Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#62675
Fúrcsa nem a fikát olvasni egy új folytatásos filmrõl😊)) ezekszerint ténylek kurvajó lett😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#62674
Nah ez most már engem is érdekel... a 4. rész is isten volt moziban... akkor ez milyen lehet😄
Nah majd jövõ héten lehet elugrok a váááárosba meglesni😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

zaki
#62673
baz, meg kéne néznem a filmeket 😄
elsõ részt láttam, egynek jó volt, semmi extra, nem hozott lázba egyik folytatás sem, de majd pótolom a hiányosságaimat 😛

Tyler1
#62672
Fast Five

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 év után férfivá érett a franchise, ez erõsen az év filmje eddig nálam, és nehezen hiszem, hogy vmi is letaszíthatja a csúcsról. Töménytelen, vérkemény akció, minimál cgi, iszonyat poénok, levedlett gyerekes történet, áááá.
A Tokyo Drift után álmomban nem gondoltam volna, hogy Justin Lin képes ilyet csinálni, mint amit az utóbbi 2 résszel mûvelt. Hát asszem jó kezekben tudhatjuk a T5-öt, ha tényleg õ direktálja majd.
Erõsen gondolkodtam, hogy visszaülök a köv. vetítésre!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#62671
nekem tetszett 😄

egy könnyed, tényleg eszement kis filmecske, erõltetett karakterekkel, sablon sztorival. volt 1-2 igazán jól megkoreografált akciójelenet, én ma pont beértem ennyivel

7/10

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

tommygear
#62670
Red

igazából nem is tudom miért jött létre ez a film
5/10
ForzaInter
#62669
Law abiding citizen

Jó film volt, de a vége nem tetszett, mert elég kiszámítható volt, hogy fog védzõdni.. 8/10

Yo, Bitch!

ROCKnROLLA
#62668
Alapmûvek, de azért köszi! 😄 Valaki még még sok ilyesmit!

soo277
#62667
<#banplz>

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

zaki
#62666
The Next Three Days, Bourne trilógia

ROCKnROLLA
#62665
Valaki mondjon a 'Taken'-hez, meg a 'Law abiding citizen'-hez hasonló, reálisabb, kicsit thrilleres akciófilmeket! Köszi.

#62664
spoilerfail😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

soo277
#62663
+1
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

tommygear
#62662
nem tudom ezt vki miért tartja értékelhetetlennek... maga a story is jó volt sztem, percig nem unatkoztam nincsenek üresjáratok az akció meg jobb nem is lehetne 😊
soo277
#62661
Fast Five
már 3x láttam moziba(nagyon tetszik) 10/11

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

Dynamic
#62660
Látom megint elõjön a klasszikus félreértelmezési probléma. Nem globális ítéletet mondtam a filmek felett. Nem azt mondtam, hogy NEM KELLENEK bele az ominózus dolgok, hanem hogy egy ilyen jellegû filmben (gyk: gyerek mesében) ÉN NEM IGÉNYLEM a bonyolult összetett személyiséget és az eredeti történetet a rafinált csavarokkal. Igen, tudom, hogy többnyire ugyanaz a felállás: csetlõ-botló fõhõs a bajban, mókás segítõk, rafinált gonosz, hepiend stb., de annak megítéléséhez, hogy ez elég-e a gyerekeknek, nem is kívánok vitát nyitni.
ForzaInter
#62659
Due Date

elég jó volt, bár a másnaposokat azért nem veri.. 8/10

Yo, Bitch!

ProGabe
#62658
"Eredetei karaktereket nem is várok egy gyerekeknek készült rajzfilmben"

egyrészt nem kéne (fél)hülyének nézni a kölköket, másrészt ez amúgy is egy óriási nagy baromság volt, már megbocsáss!

egy történetben - legyen az film, könyv, képregény, vagy öreganyám meséje - két dolog számít: a cselekmény és/vagy a karakterek. akkor van szerencsék, ha mindkettõ igazán jó, miközben nem oltják ki egymást, nem erõsebb az egyik, vagy a másik

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Dynamic
#62657
Rio
Én nem voltam ennyire elkeseredve. Eredetei karaktereket nem is várok egy gyerekeknek készült rajzfilmben, izgalmat meg aztán pláne. Tény, hogy nem lesz klasszikus, de jók a zenék, látványos, HANGULATOS... részemrõl bõven nézhetõ és egynek elmegy kategória.
6/10
dragon11
#62656
köszi!<#worship>

#62655
Csontember, Hetedik,Ressurection, D-tox, stb

dragon11
#62654
Tudnátok ajánlani hasonló filmet, mint a The Collectro / A gyûjtõ ?

köszönöm!

kastil
#62653
aláírásod mibõl van?

