is,a végén elmarad a várt "nagy" harc.A + jelenet szintén suttba vágta a film egyik fontos momentumát.A 3d borzasztó rossz. Folyik a kép össze vissza. Az effektek teljesen elvesztek,a kép élességével együtt.
7/10
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
(Nayyon enyhe spoiler)
A "sorozat"legjobb része volt. Baromi szórakoztató mozi lett.Ajánlom mindenkinek. A szinkron borzasztó lett,Diesel hangján kívül mindenkinek más lett az elõzõ részekhez képest.Rontotta az egész film élményét.Sajnálom. A baba témát nem raktam volna bele,mert így a folytatás valahogy már necces lesz,fõleg,hogy a + jelenet egyszerûen gagyi lett,erre építeni egy folytatást... Fõleg hogy így feleslegessé válik a 4.rész :S
Feliratosan: 9/10
Vissza a jövõbe ofc.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ötlet esetleg arra a habos lányra? Az is valami film. Lécci segítsetek nyerni akarok. 😊
A vicces részegek jó kiegészítői bármelyik bulinak. Nem keresik a balhét. Csak isznak és röhögnek.
Köszi srácok!

A vicces részegek jó kiegészítői bármelyik bulinak. Nem keresik a balhét. Csak isznak és röhögnek.
Még egy teljesen felesleges álomgyári film, Tony Scott megbízható iparosával, Denzellel és egy elszabadult vonattal. Teljesen középszer - megjósolható fordulatok, kisujjból kirázott alakítások.
A film egyedüli érdeme, hogy helyenként elég látványos - felülrõl kamerázott nagytotálok dögivel. Ennek ellenére a végefelé sajnos nagyon kilóg a lóláb, amikor azt akarják elhitetni, hogy az a több ezer tonnás szerelvény jujjdegyorsan szakít a fõszereplõkkel a tetején, akkor gyakorlatilag alig vánszorog. Természetesen gyors vágásokkal szeretnék mindezt palástolni, de azért elég illúzióromboló néhány kameraállásból egy gyakorlatilag 30-al tekerõ vonat, a nyomában egy csapat még lassabban üldözõ rendõrautó, még ha félmásodpercenként más szögbõl mutatják is.
Mivel késõ este néztem, nem volt kedvem feliraton pislogni, emiatt inkább hamar szinkronra váltottam - de az bizony bûnrossz, elkerülendõ.
10/5
Arnold-187 cm-106 (vagy 109) kg
Momoa-197 cm-100 kg
+ nem értem miért kellene nagy állatnak lennie, aki még a seggét se tudja kitörölni nemhogy harcolni macskaügyeséggel (lsd. Bob Sapp vs magyar gyerek, menni nem bírt)
De, el lehet játszani Arni szerepét egy arra érdemes személynek.
Ez a kisgyerek nem az a kategõria.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tipikus begyepesedett, konzervatív gondolkodás. Én ha megnézem, akkor fogom figyelni, hogy mennyire élvezhetõ a film, és nem azt, hogy Conant játszó csávónak Arnie-ra kéne hasonlítani. Mert hát miért is kéne? Ilyen erõvel ne nézzünk Batmant, James Bondot, Star Treket, Pókembert, Zorrót stb. mert jaj de rossz, hogy mások játszanak a folytatásokban.
Jó, hogy nem már a színész öregsége vagy halála után elvárjátok, hogy tilos legyen a szerepét másnak eljátszani.
Hello.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy A harcos (The Fighter) c. filmet adták már a magyar mozikban? Port.hu szerint február 24-étõl ment a mozikban, viszont én a miskolci Cinema Cityben nem láttam... lehet csak elkerülte a figyelmem.
Azóta várom, hogy hátha ott (vagy kisebb moziban újra) adják.
Köszi. 😊
CHELSEA FOOTBALL CLUB
akció vonalon mindig is sokkal jobban bírtam a Schwarzenegger / Stallone / Willis vonalat, mint a mai nyálgép sz@rokat
kivéve talán a maiak közül Hugh Jackman és 1-2 karakteresebb tag...
úgyhogy nekem és még pár millió hasonló gondolkozásúnak ez jóval inkább rossz, mintsem 'szerencse'.
Én személy szerint várom, mert a régi egy hányás mai szemmel, Arnoldról nem is beszélve, nem láttam olyan filmjét, amiben nem kaptam volna agyfaszt mikor próbált szinészkedni, kocka has meg nagy karban meg semmivel sem több, mint a mostaniak. Szerencsére megöregedtek, mert most nézhetnénk a rambó 9et, meg a terminator 12õt. Kurvára unalmasak már, a storyt meg miért ne dolgozzák fel... simán érhet annyit, mint a régi, csak nem lesz olyan eredeti, ezért majd jól lehúzzák, mert mindenki azt keresi majd a filmben, amit száz éve látott