Tyler1
#62652
Rio

Egy másodpercig nem volt vicces, de még érdekes, sõt izgalmas sem. A karakterek sablonosak, és erõs a gyanúm, hogy úgy összelopkodták õket innen-onnan.
Nem tudom mi ez a 7.4 pont az imdb-n, divat felpontozni az animokat mostanság vagy nem tudom, de ez minõsíthetetlen szar volt. Nem is pontozom, annyira leszarom kategória.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

shaba23
#62651
#62627-re<#idiota>
shaba23
#62650
Teljesen igazad van, de adjunk esélyt Ronon-nak is 😊
El tudta játszani az SG-s (jelen esetben Stargate) ûzött vadból lett atlantiszi "telepest", és most el van az (eddig) 3 szavas (no-no-no) szerepével a GoT-ban mint a hatalmas lovas nemzet vezíre.
Adni kell neki egy esélyt, Arnoldék is megkapták😊
tigeroo
#62649
hát nemistudom srácok, én kis dzsigoló koromban láttam a falu moziban a halálosabb iramot, felirattal, fos képpel (10 ember alatt nem indították el a mûvházban, ott vártunk a spanokkal majd végül a portás bácsit fizettük be hogy nézze meg velünk <#idiota>)

azóta eltelt jónéhány év, szétszéledt a banda ahogy továbbtanultunk, de most megszerveztük hogy megnézzük együtt újra az új részt majdnem 10 év elteltével... nekem ez az egész kicsit összemosódott az életemmel már, bár még csak nemrég néztem meg a 4. részt, de azóta csak ível a film sztílója + hangulata, tényleg egy amcsi autós-macás-rapzenés-akciós alkotáshoz képest vannak benne értékek. nekem nagyon tetszik ez a komor színezet, ahogy barátságok romlanak meg és újra összeállnak.

ha úgy vesszük, akkor lehetne afféle eposz is, mert ez a sorozat tényleg a 2 fõhõs utazásáról szól.
MrSpock
#62648
Pedig itt egyszerû aképlet,az ember beül amoziba,és..kikapcsol..akcómozi a javából ennyi. Az egyik hozzászóló azt írta,hogy 40 perc után kikapcsolta..tehát otthon nézte gondolom nem HD-ben,és hangzásilag is..szóval így azért nem tudnék értékelni úgy egy filmet. Erre tényleg bekell ülni,ha érdekel,ha nem akkor meg felesleges. De itt ki mit vár el? Vannak akiknek tényleg semmi nem jó,de általában egy akciónál ha repkednek a jó kritikák,és ha a sorozat legjobbjának tekintek,akkor szar nem lehet. Eleve a szereplõk,a helyszín azért már leköti a figyelmet. Én még nem láttam,de fogom,moziban,csak vidéken nehézkes,lehet csak helyben fogom ha játszák. De ezt nem töltöm le kamos verzióban,mint általában egy filmet sem. Látvány,és pörgõs filmeket vétek úgy megnézni,hisz élvezni akarom azt a hatást amit nyújt.

Go Jeff Go!!!!

kaposi1
#62647
Milyen érdekes, van aki magasztalja és 10-est ad rá, más meg értékelhetetlennek tartja.
Rég volt már ennyire megosztó film.
Kíváncsi leszek rá.<#smile>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

DeerHunter01
#62646
+1

\"Erről van szó!\"

tommygear
#62645
Fast Five
hát ez 10/10... a sorozat legjobb része szerintem, tömény akció, nagyon bejött <#eljen>
dartonita
#62644
Thor:
Egesz jo es latvanyos ahogy kell.Megis hianyoltam belole valamit.Pl tobb kemenyseget,hc akciot,dramat,kevesebb langyi reszt.Natalie Portmant kimondottan unom.Tulzas lenne allitani hogy a kepernyo ele szegezett volna ez a film.Branagh azert remelem nem megy el a halivudi iranyba,ot ennel tobbre tartom.
6/10

Fast and Furious 5
Ezt 40percig birtam,aztan kikapcsoltam.Ertekelhetetlen,pedig Dieselt kedvelem is.

Unknown:
Ez tetszett,bar kicsit hajaz az elozo Neeson klasszikusra.Ennek ellenere a fordulat tetszett,es volt benne feszultseg.
7/10

Source code:
Na ez igen!Sokkal jobban bejott mint az Inception.Tuti hogy meg egyszer meg fogom nezni,a ket szineszt is csipem.
8/10

Halassboy
#62643
A világ nagy és a megváltás a sarkon túl ólálkodik

Ezt láttam utoljára, magyar, német, bolgár film, Gryllus Dorka is feltûnik benne és Oscarra is volt jelölve... Nekem nagyon tetszett a történet, aminek a középpontjában egy fiatal fiú van, aki egy autóbaleset következtében amnéziát kapott. Az õ "újtáról" szól a film. Nekem a közepétõl tetszett igazán. Indavideon is fent van 😊

Megtörhetetlen
#62642
Nem is ember az ilyen aki ezt nem tudja... Pincében nõhetett fel vagy nem tudom... Alap, hogy Vissza a Jövõbe, bezezg fogadjunk a VV-bõl mindenkit fel tudsz sorolni...
Egyébként meg szemben Zorró is ott figyel a falon, bal oldalon meg a Gyaloggalopp... Ha kérdezni akarsz akkor a jobb szélsõ csajt kérdezted volna meg, egyébként mi-ez?

Thor: Abszolúte egyetértek az elõttem szólóval azért is adnék több pontot, mondjuk 8/10 mert nem is vártam többet csak akciót meg hentelést azt meg valljuk be maximálisan megkaptuk, a legjobb rész amikor átcsusszant azon a nagy szörnyen, az ütött 😊
Igen elég sok romantika meg érzelgõs jajjh Apa mi van veled jelenet volt benne, de ezt már manapság jobb ha megszokjuk... :S

fry day fry day sálálálláláá

#62641
Thor

Néhol untam.A karakterfejlõdés kissé gyors volt. Loki célját igazából nem nagyon értettem mit is akart,de szerintem már õ sem. Jól összerakott film lett,de valahogy túl drámai lett szerintem.Akció lehetett volna több is,a végén elmarad a várt "nagy" harc.A + jelenet szintén suttba vágta a film egyik fontos momentumát.A 3d borzasztó rossz. Folyik a kép össze vissza. Az effektek teljesen elvesztek,a kép élességével együtt.

7/10

Riddick21
#62640
Most szopatod a népet? Mindenki tudja - az újszülöttek is -, hogy ez a Vissza a jövõbe.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

#62639
Fast 5

(Nayyon enyhe spoiler)
A "sorozat"legjobb része volt. Baromi szórakoztató mozi lett.Ajánlom mindenkinek. A szinkron borzasztó lett,Diesel hangján kívül mindenkinek más lett az elõzõ részekhez képest.Rontotta az egész film élményét.Sajnálom. A baba témát nem raktam volna bele,mert így a folytatás valahogy már necces lesz,fõleg,hogy a + jelenet egyszerûen gagyi lett,erre építeni egy folytatást... Fõleg hogy így feleslegessé válik a 4.rész :S

Feliratosan: 9/10

SötétBarom
#62638
Ez a Delorean DMC-12.

Vissza a jövõbe ofc.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

myvalentin
#62637
Bocsi elrontottam a linket. 😊 Ittvan újra.
Ötlet esetleg arra a habos lányra? Az is valami film. Lécci segítsetek nyerni akarok. 😊

A vicces részegek jó kiegészítői bármelyik bulinak. Nem keresik a balhét. Csak isznak és röhögnek.

Dynamic
#62636
Szerintem meg a Vissza a jövõbõl 😊
myvalentin
#62635
Sziasztok! Lehet, hogy offolok, de nem tudja valaki, hogy ez a kocsi melyik filmbõl van? Barátnõmmel vitatkozunk rajta, szerinte Taxi, szerintem Grandturino. Ötlet? 😊

Köszi srácok!


A vicces részegek jó kiegészítői bármelyik bulinak. Nem keresik a balhét. Csak isznak és röhögnek.

#62634
Unstoppable / Száguldó Bomba

Még egy teljesen felesleges álomgyári film, Tony Scott megbízható iparosával, Denzellel és egy elszabadult vonattal. Teljesen középszer - megjósolható fordulatok, kisujjból kirázott alakítások.

A film egyedüli érdeme, hogy helyenként elég látványos - felülrõl kamerázott nagytotálok dögivel. Ennek ellenére a végefelé sajnos nagyon kilóg a lóláb, amikor azt akarják elhitetni, hogy az a több ezer tonnás szerelvény jujjdegyorsan szakít a fõszereplõkkel a tetején, akkor gyakorlatilag alig vánszorog. Természetesen gyors vágásokkal szeretnék mindezt palástolni, de azért elég illúzióromboló néhány kameraállásból egy gyakorlatilag 30-al tekerõ vonat, a nyomában egy csapat még lassabban üldözõ rendõrautó, még ha félmásodpercenként más szögbõl mutatják is.

Mivel késõ este néztem, nem volt kedvem feliraton pislogni, emiatt inkább hamar szinkronra váltottam - de az bizony bûnrossz, elkerülendõ.

10/5
#62633
nem sok kellene már hozzá, hogy Arnold szintû legyen. ma már a régi csúcs Arnold se lenne was ist das a mai testépítõk között, most fejbõl írom az adatokat lehet tévedek kicsit
Arnold-187 cm-106 (vagy 109) kg
Momoa-197 cm-100 kg
+ nem értem miért kellene nagy állatnak lennie, aki még a seggét se tudja kitörölni nemhogy harcolni macskaügyeséggel (lsd. Bob Sapp vs magyar gyerek, menni nem bírt)
kaposi1
#62632
Neked mint már csak hobbi szinten üzõ testépítõnek még jobban kéne tudnod hogy mirõl is beszélek.
De, el lehet játszani Arni szerepét egy arra érdemes személynek.
Ez a kisgyerek nem az a kategõria.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dynamic
#62631
"Hiába a csilivili trükkök, nekem a Conan csak Arnold-al elképzelhetõ"

Tipikus begyepesedett, konzervatív gondolkodás. Én ha megnézem, akkor fogom figyelni, hogy mennyire élvezhetõ a film, és nem azt, hogy Conant játszó csávónak Arnie-ra kéne hasonlítani. Mert hát miért is kéne? Ilyen erõvel ne nézzünk Batmant, James Bondot, Star Treket, Pókembert, Zorrót stb. mert jaj de rossz, hogy mások játszanak a folytatásokban.
Jó, hogy nem már a színész öregsége vagy halála után elvárjátok, hogy tilos legyen a szerepét másnak eljátszani.
Japep
#62630

Hello.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy A harcos (The Fighter) c. filmet adták már a magyar mozikban? Port.hu szerint február 24-étõl ment a mozikban, viszont én a miskolci Cinema Cityben nem láttam... lehet csak elkerülte a figyelmem.
Azóta várom, hogy hátha ott (vagy kisebb moziban újra) adják.
Köszi. 😊

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#62629
jaja, akcióvonalon remekek voltak
DaemoonHunter
#62628
<#eljen>

#62627
"Szerencsére megöregedtek"

akció vonalon mindig is sokkal jobban bírtam a Schwarzenegger / Stallone / Willis vonalat, mint a mai nyálgép sz@rokat

kivéve talán a maiak közül Hugh Jackman és 1-2 karakteresebb tag...

úgyhogy nekem és még pár millió hasonló gondolkozásúnak ez jóval inkább rossz, mintsem 'szerencse'.
kastil
#62626
Aztán miért? Mert Arnie olyan kurva nagy szinész, igaz?
Én személy szerint várom, mert a régi egy hányás mai szemmel, Arnoldról nem is beszélve, nem láttam olyan filmjét, amiben nem kaptam volna agyfaszt mikor próbált szinészkedni, kocka has meg nagy karban meg semmivel sem több, mint a mostaniak. Szerencsére megöregedtek, mert most nézhetnénk a rambó 9et, meg a terminator 12õt. Kurvára unalmasak már, a storyt meg miért ne dolgozzák fel... simán érhet annyit, mint a régi, csak nem lesz olyan eredeti, ezért majd jól lehúzzák, mert mindenki azt keresi majd a filmben, amit száz éve látott